سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۳۸Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیم ملی کبدی»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی کبدی گفت: رقابت بین هند و ایران نزدیک است و باقی تیم ها خطری برای ما ندارند. هدف ما تکرار مدال طلای دوره قبل است.
یاریزان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۲    
آزاده صیدی کاپیتان کرمانشاهی تیم ملی کبدی بانوان ایران در واکنش به لیست نهایی اعلام شده برای بازی های آسیایی گفت: بعضی از انتخاب و جایگزینی ها بر اساس توصیه انجام گرفته و حذف من به عنوان بازیکن مصدوم اگرچه منطقی بنظر می رسد اما از طریق درستی انجام نشد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در قسمت هشتم از برنامه آسیا نوزده به سراغ سه رشته تیر و کمان، تیراندازی و کبدی رفتیم. طرفداری | در رشته های تیر و کمان و تیراندازی کاروان ایران در هانگژو، ستاره ها و نام های بزرگی دارد که می توانند برای ایران افتخار آفرینی کنند و مدال های مختلفی را به نام خودشان به ثبت برسانند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی کبدی بانوان قبل از اعزام به بازی های آسیایی هانگژو به دلیل شباهت آب و هوایی در جزیره کیش برپا شده است. تیم ملی کبدی بانوان کشورمان پس از پایان اردوی کیش، اردوی کوتاه مدت خود را در تهران دنبال می کند و پنجم مهر برای شرکت در بازی های آسیایی عازم چین خواهند شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
روح الله آقاسی به عنوان سرپرست به اردوی تیم ملی کبدی بزرگسالان کشور دعوت شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۲    
فریده ظریف دوست و محبوبه سنچولی دو بانوی پرافتخار سیستان و بلوچستان در ترکیب نهایی تیم ملی کبدی بانوان جمهوری اسلامی ایران، حضور دارند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بازیکن قزوینی تیم ملی کبدی بانوان گفت: با توجه به اردوها و تمرینات پرفشاری که در ماه های گذشته داشتیم هیچ چیزی جز مدال طلای بازی های آسیایی هانگژو ما را راضی نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کبدی مردان می گوید هدف تیمش در بازی های آسیایی تکرار قهرمانی است.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۸    
به گزارش خبر روز ؛ طبق اعلام رسمی فدراسیون کبدی، اسامی بازیکنان دعوت شده به سیزدهمین اردوی آماده سازی تیم ملی #بانوان اعزامی به نوزدهمین دوره بازی های_آسیایی 2022 هانگژو چین به شرح ذیل اعلام شد ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
اسامی 12 بازیکن نهایی تیم ملی کبدی مردان اعزامی به بازی های آسیایی چین اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۸    
ورزش کبدی یکی از ورزش های پرطرفدار در شهرستان کبودراهنگ است که همواره بازیکنان و مربیان از این شهرستان عضو تیم ملی کبدی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نام بانوی ملی پوش البرزی در فهرست نهایی تیم ملی کبدی بانوان برای اعزام به بازی های آسیایی هانگ ژو قرار گرفت.
دختران قهرمان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۰    
آزاده صیدی بازیکن تیم ملی کبدی زنان ایران، در آستانه بازی های آسیایی هانگژو چین از مصدومیت خود و وضعیت تیم ملی گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت ورزشی کبدی البرز گفت: بانوی ملی پوش این استان در فهرست نهایی تیم ملی کبدی بانوان برای اعزام به بازی های آسیایی هانگژو کشور چین قرار گرفت.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۶    
اردوی پایانی تیم ملی کبدی زنان از 21 تا 30 شهریور در جزیره کیش برگزار می شود و سرمربی تیم ملی اسامی 12 بازیکنان نهایی اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو را برای این اردو اعلام کرده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش فدراسیون کبدی، اسامی بازیکنان دعوت شده به سیزدهمین اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان اعزامی به نوزدهمین دوره بازی های آسیایی 2022 هانگژو چین به شرح ذیل اعلام شد: سعیده جعفری صدیقه جعفری فاطمه خدابنده لو غزال خلج رویا داودیان محدثه رجبلو مریم سلگی ...
یاریزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۵    
عضو کرمانشاهی تیم ملی کبدی زنان ایران: واقعا نمی دانم در این دوره از بازی ها به مدال می رسیم یا خیر زیرا سطح بازی های آسیایی بالا رفته، اما تلاشمان را می کنیم تا قهرمان شویم. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۱:۱۸    
کاپیتان تیم ملی کبدی ایران گفت: بازی های آسیایی دوره قبل که هر دو تیم زنان و مردان مدال طلا بدست آوردیم دوم شهریور را به نام روز کبدی ثبت کردند اما جز این چه کار دیگری انجام دادند؟
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۴۸    
ملی پوشان کبدی مردان ایران که خود را برای حضور در بازی های آسیایی هانگژو چین آماده می کنند، سیزدهمین اردوی آماده سازی خود را در ساحل خلیج فارس و به میزبانی جزیره کیش برپا کرده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ملی پوشان کبدی مردان ایران که خود را برای حضور در بازی های آسیایی هانگژو چین آماده می کنند، سیزدهمین اردوی آماده سازی خود را در ساحل خلیج فارس و به میزبانی جزیره کیش برپا کرده اند./ محمود خاکباز
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو تیم ملی کبدی زنان گفت: تمام تلاشمان را می کنیم تا با یک تیم خوب و منسجم و با برنامه ریزی درست طلای جاکارتا را در بازی های آسیایی هانگژو تکرار کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کبدی کشورمان گفت: ما در فینال بازی های آسیایی خواهیم بود و بازی ایران و هند نزدیک خواهد بود و لحظه ها تعیین کننده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۶:۰۲    
تیم ملی کبدی به دنبال تکرار طلای جاکارتا در هانگژو است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۲:۴۲    
تیم ملی کبدی بانوان باز هم برای کسب یک مدال خوشرنگ در بازی های آسیایی تلاش می کند. شاگردان شایلا جین تمرینات شان را در حالی پشت سر می گذارند که یکی از امید های کاروان کشورمان برای کسب مدال در هانگژو محسوب می شوند. درخشش کبدی ایران در بخش بانوان از بازی های 2010 با کسب مدال برنز آغاز شد ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مجید بهرامی که طی مدتی به عنوان ورزشکار رشته ی ورزشی سرکل کبدی عناوین قهرمانی متعددی را در کارنامه خود دارد، 12 سال سکان هدایت تیم ملی سرکل کبدی کشور نیز به عهده داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی مردان ایران از امروز به مدت دو هفته برای شرکت در مسابقات المپیک آسیایی چین در جزیره کیش آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی کبدی مردان کشورمان برای کسب آمادگی بیشتر برای حضوری درخشان در رقابت های آسیایی، در کیش اردو از امروز به مدت دو هفته اردو می زند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
چهاردهمین اردوی تیم ملی کبدی آقایان از 26 مرداد تا 9 شهریور به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عباس اورسجی رئیس فدراسیون کبدی در نشست خبری از آمادگی کبدی کاران برای حضور در بازیهای آسیایی خبر داد . به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛ عباس اورسجی رئیس فدراسیون کبدی ایران و رئیس کنفدراسیون کبدی آسیا در نشستی خبری در خصوص آمادگی تیم ملی کبدی زنان ومردان کشورمان توضیحاتی ارائه کرد . ...
ملی پوش قزوینی برای آمادگی اعزام به بازی های آسیایی هانگژو به مرحله جدید اردوی تیم ملی کبدی بانوان دعوت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۶    
ورزشکار البرزی به اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی بانوان دعوت شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کبدی گفت: ایران و هند کار سختی برای رسیدن به فینال بازی های آسیایی ندارند. فاصله دو تیم جزئی است و هر تیمی که اشتباهاتش را کمتر کند مدال طلا را صاحب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کادر فنی تیم ملی کبدی از 17 بازیکن برای حضور در دهمین اردوی تیم ملی جهت اعزام به بازی های آسیایی دعوت کرد.
ورزشکار استان قزوین در راستای آمادگی برای بازی های آسیایی هانگژو در مرحله جدید اردوی تیم ملی کبدی حاضر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خبر هایی از دعوت دو قزوینی به اردوی تیم ملی کبدی تا حضور تکواندوکار قزوینی در مسابقات یونیورسیاد جهانی چین را در بسته خبر های ورزشی مشاهده کنید.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام رسمی فدراسیون کبدی، اسامی بازیکنان دعوت شده به سیزدهمین اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی اعزامی به نوزدهمین دوره بازی های آسیایی 2022 هانگژو چین به شرح ذیل اعلام شد: فاضل اتراچالی حیدرعلی اکرامی امیرحسین بسطامی میلاد جباری وحید رضایی مهر محمدرضا شادلو ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۰    
قرار است تیم ملی کبدی بانوان برای برگزاری اردوی مشترک یک هفته ای به کشور هند برود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کبدی بانوان کشور به منظور حضور در بازی های آسیایی هانگژو از روز چهارشنبه 28 تیرماه به میزبانی کرمانشاه آغاز شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در یازدهمین دوره مسابقات کبدی قهرمانی آسیا 2023 امروز تیم ایران با غلبه بر ژاپن فینالیست شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۲    
اردوی تیم ملی کبدی بانوان کشورمان به میزبانی کرمانشاه در حال برگزاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کبدی بانوان کشور به منظور حضور در بازی های آسیایی هانگژو روز چهارشنبه به میزبانی کرمانشاه آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۳    
اردوی آماده سازی مشترک تیم ملی کبدی ایران و پاکستان در گلستان در حال برگزاری است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی کبدی ایران برای حضور در بازی های آسیایی هانگژو چین 2023 در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان در حال برگزاری است.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی کبدی مردان کشورمان با هدف کسب آمادگی برای حضور در رقابتهای آسیایی در گرگان با حضور حمید میرزایی نادر از قم در حال برگزاریست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه نهمین مرحله اردوی تیم ملی کبدی بانوان کشورمان به منظور حضور در بازیهای آسیایی هانگژو در کرمانشاه برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۴    
سرمربی هندی تیم ملی کبدی برای دو هفته به مرخصی رفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۸    
تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی کبدی گفت: در مسابقات جوانان جهان در سال 1398 که به میزبانی ایران در کیش برگزار شد و قهرمان شدیم، کبدی کاران زیر 20 سال حضور داشتند و این بازیکنان در این سال ها رها شدند و ما اصلا مسابقات برون مرزی و داخلی نداشتیم. به همین دلیل نایب قهرمانی آسیا شدیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۵    
اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی بانوان ایران از 26 تیرماه به میزبانی کرمانشاه برگزار می شود.