چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۷:۰۹Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرهنگ نماز»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۲    
نماینده ولی فقیه در گلستان به ضرورت پیوند دادن دانش آموزان با قرآن، عترت و نماز اشاره کرد و گفت: نماز مانع بزرگی برای جلوگیری از انحرافات است و باید فرهنگ خواندن نماز و قرآن را در جامعه و به خصوص در بین جوانان گسترش دهیم.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۶    
برنامه قصه های شاپرک از رادیو اینترنتی نماز به همت ستاد اقامه نماز تولید و به صورت هفتگی در روز های شنبه از پایگاه اطلاع رسانی و شبکه های اجتماعی ستاد اقامه نماز منتشر می شود. این ویژه برنامه با هدف نهادینه شدن فرهنگ نماز در بین کودکان با بیان قصه های شیرین نمازی تولید و منتشر می شود ...
رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندان راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: این اداره کل در جشنواره شهید رجایی براساس ارزیابی شاخص "ترویج و توسعه فرهنگ نماز" موفق به کسب رتبه "خیلی خوب" شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۵    
سید خلیل حسینی دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل ورزش وجوانان استان از برگزاری مسابقه نماز در راستای ترویج فرهنگ نماز در بین فرزندان کارکنان اداره کل خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۵۳    
نامه را به دست روحانی داد و او متن اجازه را خواند ، و سپس رو به ایشان کرد و گفت : آقا من از جانب شما به بلاد هند می روم امّا اگر از من مسئله مرجع تقلید را بپرسند من دیگری را برای مرجعیت معرفی می کنم زیرا شما را اعلم نمی دانم ! ...
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار داشت: این اداره کل در بررسی عملکرد سالانه دستگاه های اجرایی توسط ستاد اقامه نماز استان موفق به کسب رتبه عالی ( تقدیر ویژه ) گردید .
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه باید با تولید محتوای کاربردی در فضای مجازی برای ترویج و توسعه فرهنگ نماز استفاده کرد، گفت: تولید محتوا در زمینه نماز باید با زبان نسل جوان و متناسب با ظرفیت فکری آنها انجام شود.
سایت قنوت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله سید کاظم نورمفیدی در جلسه شورای اقامه نماز استان گلستان گفت: در زمینه ترویج فرهنگ نماز نباید گفت کم کاری شده است، اما باید اذعان کرد که نتوانستیم در مدارس آنچنان که شایسته عظمت نماز و نسل جدید است خوب کار کنیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شهرکرد با اشاره به تجهیز بوستان های شهرکرد به سیستم اذان گو، گفت: این اقدام در راستای ایجاد فضای معنوی، نهادینه کردن فرهنگ نماز و انجام این فریضه الهی در اول وقت انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان گفت: تولید محتوای جذاب و منطبق بر اصول روانشناختی و تربیتی، جوانان را به خواندن نماز ترغیب و تشویق می کند و این موضوع باید مورد توجه متولیان امر قرار گیرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان گفت: ترویج فرهنگ نماز در جامعه نیازمند عزمی جهادی و انقلابی است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران جلسه شورای اقامه نماز اداره کل با حضور دکتر محمدیان مدیرکل دامپزشکی استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین بذری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، دکترانتظاری معاون توسعه و منابع اداره کل و سایراعضا درمحل سالن جلسات اداره کل برگزارشد
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، نشست مدیریتی، حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان با دکتر محمدی مدیر مدارس غیر انتفاعی استان روز شنبه هیجدهم شهریور ماه برگزار شد. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
برنامه قصه های شاپرک از رادیو اینترنتی نماز به همت ستاد اقامه نماز تولید و به صورت هفتگی در روز های شنبه از پایگاه اطلاع رسانی و شبکه های اجتماعی ستاد اقامه نماز منتشر می شود. این ویژه برنامه با هدف نهادینه شدن فرهنگ نماز در بین کودکان با بیان قصه های شیرین نمازی تولید و منتشر می شود ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست حجت الاسلام و المسلمین کنگرلو دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ری با حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران در تاریخ سیزدهم شهریور در دفتر استان تهران برگزار شد. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح نماز کلید بهشت در راستای تبلیغ و ترویج فرهنگ نماز خبر داد و گفت در این طرح سواد آموزان با نحوه صحیح خواندن نماز نیز آشنا می شوند
