جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۲:۴۴Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وحدت ملی»

جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگو و دبیر هیئت دولت در آیین اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، با بیان اینکه مناظره واقعی و حقیقی یعنی پایان منازعه، گفت: اخلاق مناظره و جست وجوی حقیقت در مناظره می تواند کمک حال رسیدن به وفاق و وحدت ملی بر سر مسائل کلان باشد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در یازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران اخلاق مناظره را کمک کار رسیدن با وفاق و وحدت ملی عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
استاد دانشگاه گفت: نیازمند ایده هایی هستیم که بتواند وحدت ملی را در جامعه ایجاد کند و جامعه را از تفرق اراده ها نجات دهد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز، گفت: امام خمینی یک عنصر با حرکت تشکیلاتی و سازمانی بود و ما کار تشکیلاتی را خوب بها ندادیم، و باید این نگاه را از ایشان بیاموزیم و با وحدت ملی و امید بخشی بتوانیم جلوی نقشه های دشمن را بگیریم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر نماد مقاومت و ایستادگی ملت قهرمان ایران در برابر زیاده خواهی های دشمن است.
مهدی مضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در نشست هم اندیشی شورا و دبیران محافل ادبی نهاد گفت: باید در چارچوب هم افزایی، ظرفیت های استان ها گردآوری شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه تحقق شعار سال نقشه های دشمن را نقش بر آب می کند، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی مسیر و نقشه پیشرفت و عبور از موانع را در شعار امسال به وضوح مشخص کرده اند که همه باید برای تحقق این شعار تلاش کنیم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جنبش حماس در خارج گفتک حماس به دنبال وحدت ملی است و اتاق عملیات مشترک، ملت فلسطین رامتحد کرده است و این در نبردهای اخیر با اشغالگران آشکار شده و نشان داده که وحدت جهاد و مقاومت در منطقه تجلی یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول اداره سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که موشک های دشمن، فرماندهان سرایا القدس را به نمادهای قهرمانی ملی و افتخاری برای ملت فلسطین تبدیل کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: امام به عنوان رهبر نظام، نگاهی پدرانه نسبت به ملت و گرایش های سیاسی مختلف در آن داشتند، این منش و رفتار سیاسی در جهت تقویت روح تفاهم و همبستگی ملی است، به ویژه آنکه کشور در حال جنگ بود و نیاز به حداکثر همدلی و وحدت ملی داشتیم ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی، پیام رئیس جمهور را قرائت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: هر ملتی برای بقای خود نیازمند هویت ملی است و وحدت ملی جز با هویت ملی برقرار نمی شود، لذا دین می تواند مهم ترین عنصر هویت ملی باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
محاسبه اقتدار ملی یک محاسبه عقلانی است تا بتواند قدرت مشروع را حاصل کند به این معنا که مردم بتوانند در سرنوشت خودشان دخالت بکنند. جریان خالص سازی با این وضعیت مغایرت دارد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۵    
تهران (پانا) - معاون پارلمانی رئیس جمهوری اهمیت معرفی و نکوداشت مفاخر و مشاهیر اقوام مختلف ایرانی را مورد تاکید قرار داد و گفت ایران اسلامی رنگین کمانی از اقوام و مذاهب گوناگون است و معرفی و تجلیل از بزرگان و مفاخر اقوام مختلف در تقویت همبستگی اجتماعی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: دشمن همه تلاشش را می کند و از همه مؤلفه های نرم استفاده می کند تا وحدت ملی را مخدوش کند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خرمشهر دو نقش را برای ما در دوران دفاع مقدس بازی کرد که یک نقش مقاومت 34 روزه بود که در آن درس ها و حماسه های فراوانی است که بایستی به آنها پرداخته شود و دیگری نقش پیروزی بود که با رهایی خرمشهر حقیقتا انسان وقتی نگاه می کند ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سیدعلی سیدان، فعال رسانه ای در یادداشتی تحت عنوان اسلام انقلابی، اساسی ترین مؤلفه وحدت ملی نوشت: ا ینکه کاری نکنیم که جامعه دوقطبی شود، با اینکه مدام بگوییم دوقطبی نکنید، متفاوت است! اتفاقاً اینکه مدام بگوییم جامعه دارد دوقطبی می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
