یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۷:۲۵Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان بویراحمد»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که بسیاری از امکان باستانی در این شهرستان به دلیل سوء مدیریت های گذشته نابود و تخریب شده اند.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۰    
رئیس مرکز تحقیقات ژنتیک و اصلاح نژاد ماهیان سردآبی شهید مطهری یاسوج با دکتر شهرام مهدوی مطلق، فرماندار شهرستان بویراحمد دیدار و گفتگو کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد گفت: با هجوم کافه داران و عرضه کنندگان قلیان و ایجاد درگیری 2 نفر از کارشناسان بهداشت بویراحمد آسیب دیدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش بویراحمد گفت: پنج شنبه و جمعه کارگاههای آموزشی روش های نوین تدریس برای مربیان دروس اختصاصی برگزار می شود. رئیس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد گفت: 90 مدیر مستقل و205 معاون آموزگار در مناطق روستایی و همچنین 93 معاون آموزشی در 338 مدرسه ابتدایی شهرستان بویراحمد فعالیت می کند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری مراکز مثبت زندگی اداره بهزیستی شهرستان بویراحمد ؛تعداد 1500 نفر از مددجویان بهزیستی در طرح مهرواره در محضر ولی نعمتان بهزیستی ویژه میلاد با سعادت امام رضا (ع) در محل امام زاده شاه قاسم شرکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت شهرستان بویراحمد ازجمع آوری وامحاء 179 قلیان درهفته جهانی بدون دخانیات خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ سرپرست مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد گفت: 12 مرکز متخلف عرضه قلیان در بویراحمد پلمب شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۰    
معاونان وکارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد ، با 16 ایثارگر در قالب طرح سپاس دیدار کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۲    
نشست هم افزایی و تعامل بین سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان و سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه فتح با بخشدار مرکزی شهرستان بویراحمد به منظور کمک به توسعه مناطق محروم برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف 33 کیلوگرم تریاک در شهرستان بویراحمد خبر داد.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نشست تخصصی فرماندار شهرستان بویراحمد با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزار شد. در این دیدار موضوع الحاق تعدادی از روستاهای سررودهای یاسوج به شهر مورد بررسی قرار گرفت. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۲۲    
ظهر امروز 7 خرداد ماه ،اسماعیل دامیار ، رئیس اداره بهزیستی شهرستان بویراحمد به همراه کارشناس حوزه اشتغال شهرستان ،از بخشهای مختلف مرکز آموزشی،تولیدی و حمایتی آینده روشن و محصولات و صنایع دستی جامعه هدف بازدید کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۳۷    
در آئینی و با حضور هاشمی مهر معاون سیاسی امنیتی ،اجتماعی استاندار ،دهقان مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ،انوری فرمانده سپاه شهرستان بویراحمد ،پارسیان نژاد مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۶    
سردار شهید عبدالله نجفی در شهریور 1342 در روستای بیدشاهی از توابع شهرستان بویراحمد به دنیا آمد و از آنجا که تولدش در شب عاشورای حسینی بود نام عبدالله را برایش انتخاب کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بویراحمد کتاب و کتابخوانی را ابزار توسعه فرهنگ دانست و گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی و تاثیر مستقیمی که بر افزایش آگاهی اجتماعی و توسعه فرهنگی یک شهرستان دارد، مانعی جدی بر افزایش آسیب های اجتماعی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم استقبال از کنگره ملی شهدای 1403 استان کهگیلویه و بویراحمد و اجلاسیه شهدای کارمند شهرستان بویراحمد با مسئولان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در حسینیه ثارالله شهر یاسوج برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
با برگزاری مراسمی در حسینیه ثارالله یاسوج ، یاد و خاطره 56 شهید کارمند شهرستان بویراحمد گرامی داشته شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۲    
اجلاسیه شهدای کارمند شهرستان بویراحمد امروز با حضور مسئولان، جمعی از کارکنان دستگاه های اجرایی و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در حسینیه ثارالله شهر یاسوج برگزار شد.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۰    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: بهنام نیازی؛ رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد در گفت و گو با بویرنیوز به برخی اقدامات این مرکز اشاره و گفت: کارهای بزرگی در مرکز بهداشت بویراحمد در حال انجام است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۹    
جلسه هماهنگی مراسم استقبال از پرچم حرم امام رضا (ع) و دوندهای جاده ولایت با حضور خوبی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ، روایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ، رهامی رئیس هیات همگانی استان ،حقیقت معاون فرماندار بویراحمد و نمایندگان دستگاهای اورژانس ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۹    
با حضور دهقان مدیر کل ورزش و جوانان ،خوبی معاون توسعه ورزش ،جهانبخش معاون فرهنگی و امور جوانان ،رهامی رئیس هیات و اعضای هیات ورزش های همگانی استان ،حقیقت معاون فرماندار بویراحمد ،عنبری فرمانده سپاه شهرستان بویراحمد ،روایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ...
