سه شنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۳۸Dec 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشتی پهلوانی»

رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، مهرعلی باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در رابطه با اخلاق در ورزش با برنامه ورزش بدون ویرایش گفتگوی تلفنی کرد. باران چشمه گفت: پهلوانی در فرهنگ مردم ایران به عنوان یک امتیاز محسوب می شود و این لقب به هر کسی هم داده نمی شود. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۱    
گردهمایی روُسای هیأت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان اصفهان برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۱    
رییس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان قم از برگزاری دوره مربیگری درجه 3 ورزش های زورخانه ای ویژه علاقمندان به مربیگری این رشته کهن و باستانی در استان قم خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۹    
رئیس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: گذشته ها گذشته است، از حالا باید ارتباطات بین هیئت استان و شهرستان ها بیش از پیش زیاد شود تا در جهت پیشرفت این رشته تلاش کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: باتوجه به ظرفیت های استان باید به فکر ایجاد یک لیگ پویا برای پیشرفت این رشته بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز روسای هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در شهرستان ها در یک گردهمایی با اعضای هیئت رئیسه بحث و بررسی های لازم را بیان کردند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
حسین غرقی ، رئیس هیأت زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان فارس چهارشنبه شب در حاشیه این مراسم اظهار داشت: در مراسمی با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و جمعی از ورزشکاران و پیشکسوتان پهلوانی و زورخانه ای فارس و همچنین هیأت کشتی استان و با همکاری هیأت زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان فارس در زورخانه ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۸    
صابر قنبری، طی حکمی از سوی دکتر مهرعلی باران چشمه به عنوان دبیر کمیته همگانی فدراسیون منصوب شد. .
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۸    
علیرضا صفارزاده، طی حکمی از سوی دکتر مهرعلی باران چشمه به عنوان مشاور عالی فدراسیون منصوب شد.
صبح فومن   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نخستین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان فومن برگزار شد/تصاویر به گزارش صبح فومن ؛نخستین یادواره 21 شهید ورزشکار شهرستان فومن به همت کانون بسیج ورزشکاران و به میزبانی هیات ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی در زورخانه جدید الاحداث پوریای ولی فومن برگزار شد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان اصفهان گفت: یکی از اهداف این هیئت ترویج فرهنگ پهلوانی است که با حمایت شورا و شهرداری اصفهان می توانیم دبیرخانه ترویج فرهنگ پهلوانی را مجدداً راه اندازی کنیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، برای اولین بار با حضور خود در فدراسیون های ورزشی از فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۴    
گروه استانها-مراسم تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان آذربایجان شرقی در زورخانه علی ابن ابیطالب تبریز برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی 22 تا 27 آذر به میزبانی استان اصفهان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت:روحیه قهرمانی و پهلوانی در ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی وجود دارد که باید این روحیه همچنان در این ورزش ها حفظ شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از پیشکسوتان، کهن کسوتان و قهرمانان ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان، دکتر بنی تمیم مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و دکتر متفکر آزاد نماینده مردم تبریز ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۴    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، تیم شهید طیب حاج رضایی ورزش باستانی و کشتی پهلوانی جانبازان استان قزوین به اجرای حرکات ورزشی پرداختند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دکترمهرعلی باران چشمه سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با امام جمعه و نماینده، ولی در استان اصفهان دیدار کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر باران چشمه سرپرست فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی بهمراه مسعود ملکی دبیر فدراسیون از زورخانه شهید طوقانی شهرستان کاشان بازدید کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۸    
پنجمین دوره مسابقات جام جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به میزبانی شهر اصفهان برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۵    
گروه استان ها- رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی از برگزاری جام جهانی این رشته در اصفهان در دی ماه امسال خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: اصفهان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی نامگذاری شده و با توجه به ظرفیت فرهنگی، مذهبی، هنری و ورزشی که رشته ورزشی زورخانه ای و کشتی پهلوانی دارد، آن را به عنوان هنر اصلی ایرانی می شناسیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: اصفهان ورزشکاران خوبی در رشته ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی دارد که برای مسابقات زورخانه ای و کشتی پهلوانی از ایران، تیم ملی و تیم منتخب اصفهان شرکت خواهند کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۷    
