سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۲:۳۲Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روزنامه کیهان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: جاذبه ی مردم نسبت به امام فقط جاذبه ی کاریزماتیک نبود ، بلکه جاذبه ی الهی بود .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: خمینی بعد از غروب در عالم خاک در کالبد پاک خامنه ای طلوع کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: خمینی بعد از غروب در عالم خاک در کالبد پاک خامنه ای طلوع کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
حضور همزمان حدادعادل و سیدمحمد خاتمی در مراسم سالگرد مرحوم دعایی و دست دادن آنها با یکدیگر، خشم روزنامه کیهان را برانگیخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: یادداشت نویس ضدایرانی رویترز به نام جان آیریش جاسوس موساد بوده و یک افسر موساد در تماس به او گفته است: باید فضای رسانه ها به گونه ای باشد که نخبگان در ایران را به این تحلیل برساند که بدون برجام، اقتصاد ایران شکست خواهد خورد. !
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: تلاش ها برای جا انداختن بی عفتی در کشور برای این طیف، صرفا یک شروع است. پس از عادی سازی این امر، رفته رفته تلاش ها گسترش و تبدیل این معضل به فشارهای هنجاری آغاز خواهد شد تا تنفس برای محجبه ها سخت شود!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کیهان : روزنامه کیهان نوشت: در موضوع طالبان، جمهوری اسلامی ایران این گروه را به رسمیت نشناخته است. اما به عنوان جریان مستقر در افغانستان، با آن تعامل دارد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مسعود بهرامی زاده علی رغم برخی انتقاد ها به نظر می رسد در دوران مدیریت زاکانی بر کلان شهر تهران چرخ بسیاری از پروژه های بر زمین مانده شهری از قبیل بزرگراه ها، پروژه های عمرانی و... به حرکت در آمده است، از طرفی شهر در بعد کارهای فرهنگی و محیط شهری نیز می رود تا رنگ و بوی جدیدی بگیرد ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دیدار امام خمینی (ره) با پاسداران کمیته مردمی کرج تیتر اول روزنامه کیهان مورخ چهارشنبه 9 خرداد 1358 است. امام در این دیدار گفته اند که بازار باید اسلامی باشد نه چپاولگر و قاچاق و اینکه ما باید در عالم نمونه باشیم و ایران یک الگوست.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۰۳    
یک فعال رسانه گفت: در مقوله جهاد ما حق نداریم از امید فاصله بگیریم زیرا در زمان تحقیر و ناامیدی ما، دشمن می تواند به اهداف خود برسد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روزنامه کیهان نوشت: احترام متقابل، شرط رعایت حسن همجواری است و اگر همسایه ای مرتکب شرارت شود یا عناصر شرور را میزبانی کند، حرمت همسایگی را شکسته و مسئول عواقب آن خواهد بود.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت: گفت: آزادی آقای اسدی دیپلمات ربوده شده کشورمان از زندان بلژیک و بازگشت او به وطن بدجوری گروه های اپوزیسیون را به وحشت انداخته است. گفتم: چرا وحشت؟! ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۳۴    
در ادامه تفاوت میان واقعیت جامعه و آمارهای ارائه شده از شاخص های اقتصادی، تبتر اول روزنامه کیهان را مشاهده می فرمایید؛ در این باره اخبار مرتبط را ببینید
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۴:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
شفقنا – روزنامه کیهان در یادداشت روز خود تحت عنوان طالبان تا کجا در نقشه آمریکا بازی می کند؟ به قلم محمد ایمانی به درگیری های اخیر مرزی با افغانستان واکنش نشان داد. به گزارش شفقنا در این یادداشت آمده است: 1- ممکن است برخی حاکمان در میان کشورهای همسایه نفهمند ...
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
با وجود تجاوز نیروهای طالبان به مرزهای شرقی و به شهادت رساندن 2 مرزبان و مجروح ساختن تعدادی دیگر از نیروهای جان بر کف ارتش، کیهان در صفحه نخست این موضوع را شایسته تیتر اول یا دوم و سوم و ... و ششم خود ندید و فقط در گوشه صفحه اول، تصویری از شهید محمدمهدی احمدی منتشر ساخت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
برخی نمایندگان از بازبینی و در لایحه در بهارستان سخن گفته اند. در جبهه روزنامه کیهان و حسین شریعتمداری نیز کار به طرح ادعای عدم مطالعه لایحه از سوی رئیس دستگاه قضا و انتقاد شدیداللحن از دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشیده شده است
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه کیهان دریادداشت روز خود با عنوان بازدارندگی در دست ماست به قلم سعدالله زارعی این گونه آورده است: فرمانده اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی در اواسط هفته گذشته به طور ضمنی مقاومت منطقه را به جنگ گسترده تهدید کرد و بعضی از رسانه ها هم از توافق آمریکا و این رژیم در اقدام نظامی علیه ایران ...