اگر کسی از تحولات اخیر در اراضی اشغالی استفاده کرده باشد، او کسی جز بنی گانتس، وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی و رهبر حزب وحدت ملی نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد، خطیب جمعه تهران در خطبه های نماز جمعه این هفته در دانشگاه تهران: امر به معروف و نهی از منکر باید زمینه وحدت ملی را همواره کند، نه اختلاف ملی. این راه، برای تحکیم و رسیدن به افزایش و ارتقای قدرت ملی است. باید دست یکدیگر را گرفت ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۶:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه یاسوج با اظهار اینکه شبکه های اجتماعی غربی امنیت ملی، وحدت ملی و اعتقادات و اخلاق و غیرت ما را مورد هدف قرار دادند و کشور ما را می خواهند اینگونه به هم بریزند، افزود: شبکه های ملی راه افتاده اند و باید حمایت شوند و با کسانی که فیلتر شکن می فروشند برخورد شود.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر دغدغه حجاب دارید به عنوان زنان و مردان امت مسلمان باید بر اساس آموزه های اسلامی و با روش درست در جهت اصلاح این بیماری اجتماعی تلاش کنیم و این راه اقتدار ملی را فراهم می کند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نمازگران تهرانی با در دست داشتن پرچم کشورمان و بیرق های منقش به نام ائمه اطهار (ع) پیکر شهید آشوری و سرباز وطن جانی بت اوشانا را بدرقه کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابوترابی فرد در خطبه دوم نماز جمعه تهران تأکید کرد: باید از همه ظرفیت ها برای تحکیم وحدت ملی، افزایش اقتدار جامعه و نظام اسلامی استفاده شود و از سوی دیگر مشورت و تبادل نظر برای تصمیم سازی با کسانی که دچار خطا و اشتباه شده اند این پیام را می رساند که از خطا و اشتباه شما گذشتیم و همین ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۴   + ۳۹ سایت دیگر  
فارس : امام جمعه تهران خطاب به مجلس گفت: در تمام ادواری که در مجلس حضور داشتم در حد توانم اصرار داشتم که ما نباید بر نهادها و دولت تکالیفی را تحمیل کنیم که قادر بر انجام آن نیستند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
شفقنا- خطیب نماز جمعه تهران تأکید کرد که اگر انتخاب بود، ولی صلاحیت نبود مورد امضای حضرت علی (ع) نیست. کسانی که می توانند گره ها را بگشایند موظفند در همه عرصه ها برای ارتقای سطح عدالت در جامعه حضور پیدا کنند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: اگر دغدغه حجاب در جامعه داریم باید به عنوان زنان و مردان امت اسلامی بر اساس آموزه های اسلامی و با روش درست در جهت اصلاح این بیماری اجتماعی تلاش کنیم و این راهی است که مسیر اقتدار ملی را فراهم می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: عمل صالح مبتنی بر دانش و معرفت است و از پشتوانه علمی برخوردار می باشد. در نظام دینی هیچ تصمیمی نباید بدون پشتوانه علمی اتخاذ شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت، رهبر معظم انقلاب درروز عید فطر، وحدت آحاد مردم و وحدت ملی و اجتماعی را موضوعی مهم خواندند و با اشاره به رواج پدیده ناپسندِ توهین و تهمت به یکدیگر در فضای مجازی خاطرنشان کردند: اینگونه اقدامات که گناه کبیره است، به فضای عمومی کشور و وحدت ملی لطمه می زند ...
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ضرغامی گفت: باید روحیه انسجام و وحدت ملی را که مهم ترین توصیه بزرگان ماست جدی بگیریم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۴    
دشمن با طرح مسائل ادعایی به دنبال ایجاد فضای دوقطبی یا چندقطبی میان مردم و مسئولان است/ مردم و مسئولان باید هم افزایی ایجاد کنند/ قوای سه گانه باید به مسائل اصلی کشور بپردازند
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدرس ثانوی گفت: به تمام کسانی که با بن بست های فکری و با مطرح کردن مسائلی از جمله رفراندوم به دنبال تضعیف این کشور هستند، اعلام می کنم که اتحاد و وحدت ملی همه گروه ها، وظیفه شرعی و عقلی و مهمترین راهبرد برای شکست دشمن است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دانیال معمار؛ سردبیر رهبری در خطبه های نماز عید فطر، از مردم و مسئولان کشور خواستند تا اتحاد شان را حفظ کنند. راز این تأکید بر اتحاد چیست؟ مگر ملت ایران متحد نیستند؟ مگر بارها و بارها این وحدت ملی را در تنگناهای سخت جمهوری اسلامی اثبات نکرده اند؟ چه نیازی به این یادآوری و تأکید مجدد رهبر معظم ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۳:۲۹    
عاطفه جعفری، خبرنگار: تاکید بر هماهنگی در اجزای یک جامعه و حفظ وحدت ملی از لوازم مهم توسعه هر ملتی است و هیچ عقل سلیمی که خیرخواه یک اجتماع انسانی باشد، منادی تفرقه در اجزای آن نخواهد بود ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۹    
شکاف سیاه و سفید در آفریقای جنوبی، در واقع یک شکاف ساختاری فعال بود که با تحقق نظام سیاسی دموکراتیک، به شکافی غیرفعال بدل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که جنبش متبوعش برای تعامل با تحولات راهبردی داخلی، منطقه ای و بین المللی در سه جهت حرکت می کند: نخست آمادگی دائمی برای رویارویی، دوم تحقق وحدت ملی حقیقی و سوم تقویت همکاری و مشورت با کشورهای اسلامی و عربی و آزادگان جهان.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
کسانی که مردم را تحریک به برخورد می کنند، یا آنقدر نادان هستند که تصوری از واکنش طرف مقابل ندارند و فکر می کنند از این طرف متدینین اقدام می کنند و از آن طرف بی ححاب ها و اطرافیان آنها اطاعت، سکوت یا فرار می کنند، یا دشمن دانا هستند که می دانند هر عملی عکس العملی دارد و احتمال درگیری هست.
