دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۱۶:۵۹Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جریان صدر»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۸    
رهبر ائتلاف "دولت قانون" در سخنانی در واکنش به درخواست اخیر رهبر جریان صدر برای برگزاری انتخابات، بر برگزاری آن طبق قانون اساسی و اجماع ملی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق اعلام کرد که انحلال پارلمان به یک خواسته از سوی مردم، سیاست مداران و نخبگان تبدیل شده است که جایگزینی نیز برای آن وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق، تاکید کرد که پاسخ های مثبتی در خصوص انحلال پارلمان عراق دریافت کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۵:۵۲    
کارشناس ارشد مسائل بین المللی و جهان اسلام با اشاره به اینکه تحرکات جریان صدر در روزهای اخیر و اشغال پارلمان بر روند سیاسی عراق تاثیری بر روند سیاسی این کشور نخواهد داشت، گفت: معرفی محمد شیاع سودانی یک انتخاب اجماعی در عراق است و گروه های سیاسی می دانند که نباید با یک تظاهرات عقب نشینی کنند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۶    
"مقتدی صدر" چهارمین فرزند مرجع تقلید با نفوذ عراقی شهید "سید محمد صدر" است که در زمان حکومت "صدام حسین"ترور شد, وی در حال حاضر رهبر جریان صدر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
یکی از رهبران چارچوب هماهنگی خبر داد که رهبر جریان صدر با رئیس ائتلاف الفتح دیدار خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۱    
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور عراق امروز جمعه با رهبر جریان صدر در شهر نجف دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۱    
تهران - ایرنا - جنین هنیس پلاسخارت فرستاده و نماینده ویژه سازمان ملل متحد در عراق صبح امروز جمعه به نجف اشرف رفت تا با مقتدی صدر رهبر جریان صدر درباره بحران و تحولات سیاسی این کشور دیدار و گفت وگو کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
چارچوب هماهنگی شیعی با صدور بیانیه ای اعلام کرد که از پیشنهاد مقتدی صدر رهبر جریان صدر در زمینه برگزاری انتخابات زودهنگام در عراق ، حمایت می کند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۰    
رسانه های عراقی گزارش دادند که پس از فراخوان جریان صدر، صدها نفر از حامیان این جریان برای برپایی نماز جمعه وارد منطقه سبز بغداد شده اند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس پارلمان عراق از خواسته مقتدی صدر رهبر جریان صدر برای برگزاری انتخابات زودهنگام حمایت کرد. به گزارش شفقنا از مهر به نقل از بغداد الیوم، محمد الحلبوسی در صفحه توئیتر خود نوشت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سفیر پیشین ایران در عراق گفت: عراق از طریق همه گروه ها با جمهوری اسلامی ایران رابطه خوب و محترمانه ای دارد. رابطه جریان صدر و شخص سیدمقتدی صدر هم رابطه خوبی است. در نتیجه تهران این توان را دارد که ورود کند تا مشکلات حل و فصل شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور عراق امروز جمعه با رهبر جریان صدر در شهر نجف دیدار و گفتگو کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع خبری متعددی گزارش دادند که هیچ گونه دیداری میان رئیس ائتلاف فتح و رهبر جریان صدر عراق در خلال ساعت آینده صورت نخواهد گرفت مگر آنکه چارچوب هماهنگی درباره برخی مسائل کوتاه آید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا : هزاران تن از حامیان جریان صدر عراق امروز جمعه در منطقه سبز بغداد نماز جمعه را برپا داشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۴ - ۰۰:۱۰    
رهبر جریان صدر با تمجید از شجاعت و اخلاص نیرو های سازمان بسیج مردمی عراق، از آن ها خواست تا به اردوگاه او بپیوندند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۳:۳۲    
