سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۱:۵۹Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجت الاسلام حسینی»

حجت الاسلام حسینی مجد گفت: مسئولین امروز ما باید در عرصه خدمتگزاری به مردم، فرهنگ دفاع مقدس را حاکم کنند.
بسیج   ۶ ساعت پیش    
همدان-به مناسبت هفته دفاع مقدس، جمعی از کارکنان سپاه ناحیه با حجت الاسلام حسینی مجد، امام جمعه شهرستان تویسرکان در حسینیه امام خمینی (ره) این شهر دیدار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول ستاد برگزاری مراسم قالیشویان کاشان ضمن اشاره به برگزاری این مراسم در روز 14 مهر گفت: حجت الاسلام حسینی قمی سخنران ویژه مراسم قالیشویان کاشان است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۳    
حجت الاسلام حسینی کیا با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس یک گنجینه تمام نشدنی است و همه ما رسالت داریم این را به نسل نو منتقل کنیم گفت: اگر از این فرهنگ الگوبرداری کنیم یقین بدانیم مشکلات کنونی جامعه حل خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: دشمنان از اعتقاد، قاطعیت، اخلاص و معنویت ملت ایران و از اعتماد آنها به امام خمینی (ره) غافل بودند و این مهم سبب شد که حتی یک وجب از خاک کشورمان را نتوانستند، بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: اولین امر ضروری و لازم برای شهرستان، اتحاد است و بدون این اتحاد کاری به سرانجام نمی رسد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام حسینی دیباجی، ایران قوی، اقتدار جمهوری اسلامی ایران و شکوفایی ظرفیت های نهفته را از واقعیت های انکارناپذیری امروز کشور عنوان کرد و گفت: امروز دشمنان به دنبال ایجاد ناامیدی و ناکارآمد جلوه دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی دیباجی گفت: ایران قوی، اقتدار جمهوری اسلامی و شکست ناپذیری ملت ایران، واقعیت هایی انکار ناپذیر است و تمام تلاش دشمنان جلوگیری از پیشرفت، قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، مراسم جشن تکلیف برای فرزندان کارکنان ادارات رفسنجان روز دوشنبه مورخ بیست و هفتم شهریور ماه، به میزبانی مسجد بلال رفسنجان با حضور امام جمعه، فرماندار،دبیر ستاد اقامه نماز و مسئولین ادارات به همراه فرزندانشان برگزار شد. ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۴    
کرمانشاه حجت الاسلام حسینی کیا گفت: ضرورت دارد عاشقان امام رضا(ع) در محافل علمی سیره تشیع را تبیین کنند که قطعا اثرات بسیار خوبی خواهد داشت .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی کارنامی با بیان اینکه با وجود تبلیغات علیه نظام باید امیدبخشی کرد، گفت: امروز برخی رسیدن به قله پیشرفت را به شوخی می گیرند ولی این مسیر را با قدرت ادامه می دهیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی تأکید کرد: همواره توطئه های دشمنان با حضور مردم در عرصه های مختلف انقلاب با شکست مواجه شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: آثار و پیامد های فتنه و آشوب نامطلوب است چرا که باعث سست شدن رشته دین، لرزان شدن پایه های یقین، لغزش دل های پایدار، مشتبه شدن امور می شود.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۱    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، اواخر مردادماه در جریان اعتراضات شیعیان پاکستان به لایحه جنجالی مقابله با توهین به مقدسات، روحانی شیعه حجت الاسلام سید باقر حسین الحسینی جانشین امام جمعه اسکاردو که در تجمع شیعیان سخنرانی کرده بود، توسط نیروهای امنیتی پاکستان دستگیر شد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: مردم در اربعین امسال حضوری راسخ و مصمم تر از هر سال داشتند به طوریکه برنامه های برگزار شده با شرکت اقشار مختلف پرشورتر از گذشته بود.
حجت الاسلام حسینی در این ویدئو می گوید: حاج قاسم موقع رفتن همه کار ها را کرد و در یک جلسه یک ماه قبل از شهادتش برنامه ده ساله ما را بست. کار هایی که ما امروز می کنیم همان برنامه حاج قاسم است. پایان جلسه موقع خداحافظی گفت دعا کنید من در عراق شهید شوم.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه؛ خاطره شنیده نشده از آخرین دیدار با حاج قاسم سلیمانی چند روز قبل از شهادت؛ برای اولین بار از زبان حجت الاسلام حسینی رییس اتحادیه رادیو و تلویزیون های عراق.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: درکنار موکب های پذیرایی، مواکبی نیز برای فعالیت های فرهنگی تدارک دیده شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه با اشاره به وفاداری و شجاعت اصحاب امام حسین علیه السلام به شخصیت نافع بن هلال پرداخت و گفت: نافع بن هلال در موارد مختلف وفاداری خود را به امام حسین علیه السلام نشان داد و ثابت کرد که از روی بصیرت و شناخت امام با ایشان همراه شده است و تا لحظه شهادت از امام دست نکشید.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: اربعین عرصه ای برای کنشگری و آماده شدن برای ظهور است و گفتار معصومین را کنار هم می گذاریم می بینیم که بنا بوده در چنین دورانی این اتفاقات رخ دهد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نمازجمعه 10 شهریورماه شهرستان پیشوا به امامت حجت الاسلام حسینی امام جمعه موقت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: یکی از موارد مهم سند تحول قضائی دسترسی آسان مردم به مسئولین قضائی است که این موضوع در دادگستری استان کاملا محقق شده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۵۵    
حوزه/ حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه زائران اربعین و پیاده روی، دعوت شدگان خود حضرت سیدالشهدا علیه السلام هستند، تاکید کرد: این پیاده روی اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را یک کار تشکیلاتی مهم و سرنوشت ساز شمرده و بدانید که این عبادت همراه با پیاده روی یک آماده سازی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی قمی با اشاره به تمجید مقام معظم رهبری از خدمات دولت گفت: مراجع تقلید هم از همت و تلاش و حضور دولت در میان مردم تجلیل کردند و بی انصافی است که انسان این ها را نبیند، ولی مسئله معیشت مردم خیلی مهم است و همه اقدامات مثبت دولت تحت الشعاع گرانی ها قرار می گیرد و این حیف است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