روزنامه سراج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۳۳    
سربازِتیم حاج زلنس!/ قسم به کد خدا من و محمود صادقی و بقیه رفقای غرب پرست سربازِتیم حاج ولودیمیر زلنسکی/ اخیرا مهدی نصیری مدیر مسئول سابق روزنامه_کیهان پویشی در فضای مجازی برای حمایت از اوکراین راه اندازی کرده است که با واکنش ها و قلت و ان قلت های همراه است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان بار دیگر به مولوی عبدالحمید حمله و این بار او را به داشتن ثروت های بادآورده متهم کرد!
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه کیهان خبر فلج شدن فیروز نادری، غضو پیشین ناسا را اینگونه پوشش داد: مفلوک و گردن شکسته مثل مُهره لاف زن!
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان خطاب به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در یادداشتی نوشت: اینکه نیروی انتظامی برای مقابله با کشف حجاب پیامک بفرستد و اگر مراعات نکرد، پیامک دوم را بفرستد، خنده دار نیست؟ با این لایحه می خواهید به مقابله با بی حجابی بروید؟
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
عبدالحمید با درآمدهای بادآورده ای که منشا چندان سالمی ندارد، برای خود زندگی اشرافی کاخ نشینی با انبوه محافظ و خودروهای شاسی بلند ترتیب داده و با این وجود می گوید مردم معیشت و آب و گاز نمی خواهند، عوضش مجازات اشرار و تروریست ها و قاچاقچی ها و آدم فروش ها را متوقف کنید!
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان از عدم پوشش سفر ابراهیم رئیسی به اندونزی توسط برخی از روزنامه ها انتقاد کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: روزنامه هایی مانند هم میهن، اعتماد، سازندگی و آفتاب یزد، حتی یک تیتر کوچک هم به این سفر مهم اختصاص ندادند و این در حالی است که آخرین سفر ئیس جمهور کشورمان به اندونزی در زمینه مناسبات دو جانبه، به 17 سال قبل بر می گشت و در واقع، سفر آقای رئیسی ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وند غالب متعارف این است، با تغییر دولت ها و قرار گرفتن رؤسای جمهور جدید در مسند ریاست جمهوری شورای عالی امنیت ملی، دبیر شورا هم تغییر می کند. اما آقای شمخانی در دولت جدید، همچنان به مدت 19 ماه در این سمت حضور داشت.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: انتظار از دولت سیزدهم که به رفع محرومیت ها و گسترش عدالت اجتماعی اعتقاد دارد این است که بیش از پیش و به صورت یک مسئله مهم و محوری تقویت همه جانبه مدارس دولتی را سرلوحه کار خود قرار دهد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
توهین به یک ورزشکار مدال آور چیزی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت. حالا تصور کنید توهین کنندگان اینقدر وقیح باشند که حتی پا را فراتر از این هم بگذارند و اینجاست که باید به آن ها تاخت تا فکر نکنند هر کاری که دل شان خواست می توانند انجام دهند ...
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: در راستای مراقبت از امنیت روانی جامعه و سلامت افکار عمومی، متلاشی ساختن شبکه تأمین منافع آمریکا در ایران ضرورتی فوری است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
گروه سیاسی: روزنامه کیهان نوشت: تلاش افراطیون غربگرا برای مصادره آقای شمخانی برای مطلوب خویش است و حال آنکه وی، مرزبندی های جدی با این جریان داشت. به عنوان مثال در ماجرای برجام، او هر چند در ابتدا (و در کلیت ماجرا) نگاه خوش بینانه داشت ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- وقتی تراکم دانش آموزان گاه تا بیش از 40 نفر در یک کلاس در مدارس دولتی باعث نگرانی خانواده ها از کاهش راندمان آموزشی و مشکلات دیگر و در نتیجه گرایش به سمت مدارس غیر دولتی می شود، نباید برای این مشکل فکری اساسی کرد؟ ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در مطلبی نوشت: روزنامه تحت مدیریت غلامحسین کرباسچی ادعا کرد دولت خاتمی بهترین دولت ها در عملکرد اقتصادی بود.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
اگر کسی بانویی محجبه را کاملا برهنه کند، همان مجازاتی برایش درنظر گرفته می شود که یک اسائه ادب لسانی صورت بگیرد. برای فرد بی حجاب هم مصونیت جدید درنظر گرفته اند و مردم دیگر نمی توانند ممانعت کنند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: برای ولودیمیر زلنسکی اداره کشور اوکراین مثل بازی اش در نقش واسیل پتروویچ است.
