جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۱:۳۷Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسابقات قرآن اوقاف»

بقاع نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ابوطالب شهسواری، پیشکسوت و چهره برتر قرآنی کشور، در خصوص برگزاری مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان، در گفت و گو با ایکنا از استان مرکزی، از تعداد کم شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات قرآن استان ابراز تأسف کرد
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کننده رشته حفظ کل قرآن در چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس گفت: کرسی تلاوت بانوان در سطح شهر شیراز باید به شکل گسترده برگزار شود تا حفاظ و قاریان بانو فرصت قرائت داشته باشند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نفر اول رشته دعاخوانی مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف استان مرکزی معتقد است که شیوه داوری در رشته هایی همچون قرائت و حفظ مشخص شده است، اما در رشته دعاخوانی متأسفانه سلیقه ای عمل می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از اعلام حد نصاب امتیازات رشته های معارفی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در سال جاری خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۴۶    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه اوقاف هیچ اعتباری در حوزه آموزش و نیز برگزاری مسابقات قرآن ندارد، گفت: در برخی استان ها اعتبارات دولتی از فصل پنج به اوقاف تعلق گرفته و از این محل ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
منتخبان مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در استان لرستان برای راه یابی به مرحله کشوری این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان معرفی شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۶:۵۵    
حمیدرضا طبیبی، شرکت کننده رشته حفظ کل در مسابقات قرآن اوقاف استان مرکزی با بیان اینکه درک معانی آیات لذت تلاوت را دوچندان می کند، گفت: باید لذت فهم قرآن را به کودکان و نوجوانان چشاند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اسامی نفرات راه یافته به مرحله استانی بخش معارفی مسابقات قرآن اوقاف استان را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۰    
نتایج مرحله استانی بخش آوایی انفرادی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه در کرمان اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نتایج آزمون معارفی مرحله شهرستانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف خوزستان اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان از شرکت بیش از 200 نفر در مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۱    
مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف لرستان در بخش خواهران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف لرستان در بخش بانوان با رقابت 110 حافظ و قاری قرآن در رشته های حفظ 5، 10، 15 و 20 جزء و حفظ کل قرآن کریم، قرائت ترتیل و تحقیق و دعاخوانی، امروز، 21 شهریورماه در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان فارس در بخش بانوان از صبح امروز، 21 شهریورماه در حرم مطهر حضرت سیدعلاءالدین حسین(ع) شیراز آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه در بخش بانوان با حضور 49 نفر از متسابقین در کرمان آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه کارگاه ارتقاء تجوید، وقف و ابتدا قرآن کریم ویژه متسابقین راه یافته به مرحله کشوری چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن در کرمانشاه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا باقری مفرد، شرکت کننده رشته ترتیل در مسابقات قرآن اوقاف استان مرکزی با اشاره به طرح ساماندهی داوران، گفت: اگر این طرح ادامه داشته باشد می توان برای هر شهرستان داوران بومی تعریف کرد و این امر مستلزم تعدیل شرایط حضور است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱    
زمان برگزاری مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان فارس بخش بانوان که به دلیل حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع) کنسل شده بود، اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طی آیینی با حضور مسئولان محلی از برگزیدگان مرحله شهرستانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف، در مصلای نماز جمعه بندر گناوه تجلیل شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۲    
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه کرمان از برگزاری مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه خبر داد و گفت: 53 نفر از بانوان و 65 نفر از آقایان در این مرحله از مسابقات شرکت می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
احمد صابرنژاد، داور لحن مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان مرکزی ابداع، نوآوری و خلاقیت را عاملی برای کسب امتیاز در مسابقات قرآن دانست و گفت: آیین نامه از تلاوت مسابقه ای خارج شده و افراد باید تلاوتی نزدیک به اساتید معروف مشروط به خلاقیت خاص داشته باشند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از اعلام نتایج مرحله شهرستانی بخش معارف چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه لرستان با اشاره به اینکه مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه 21 و 22 شهریورماه جاری برگزار خواهد شد، گفت: 135 نفر از منتخبان مرحله شهرستانی در مرحله استانی این مسابقات به رقابت می پردازند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۶:۵۹    
داور تجوید مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان مرکزی با اشاره به حضور کمرنگ مستمعان از جمله شرکت کنندگان سایر رشته ها، گفت: به نظر می رسد باید مسابقات به محافل قرآنی تبدیل شوند و متأسفانه هدف نهایی، کسب رتبه در مسابقات شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۶    
با برگزاری مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف خوزستان، مسائلی درباره گروه داوری و طرح سنجش، آموزش و سطح بندی داوران مسابقات قرآن از سوی برخی شرکت کنندگان مطرح شد که مسئول دبیرخانه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن به آنها پاسخ داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۷:۲۷    
