چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۱:۵۲Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با صدور پیامی آغاز سال 1402 را تبریک گفت.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دومین دوره طرح توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در سال 1402 برگزار می شود. به گزارش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، دبیرخانه مرکزی طرح توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۲    
مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی با حضور حجت الاسلام شریفانی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
طرح رمضان؛ بهار قرآن با محوریت تفسیر سوره مبارکه توبه از اول ماه مبارک رمضان از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی به مدت یک ماه برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- دوره تربیت مربی مبلغ دانشگاهی با حضور مدیر امور مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در استان بوشهر برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۱    
اداره کل تبلیغ و امور دینی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی زمان بندی فراخوان های جذب مدرس درس انس با قرآن کریم در سال 1402 را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: دانشگاه تهران از جمله دانشگاه هایی بود که در ناآرامی های پاییز 1401 با کمترین مشکل مواجه شد، دانشگاه هایی که اساتید آن ها در میدان بوده و مدیران آن ها برنامه ریزی بهتری داشتند، مشکلات کمتری داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: وضعیت مساجد و نمازخانه های این دانشگاه، مناسب است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۵    
آئین تجلیل از گروه های جهادی و خیریه موسوم به مهرواره برای ایران ، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های گلستان، امروز، 23 اسفندماه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های گلستان، هدف گروه های خیریه و جهادی در دانشگاه ها را کمک به افراد نیازمند و محروم برشمرد و گفت: فعالیت گروه های جهادی مردم را امیدوار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۰    
آیین تجلیل از گروه های جهادی و خیریه دانشگاهیان گلستان با عنوان مهرواره برای ایران با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان و رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و جمعی از مسئولان امروز، 23 اسفندماه در تالار خلیج فارس دانشگاه منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اولین همایش ملی رویکرد انتقادی در فضای مجازی 30 اردیبهشت ماه 1402 از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۵    
کارگاه آموزشی و گفت وگومحور قرآن پژوهی اساتید از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان لرستان از 22 تا 24 اسفندماه در دانشگاه لرستان در حال برگزاری است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی و گفت وگومحور قرآن پژوهی اساتید از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان لرستان از 22 تا 24 اسفندماه در دانشگاه لرستان در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۸    
ایسنا/لرستان معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: فرهنگ مقاومت از جمله ویژگی های گفتمان انقلاب اسلامی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۳۱    
آیین بزرگداشت روز شهدا امروز، 22 اسفند با حضور دانشگاهیان دانشگاه لرستان و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان، مدیریت امور شاهد و ایثارگران دانشگاه لرستان و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، در مزار سه شهید گمنام دانشگاه لرستان و احترام به مقام شامخ شهیدان سرافراز ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت روز شهدا با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، در مراسمی علیرضا عزالدین با عنوان سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان معرفی شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، در آیین تکریم و معارفه که با حضور حسن کی پور، مشاور عالی ریاست و معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۵    
رئیس مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: اندیشکده ها تأسیس شد تا افراد سراغ جامعه علمی و اساتید در هر حوزه ای که مد نظرشان است بروند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: بازدید اساتید دانشگاهی از شرکت مهمی چون ایزوایکو و انعکاس پیشرفت ها و موفقیت های این مجموعه به دانشجویان سبب امیدآفرینی در جامعه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان سمنان بیان اینکه باید امور مدیریتی را در دانشگاه ها اولویت بندی کرد، گفت: تدبیر در مدیریت مهم است و باید به آن توجه شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بر ضرورت بهره گیری از شیوه های جذاب تبلیغ از سوی ائمه جماعات دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها امروز از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس بازید و با دانشجویان اعزامی به اردو های راهیان نور گفتگو کرد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها گفت: برای اولین بار مراکز مشاوره ازدواج دانشجویی در دانشگاه های وزارت علوم و بهداشت ایجاد خواهد شد . ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اولین سالگرد ارتحال حجت الاسلام و المسلمین سید محسن شفیعی، رئیس فقید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان صبح پنج شنبه 18 اسفند با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در مصلی امام خمینی(ره) اهواز برگزار شد.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جشن بزرگ ازدواج 400 زوج دانشجویی دانشکاه اصفهان همزمان با اعیاد شعبانیه و با حضور استاندار اصفهان، هیات رییسه دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان و جمعی از مسئولین استانی در محل سالن همایش های پیامبر اعظم(ص) دانشگاه اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۴۱    
