چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۰:۰۸Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جبهه خلق برای آزادی فلسطین»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۶:۴۶    
تهران- ایرنا- معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین یکشنبه شب در گفت وگو با المیادین خواستار تشدید مقاومت مردمی در کرانه باختری شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رهبران جنبش های فلسطینی حماس، جهاد اسلامی و جبهه خلق برای آزادی فلسطین در بیروت با هم دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گردان های شهید ابوعلی مصطفی شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی فلسطین با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: هرگونه تعرض و تعدی به زنان ما در الخلیل حماقت بزرگی است که هرگز بدون پاسخ باقی نخواهد ماند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۷:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سرویس های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) مدعی شد که یک تیم وابسته به جبهه خلق برای آزادی فلسطین را که در دو شهر جنین و نابلس فعالیت داشته و قصد طرح ریزی عملیات هایی علیه این رژیم را داشت، بازداشت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۲:۴۸    
تهران-ایرنا- هیأتی از جبهه خلق برای آزادی فلسطین به ریاست جمیل مزهر معاون دبیرکل این جنبش با سرلشکر عباس کامل وزیر اطلاعات مصر در قاهره دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پیکر شهدای مقاومت فلسطین وابسته به جبهه خلق برای آزادی فلسطین - فرماندهی کل، در مراسمی در اردوگاه فلسطینی یرموک تشییع و در مزار شهدای این اردوگاه به خاک سپرده شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی این جنبش در گفتگو با طلال ناجی دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین - فرماندهی کل، شهادت پنج نفر از مبارزان این گروه را در تجاوز رژیم صهیونیستی به مواضع آن ها در مرز لبنان تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۲۴    
جبهه خلق برای آزادی فلسطین / فرماندهی کل در بیانیه ای اعلام کرد، فرار دشمن صهیونیستی از به عهده گرفتن حمله هوایی به یکی از مقر های رزمندگان جبهه در منطقه بقاع لبنان، بیانگر ترس و وحشت دشمن از پاسخ رزمندگان مقاومت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۱    
جبهه خلق برای آزادی فلسطین اعلام کرد بر اثر حمله هوایی امروز رژیم صهیونیستی به بقاع لبنان 5 نفر شهید و 10 نفر زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اعتصاب غذای اسرای جبهه خلق برای آزادی فلسطین برای پایان دادن به مجازات های رژیم صهیونیستی علیه احمد سعدات از رهبران این گروه نتیجه بخش بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
درگیری فلسطینیان با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری، تصویب قطعنامه در سازمان جهانی بهداشت به نفع فلسطین و تدارک اسرای جبهه خلق برای آزادی فلسطین برای اعتصاب نامحدود غذا از آخرین اخبار مربوط به تحولات فلسطین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۵    
اسرای جبهه خلق برای آزادی فلسطین در تدارک اعتصاب غذای نامحدود هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۹    
عضو کمیته مرکزی جبهه خلق برای آزادی فلسطین در غزه، تاکید کرد با حمایت محور مقاومت از گروه های مبارز فلسطینی، نابودی رژیم صهیونیستی قطعی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین تأکید کرد که سیاست ترور ٰرژیم صهیونیستی در علمیات انتقام آزادگان شکست خورد و شکنندگی و ضعف جبهه داخلی این رژیم آشکار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۵    
عضو کمیته مرکزی جبهه خلق برای آزادی فلسطین تاکید کرد گروه های مقاومت برای دفاع از فلسطین در آماده باش کامل هستند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- گروه های فلسطینی حمله نظامیان اسرائیلی به مسیحیان و ممانعت از ورود آنان به کلیسای قیامت برای گرامیداشت شنبه نور را محکوم کردند. به گزارش شفقنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گردان شهید ابوعلی مصطفی شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی فلسطین مسئولیت عملیات حواره را برعهده گرفت .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کتائب شهید ابو علی مصطفی شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی فلسطین مسئولیت عملیات استشهادی حواره را که به زخمی شدن دو نظامی صهیونیست منجر شد، بر عهده گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۵    
جبهه خلق برای آزادی فلسطین تجاوز نظامی بامداد امروز رژیم صهیونیستی به فرودگاه بین المللی حلب را که باعث توقف فعالیت آن شد به شدت محکوم کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان جنبش های جهاد اسلامی فلسطین و جبهه خلق برای آزادی فلسطین امروز سه شنبه با سفیر روسیه در دمشق دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۸:۰۰    
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی و معاون دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین بر لزوم اتحاد گروه های مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۰    
جبهه خلق برای آزادی فلسطین عملیات با سلاح سرد در الخلیل را واکنشی طبیعی به جنایات رژیم صهیونیستی خواند و شهادت سند محمد عثمان سماسره، مجری این عملیات را تسلیت گفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین خواستار شعله ور شدن انتفاضه فلسطینیان در کرانه باختری شده، منابع امنیتی در اسرائیل، پیش بینی می کنند که نوار غزه نیز به بشکه باروتی تبدیل شود که هر لحظه مقابل مقامات اسرائیلی منفجر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۰۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین گفت: شهید و فرمانده بزرگ قاسم سلیمانی جایگاه ویژه و استثنایی در قلب، ذهن و روح همه مبارزان فلسطینی بلکه همه مبارزان شرافتمند جهان دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۰۵    