استاد راهنما و داور چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در قم گفت: عدم حضور گسترده چهره های جدید در مسابقات، به عنوان یک ضعف عمومی برای مسابقات قرآن محسوب می شود، برای برطرف کردن این ضعف، باید اطلاع رسانی به خصوص در مرحله شهرستانی به صورت عمومی انجام شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره برنامه ریزی امور قرآنی اوقاف کردستان نفرات برگزیده مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در استان را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
برترین های مرحله استانی رشته اذان و دعاخوانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف البرز معرفی شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نفرات برتر مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف و امور خیریه گیلان اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عساکره با اشاره به عدم برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات قرآن اوقاف خوزستان گفت: این موضوع متسابقین را بی انگیزه می کند. درست است که هدف قرآن است اما برگزاری اختتامیه صمیمیت بین شرکت کنندگان ایجاد می کند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۰    
حافظان شاهد و ایثارگر استان بوشهر در چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف مرحله استانی با کسب رتبه های برتر خوش درخشیدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
داور حسن حفظ مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس، آموزش و پرورش را یکی از نهاد های مهم در امر و ترویج قرآن کریم دانست و گفت: متاسفانه مهم ترین ضعف در آموزش و پرورش با وجود ظرفیت بزرگ است چراکه با حذف معلمان متخصص امر قرآن در دوره ای ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف گیلان، امروز، اول شهریورماه در سالن همایش های شهید آوینی رودسر برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ناظر مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف خوزستان، حضور پررنگ شرکت کنندگان را ویژگی مثبت این رقابت قرآنی دانست و هماهنگی با داوران، سیستم صوتی، تبلیغات میدانی و امنیت محیط را ضعیف ارزیابی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یوسف عیاشی با اشاره به برگزاری مسابقات اوقاف خوزستان گفت: همان گونه که هیئت داوران هم اذعان داشتند شرکت کنندگان امسال بسیار پیشرفت کردند و سطح مسابقات بسیار بالا بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مرحله شهرستانی آزمون بخش معارفی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف، روز گذشته، 30 مردادماه همزمان با سراسر کشور در 15 حوزه امتحانی استان گیلان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد راهنمای مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس با بیان اینکه بیشتر شرکت کنندگان بعد از تلاوت با مراجعه به استاد راهنما مهم ترین مشکل را استرس حین آزمون عنوان می کنند، گفت: راهکار رفع این مشکل شرکت و تلاوت در کلاس های قرآن و محافل قرآنی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور، مرحله شهرستانی آزمون رشته های معارفی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در نقاط مختلف استان فارس برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان از برگزاری مرحله شهرستانی چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن در کرمان خبر داد و گفت: این مسابقات در دو بخش آوایی و معارفی برگزار شد و منتخبین هر رشته در مرحله استانی به رقابت می پردازند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دارنده رتبه نخست رشته قرائت تحقیق چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف خوزستان با بیان اینکه در دو سال اخیر در مسابقات استانی شاهد حضور داوران غیر بومی بوده ایم، گفت: این موضوع باعث می شود داور بدون هیچ پیش زمینه ای داوری کند و همین امر داوری را عادلانه می کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان از رقابت 400 همدانی در رشته های معارفی چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کننده مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف همدان گفت: تبلیغات و اطلاع رسانی مسابقات قرآن ضعیف است. من به عنوان فردی علاقه مند به قرآن که در فضاهای قرآنی عضو هستم از برگزاری آن مطلع شدم؛ متأسفانه تبلیغات مناسبی برای اطلاع رسانی به ویژه در شهرستان ها انجام نمی شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دارنده رتبه نخست رشته قرائت تحقیق مسابقات قرآن اوقاف خوزستان با اشاره به کیفیت بالای قرائت قاریان و برگزاری فینال بین 5 قاری در رشته تحقیق، گفت: این دوره از مسابقات با وجود کیفیت بالا با پشتیبانی ضعیفی همراه بود و شاهد بی برنامگی بودیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۰:۳۶    
رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اردبیل از برگزاری مرحله شهرستانی بخش معارفی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف اردبیل در 30 مرداد ماه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حائز رتبه دوم حفظ کل مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در قم گفت: یکی از بندهای آیین نامه مسابقات سراسری قرآن کریم آن است که مرحله استانی مسابقات سه هفته پیش از آغاز باید به کلیه مشارکت کنندگان و داوران اطلاع رسانی شود ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۷    
شرکت کننده مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف همدان گفت: اگر سطح مسابقات شهرستانی بالاتر برده شود، یک غربالگری صورت می گیرد و افراد کمتری به مرحله استانی راه پیدا می کنند که این خود راهی برای بالاتر بردن سطح مسابقات استانی است ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
داور مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس با بیان اینکه اگر روند جذب مخاطب اصلاح نشود، صندلی خالی محافل یا مسابقات قرآنی پر نمی شود، گفت: ترافیک عجیب نخبگانی پشت در مسابقات ایجاد شده است که از ظرفیت بی بدلیل آن ها نیز استفاده ای نمی شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تعداد راه یافتگان به مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان مرکزی از 114 نفر سال گذشته به 69 نفر کاهش یافت. این کاهش جامعه آماری زنگ خطری است که باید آن را جدی گرفت و به سادگی از کنارش عبور نکرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۱۷    
مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقی از اعلام نتایج رقابت های مرحله استانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن بخش بانوان خبر داد و گفت: نفرات اول تا سوم هر رشته مشخص و اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: کمترین میزان افزایش جوایز مسابقات در این دوره 100 درصد بوده و این افزایش در برخی رشته ها تا 200 و 300 درصد نیز رسیده است.