تحولات در صحنه سیاسی عراق با سرعت در جریان است؛ امروز مقتدی صدر رهبر جریان صدر در توییتی خواستار بی طرفی حشد الشعبی در مجادلات سیاسی این کشور شد. از سوی دیگر ائتلاف فتح به رهبری هادی العامری رایزنی ها برای خروج این کشور از بن بست سیاسی را تشدید کرده و احتمال دیدار وی با مقتدا صدر برای حل بحران وجود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر در بیانیه ای الحشد الشعبی را حافظ منافع عراق و مجاهدان راه میهن توصیف کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۸    
حوزه/ فالح الفیاض گفت: برگزاری دوباره انتخابات عراق، دیگر مسئله جریان صدر نیست، گفت: چارچوب هماهنگی موضع خود را در خصوص انتخابات زودهنگام اعلام نکرده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۰    
شفقنا- جعفر الموسوی از رهبران جنبش صدر عراق امروز(پنج شنبه) از مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور خواست در راستای اجرای دعوت مقتدی صدر برای برگزاری انتخابات زودهنگام، پارلمان را منحل کند به این امید که بحران سیاسی تشدید شده در این کشور پایان یابد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یک نماینده عضو ائتلاف النصر عراق با حمایت از ایده رهبر جریان صدر برای برگزاری انتخابات زودهنگام، گفت که شرایط به سمت بهبودی پیش می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
حزب دموکرات کردستان عراق در پاسخ به درخواست رهبر جریان صدر مبنی بر انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام گفت که این، کار ساده ای نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان الحشدالشعبی عراق با بیان اینکه برگزاری انتخابات زودهنگام تنها مختص به جریان صدر نیست و باید تمام گروه های عراقی بر سر آن اجماع کنند، خبر داد که چارچوب هماهنگی هنوز در این باره رسما موضع گیری نکرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران برجسته چارچوب هماهنگی شیعیان عراق امروز (پنج شنبه) فاش کرد که گروه های این چارچوب در حال بررسی ایده تظاهرات دوباره پس از تنش اخیر از سوی رهبر جریان صدر هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - هادی العامری ، رئیس ائتلاف سیاسی پارلمانی الفتح در واکنش به پیشنهاد مقتدا صدر مبنی بر برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی بر حمایت خود از فراخوان رهبر جریان صدر درباره این موضوع تاکید کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: رئیس جریان صدر عراق، انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام در این کشور را خواستار شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در حالی آشوبگری حامیان جریان صدر در بغداد فتنه خوانده می شود که چهار سناریوی معرفی نامزد هیئت هماهنگی به مجلس، ناکامی هیئت هماهنگی در معرفی و کسب رأی اعتماد برای محمد السودانی، موافقت صدر با نامزد جدید و درنهایت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
پس از درخواست رهبر جریان صدر برای برگزاری انتخابات زودهنگام در عراق، رئیس ائتلاف الفتح که به گفته منابع خبری به عنوان نماینده چارچوب هماهنگی انتخاب شده، این درخواست را تأیید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق حمایت خود را از برگزاری انتخابات زودهنگامی که رئیس جریان صدر عراق خواستار آن شده، اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه های عراقی به بیانیه چهارشنبه شب رهبر جریان صدر و درخواست از هوادارانش برای ادامه تحصن واکنش نشان دادند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۳:۰۲    
شفقنا- رهبر ائتلاف فتح ضمن اعلام حمایت از درخواست رهبر جریان صدر برای برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام در عراق، تاکید کرد که این کار نیازمند یک گفت و گوی ملی فراگیر است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مقتدا صدر رهبر جریان صدر که طرفدارانش این روزها پارلمان و منطقه سبز بغداد را به کنترل خود درآورده اند، چهارشنبه شب گفت: تحصن کنندگان باید تا دستیابی به خواسته هایشان به تحصن ادامه دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-مقتدا صدر رهبر جریان صدر که طرفدارانش این روزها پارلمان و منطقه سبز بغداد را به کنترل خود درآورده اند، چهارشنبه شب گفت: تحصن کنندگان باید تا دستیابی به خواسته هایشان به تحصن ادامه دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر در سخنانی گفت: معترضان تا زمان محقق شدن مطالباتشان به تحصن ادامه دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