سلام نو / تیک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش مجلس، درباره گزارش هایی درباره مسمومیت سریالی دانش آموزان توضیحاتی داد و گفت: در ایران هیچ معلمی را به خاطر معلمی اش بازداشت نکردیم.
گیل ابراز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین صادق شعبانی ؛ مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین شهرستان رشت در ضیافت افطار ( موکب وصال ) پرورشگاه مژدهی رشت با بیان اینکه در اتحاد و وحدت ملی که از تاکیدات مقام معظم رهبری ست ؛ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۴۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: نباید به گونه ای نهی از منکر کرد که بر بغض و کینه فرد گناهکار بیفزاید و او را بیش ازپیش از حق و حقیقت دور کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سفیر آکرودیته جمهوری اسلامی ایران درلیبی با بیان این که مردم لیبی و دولت وحدت ملی دراین کشور آفریقایی تمایل دارند که با ایران ارتباط داشته باشند، تصریح کرد: در صدد هستیم که به زودی سفارت ایران درلیبی را بار دیگر بازگشایی کنیم.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فروش گسترده انواع انگشتر و.. با نمادهای یهودیت، صهیونیسم، ترکیه، پان ترکیسم و.. در استانهای آذری چه معنایی دارد؟ آیا در ترکیه، باکو و ... امکان فروش زیورآلات با نمادهای هویتی ایرانی و شیعی وجود دارد؟ آسیب ناشی از پخش گسترده سریال های مبتذل ترکیه و کاهش وحدت ملی در ایران کافی نیست؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۱:۲۶    
بهرامی گفت: 12 فروردین نماد وحدت ملی در استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رهبری داهیانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۸:۵۱    
به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، سپاه حضرت عباس (ع)، فرماندهی انتظامی و مرزبانی استان اردبیل با صدور بیانیه های جداگانه ای بر تحکیم وحدت ملی برای حفظ و بالندگی هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کردند.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۵    
دوازدهم فروردین، برگ زرینی در تاریخ معاصر ایران است؛ روزی بزرگ که ملت مبارز و همیشه در صحنه با وحدت یکپارچه خود توانستند پس از سال ها مبارزه با نظام ستمشاهی شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را محقق و به سعادت حقیقی رهنمون شوند.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
در این پیام آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم 12 فروردین ماه برگ زرینی از تاریخ پر افتخار ایران اسلامی است، روز تحقق آرمان های بلند و بلوغ فکری و سیاسی ملت در سایه اسلام ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ملت بیدار آنلاین | پیمان جبلی درباره این که باتوجه به این که امسال ما انتخابات مجلس را در پیش داریم این سازمان باید چه اقداماتی برای بالا بردن مشارکت عمومی مردم انجام دهد و افرادی که از طریق این سازمان صاحب تریبون می شوند چگونه باید در راستای انسجام و وحدت ملی گام بردارند ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۳۷    
همدان-فرماندار شهرستان همدان با بیان اینکه برای تحقق شعار سال عزم جدی و نگاه تکلیف مدارانه نیاز است، گفت: امسال سال انتخابات است و انتخابات باید فرصتی برای وحدت ملی و افزایش سرمایه اجتماعی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس بار دیگر بر پایبندی خود به گزینه وحدت ملی و مقاومت فراگیر به عنوان راهکاری برای احقاق حقوق حقه خود و بازستاندن سرزمین اشغالی خود از دست نظامیان صهیونیست و آزادسازی مقدسات تاکید کرد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد،معتقد است ما برای مردم نماد امید، نشاط و رفع مشکل باشیم نه دردسر.