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
حسین قدیانی فعال رسانه ای اصولگرا خطاب به مدیر مسئول کیهان نوشت: آقای شریعتمداری! شما حتی قانون دولت رئیسی داماد علم الهدی را هم قبول ندارید؟
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۷   + ۴۱ سایت دیگر  
نحوه مناظره موسی غنی نژاد از حامیان لیبرالیسم و نوع تحلیل های نشریات زنجیره ای درباره دو مناظره اخیر وی، مصداق کامل عوام فریبی، فرار به جلو به جای پاسخگویی و پروپاگاندای رسانه ای است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: عصبانیت رسانه های ضدایرانی از اعدام قاچاقچی زنان و دختران ایرانی مهر تایید دیگری بر این مدعاست که در پس شعار زن، زندگی، آزادی این مدعیان دروغین حمایت از حقوق زنان، چیزی جز ترویج فحشا، بی بندوباری و ولنگاری نبوده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۵۳ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری در بخش یادداشت روز روزنامه کیهان به بررسی لایجه جدید عفاف و حجاب پرداخت و از آن به شدت انتقاد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در سرمقاله امروز خود رویکرد دولت حسن روحانی را دیپلماسی التماسی خوانده و تاکید کرده که هزینه دیپلماسی مقاومت از دیپلماسی التماسی کمتر است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه کیهان حامی علی لاریجانی شد و عملکرد او در زمانی که ریاست سازمان صداوسیما را داشت، دفاع کرد.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کیهان نوشت: یک خواننده و ترانه سرای بدسابقه بناست طی کنسرتی در ستایش از آشوب های سال گذشته بخواند!
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: برخورد قاطع و سریع قوه قضائیه با چنین اشراری که با بی رحمی تمام رگبار اسلحه را به سمت مردم روانه کرده و مامور پلیس و دو جوان مدافع امنیت را به شهادت رساندند پاسخی به جا به مطالبه بر حق مردم برای مجازات اشرار و عوامل داخلی دشمنان و ضد انقلاب برای ناامن سازی کشور است. ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۶    
روزنامه کیهان با اجباری خواندن شرکت در انتخابات ترکیه نوشت:این انتخابات را به رخ نظام جمهوری اسلامی می کشند
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا- کیهان نوشت: وضع اقتصادی مردم در دولت جدید علی رغم اقدامات شایسته ای که بخشی از آن را برشمردیم، بهبود پیدا نکرده است. وضعیت مسکن از ادامه روند گران تر شدن حکایت می کند، کالاهای اساسی مردم زیر فشار افزایش بیشتر قیمت ها قرار دارند و هنوز کم و بیش آشفتگی در قیمت کالاها به چشم می خورد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به موجب قانون لغو مالکیت خصوصی اراضی بایر در محدوده 5 ساله و 25 ساله دولت بابت واگذاری زمین های بایر به مردم پولی نخواهد گرفت. این جمله تیتر یک روزنامه کیهان در روز یکشنبه 30 اردیبهشت سال 1358 است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه کیهان با اجباری خواندن شرکت در انتخابات ترکیه نوشت: این انتخابات را به رخ نظام جمهوری اسلامی می کشند.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
وضع اقتصادی مردم در دولت جدید علی رغم اقدامات شایسته ای که بخشی از آن را برشمردیم، بهبود پیدا نکرده است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه کیهان که روزچهارشنبه و پس از اعلام نتایج انتخابات ترکیه، موجی از اتهامات را متوجه اردوغان کرده بود، به رسانه هایی که این موضع کیهان را بازتاب داده بودند، حمله کرد