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مجری طرح زیباسازی نمازخانه اداره های کل خراسان رضوی گفت: زیباسازی نمازخانه ها در ترویج و توسعه فرهنگ نماز تأثیرگذار است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با هدف انعکاس اخبار نماز جمعه استان و آگاهی بخشی مردم نسبت به فرهنگ نماز برنامه محراب عشق در رادیو خلیج فارس تهیه می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۸    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، عزت الله طیبی راد معاون پرورشی و فرهنگی این اداره کل ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: هر سال ستاد اقامه نماز استان بر اساس شاخص های تحصصی و عمومی اقدام به ارزیابی نهاد ها و دستگاههای اجرایی سطح استان می نماید ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری بجنورد گفت: ترویج فرهنگ نماز و برگزاری پرشور آیین های محرمی را در سازمان فرهنگی در دستور کار قرار داده ایم و حضور موثری در این اماکن داریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری بجنورد گفت: ترویج فرهنگ نماز و برگزاری پرشور آیین های محرمی را در سازمان فرهنگی در دستور کار قرار داده ایم و حضور موثری در این اماکن داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین بر ضرورت اهتمام و ورود جدی تر دستگاه های اجرایی در ترویج فرهنگ و معارف نماز تاکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۱    
مدیر ستاد اقامه نماز اصفهان گفت:برای ائمه جماعت، فرهنگیان و... دوره های آموزشی و نشست های دانش افزایی و شیوه های دعوت به نماز طراحی شده و از سمتی جلسات و نشست هایی برای دانش آموزان و با هدف رفع شبهات پیرامون نماز با حضور کارشناسان تخصصی نماز انجام شده و در ادامه مسیر نیز در دستورکار قرار دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۰    
مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از برگزاری دهه فرهنگی ترویج معارف نماز در کردستان خبر داد و گفت: تا پایان یان دهه بیش از 10 برنامه فرهنگی در سطح استان کردستان به منظور ترویج فرهنگ نماز برگزار می شود.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: افزایش تبلیغات محیطی و فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین کارکنان و جامعه حمل ونقل جاده ای و حوزه راهداری، همواره یکی از برنامه هایی است که در دستور کار اداره کل قراردارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۷:۴۵    
حجت الاسلام والمسلمین حسین کمیلی گفت: وظیفه دستگاه های قرآنی و فرهنگی است که حداقل در زمینه خلاقیت برای دعوت به نماز کاری انجام دهند. مشکل اعتباری همیشه وجود دارد، اما یادمان نرود ستاد اقامه نماز به تنهایی نمی تواند برای فراموش نشدن یک فریضه مهم از بطن جامعه کارهای شاخص انجام دهد و یک دست صدا ندارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۴    
محمدی گفت: نماز اول وقت مثل شاه کلید است که به هر قفلی می خورد و اگر به موقع اقامه شود همه مشکلات افراد برطرف می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۲    
به دنبال بررسی های صورت گرفته توسط هیئت داوران ستاد اقامه نماز استان ایلام، استاندار ایلام از خدمات اداره کل درمان تأمین اجتماعی استان در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز تقدیر کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین با عنایت به ارزیابی های به عمل آمده توسط ستاد اقامه نماز استان بر اساس نظام جامع برنامه ریزی ، نظارت وارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ نماز و با عنایت به مستندات ارسالی و بازدیدهای موردی ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال وبختیاری با گرامیداشت دهه فرهنگی ترویج معارف نماز که از 21 تا 30 مردادماه در کشور نامگذاری شده است، به تشریح ویژه برنامه های این دهه در استان پرداخت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۳    
حجت الاسلام مهدی عربپور دبیر شورای اقامه نماز استان کرمان گفت:در بهزیستی در زمینه ترویج فرهنگ نماز کارهای خوبی انجام شده و به همین دلیل جزو دستگاه های برتر استان محسوب گردیده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۶    
دومین همایش تخصصی ترویج فرهنگ نماز در شهرستان نظرآباد استان البرز برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۷    
در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان خوزستان از اقدامات دستگاه های اجرایی این استان پیرامون توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سال1401، اداره کل بهزیستی خوزستان با کسب کلیه امتیازها ، به عنوان دستگاه برتر شایسته تقدیر ویژه شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۳    
حجت الاسلام حجازی بابیان اینکه فرهنگ نماز در جامعه نهادینه شود گفت : نماز ظهر عاشورا باشکوهتر از سال های گذشته برپا شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۷    
قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور به لزوم تشکیل کارگروه تولید محتوا درسطح ملی برای توجه هرچه بیشتربه فریضه نماز تاکید کرد.
