شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۴:۳۶Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اول رئیس جمهور»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۷    
خبرآنلاین نوشت : دفتر محمود احمدی نژاد با صدور اطلاعیه ای ادعای مطرح شده از طرف فائزه هاشمی رفسنجانی مبنی بر دعوت احمدی نژاد برای ائتلاف در انتخابات و پذیرش سمت معاون اول رئیس جمهور را تکذیب کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مهدی علیخانی معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی،اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رئیس جمهور همراه با حسین عباسی فرماندار و جمعی از روسای ادارات از مرکز توانیابان موسی بن جعفر (ع) بازدید داشتند.
معاون اول رییس جمهوری، مصوبه مربوط به اصلاح نحوه برگزاری مناقصات محدود را ابلاغ کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به اصلاح آیین نامه اجرایی عدم امکان انتقال کارمندان مؤسسات و نهادهای عمومی غیردولتی به سایر دستگاه های اجرایی را ابلاغ کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های چهارشنبه 25 فروردین ماه خراسان جنوبی را در گروه استان های باشگاه خبرنگاران مشاهده کنید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت در حوزه های اجتماعی خدمات شایانی به جامعه ارائه داده و کارنامه درخشانی از خود بر جای گذاشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مهدی علیخانی معان هماهنگی امور اجتماعی معاون اول رئیس جمهور با حضور در پیشوا از بخش های مختلف این شهرستان بازدید کرد.
معاون اول رییس جمهور در پیام های جداگانه به سران کشورهای اسلامی، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان؛ ماه نزول قرآن و رحمت الهی، تصریح کرد: امیدوارم در این ماه سراسر مهر و رحمت، در پرتو مساعی بیشتر مقامات عالی کشورهای اسلامی، ضمن کمک به اعتلای اسلام ...
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور، احتساب ارز 4200 تومانی به عنوان مبنای محاسبات عوارض گمرکی واردات کالا را به دستگاه های ذی ربط ابلاغ کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در ابلاغیه ای به وزارت اقتصاد، وزارت صنعت و گمرک مبنای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی را ارز 4200 تومانی اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ملانوری از دستور ویژه معاون اول رئیس جمهور برای پاسخ به مطالبات استان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۷    
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ارتقای بهره وری از بزرگ ترین، ملی ترین و اثرگذارترین موضوعات کشور است، تصریح کرد: باید در شرایط فعلی ارتقای بهره وری در کشور به عنوان یک امر واجب و مهم تلقی شود ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: باید دستگاهی که مسئول بوده جلوی اقدامات دشمن را بگیرد و در این زمینه توفیقی به دست نیاورده است بازخواست شود و مردم باید بدانند که منابع، اعتبار و حیثیت کشور خرج چه اقداماتی می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در واکنشی تند و صریح به خرابکاری در تاسیسات هسته ای گفت: باید دستگاهی که مسئول بوده جلوی اقدامات دشمن را بگیرد و در این زمینه توفیقی بدست نیاورده است بازخواست شود و مردم باید بدانند که منابع، اعتبار و حیثیت کشور خرج چه اقداماتی می شود. منبع: خبرفوری
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اخذ و ارائه تسهیلات جدید در نظر گرفته شده از سوی معاون اول رئیس جمهور برای زلزله زدگان سی سخت منوط به تسریع در ساخت و ساز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۶۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: یکی از مسائل کشور این است که دستگاهی حاضر به پاسخگو بودن در مرجع دیگر نیست و گاهی هزینه های حیثیتی و امنیتی عدم پاسخگویی افراد و دستگاهها برای کشور فاجعه بار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به اصلاح آیین نامه تضمین معاملات دولتی را به وزارت اقتصاد و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به اصلاح آیین نامه تضمین معاملات دولتی را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
فارس: کمتر از 4 ماه به پایان دولت دوازدهم که با شعارها و وعده های فراوانی به قدرت رسیده بود باقی مانده است. باوجود وضعیت نامناسب اقتصادی دولتمردان مدعی هستند باوجود تشدید تحریم ها شرایط کشور بدتر از گذشته نیست و اخیرا اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عملکرد دولت تدبیر و امید را معجزه مدیریت ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۲:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
ایسنا: نخست وزیر کره جنوبی در ادامه سفر منطقه ای خود به خاورمیانه قرار است در روزهای 22 و 23 فروردین ماه (یکشنبه و دوشنبه) سفری دو روزه به تهران داشته باشد و با تعدادی از مقامات ایرانی رایزنی و گفت وگو کند . ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۲۹    
معاون اول رئیس جمهور در مصاحبه مطبوعاتی با نخست وزیر کره جنوبی انتقادات صریحی را مطرح کرد. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما : چانگ سیه کیون در نشست خبری مشترک با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با اشاره به روابط تاریخی ایران و کره گفت: سال آینده شصتمین سالگرد روابط دو کشور است و روابط صمیمی و دوستانه ایران و کره جنوبی ادامه خواهد یافت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: ایران بر حقوق خود در پیگیری خسارات ناشی از تأخیر در پرداخت پول های بلوکه شده خود در کره جنوبی پافشاری می کند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: به دلیل پیروی کره جنوبی از تحریم های غیرقانونی آمریکا که فاقد ارزش قانونی است ارتباطات ایران و کره دچار مشکلاتی شد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: چانگ سیه کیون نخست وزیر کره جنوبی که به ایران سفر کرده است در نشست خبری با معاون اول رئیس جمهوری شرکت کرد.
