جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۴۲Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرانه باختری»

شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۶    
شفقنا- در پی شهادت حسین مسالمه آزاده فلسطینی در زندان های رژیم اشغالگر اسرائیل، جنبش فتح و کمیته هماهنگی در بیت لحم مردم را به برگزاری اعتصاب عمومی دعوت کردند. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۱    
باشگاه اسرای فلسطینی از شهادت یک اسیر فلسطینی در کرانه باختری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مقامات رژیم صهیونیستی به مناسبت عید یهودی العرش، حرم ابراهیمی واقع در مرکز شهر الخلیل در جنوب کرانه باختری را بستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز به روستاها و شهرک های جِنین واقع در شمال کرانه باختری یورش بردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نتایج یک نظرسنجی در کرانه باختری و نوار غزه نشان می دهد که 78 درصد از ساکنان این مناطق خواستار استعفای رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری عبری زبان از تصمیم رژیم صهیونیستی برای ساخت معابد یهودی در شهرک های کرانه باختری پرده برداشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
در پی تصمیم رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای لغو انتخابات مجلس قانونگذاری و ریاستی، برخی گروه های فلسطینی با برگزاری انتخابات محلی در کرانه باختری و غزه مخالفت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۵    
نماینده وزارت اوقاف و امور دینی فلسطین مدرسه حفظ قرآن، علوم قرآنی و تجوید عبدالله بن مسعود را طی مراسمی در استان نابلس واقع در کرانه باختری افتتاح کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه عبری یدیعوت آحارونوت روز دوشنبه از برنامه دولت راست گرای رژیم صهیونیستی پرده برداشت که هدف آن قرار دادن شهرک های کرانه باختری در لیست اولویت ملی به منظور حمایت و ارائه مزایای بیشتر به آن ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۱:۱۱    
منابع فلسطینی از درگیری های شامگاه دوشنبه بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی، تعدادی از فلسطینیان از جمله اسرای آزاده را بازداشت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد در راستای آمادگی برای هرگونه عملیاتی در کرانه باختری به ویژه پس از بازداشت دوباره شش اسیر فراری زندان جلبوع، حالت آماده باش نیروهای خود را در اعیاد کنونی یهودیان افزایش می دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال وقوع درگیری های شدید میان فلسطینیان و صهیونیست ها در شهر جنین واقع در کرانه باختری چند فلسطینی به شدت زخمی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری یکشنبه شب از ادامه ناآرامی ها در شمال کرانه باختری در پی دستگیری مجدد اسرای فلسطینی خبر دادند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۰    
اگر گروه های مقاومت در غزه و کرانه باختری تحرکات نظامی داشته باشند، با آن ها با قاطعیت برخورد خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: اگر گروه های فلسطینی در کرانه باختری و غزه اقدامی کنند، با جدیت برخورد خواهیم کرد. این واکنش بعد از اظهارات دو جنبش حماس و جهاد اسلامی نسبت به بازداشت آخرین اسرای زندان جلبوع مطرح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی حماس امروز یکشنبه اعلام کرد، وقتش رسیده که دست رژیم صهیونیستی که کرانه باختری را بر هم زده و دو اسیر دیگر از شش اسیر فراری را بازداشت کرده، قطع شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای اسرائیل از بازداشت دو اسیر فلسطینی باقی مانده از میان شش اسیری خبر دادند که توانسته بودند با حفر تونل، از زندان فوق امنیتی جلبوع فرار کنند. این فرار که حدود دو هفته پیش رخ داد، سردرگمی تشکیلات امنیتی رژیم صهیونیستی و خوشحالی مردم فلسطین را در پی داشت ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فلسطینی ها در حمایت از مردان فراری زندان اسرائیل در کرانه باختری و قدس شرقی تظاهرات کردند. اعتراضات بیشتری هم برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد یکشنبه از یورش نظامیان صهیونیست به شهر جنین در کرانه باختری و بازداشت مجدد آخرین اسرای فلسطینی عملیات فرار از زندان جلبوع خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در جریان درگیری میان نیروهای رژیم صهیونیستی با فلسطینیان معترض در نواحی مختلف کرانه باختری ده ها تن زخمی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی حماس رژیم صهیونیستی را به شدت نسبت به عواقب و پیامدهای هرگونه تعرض علیه اسرای فلسطینی یا حمله به اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری برحذر داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۲    
منابع فلسطینی از زخمی شدن ده ها فلسطینی در کرانه باختری به دست نظامیان صهیونیست خبر دادند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۴۰    
منابع فلسطینی از زخمی شدن ده ها فلسطینی در درگیری های روز جمعه با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ده ها فلسطینی شامگاه جمعه با یورش ارتش رژیم صهیونیستی به منطقه باب الزاویه در مرکز شهر الخلیل واقع در کرانه باختری زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۵    
صد ها فلسطینی ساکن روستای المُغَیِر در کرانه باختری رود اردن در اعتراض به اقدام صهیونیست ها در بستن جاده اصلی این منطقه راهپیمایی کردند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۲    