به مناسبت روز بزرگداشت حکیم سخن ابوالقاسم فردوسی، آیین بزرگداشت این شاعر حماسه سرای ایران به همراه ویژه برنامه شاهنامه خوانی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بویراحمد برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
با حضور رئیس اداره بهزیستی شهرستان بویراحمد و مسئول امور بانوان بهزیستی استان ؛ از دختران شاغل در اداره بهزیستی شهرستان بویراحمد تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره طرح بوم به همت آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۸    
شهید الله الهی در تاریخ 1342 در چنارستان شهرستان بویراحمد متولد و در 21 بهمن 1364 در خسروآباد به شهادت رسید.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
استان کهگیلویه و بویراحمد 270 هزار هکتار زمین کشاورزی دارد که 160 هزار هکتار آن زارعی است و سالانه 910 هزار تن انواع محصولات کشاورزی در این استان تولید می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویراحمد از حمله ملخ ها به مزارع شهرستان بویراحمد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویراحمد از هجوم ملخ به برخی مزارع این شهرستان خبر داد و گفت: اگر همه امکانات ادارات برای مبارزه با این آفت بهکار گرفته نشود، دچار یک بحران می شویم.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویراحمد از هجوم ملخ به برخی مزارع این شهرستان خبر داد و گفت: اگر همه امکانات ادارات برای مبارزه با این آفت، به کار گرفته نشود دچار یک بحران خواهیم شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد گفت:: 7000هزار دانش آموز پایه دوازدهم در امتحانات خرداد ماه 1402 شرکت مینمایند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: بی تفاوتی و بی خیالی در پاسخ دادن بخش های دولتی به همدیگر، توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد را با چالش روبرو کرده است. استعلاماتی که در زمان معین پاسخ داده نشوند، به معنی موافقت تلقی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بانوان محجبه و اعضاء هیات های مذهبی شهرستان بویراحمد در دوره های عکاسی هنری، فیلمبرداری حرفه ای، تهیه کلیپ و تدوین شرکت کردند.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۵    
عصر دنا: بر اساس قانون نظام صنفی کشور، عدم برگزاری انتخابات اتحادیه ها منافاتی و تعارضی با برگزاری انتخابات اتاق اصناف شهرستان نیست، حال چرا برخی مسئولین استانی و شهرستانی سنگ بنای کج نهاده و از درخواست های غیرقانونی حمایت می کنند؟
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۰    
معاون پژوهش ،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: نقش مدیران مدارس در تحول آفرینی و خلاقیت در مدارس تعیین کننده است. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
با هدف ایجاد شور و نشاط در مدارس و همچنین پیگیری مشکلات مدارس، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد از مدارس شهرستان بویراحمد سرکشی می کند.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3 هکتار از اراضی ملی در مناطق سپیدار ، مله شوره و دشتروم در شهرستان بویراحمد رفع تصرف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۳:۴۲    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3 هکتار از اراضی ملی در مناطق سپیدار ، مله شوره و دشتروم در شهرستان بویراحمد رفع تصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3 هکتار از اراضی ملی در مناطق سپیدار ، مله شوره و دشتروم در شهرستان بویراحمد رفع تصرف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگاه ضایعاتی پسماندهای عفونی در شهرستان بویراحمد تعطیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نخستین کاروان سلامت و معیشت سال 1402 با همکاری جمعیت هلال احمر استان، امور عشایر استان، سپاه عشایر استان و شبکه بهداشت شهرستان بویراحمد به منطقه تنگ تامرادی اعزام شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان بویراحمد در دوازدهمین دوره از جشنواره نوجوان سالم 75 رتبه برتر استانی را کسب کردند.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت شهید دامیده بویراحمد ، از کشف ، ضبط و معدوم سازی بیش از 4 تن گوشت و فراورده های دامی خام فاسد در شهر یاسوج خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور با حضور در روستای شهید پرور ده برآفتاب بویراحمد به شهدای والامقام این روستا ادای احترام کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
همایش پیاده روی بانوان شاغل در اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد و بانوان سرپرست خانوار شهرستان بویراحمد به مناسبت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم برگزار شد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اعضای بدن بیمار مرگ مغزی از شهرستان بویراحمد به 6 بیمار نیازمند زندگی تازه ای بخشید.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عصر دنا: وزیر کشور با حضور در گلزار شهدای روستای ده برآفتاب از توابع شهرستان بویراحمد به مقام شامخ شهدای دوران دفاع مقدس ادای احترام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: معضل ترافیک شهر یاسوج باید در آستانه سفرهای تابستانی بطور جدی پیگیری و با انجام اقدامات مناسب برطرف شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: گردنه برف گیر "بیژن" در شهرستان بویراحمد پس از پنج ماه مسدودی با تلاش راهداران بازگشایی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یاسوج- فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: چهار هزار هکتار از اراضی کشاورزی و منابع طبیعی بخش لوداب از طریق هجوم ملخ های بومی در معرض نابودی است.