یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۰:۱۶Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برخوار»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۶    
همزمان با هفته دفاع مقدس مسابقات قرآن و اذان به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در برخوار آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغازسال تحصیلی زنگ نماز در مدارس شهرستان برخوار نواخته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۷    
هشتمین همایش سوارکاری و نمایش اسب های اصیل ایرانی استان اصفهان به میزبانی شهرستان برخوار در شهر سین برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امسال 10 پایگاه ثابت و سیار و 11 مرکز نیکوکاری کمک های مردمی را برای دانش آموزان نیازمند برخواری جمع آوری می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۶    
بیمارستان 96 تخت خوابی شهدای برخوار در بلوار شهید سلیمانی دولت آباد به حبیب آباد 55 درصد پیشرفت داشته و همچنان ساختش ادامه دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر ،میمه و برخوار در مجلس با اشاره به شکل گیری مشکلات در زمینه خواب کالاها در گمرکات،گفت: به دنبال تشدید قوانین در این بخش و تعیین مجازاتی برای مستنکفین از قانون هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۲    
فرماندار شهرستان برخوار گفت: دفاع مقدس سرشار از شاخصه و الگو برای نسل جوان و نسل آینده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۴    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مسئله پدیده فرونشست مدارس شهر اصفهان بویژه منطقه شمال شهر و شهرستان های برخوار و شاهین شهر را از گردونه استفاده خارج کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۸    
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 48 دستگاه انواع خودرو سواری داخلی و خارجی احتکار شده در برخوار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 500 کشاورز شهر سین مشغول برداشت خربزه از 600 هکتار از مزارع این شهر در شهرستان برخوار هستند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف احتکار 48 دستگاه انواع خودرو سواری داخلی و خارجی در یکی از پارکینگ های شهرستان برخوار خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر ،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ورود دستگاه قضا جهت پیگیری کشف 6 هزار تن نهاده فاسد،گفت:می کوشیم تا اعمال ماده 234 و تحقیق و تفحص از این بخش را به جد در مجلس دنبال کنیم.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دادستان شهرستان برخوار گفت: نزاع ارازل و اوباش در دولت آباد برخوار منجر به قتل یک نفر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر درنامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال نوشت: دو روز مانده به رقابت حساس سپاهان در آسیا برخی مسئولان فدراسیون با رفتارهای نامناسب شرایط روحی و روانی سپاهان را دچار خدشه کرده اند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس ادامه داد: ما این همه با کمبود نهاده مواجه هستیم ضمن اینکه دامداران و مرغداران از چند ماه قبل پول می سپارند تا برای آنها نهاده آورده شود در چنین شرایطی انباری در کشور کشف می شود که 6 هزار تن نهاده در آن فاسد شده است ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک خبرنگار و فعال رسانه ای گفت: شاید یکی از دلایل بسته بودن فضای نقد در برخوار نداشتن آشنایی اصحاب رسانه ها با حقوق و وظایف خود است.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اسبق شورای شهر دولت آباد گفت: مصلحت گرایی، منفعت طلبی برخی افراد و ترس بزرگ ترین دلیل انتقاد نکردن از نماینده برخوار در مجلس شورای اسلامی است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان: تلاش مدیران و مسئولین شهرستان در راستای تبلیغ و فرهنگ سازی نماز در جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در اجرای این مهم الهی قدم هایی محکم بردارند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه رسیدگی به اتهام خواهر مجید کاظمی، روز دوشنبه هفته جاری در دادگاه کیفری 2 شهرستان برخوار استان اصفهان برگزار خواهد شد. حسین تاج، وکیل خانواده مجید کاظمی، متهم پرونده موسوم به خانه اصفهان که 29 اردیبهشت به اتهام محاربه اعدام شد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان برخوار از دستگیری فردی که با ارائه چک های بدون موجودی از فروشندگان کالا در سایت دیوار بیش از هفت میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
خوشبختانه مگس میوه مدیترانه در شهرستان برخوار، مشاهده نشده است. به گزارش مسوول باغبانی مدیریت، تله های آفت مدیترانه ای توسط مسئول فنی کلینیک گیاهپزشکی مستقر در شهرستان بررسی و در موارد لزوم، نصب مجدد انجام شد ...
سراج24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۴    
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار با اشاره به اینکه مقابله دشمن با حرکاتی چون پیاده روی اربعین نشانه ترس آن است، گفت: این همایش بزرگ به دشمن نشان می دهد اگر با امت مسلمان مقابله کند با جمعیتی غیرقابل وصف و دارای اعتقاداتی راسخ به مولایشان، روبرو می شود.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نخبه دانشگاهی گفت: برخی اقدامات نمایشی در خصوص اتباع بیگانه از سوی برخی مسئولان توصیه و پیگیری می شود که هیچ کدام نمی تواند مرهم درد مردم و حل کننده ریشه ای این مشکل باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت ادعا می کند که موضوع توزیع کالابرگ را در کشور آغاز کرده است، لذا اگر قانون بودجه سال 1402 را در این بخش اجرایی شود، مشکلات تا حدودی برطرف خواهد شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر ، میمه و برخوار در جلسه شورای معاونین آبفای استان اصفهان تامین پایدار آب شرب شهرها و روستاهای منطقه برخوار را به رغم چالش های موجود در فصل تابستان قابل تقدیر بر شمرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری فردی که پس از ارتکاب قتل و سوزاندن جسد مردی 35 ساله قصد فرار از کشور را داشت، طی عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی برخوار با همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۵۷    
20 کامیون تجهیزات و لوازم موکب از برخوار برای خدمات به زائران اربعین ارسال شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۳    
سیزدهمین دوره مسابقات جیسن کاراته یونیون کشور کمیته بانوان، به میزبانی شهرستان برخوار برگزار شد.