جبهه خلق برای آزادی فلسطین در واکنش به اقدام وزیر امنیت ملی رژیم صهیونیستی در هتک حرمت مسجد الاقصی در بیانیه ای اعلام کرد : بن گویر بنزین بر آتش می پاشد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جبهه خلق برای آزادی فلسطین تشدید عملیات مقاومتی در کرانه باختری را خواستار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۱:۲۵    
به گزارش ایران اکونومیست از خبرگزاری شهاب فلسطین، جبهه خلق برای آزادی فلسطین اعلام کرد، عملیات مقاومت در کرانه باختری بهترین پاسخ به جنایت های مستمر شهرک نشینان علیه ملت فلسطین در روستاها و اردوگاه ها و یورش های مکرر به قدس و مسجدالاقصی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
جبهه خلق برای آزادی فلسطین افزایش عملیات های مقاومت در کرانه باختری، نابلس و جِنین را ستود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
هیأتی از جبهه خلق برای آزادی فلسطین با معاون دبیر کل جنبش حزب الله لبنان دیدار و درباره آخرین تحولات منطقه و خطرات رژیم صهیونیستی گفت وگو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
جبهه خلق برای آزادی فلسطین اعلام کرد که 30 اسیر فلسطینی از امروز -یکشنبه- در اعتراض به بازداشت موقت خود در زندان های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا خواهند زد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در سوریه با دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین دیدار و رایزنی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هیأتی از رهبران جبهه خلق برای آزادی فلسطین-فرماندهی کل با مسئول روابط فلسطین در جنبش حزب الله لبنان دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱    
جبهه خلق برای آزادی فلسطین تاکید کرد: نبرد کنونی نبرد همه ملت فلسطین است.گردان های شهدای الاقصی نیز تهدید کرد که در کنار دیگر گروههای فلسطینی پاسخ تجاوز صهیونیست ها را خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جبهه خلق برای آزادی فلسطین با اشاره به اینکه سفر پوتین به تهران پاسخ مستقیم به سفر بایدن به منطقه است، تاکید کرد: باید از نشست سه جانبه سران در تهران در راستای حمایت از مساله فلسطین و شکست سلطه گری آمریکا بهره برد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان با شماری از مقام های جبهه خلق برای آزادی فلسطین در بیروت دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۰:۴۰    
دبیرکل حزب الله لبنان با دبیرکل جبهه مردمی آزادی فلسطین – فرماندهی کل و معاون جبهه خلق برای آزادی فلسطین دیدار و رایزنی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
چند روز پس از سفر هیأت حماس به بیروت و دیدار با دبیرکل حزب الله، هیأتی متشکل از سران جبهه خلق برای آزادی فلسطین با دبیرکل جنبش حزب الله لبنان دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های لبنانی از دیدار هیئتی از جبهه خلق برای آزادی فلسطین با دبیرکل حزب الله خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۶    
ابو احمد فؤاد" عضو کمیته مرکزی جبهه خلق برای آزادی فلسطین گفت: مقاومت در آمادگی کامل به سر می برد و برای فشردن دست بر روی ماشه در زمان و شرایط مناسب آماده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۰    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس ، گفت: به تاریخ جبهه خلق برای آزادی فلسطین و وفاداری آن به اصول انقلاب فلسطین افتخار می کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
جبهه خلق برای آزادی فلسطین در پایان هشتمین کنگره ملی خود از انتخاب احمد سعدات رهبر اسیر فلسطینی به عنوان دبیرکل این جنبش خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
جبهه خلق برای آزادی فلسطین بار دیگر اسیر دربند زندان های رژیم صهیونیستی را به عنوان دبیرکل خود و جمیل مزهر را به عنوان معاون او انتخاب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۲۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
جبهه خلق برای آزادی فلسطین برگزاری جشن سالروز تاسیس رژیم اشغالگر در سفارت این رژیم در ابوظبی را بیانگر انحطاط و به پستی گراییدن حکام امارات توصیف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جبهه خلق برای آزادی فلسطین با تجلیل از سخنان مقام معظم رهبری اعلام کرد ایران بار دیگر نشان داد با صلابت از مقاومت حمایت می کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جبهه خلق برای آزادی فلسطین گفت: مقاومت در حال پیشروی و حرکت در مسیر درست برای دستیابی به هدف مورد نظر یعنی آزادی، استقلال و شکست رژیم اشغالگر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
یکی از اعضای دفتر سیاسی جبهه خلق برای آزادی فلسطین با اشاره به اینکه جوانان فلسطینی ابتکار عمل را در مبارزه با دشمن به دست گرفته اند، گفت که همه تلاش های اسرائیل برای تجزیه فلسطین شکست می خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۱:۰۵    
دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین تصریح کرد اعلام روز جهانی قدس از سوی امام خمینی (ره) به مقاومت فلسطین در برابر نیرو های اشغالگر صهیونیست توان ایستادگی و مبارزه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به خاطر آزادسازی سرزمین فلسطین و آزادی ملت فلسطین جانش را فدا کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۰۶:۰۲    
جبهه خلق برای آزادی فلسطین - فرماندهی کل یکشنبه شب در بیانیه ای ضمن تمجید از حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مراکز "موساد" Mossad (سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی) در اربیل عراق تصریح کرد، مقاومت دست برتر را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۰۳:۱۰    
گروه های مختلف فلسطینی از جمله جبهه خلق برای آزادی فلسطین از تحریم نشست شورای مرکزی فلسطین در رام الله خبر می دهند.