جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۲:۳۰Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصرف برق»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کارگروه استخراج انجمن فناوران بلاکچین از آغاز دوباره استخراج رمز ارزها از صبح امروز خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: بایست بتوانیم یک توازنی میان تولید و مصرف برق ایجاد کنیم تا مشکلاتی که صنایع و شبکه مصرف خانگی ما بعضاً در تابستان دچار می شوند کاهش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: با برنامه ریزی و همکاری همگانی، کلانشهر اهواز با موفقیت از پیک برق تابستان گذر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، قافله باشی، معاون فروش و خدمات مشترکین برق استان گفت: مراکز مجاز استخراج رمز ارز از خرداد به دلیل افزایش مصرف برق از مدار تولید خارج شده بودند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در تابستانی که گذشت، افزایش مصرف برق و چالش های تولید، منجر به صدور دستورالعمل کاهش مصرف برق صنایع شد و تأثیر آن در تولیدات به ویژه تولید سیمان مشهود بود به طوری که قیمت هر کیسه سیمان با افزایش چند صد درصدی به بیش از 100 هزار تومان رسید. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور، گفت: مراکز مجاز استخراج رمز ارز خرداد امسال به دلیل افزایش مصرف برق با موافقت هیئت دولت از مدار تولید خارج شدند که با پایان زمان اوج مصرف تابستان از ابتدای مهرماه، همزمان با تأمین برق، این مراکز هم مجدد شروع به فعالیت خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بخش صنعت کشور که در ماه های اخیر به دلیل افزایش مصرف برق در بخش خانگی با محدودیت روبرو شده بود از روزگذشته روال عادی مصرف را در پیش گرفت.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مجری طرح نیروگاه های گازی شرکت برق حرارتی گفت: بلوک سیکل ترکیبی طرح توسعه نیروگاه شهیدسلیمی نکا به ظرفیت 484 مگاوات در پیک مصرف برق سال 1402 وارد مدار تولید خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۴۶ سایت دیگر  
افزایش گرمای هوا و به دنبال آن افزایش مصرف و فعالیت غیر مجاز رمزارزها تابستان سختی را برای صنعت برق رقم زد اما اکنون شرایط کمی بهتر شده است و طبق وعده مسوولان از فردا فعالیت رمزارزهای مجاز آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تغییر ساعت در کشور ما دو مرحله در سال به منظور صرفه جویی در مصرف برق از طریق بهره گیری بیشتر از نور خورشید انجام می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از شناسایی دو هزار و 500 دستگاه رمز ارز غیر مجاز در استان خبر داد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، هاشم زیرک گفت ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت مدیریت شبکه برق ایران، آمارها میزان مصرف برق صنایع بزرگ کشور در روز جاری را 5000 مگاوات نشان می دهد که نسبت به مدت مشابه سال قبل در همین زمان حدود 10 درصد رشد داشته است.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۴    
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران تغییر ساعت سالیانه را در کاهش مصرف برق تاثیرگذار دانست و بر افزایش تاثیر این اقدام در کنار اصلاح ساعت کاری ادارات تاکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: در سال های گذشته فراز و نشیب های بسیاری در بال توسعه داشتیم، لیکن در بال مدیریت تقاضا، میزان موفقیت و برنامه ریزی اندک بوده و با توجه به شرایط قیمت گذاری و دیگر مشکلات و چالش ها، در مصرف برق بی توجهی شده و باعث شده
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکان شرکت برق استان قزوین از لغو محدودیت مصرف برق صنایع و افرایش سهمیه برق استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت مدیریت شبکه برق ایران اعلام کرد: پیک بار مصرف برق در مدت مشابه در سال گذشته 49 هزار و 816 مگاوات بوده که نشان می دهد میزان مصرف برق نسبت به سال قبل حدود چهار هزار مگاوات افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: اگر مشترکان پر مصرف برق الگوی مصرف را رعایت می کردند خاموشی در بخش خانگی و صنایع اعمال نمی شد.