برترین ها / الف   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۳۴   + ۴۷ سایت دیگر  
ایرنا: معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه اقدام بانک های کره ای در مسدود نمودن منابع ارزی ایران به وجهه و جایگاه کره نزد مردم ایران آسیب زده است، گفت: از دولت کره می خواهیم در اسرع وقت منابع ارزی ایران را آزاد و مشکلات سال های اخیر را با اقدامات عملی جبران کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۲۰    
معاون اول رئیس جمهور کشورمان در نشست خبری مشترک با نخست وزیر کره جنوبی حجم مبادلات مالی ایران و کره جنوبی را در 60 سال گذشته رقم 17 میلیارد دلار اعلام کرد.
معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه کره ای ها برای جبران گذشته باید گام های اساسی بردارند، افزود:آنها باید در اسرع وقت منابع ایران را آزاد کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: متاسفانه در سه سال گذشته به دلیل پیروی کره جنوبی از تحریم های غیر قانونی آمریکا مناسبات تهران و سئول وارد رکود شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۴۵    
کنفرانس خبری اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و چانگ سیه کیون نخست وزیر کره جنوبی به صورت زنده از خبرگزاری ایران پرس در حال پخش است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مطهری نماینده گرمسار، مدعی شده که اگر برادر کسی که کاندیدای شورای شهر است یک بست تریاک کشیده باشد پدرش را در می آوریم، اما برادر رئیس جمهور دزد است، برادر معاون اول رئیس جمهور دزد است، دختر وزیر دزد است، اما با او کاری نداریم؟ بنظر شما این ادعا نیاز به اثبات دارد یا خیر؟
معاون اول رییس جمهور عصر امروز (یکشنبه) از چانگ سیه کیون نخست وزیر کره جنوبی، در مجموعه سعدآباد تهران استقبال کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر کره جنوبی دقایقی پیش وارد مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد شد و مورد استقبال آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور افغانستان با اعلام اینکه نشست استانبول تا پایان هفته جاری آغاز می شود، آزادی زندانیان طالبان را بزرگترین اشتباه دولت این کشور دانست.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: مطهری، نماینده گرمسار در مجلس: اگر برادر کسی که کاندیدای شورای شهر است یک بست تریاک کشیده باشد پدرش را در می آوریم، اما برادر رئیس جمهور دزد است، برادر معاون اول رئیس جمهور دزد است، دختر وزیر دزد است، اما با او کاری نداریم!
آیین نامه اجرایی بخشی از قانون هواپیمایی کشوری در خصوص مجاز بودن سازمان هواپیمایی نسبت به اعمال برخی مجازات ها نسبت به شرکت های هواپیمایی متخلف، به این سازمان ابلاغ شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۱    
رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد: در حال پیگیری این مسئله از طریق معاون اول رئیس جمهور و نمایندگان مشهد هستیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۴    
جهانگیری مصوبه اختصاص اعتبار برای جبران خسارات ناشی از زلزله در استان کهگیلویه و بویراحمد را ابلاغ کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۰    
سعید شیرکوند معاون اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور، از مرکز نوآوری شهرستان ورامین بازدید کرد.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور با حضور در مراسم رونمایی از این سامانه بیان کرد: راه اندازی سامانه پنجره واحد مدیریت زمین یکی از مهمترین اقدامات برای مقابله با زمین خواری است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۱۵    
با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران در مورد افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال 1400 توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۷   + ۶۵ سایت دیگر  
مصوبه هیئت وزیران در مورد افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال 1400 توسط معاون اول رئیس جمهور امضا شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۸    
معاون اول رئیس جمهور مصوبه اختصاص اعتبار برای جبران خسارات ناشی از زلزله در استان کهگیلویه و بویراحمد را ابلاغ کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به تعیین بودجه سال 1400 سازمان های مناطق آزاد تجاری_صنعتی و اصلاحیه بودجه سال 1399 آنها را ابلاغ کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۶    
سعید شیرکوند، معاون اقتصادی و امور زیربنایی معاون اول رئیس جمهور با حضور در شهرستان ورامین، از مرکز پرورش اسب پارت این شهرستان بازدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از زلزله در استان کهگیلویه و بویراحمد را ابلاغ کرد.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به تعیین بودجه سال 1400 سازمان های مناطق آزاد تجاری - صنعتی و اصلاحیه بودجه سال 1399 آن ها را ابلاغ کرد.