منابع رسانه ای در کرانه باختری از بازداشت دو فلسطینی به دست نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی خبر داده اند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی تنش های اخیر در جِنین، چند گروه مقاومتی در این منطقه برای اولین بار اتاق عملیات مشترک تشکیل دادند و آماده مقابله با حمله احتمالی رژیم صهیونیستی هستند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۳    
درگیری فلسطینیان با اشغالگران صهیونیست در جنین، اتاق عملیات مشترک مقاومت در کرانه باختری، حضور گسترده فلسطینیان در مسجدالاقصی و انتقاد حماس از تداوم جنایات تشکیلات رام الله علیه فلسطینیان از آخرین اخبار و تحولات فلسطین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال یورش نظامیان صهیونیست به سوی فلسطینیان ساکن شهر جنین در کرانه باختری درگیری شدیدی میان آنها درگرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی دیشب بار دیگر با سرکوب تظاهرات فلسطینیان در حمایت از اسرا، با تظاهرات کنندگان در نزدیکی جنین درگیر شدند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۵:۴۶    
نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی پنجشنبه شب با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن، ده ها فلسطینی را زخمی و بازداشت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری پنجشنبه شب گزارش دادند، در پی یورش شبانه نظامیان صهیونیست به مناطقی در کرانه باختری شماری از فلسطینیان در درگیری با آن ها زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
هشدار به رژیم صهیونیستی درباره آسیب رساندن به اسرا، زخمی شدن صد ها فلسطینی در کرانه باختری و تشکر سید مقاومت از استقبال مردم بعلبک از تانکر های سوخت مهم ترین رویداد های غرب آسیا بود.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۱    
اشک و ترس دختران و پسران مظلوم فلسطینی در کرانه باختری پس از شلیک گاز اشک آور توسط ارتش رژیم صهیونیستی به مهد کودک ها و مدارس فلسطینیان
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۵    
نظامیان رژیم صهیونیستی امروز پنجشنبه ضمن یورش به کرانه باختری شماری از فلسطینیان را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست امروز با یورش به مسجد ابراهیمی در الخلیل در جنوب کرانه باختری اشغالی، نمازگزاران را از این مسجد بیرون کردند و از کارمندان اوقاف خواستند کلید ها را به بهانه بستن مسجد در ایام تعطیلات یهودی، به آن ها تحویل دهند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تا زمانی که فلسطینی ها بین کرانه باختری و نوار غزه که تحت کنترل جنبش حماس است تقسیم شده اند، امکان مذاکره واقعی وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اسرای فلسطینی در کرانه باختری به دلیل برآورده شدن اغلب مطالباتشان توسط اداره زندان های رژیم صهیونیستی، اعتصاب غذای خود را به تعویق انداختند.
درگیری جدید فلسطینی ها و صهیونیست ها در مناطق مختلف کرانه باختری منابع خبری فلسطین از دور تازه درگیری ها میان فلسطینیان و نظامیان صهیونیست در مناطق مختلف کرانه باختری از جمله بیت لحم خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۱    
سرنگونی پهپاد سعودی در یمن، زخمی شدن صد ها فلسطینی در کرانه باختری رود اردن و تظاهرات هزاران یمنی مقیم آمریکا در محکومیت جنایات رژیم سعودی، مهم ترین رویداد های غرب آسیا بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۷    
تهران-ایرنا- جوانان فلسطینی صبح امروز (چهارشنبه) بار دیگر در حمایت از اسرای در بند رژیم صهیونیستی به خیابان ها آمدند و در مقابل نظامیان صهیونیست با حمله به سوی آنها، شماری از جوانان فلسطینی را زخمی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
صد ها فلسطینی دیشب در حملات نظامیان صهیونیست به تظاهرکنندگان فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری زخمی یا مصدوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به شهر نابلس واقع در کرانه باختری 23 فلسطینی به شدت زخمی شدند.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بررسی شاخص ریسک تجارت و سرمایه گذاری که حاصل میانگین سه زیرگروه بازبودن اقتصاد ، مداخله دولت و مولفه های حقوقی است و برای هر کشور از صفر تا 100 بهترین امتیاز محاسبه می شود، حاکی از آن است که این شاخص برای ایران معادل رقم 36 ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
سرویس خارجی- انتشار اخبار حاکی از وخامت حال زکریا الزبیدی یکی از چهار اسیر عملیات تونل آزادی که مجددا توسط رژیم صهیونیستی بازداشت شد، انقلابیون جنین را به حال آماده باش درآورده و مردم را در این شهر و شهرهای کرانه باختری به خیابان ها کشاندند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
انتشار گزارش هایی از شکنجه دو اسیر فلسطینی که پس از فرار از زندان جلبوع بازداشت شده اند، علاوه بر تهدید به اعتصاب زندانیان و ناآرامی هایی در جنین، باعث شد وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نیز از آمادگی این رژیم برای مقابله با خشم فلسطینیان خبر دهد. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه ضمن یورش به کرانه باختری 25 فلسطینی از جمله چند اسیر آزاده را بازداشت کردند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۴    
منابع میدانی در بخش جنوبی کرانه باختری از درگیری سربازان رژیم صهیونیستی با تعدادی زیادی از جوانان فلسطینی پس از شلیک بی مورد گاز اشک آور به سوی مردم خبر داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۱    
پس از انتشار خبر هایی از وخامت حال زکریا زبیدی یکی از چهار اسیر بازداشت شده فلسطینی که از زندان جلبوع فرار کرده بودند، هزاران فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری تظاهرات کردند.