مراسم اولین سالگرد مرحوم حجت الاسلام سید محسن شفیعی (ره) پنجشنبه (18 اسفند1401) با حضور حجت الاسلام رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور و مسئولان استانی در مصلی مهدیه امام خمینی (ره) اهواز برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اولین سالگرد ارتحال حجت الاسلام و المسلمین شفیعی، معلم اخلاق و رئیس فقید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان امروز پنج شنبه 18 اسفند در مصلی مهدیه امام خمیتی(ره) اهواز برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور با بیان اینکه حجت الاسلام و المسلمین شفیعی برای همه ما حجت بود؛ گفت: می شود انسان به گونه ای زندگی کند که حضورش در خانه، دانشگاه، مسجد، در بین همکاران و حتی مخالفان برکت باشد؛ همه در کنار ایشان احساس امنیت می کردند و مؤمن این است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان شمالی گفت: دو ویژگی نگاه علمی و شور و نشاط دانشجویی، فرصتی مغتنم برای اجرای امور فرهنگی در دانشگاه است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان فارس، جهاد تبیین را از مهم ترین وظایف رؤسا و مسئولان دانشگاهی عنوان کرد و گفت: ما وظیفه داریم اول آشنا باشیم و سپس مخاطبمان به ویژه قشر دانشجو و جوان را نسبت به توانمندی های کشور آگاه کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۱    
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت:کتاب روح الله به اندیشه های سیاسی امام خمینی (ره) می پردازد و این کار را در قالب هنرمندانه انجام داده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه دانشگاه اسلامی یکی از اهداف محقق نشده نظام است، گفت: در دانشگاه اسلامی جریان تربیتی و پرورش شاگرد و مبانی دانش به خصوص علوم انسانی باید متفاوت باشد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۵    
عضو دبیرخانه مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حجت الاسلام عارضی داشتن مسئولیت پذیری اجتماعی را یکی از معیارها و لوازم اصلی برای شکل گیری جامعه مهدوی عنوان کرد و گفت: در نگاه کلان تر باید مسئولیت پذیری اجتماعی را در جامعه تقویت کنیم و باید نگاه فردی به نگاه اجتماعی تبدیل شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۲    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک گفت: منتظر واقعی حضرت مهدی (عج) باید وظایف فردی و اجتماعی خود را جدی بگیرد تا تمدن اسلامی محقق شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیر ازدواج و خانواده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: طرح ازدواج کارکنان و استادان مجرد در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب و برای اجرا ابلاغ شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: پروژه صهیونیستی مسموم سازی یا القای مسموم سازی مدارس کشور بخشی از پروژه و کارزار جهانی مستکبران برای بدنام کردن و مشوش نشان دادن چهره نورانی نظام جمهوری اسلامی ایران است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه دانشجویان خارجی برای کشور ما یک ظرفیت پایه محسوب می شوند که این موضوع آنها را از دانشجویان بین الملل دیگر کشورها متفاوت می کند، گفت: القای پروژه مسموم سازی؛ کارزار جهانی مستکبران برای بدنام کردن جمهوری اسلامی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
در مراسم اولین سالگرد درگذشت حجت الاسلام شفیعی، رئیس فقید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان مدیران و مسئولان دانشگاه ها و جهاددانشگاهی استان به بیان ویژگی های فردی و اجتماعی این معلم اخلاق پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: وزارت خزانه داری آمریکا مامور شده با دلار و با کنترل سوئیفت نظام اقتصادی ایران را زمین بزند و امروز وضعیتی که ما در مورد دلار با آن مواجه هستیم ماموریت خزانه داری آمریکاست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های هرمزگان گفت: جامعه دانشگاهیان باید در مسیر ترویج و اطلاع رسانی مسئله جوانی جمعیت به جامعه پیشگام باشند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اولین سالگرد ارتحال مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شفیعی، معلم اخلاق و رئیس فقید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان پیش از ظهر امروز 15 اسفندماه در مسجد امام خمینی(ره) دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۵    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تاکید کرد: پروژه صهیونیستی مسموم سازی یا القای مسمومیت به دانش آموزان از ابزارهای ایجاد تصویری سیاه از ایران است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه دانشجویان خارجی برای کشور ما یک ظرفیت پایه محسوب می شوند که این موضوع آنها را از دانشجویان بین الملل دیگر کشورها متفاوت می کند، گفت: القای پروژه مسموم سازی؛ کارزار جهانی مستکبران برای بدنام کردن جمهوری اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: پروژه صهیونیستی القای مسمومیت دانش آموزان یکی از کارهای دشمنان برای مشوش نشان دادن جمهوری اسلامی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل فرهنگی و اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور تاکید کرد: بازخوانی چرایی اقدامات دشمن نیازمند کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه هاست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آذربایجان شرقی با بیان اینکه شهدا و خانواده های آنان در عصر خویش با ایثار، فدارکاری، رسالت و احساس وظیفه ای که در قبال انقلاب داشتند به خوبی عمل کردند، گفت: امروز وظیفه مردم و مسئولان است که با حرکت در مسیر و آرمان شهدا ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند با بیان اینکه 150 دانشجوی دانشگاه بیرجند به سفر معنوی راهیان نور اعزام شدند، گفت: اردوی زیارتی و فرهنگی راهیان نور ویژه دانشجویان دختر در قالب چهار دستگاه اتوبوس از 14 تا 20 اسفندماه جاری برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۵    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: جریان علم و پژوهش به عنوان مهم ترین قاعده حرکت کشور از سوی مقام معظم رهبری مطرح است و این مطالبه را به جد پیگیر هستیم.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: نقش دانشگاه در مدیریت آینده کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است و از این ظرفیت مهم باید بهره گرفت.