اقتصاد آنلاین / مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۵۲ سایت دیگر  
مدتی است که قبوض نجومی مهمان ناخوانده سبد برخی از خانواده ها شده است که علت آن نیز از سوی صنعت برق، مصرف بالای مشترکان به دلیل افزایش دمای هوا اعلام می شود؛ با این حال اگر مشترکان ابهامی در قبوض خود می بینند می توانند اعتراض خود را از طریق سامانه برق من اعلام کنند.
پاون   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر صرفه جویی و مدیریت مصرف برق در استان، از صعودی بودن سیر مصرف برق در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۶    
وقتی با اجرای طرح های خلاقانه، مصرف برق در استان یزد تا 15 درصد کاهش می یابد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت مدیریت شبکه برق ایران، آمارها میزان مصرف برق صنایع بزرگ کشور در روز جاری را 5 هزار مگاوات نشان می دهد که نسبت به مدت مشابه سال قبل در همین زمان حدود 10 درصد رشد داشته است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۶    
رجبی مشهدی با اشاره به اینکه مراکز مجاز استخراج رمز ارز 300 مگاوات انشعاب مجاز دریافت کرده اند افزود: مراکز مجاز استخراج رمز ارز از خرداد به دلیل افزایش مصرف برق از مدار تولید خارج شدند که با پایان زمان اوج مصرف تابستان از ابتدای مهرماه تامین برقشان مجدد شروع خواهد شد. ...
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گیلان صدر: از اواخر اردیبهشت ماه امسال شدت افزایش دمای هوا در ایران به حدی بود که بارها متولیان صنعت برق از افزایش پیک مصرف و زدن رکودهای عجیب و غریب مصرف برق از سوی مشترکان صحبت کردند ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق درباره از سرگیری صادرات برق گفت: قطعا با کاهش مصرف برق؛ افزایش صادرات برق در دستور کار است و اقدامات لازم صورت می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران تغییر ساعت سالیانه را در کاهش مصرف برق تاثیر گذار دانست و بر افزایش تاثیر این اقدام در کنار اصلاح ساعت کاری ادارات تاکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا:هنرمند گفت : به گرمای زودرس هوا و تداوم گرما در طول روزهای تابستان که موجب افزایش مصرف برق شده است افزود: مشترکینی که دو برابر الگوی مصرف یعنی بیش از 800 کیلواتساعت انرژی برق در ماه استفاده کنند باید مطابق نرخ آزاد قیمت برق یعنی 820 تومان پرداخت کنند که در استان گیلان فقط 2 درصد از مشترکین ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مطالعات جدید دانشگاه کمبریج نشان می دهد بزرگترین رمزارز جهان، بیت کوین، تا پایان امسال 95.68 تراوات ساعت یا یک تریلیون وات در ساعت برق مصرف خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - میزان مصرف برق گرچه درهفته های اخیر با کاهش همراه شده اما گویی در روزهای آخر شهریور بار دیگر روند افزایشی در پیش گرفته به نحوی که روز گذشته به بیش از 55هزار مگاوات رسید.