نشست خبری مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به میزبانی اصفهان با حضور رئیس فدراسیون جهانی برگزار شد. نشست خبری مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی که قرار است به میزبانی اصفهان برگزار شود صبح امروز در سرای ورزشکاران برگزار و درخصوص برگزاری رقابت ها و میزبانی از کشور ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: مسابقات با شرکت منتخب قاره ها برگزار و 8 کشور خارجی و دو تیم از کشورمان در این مسابقات شرکت خواهند کرد و 70 تا 80 نفر مهمانان خارجی داریم و در 22 دی ماه ورزشکاران در اصفهان حاضر می شوند و از 24 تا 27 نیز مسابقات برگزار خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: سال 97 قرار بود اصفهان میزبان رقابت های جهانی ورزش های زورخانه ای باشد، زمانی که از اصفهان رفتم به این مسئله رسیدم که اصفهان نمی تواند میزبانی خوبی داشته باشد و اعتبار اصفهان به خطر می افتد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه و کشتی پهلوانی ایران گفت: تلاش می کنیم که به فدراسیون بین المللی کمک کنیم تا این رشته جزء مسابقات المپیک و آسیایی باشد چرا که این ورزش خیلی زیباست و این جایگاه را دارد که در سطح المپیک برگزار شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با حضور تیم ایران، منتخب اصفهان و هشت تیم خارجی به میزبانی اصفهان برگزار خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نورالله هدایتی رییس انجمن ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی بسیج کشور از نواختن زنگ گرامیداشت هفته بسیج در زورخانه های سراسر کشور خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدشهباز علیزاده مدیر تیم های ملی ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی از برگزاری سومین مرحله اردوی تیم ملی به صورت مطلوب و قابل قبول خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام داوود صفاری، طی حکمی از سوی دکتر مهرعلی باران چشمه به عنوان مسوول کمیته فرهنگی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۵    
دوره های عملی آموزش کشتی پهلوانی زیر نظر هیئت ورزش های زورخانه ای استان مرکزی در اراک راه اندازی شد.
صبح فومن   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۱:۱۷    
رییس هیأت ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی فومن از ویژه مراسم یادواره 21 شهید ورزشکار این شهرستان به میزبانی این هیأت باستانی فومن خبر داد. رضا اصغرزاده رییس هیأت ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی فومن در گفتگویی با خبرنگاران از برگزاری یادواره 21 شهید ورزشکار این شهرستان در هفته گرامیداشت بسیج ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی البرز با اشاره به برگزاری به سومین مرحله اردوی تیم ملی به میزبانی این استان گفت: 12 ملی پوش زورخانه ای در این اردو با هدف شرکت در رقابت های جام جهانی خود را آماده می کنند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
خبرورزشی – کاظم محسنی نیا رییس کمیته استعدادیابی فدراسیون ورزش های باستانی و کشتی پهلوانی شد. این مربی مبتکر کشتی، به خبرورزشی گفت: برای تعمیم و گسترش ورزش ملی و مذهبی کشورمان با یافتن استعدادهای توانمند و پرورش روحی و اخلاقی این عزیزان ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کشتی پهلوانی گفت: یک هفته تمرینات پرفشاری را خواهیم داشت و امیدوارم بتوانیم به آن اهداف تعیین شده در اردو کشتی پهلوانی برسیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۰    
رییس سازمان تربیت بدنی نیرو های مسلح در فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی حضور یافت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، رییس سازمان لیگ ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی از برگزاری مراسم قرعه کشی دوازدهمین دوره لیگ برتر ورزش های زورخانه ای در روز چهارشنبه (26 آبان) خبر داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۹    
دو مقام سوم کشوری توسط ورزشکاران خراسان جنوبی در رده سنی نوجوانان کسب شد
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۶    
ورزشکاران تیم شهید طیب حاج رضایی ورزش باستانی و کشتی پهلوانی بنیاد استان قزوین به همراه خانواده به مشهد مقدس اعزام می شوند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، جابرصادق زاده نامی آشنا برای ورزشی هاست. ورزشکاری که پهلوانانه زندگی می کند و خودش هم به مانند نامش، همیشه پهلوان است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۵    
نامزد ریاست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در خصوص حکم ابطال انتخابات این فدراسیون توضیحاتی را بیان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دومین یادواره 500 شهید ورزش های زورخانه ای به همت فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی برگزار می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
هدیه و دست نوشت خانواده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به جابر صادق زاده قهرمان 7 دوره کشتی پهلوانی اهدا شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۲:۳۰    
هدیه و دست نوشته خانواده سردار سلیمانی به جابر صادق زاده قهرمان 7 دوره کشتی پهلوانی
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مراسم تجلیل از قهرمانان کشتی پهلوانی کشور و ورزشهای زورخانه ای استان تهران تاکید کرد: همه باید دست به دست هم بدهیم تا این رشته ورزشی از محرومیت خارج شود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۸:۱۳    
آسیا نیوز / یزد ؛ عباس صالحی رییس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های استان یزد ضمن خیرمقدم به اعضای هیئت زورخانه ای و پهلوانی استان یزد و پیشکسوتان این مهم حاضر در مراسم و همچنین تبریک به سبب درخشش ورزشکاران زندان مرکزی یزد در چهارمین مسابقات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی زندانیان سراسر کشور از ...