چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۱:۴۲Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصرف برق»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سخنگوی صنعت برق در جنوب غرب کشور گفت: در این روزها شبکه برق خوزستان در حال ثبت رکوردهای تاریخی مصرف برق است به گونه ای که در روز پنجشنبه مصرف 8720 مگاوات برق ثبت شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مهدیزاده گفت: با توجه به مدیریت های اعمال شده در مصرف برق ادارات، همچنین تعامل با صنایع و مشترکین کشاورزی تاکنون حتی برای یک دقیقه خاموشی نوبتی برای مشترکین خانگی اعمال نشده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۲:۲۶    
با یک برنامه ریزی منظم و استفاده صحیح از وسایل برقی موجود در محیط زندگی مانند تلویزیون می توانیم موجب صرفه جویی بهینه در مصرف برق و کاهش هزینه ها شویم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۸    
ایلام- ناصریان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: امروز مصرف برق استان ایلام به 394 مگاوات رسیده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر اجرای پروژه های ناحیه آهن سازی فولاد مبارکه از اجرای موفقیت آمیز پروژه ارتقای سیستم اتوماسیون آهک هیدراته در ناحیه آهن سازی در توقفات ناشی از محدودیت مصرف برق خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون حفاظت فیزیکی دفتر مرکزی شرکت توانیر با بیان اینکه قیمت پایین تعرفه های برق و افزایش هزینه سرمایه گذاری در ایجاد نیروگاه های مقیاس کوچک باعث کاهش سرمایه گذاری در این حوزه شده است، گفت: مدیریت مصرف برق بیش از هر زمانی ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت انرژی و برنامه ریزی مشترکان توانیر گفت: احتمال دارد میزان مصرف برق امروز به 67 هزار مگاوات برسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۳    
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین شرکت توانیر اظهار امیدواری کرد، با همکاری مردم، مصرف برق از میزان 66500 مگاوات کمتر شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۵    
برای چهارمین بار رکورد مصرف برس در استان مرکزی شکسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: افزایش دمای هوا از روز چهارشنبه گذشته در کشور تداوم داشت و موجب افزایش مصرف برق شده است، با این وجود مشکلی در تامین برق نیست.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تابستان سال جاری در حالی به نیمه رسید که به واسطه مدیریت مصرف برق در بخش های مختلف و بر خلاف سال گذشته دیگر خبری از خاموشی های گسترده و ناگهانی به ویژه در بخش خانگی نبود و پایداری شبکه برق نیز به رغم همه محدودیت ها به صورت کامل تأمین شد.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۱    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، ابوذر صالحی مدیر کل روابط عمومی توانیر تهران در برنامه نمودار درباره وضعیت تامین برق در کشور گفت: هر چند امسال میزان مصرف برق در کشور به رکورد 70 هزار مگاوات رسید اما با برنامه ریزی های انجام شده و همکاری مردم تاکنون شاهد خاموشی در بخش خانگی نبوده ایم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: مصرف برق برای چهارمین بار در استان، رکورد زد و به یک هزارو 260 مگاوات در هفته دوم مرداد ماه رسید.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هوشمندسازی و فناوری های نوین شرکت توانیر گفت: اکنون 40 درصد از مصرف انرژی برق در بخش ساختمان و عمدتا برای روشنایی، مصارف لوازم خانگی و سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱    
سرخه- امام جمعه سرخه با بیان اینکه دولت نمی تواند در مدت کوتاه توان تولید برق را چندان ارتقا دهد، ولی توانسته برق را مدیریت کند، گفت: شاهد کاهش قطعی ها هستیم.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر برق گناوه گفت: با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر ورود موج شدید گرما در مناطق جنوبی کشور از مردم این شهرستان انتظار داریم در مصرف برق بویژه در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) نهایت همکاری و صرفه جویی را داشته باشند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اوج بار پنجشنبه 13 مرداد در مقایسه با روز مشابه سال گذشته 10.5درصد افزایش یافت اما برق مشترکان مطابق برنامه و بدون خاموشی تأمین شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مشترکان گیلانی در هفته دوم مرداد بیش از 40 درصد بیشتر از هفته اول همین ماه، برق مصرف کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مصرف برق کشور این روزها بار دیگر روی دور رکوردزنی قرار گرفته به گونه ای که امروز(پنجشنبه) به نزدیکی 68 هزار مگاوات رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهره برداری و کنترل سیستم شبکه برق کشور گفت: میزان مصرف برق در کشور امروز به 68 هزار مگاوات رسید که رشد 1500 مگاواتی داشت.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نصر: مدیر عامل شرکت توانیر گفت: از 28 میلیون و 300 هزار قبض، 11 میلیون و 300 هزار مشمول تخفیف شد؛ کشاورزانی هم که 5 ساعت را با ما همراهی می کردند، مابقی ساعات برقشان رایگان می شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توانیر گفت: از 28 میلیون و 300 هزار قبض، 11 میلیون و 300 هزار مشترک شامل تخفیف شدند، کشاورزانی هم که 5 ساعت را با ما همراهی می کردند مابقی ساعات برقشان رایگان می شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۹    
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت برق استان گفت: میزان مصرف برق در روز گذشته در استان قزوین نسبت به روزهای گذشته افزایش 15 مگاواتی داشت و به 800 مگاوات رسید.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: تابستان امسال را به گونه ای آغاز کردیم که تجربه ناخوشایند خاموشی های سال گذشته در خاطره ها باقی مانده بود اما با اجرای دقیق و گسترده برنامه های مدیریت بار، موفق به گذر از ایام اوج مصرف برق بدون خاموشی شدیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۰:۵۷    
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت برق استان قزوین گفت: بیشترین میزان مصرف برق امروز به 800 مگاوات رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از افزایش 9 درصدی مصرف برق در مقایسه با مدت مشابه سال پیش خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۹:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست از روابط عمومی شرکت مدیریت شبکه برق ایران، مصطفی رجبی مشهدی افزود: دیروز اوج نیاز کشور به برق، 66 هزار و 500 مگاوات بود که در مقایسه با روز مشابه پارسال، 9 درصد افزایش داشت و پیش بینی می شود این رقم امروز به 67 هزار و 500 مگاوات برسد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از افزایش 9 درصدی مصرف برق در مقایسه با مدت مشابه سال پیش خبر داد.