امام جمعه شهر بروجرد دلیل برگزاری نماز جماعت در پارک های سطح شهر را تشریح کرد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی در عمود 1080 گفت: اگر انسان در جایی از خود بگذرد و به دیگران خدمت کند در حقیقت زرنگی کرده و خود را در معرض لطف و رحمت خدا قرار داده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی مقدم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور گفت: دامپزشکی با تمام توان آماده ارائه خدمات به زائران اربعین است
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، حجت الاسلام حسینی مقدم مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان پس از بازدید از شهرستان مرزی مهران در جلسه هیأت امنای استانی موکب شهدای دامپزشکی با حضور دکتر احمدی مدیرکل دامپزشکی استان ایلام ، حجت الاسلام بازیار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول قرارگاه مردمی قرآنی اربعین از اجرای پویش حفظ، قرائت و تدبر در سوره مبارکه فجر در ایام اربعین حسینی خبر داد و گفت: این پویش در ادامه پویش ستاره های زمین با هدف انس بیشتر مردم با قرآن کریم در ایام اربعین و سوره مبارکه فجر که منتسب به امام حسین علیه السلام هست اجرا می شود و در پایان 114 ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا را وظیفه ای واجب دانست و گفت: تکریم و تجلیل از خانواده شهدا وظیفه ای همگانی و تکلیف شرعی است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ برای راه اندازی این خط تولید حدود 11 هزار میلیارد تومان هزینه شده است . در این مراسم سرپرست معاونت اقتصادی استانداری، حجت الاسلام حسینی کیا نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: منافقین و تروریست ها دست به دست هم دادند که نظام را سرنگون کنند اما تاکنون موفق نشده اند و نظام جمهوری اسلامی قدرت غالب منطقه است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه هفته دولت فرصتی مغتنم برای تبیین پیشرفت های ایران اسلامی در جامعه است، گفت: با تبیین این دستاوردها باید در جامعه امیدآفرینی شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه خادم امام حسین (ع) و زائران آن حضرت بالاترین افتخار برای ماست، گفت: میزبانی کردستان از زائران اباعبدالله یک فرصت خاص و ویژه است که باید به بهترین شکل ممکن از این ظرفیت عظیم معنوی استفاده شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۴۸    
حوزه/ معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان یزد گفت: برنامه ریزی حوزه های علمیه باید به گونه ای باشد که طلاب از ابتدا با روش های تبلیغی آشنا شوند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۷    
همدان- یادواره 25 شهید روستای نجفیه تویسرکان با حضور حجت الاسلام حسینی مجد امام جمعه تویسرکان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۶:۴۷    
به گفته حجت الاسلام حسینی نسب، فراری دادن هیچ کس از مساجد هنر نیست، هنر این است که افراد به مساجد جذب شوند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی نسب با بیان اینکه پر اهمیت ترین عبادت در اسلام نماز است، گفت: در روایات از نماز به ستون دین و معراج انسان تشبیه شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: مراکز مشاوره در جلوگیری از فروپاشی خانواده و تحکیم بنیان آن می توانند مهمترین نقش را داشته باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی به نظام تحکیم می بخشد و پایه های نظام را مستحکم و آبروی ملت ایران را زیاد می کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی نسب گفت: 40 هزار آزاده سرافراز رنج دیده و اسارت کشیده و تربیت شده در دوران های سخت و در زندان های رژیم بعثی، الماس های درخشان و نماد غیرت، وفاداری، ایستادگی و ذلت ناپذیری هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید اسماعیل حسینی مقدم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور امروز با آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران دیدار و گفت وگو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۴    
آیین پاسداشت روز خبرنگار با حضور سردار رمضان شریف، سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، غلامعلی حیدری، استاندار چهارمحال وبختیاری، حجت الاسلام حسینی صدر ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: برای ترویج و احیای فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر همه مسئولین باید همکاری لازم را داشته و پای کار باشند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه برای حل معضلات و مشکلات جامعه خبرنگاران باید انتقادات سازنده و منصفانه ارائه دهند، گفت: بیان انتقادات سازنده و منصفانه توسط خبرنگاران سبب تقویت نظام است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۸:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان بر لزوم بررسی دقیق و کارشناسی موضوع آتش سوزی جنگل های شهرستان مریوان در جهت شناسایی مقصرین احتمالی این حادثه تاکید کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه برگزاری نماز جماعت در محیط های مختلف اجتماع آثار تربیتی فراوانی در پی دارد، گفت: ایجاد وحدت و همدلی و ارتقای امنیت از جمله آثاراقامه نماز در محیط های مختلف است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی با اشاره به توطئه دشمن که قبل از محرم یک پروژه تحریم عزاداری را راه اندازی کرد، گفت: مردم با حضور گسترده در مراسم عزاداری حسینی سیلی محکمی به دشمن زدند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی نسب با بیان اینکه شهدای مدافع حرم الگوهای بصیرت در آخرالزمان هستند و کار ابوالفضلی کردند، افزود: شهدای مدافع حرم، هم از امنیت نظام اسلامی و هم از امنیت منطقه غرب آسیا و هم از اسلام ناب محمدی دفاع کردند.