سایت قنوت   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۱    
جلسه تمهدیدی و هم افزایی برنامه های نماز در بین مناطق و افراد کم برخوردار با همکاری ستاد اقامه نماز، بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) و قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام عصر روز دوشنبه نوزدهم تیرماه با حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود ( عج) ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از توسعه فعالیت های هنری برای ترویج فرهنگ نماز در استان بوشهر خبر داد.
اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در زمینه عملکرد اقامه نماز عنوان شایسته تقدیر ویژه را کسب کرد.
سایت قنوت   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۹:۱۴    
سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور، در مکاتبه با معاونین، مشاورین، روسا و مدیران عامل سازمان ها، صندوق ها، بانک ها و موسسات و مدیران ستادی و استانی، پیشنهادات وزارت تعاون در خصوص ترویج فرهنگ نماز را ابلاغ کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۳:۰۴    
با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان، معاونین و مسئولین ذیربط، جلسه ستاد اقامه نماز و عفاف این اداره کل برگزار شد
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۰۸:۲۲    
اقامه نمازجماعت در دستگاه های دولتی به طور خاص و ترویج فرهنگ اقامه ی نماز در جامعه به طور عام موضوع گفتگوی حجه الاسلام احمدی فر رئیس ستاد اقامه نماز استان با عبدالصمد صفر نژاد ، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بود .
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تأکید بر ضرورت گسترش فرهنگ نماز گفت: باید با نفوذ در دل ها، مردم و به ویژه جوانان را به سمت نماز و مسجد هدایت کنیم.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی نوشت: رئیس ستاد اقامه نماز در نامه ای به رئیس جمهور خواستار بازنگری در آئین نامه ترویج و توسعه فرهنگ نماز، ایجاد ساختار سازمانی برای ترویج و توسعه فرهنگ نماز در دستگاه های اجرائی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور و در نظر گرفتن طرح و بودجه برای کارهای فرهنگی در تمامی وزارتخانه ها ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز در نامه ای به رئیس جمهور خواستار بازنگری در آئین نامه ترویج و توسعه فرهنگ نماز، ایجاد ساختار سازمانی برای ترویج و توسعه فرهنگ نماز در دستگاه های اجرائی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور و در نظر گرفتن طرح و بودجه برای کارهای فرهنگی در تمامی وزارتخانه ها شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۸:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی نوشت: رئیس ستاد اقامه نماز در نامه ای به رئیس جمهور خواستار بازنگری در آئین نامه ترویج و توسعه فرهنگ نماز، ایجاد ساختار سازمانی برای ترویج و توسعه فرهنگ نماز در دستگاه های اجرائی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور و در نظر گرفتن طرح و بودجه برای کارهای فرهنگی در تمامی وزارتخانه ها شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۴۶ سایت دیگر  
ستاد اقامه نماز اعلام کرد: رئیس جمهور با پیشنهاد های حجت الاسلام قرائتی مبنی بر پیگیری آئین نامه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز و برگزاری شورای عالی اقامه نماز موافقت کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۲۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: بسترسازی و توجه ویژه به فرهنگ نماز در مدارس دانش آموزان را در مقابل آسیب های احتمالی ایمن می کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۱    
حجت الاسلام چراغی، بر ضرورت اشاعه فرهنگ نماز در جامعه تاکید کرد و گفت: انقلاب هر چه دارد از نماز است و اقامه نماز سبب تقویت نظام جمهوری اسلامی می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۶    
مشهد (پانا) - مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی گفت برای ترویج فرهنگ نماز می توان از مفاخر بزرگ ایرانی اسلامی بهره برد و نماز را از دیدگاه مفاخر معرفی کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۱    
عدم رسیدگی به نمازخانه ها و ناکافی بودن اطلاعات آماری از وضعیت نمازخانه ها از جمله دغدغه های متولیان است که این امر سبب شده استاندار فارس در نشست شورای اقامه نماز نسبت به آن گلایه هایی داشته باشد.