بانک خاورمیانه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲    
به آگاهی مشتریان محترم می رساند، حسب مصوبه هیئت دولت و به منظور مدیریت مصرف برق در ایام گرم سال جاری، ساعت کاری بانک از تاریخ شنبه 21 خرداد 1401 تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل اعلام می گردد: شنبه لغایت چهارشنبه: 7:00 تا 13:30 پنج شنبه: 7:00 تا 11:30 مدیریت ارتباطات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: میزان مصرف برق در ساعت 14 امروز به 66 هزار و 500 مگاوات رسیده که پیش بینی می شود این میزان به 67 هزار و500 مگاوات برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق همدان گفت:نیمی از مشترکان خانگی استان همدان زیر 300 کیلووات برق مصرف می کنند.
598   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
روند مصرف برق در کشور که در روزهای اخیر به دلیل بارش های سامانه بارشی مونسان کاهش یافته بود که مجدد روند افزایشی شده؛ به گونه ای که روز گذشته افزون بر 66 هزار مگاوات برق مصرف شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: توسعه 6 هزار مگاواتی نیروگاه در کنار اجرای دقیق و برنامه ریزی شده مدیریت مصرف برق سبب شد تا بازار سیمان برخلاف سال گذشته با افزایش قیمت نجومی مواجه نشده و حتی کاهش قیمت را تجربه کنند.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳    
سخنگوی صنعت برق گفت: روز گذشته اوج نیاز کشور به برق، 66 هزار و 500 مگاوات بود که در مقایسه با روز مشابه سال گذشته، از 9 درصد رشد برخوردار بوده و پیش بینی می شود، این رقم امروز به 67 هزار و 500 مگاوات برسد.
معدن نامه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شرکت فولاد کاوه جنوب کیش اعلام کرد به دلیل محدودیت مصرف برق طی دوره 30 روزه از 10 مردادماه، 84 هزار تن معادل 47 درصد تولید برنامه ای خود را از دست می دهد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دهمین نشست کارگروه مدیریت مصرف برق استان یزد با حضور مدیران عامل شرکت های برق منطقه ای و توزیع نیروی برق استان یزد، نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و دیگر اعضای این کارگروه به منظور پایش اقدامات انجام شده در خصوص مدیریت بار استان برگزار شد. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۰    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از برگزاری سلسله جلسات تخصصی مدیریت مصرف برق تحت عنوان "برق، شریان زندگی" در بستر شبکه های اجتماعی خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۵    
شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، از مردم خواست در مصرف برق صرفه جویی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: تقاضا برای مصرف برق امروز به 66 هزار مگاوات رسید و نمودار های مصرف دوباره اوج گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ساری- موسوی، مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان گفت: برای اولین بار توانستیم با تغییر آرایش و تقویت زیرساخت ها به جای واردکننده، به ترکمنستان در زمان پیک مصرف برق صادر کنیم.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “حمیدرضا پیرپیران” در سفر به استان گیلان، با مهم و حیاتی خواندن موضوع مدیریت مصرف برق بر ضرورت همکاری، تعامل و همدلی مردم برای عبور موفق از پیک تابستان 1401 تاکید و اظهار کرد: گذر از پیک اوج بار برق ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش میزان مصرف برق بدلیل وقوع بارش و نزولات آسمانی در چند روز گذشته خبرداد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از شرکت مدیریت شبکه برق ایران، همانطور که از جدول زیر مشخص است میزان مصرف برق در پیک شبانه ی روز 9 مرداد نسبت به روز گذشته اش افزایشی و نسبت به همین روز در سال گذشته افزایشی بوده است و این عدد در روز 8 مرداد از 56382 به 61150 در 9 مرداد و در 9 مرداد 1400 از ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت در سال 1400 میزان تولید برق واقعی روزانه در کل کشور حدودا 55 هزار مگاوات و میزان مصرف در روزهای اوج مصرف حدودا 65 هزار مگاوات بود که حدودا 15 درصد به نوعی باید در مصرف برق صرفه جویی کنیم تا این کسری برق جبران شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - روزهای بسیار گرم تابستان امسال در حالی با میزان بالای مصرف برق پشت سر گذاشته شد که تاکنون و برخلاف پارسال مردم با خاموشی ها مواجه نشدند. ...
گیلان صدر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مهدیزاده گفت: در استان گیلان 76 درصد مشترکان در تعرفه خانگی هستند که 49 درصد مصرف برق کل استان را به خود اختصاص می دهند و 4 درصد مشترک صنعتی در گیلان داریم که 17 درصد مصرف برق کل استان مربوط به این بخش می باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت برق استان قزوین گفت: امروز بیشترین مصرف برق در شهرستان های البرز و تاکستان بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۵    
برای افزایش پایداری شبکه برق ، شهروندان در ساعت پیک لوازم غیرضروری برقی را از مدار خارج کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: دستور العمل های ایمنی برق به صورت مشروح مطرح و آموزش های لازم درباره هرچه بهتر و ایمن برگزار کردن مراسم عزاداری در سطح شهر ارائه شد.