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۳:۳۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، در سومین روز از هفته دولت محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان به همراه عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در شهر دستگرد، سالن اجتماعات کتابخانه اندیشه و زیباسازی بوستان شهید فرهاد رجبی را افتتاح کرد ...
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۳:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار شهرستان به همراه معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری از روند ساخت و بازسازی مسکن محرومان دیدار کرد. این مسکن توسط گروه های جهادی و با همت امام جمعه ،شهردار و شورای شهر خورزوق و فرمانداری بازسازی گردیده است.
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، حسین معینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در نماز جمعه این هفته شهر دستگرد به مناسبت هفته دولت گفت: در تاریخ هر ملتی فراز و نشیب های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوری اسلامی در ایران به [...]
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۱:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، در دومین روز از هفته دولت نماینده عالی دولت در شهرستان سخنران نماز جمعه شهر دولت آباد بود. قربانی به تشریح توصیه های رهبری به دولتمردان در خصوص اینکه دولت باید مظهر وفاق ، گفتگوی صادقانه با مردم،نگاه به ظرفیت های داخلی ،فساد ستیزی و انسجام و [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۶:۱۶    
در آیینی هم زمان با اولین روز از هفته دولت، مسئولان شهرستان برخوار مزار شهدای شهر دولت آباد را غبار روبی و عطر افشانی کردند.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان برخوار با بیان اینکه طرح کالا برگ الکترونیکی امسال در شهرستان اجرا شده، گفت: 40 فروشگاه در اقصی نقاط برخوار به طرح کالابرگ الکترونیکی متصل هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان - نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: فعلاً نه دولت و نه مجلس هیچ تصمیمی برای گران تر شدن سوخت ندارند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی ایرج بناییان دستجردی به عنوان شهردار جدید دستگرد برخوار معرفی و از تلاش های اصغر رحیمی شهردار سابق این شهر که هم اکنون مدیرعاملی شرکت بازیافت مبارکه را بر عهده دارد، قدردانی شد. ...
مدیرعامل آبفای استان اصفهان از بهره برداری 10 طرح آب و فاضلاب شهری و روستایی با هزینه ای بالغ بر 1100میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد. مدیرعامل آبفای استان اصفهان خبر داد: بهره برداری از 10 طرح آب و فاضلاب شهری و روستایی در هفته دولت ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی به شرح زیر می باشد: - احمد جباری نماینده بندر لنگه و بستک و پارسیان - سمیه رفیعی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس - لطف الله سیاهکلی نماینده قزوین و آبیک و البرز - حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی اتباع از جمله مهمترین تهدیدهای عمده استان اصفهان است که باید جدی تر گرفته شود و در این راستا مردم باید احساس کنند به اصل ایرانی بودن شان توجه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۸:۴۸    
در آیینی با حضور همسر شهید عبدالمهدی کاظمی از شهدای مدافع حرم محفلی با نام صاد مثل صبوری در برخوار برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۸:۰۳    
در آیینی از آزادگان شهرستان برخوار تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۰    
در هفته دولت 10 طرح در شهرستان برخوار افتتاح و به بهره برداری می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری سارق ECU خودروهای وانت پیکان در عملیات کارآگاهان پلیس در شهرستان برخوار خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس با بیان اینکه برخی از نمایندگان فعلی برای انتخابات مجلس آینده ثبت نام نکردند، گفت: روز گذشته در صحن مجلس شنیده شده که حدود 40 نماینده فعلی در انتخابات مجلس ثبت نام نکردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس از تامین اعتبار20 هزارمیلیارد تومانی برای پرداخت مطالبات گندمکاران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان برخوار از پایش 200 واحد صنعتی و صدور اخطاریه رفع آلایندگی برای 130 واحد آلاینده در این شهرستان طی ماه جاری خبرداد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۲    
به گفته نماینده مردم شاهین شهر، برخوار و میمه به نظر می رسد اینکه از این قانون کوتاه بیاییم، با عزت ما سازگاری نخواهد داشت.
رئیس اداره تعاون، کار ور فاه اجتماعی شهرستان برخوار در آئین افتتاح و بهره برداری از خانه بهداشت کارگری شرکت جهان فنر آرتا تصریح کرد: از حقوق کارگران این شهرستان برای داشتن محیط کاری امن و سالم دفاع می کنیم.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شاهین شهر گفت: در ششمین روز پیش ثبت نام دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 117 نفر از حوزه انتخابیه شاهین شهر، میمه و برخوار داوطلب شدند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: فرونشست به ابرچالش در اصفهان تبدیل شده است و برای حل این بحران نیازمند عزم ملی برای احیای زاینده رود و تخصیص بودجه مصوب هستیم. ...