نتایج یک تحقیق نشان می دهد که انتظار می رود طی سال جاری 95.68 تریلیون وات ساعت برق برای استخراج بیت کوین در جهان مصرف خواهد شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۷۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: با افزایش دمای هوا و روند فزونی مصرف برق، سر و کله قبض های نجومی پیدا شد، به همین دلیل به تازگی معاون وزیر نیرو خبر امکان پرداخت اقساطی قبوض برق را برای رفاه حال مشترکان اعلام کرده است. ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: از ابتدای مهرماه برق مورد نیاز مراکز مجاز استخراج رمزارز تامین خواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۵    
سخنگوی صنعت برق از پایان اوج مصرف تابستان امسال و به صفر رسیدن خاموشی های بخش خانگی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر تخمین زده می شود که استخراج بیت کوین از ابتدای سال جاری میلادی بیش از 67 تراوات ساعت برق مصرف کرده است که از مجموع مصرف این ارز در سال 2020 بیشتر است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بررسی های اخیر نشان می دهد با اینکه سال 2021 هنوز به پایان نرسیده، بیت کوین تا کنون بیش از سال گذشته برق مصرف کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین توزیع نیروی برق استان گفت: تنها 5 درصد از مشترکین برق استان بوشهر پرمصرف هستند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
شرکت مدیریت شبکه برق ایران اعلام کرد: 228 دستگاه استخراج غیرمجاز رمز ارز روز گذشته در کشور کشف شد که ظرفیت مصرف این دستگاه ها به طور متوسط معادل مصرف برق روزانه هزار و 368 واحد مسکونی برآورد می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت مدیریت شبکه برق ایران اعلام کرد: 228 دستگاه استخراج غیرمجاز رمز ارز روز گذشته در کشور کشف شد که ظرفیت مصرف این دستگاه ها به طور متوسط معادل مصرف برق روزانه هزار و 368 واحد مسکونی برآورد می شود.
آی سی تی پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - تا سال 2050 مصرف برق با افزایش 38 درصدی روبه رو خواهد شد که عمدۀ آن به دلیل وسایل نقلیۀ الکتریکی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به لغو محدودیت های تامین برق صنایع و مزارع استخراج رمز ارز از ابتدای مهر، گفت: لغو محدودیت ها حدود دو هزار و 250 مگاوات به مصرف برق کشور اضافه می کند.
جزییات عرضه برق توسط شرکت برق منطقه ای تهران بیانگر فروش 2 میلیارد و 144 میلیون کیلوات ساعت انرژی برق در سال 1399 است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: کاهش ساعت کاری دستگاه های اجرایی و اداری در تابستان جاری باعث صرفه جویی 40 مگاواتی در مصرف برق در این استان شد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
حسن کریمی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: با نزدیک شدن به پاییز و خنک شدن هوا شاهد کاهش مصرف برق از سوی مشترکین هستیم. وی ادامه داد: از چند روز پیش میزان مصرف برق استان به واسطه خاموشی بیشتر وسایل سرمایشی کاهش پیدا کرده و تا چند روز آینده کمتر هم می شود. ...
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از راهبرد معاصر، گرمای هوا موجب افزایش مصرف برق و در پی آن رقم های بالا در قبوض شده است اما جای نگرانی نیست و می توان با راهکارهای ساده این موضوع را مدیریت کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۸۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق ضمن تشکر از مشترکینی که در همه بخش های کشور با صرفه جویی در مصرف برق به این صنعت کمک کرده اند، از پایان زمان اوج مصرف در تابستان امسال خبر داد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: یک شرکت دانش بنیان ساعت فرمان های روشنایی تولید کرده است که علاوه بر کاهش مصرف برق، یک سوم نمونه خارجی قیمت دارد. این دستگاه می تواند روشنایی معابر را با استفاده از فناوری نوین، در زمانی دقیق کنترل کند و در کاهش مصرف برق نقشی مهم ایفا کند. ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۵    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان افزایش میزان مصرف برق و همچنین افزایش تعرفه های برق مصرفی را علت قبوض برق نامتعارف دانست.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۴۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام توانیر، استخراج کنندگان غیرمجاز رمز ارز در کشور، معادل مصرف برق سه کلان شهر مشهد، اصفهان و تبریز را می بلعیدند که از تاریخ پنجم خردادماه 1400 به دستور رئیس جمهور وقت خاموش شده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یاقوتی، مدیر کل امور مشتریان توانیر گفت:به دلیل تعطیلی ناشی از پاندمی کرونا کمترین رشد مصرف برق در بخش عمومی و به دلیل گرمای هوا و استفاده از دستگاه پمپاژ آب بیشترین رشد مصرف را در بخش کشاورزی داشتیم.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در اطلاعیه ای، جدول خاموشی های احتمالی برق پایتخت را اعلام کرد.