یکی از رهبران ائتلاف فتح تاکید کرد که بازگشت به میز مذاکرات و تماس ها میان چارچوب هماهنگی و جریان صدر به صورت نیمه سری ادامه دارد و این مذاکرات می تواند پایان بخش بحران کنونی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از درخواست برخی احزاب عراقی برای گفت و گو به منظور حل مشکلات سیاسی در این کشور، رهبر جریان صدر گفت و گو را امری بی فایده دانست و خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام در این کشور شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۲:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
"مقتدی صدر" رهبر جریان صدر عراق در سخنانی گفت: بعد از اینکه ملت حرف خود را آزادانه و خودجوش زدند، گفتگو هیچ فایده ای ندارد. وی با بیان اینکه دچار این توهم نشوید که این انقلاب جنگ قدرت است تصریح کرد: من کاملا برای شهادت در راه اصلاحات آماده ام. هرگز راضی نشدم و راضی نمی شوم که خونی ریخته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر در سخنانی گفت: معترضان تا زمان محقق شدن مطالباتشان به تحصن ادامه دهند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-منبعی در چهارچوب هماهنگی گروه های شیعی عراق از مامور شدن هادی العامری ، رئیس ائتلاف فتح برای مذاکره با مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی عربی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
جریان صدر در پاسخ به درخواست رهبر ائتلاف "الفتح" برای گفت وگو با چارچوب هماهنگی شیعیان عراق چند شرط را مطرح کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
منابع مطلع جزئیاتی از ابتکارعمل نخست وزیر عراق برای پایان دادن به اختلافات میان طرف های مختلف و خارج کردن این کشور از بن بست سیاسی را فاش کردند. به گزارش ایسنا، المعلومه به نقل از منابع عراقی مطلع اعلام کرد: مصطفی الکاظمی ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲    
شفقنا- العربی الجدید می نویسد: شمار متعددی از گروه های سیاسی عراقی به دنبال برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی به عنوان راهکار پایان دادن به بحران کنونی و ممانعت از تبدیل اختلافات میان جریان صدر و چهارچوب هماهنگی گروه های شیعی به درگیری خیابانی هستند به خصوص که دو طرف به سیاست کشاندن طرفداران خود ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف الفتح با سید مقتدی الصدر رهبر جریان صدر درباره آخرین تحولات سیاسی عراق دیدار و گفتگو خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
جریان صدر عراق مخالفت خود با دعوت طرف های مختلف به گفت وگو توسط نخست وزیر این کشور را رد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۲۰    
شفقنا-شماری از فعالان و تظاهرات کنندگانی تشرینی (اکتبر 2019) در بیانیه ای واحد درخصوص تحولات عراق خواستار تضمین هایی از رهبر جریان صدر در مقابل پیوستن به تظاهرات کنونی شدند. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۳:۱۷    
تحولات جدیدی در عراق در حال رقم خوردن است. از فراخوان جریان صدر در نماز جمعه تا تحصن در پارلمان عراق، همگی نشان دهنده اوج گیری شدت اعتراض های این جریان به عملکرد چارچوب هماهنگی (الاطار التنسیقی) است که عراق را به تب و تاب انداخته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی رهبر جریان صدر در شبکه های اجتماعی خبر داد که تا 72 ساعت آینده، آشوبگران حامی جریان صدر از پارلمان عراق خارج خواهند شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۲    
شفقنا-خانواده های عراقی در بغداد برای سومین روز متوالی در تلاش برای انبارسازی کپسول های گاز، سوخت خودرو و مواد غذایی هستند؛ کالاهایی که در صورت اعلام منع آمد و شد یا بستن مسیرهای مواصلاتی از نخستین اجناسی هستند که در بازار کم یاب می شوند. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق د رواکنش به درخواست جریان صدر از رئیس ائتلاف فتح تأکید کرد که هادی العامری شیخ المجاهدین و ادامه دهنده راه فرماندهان شهید باقی خواهد ماند.