سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۸:۵۶Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بازرسی شهرداری»

همت خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
امیرزادگان با حضور شبانه خود در استان کرمانشاه ضمن بازدید از زیرساخت های تردد اربعینی مرز خسروی با هموطنانی که این مرز را برای تردد به کشور عراق انتخاب کرده بودند دیدار و گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری تهران و شهردار منطقه 5 با حضور در منطقه مرزی مهران،از اقدامات مدیریت شهری منطقه 5 بازدید نمودند واز نزدیک در جریان فعالیت های صورت پذیرفته قرار گرفت
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۸:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
با حکم علیرضا زاکانی، گودرزی از ریاست سازمان بازرسی شهرداری تهران برکنار و رضا رحمانی جایگزین وی شد. رحمانی تا پیش از این معاون پایش و نظارت راهبردی اداره کل حوزه شهردار بود. گودرزی پس از برکناری از سمت اصلی، به عنوان مشاور و دستیار ویژه شهردار در حوزه مناطق و خدمات شهری حکم گرفته است.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۲    
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران در حکمی نهاردانی را به سمت سرپرست اداره بازرسی سازمان پایانه ها منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بازرسی شهرداری تهران درباره نصب موقعیت یاب درخودرو های گشت فوریت های اجتماعی تذکر داد.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
میقاتی سرپرست معاونت سازمان بازرسی شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل و ترافیک ضمن بازدید از بخشهای مختلف پایانه، در جریان روند امور پایانه جنوب قرار گرفت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
"مهدی اخ الصنایع" در ارتباط مستقیم شهروندان با سامانه نظارت همگانی سازمان بازرسی شهرداری تهران،دستور رسیدگی فوری به در خواست های شهروندان منطقه 10 در تماس با این سامانه را صادر کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران بر کمک فکری و محتوایی بسیجیان برای حل مسائل مختلف شهری تاکید کرد و گفت: بسیجیان باید کمک کنند که چگونه می توان یک مدیریت انقلابی را در شهر ساری و جاری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۷:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری سازمان بازرسی شهرداری تهران با بیان اینکه بیشترین آسیب بازنگری نکردن و اصلاح ضوابط و قوانین شهرسازی متوجه مردم است، گفت: در حریم شهر تهران با موضوع تداخل درون مرزی مواجه ایم
پانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر بازرسی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از حضور تیم های بازرسی در بیست و یکمین نمایشگاه عطر سیب خبر داد و گفت نظارت های میدانی برای برگزاری مطلوب این رویداد فرهنگی، مذهبی تا پایان نمایشگاه ادامه دارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که رئیس کمیته نظارت شورای شهر تاکید دارد مشاهدات میدانی اش حاکی از آن است که تعدادی افراد به عنوان سرشبکه، پاتوق های دستفروشی پایتخت را به دستفروشان اجاره می دهند و بخشی از درآمد خود را به برخی عوامل شهرداری تهران می پردازند و و رئیس سازمان بازرسی شهرداری نیز گفته است که شبکه هایی از مفسدان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۶:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: اقداماتی هم در این خصوص انجام شده و شبکه هایی از مفسدان و رشوه بگیران شناسایی شده اند که بخشی از آنها منحل و با برخی هم برخورد تخلفاتی و قضایی صورت گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۶:۳۲    
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران برخورد با رشوه بگیران در صورت نهایی شدن طرح و دریافت مصوبه از شورا را از جمله اقدامات در دست انجام در حوزه ساماندهی دستفروشان اعلام کرد و گفت ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۲:۲۶    
داوود گودرزی-رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران موضوع رشوه گرفتن از دیرباز وجود دارد، اما در مرکزیت مجموعه شرکت های حریم بان، شهربان و ساماندهی مشاغل شهرداری تهران مشکلی نیست و اگر اتفاقی دررابطه با جابه جایی پول و تخلف این چنینی رخ می دهد مربوط به سطح خیابان و شهر است ...
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته منابع انسانی شورای اسلامی شهر تهران نسبت به تغییر ساختار سازمان بازرسی شهرداری تهران و افزایش تعداد پست های مدیریتی بدون مجوز شورا تذکر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۷:۲۲    
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: همه مسائل زندگی شهری مردم به ما ربط پیدا می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۵:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سازمان بازرسی کل کشور در ابلاغیه ای، شهرداری تهران را مکلف به اصلاح ساختار و پست های سازمانی متناسب با شرح وظایف و بازنگری در فرآیند رسیدگی سامانه های 1888 و 137 و انطباق آن با فعالیت های سازمان بازرسی شهرداری کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران گفت: بار ها با شهرداری مکاتبه کردیم و سازمان بازرسی کل کشور معتقد هستند که شهرداری تهران نباید در بازرسی ها از عنوان سازمان استفاده کند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: با ادغام دو سامانه 137 و 1888 و ایجاد سامانه جدید 137 پلاس، زمان انتظار شهروندان برای برقراری ارتباط با سامانه کاهش یافت.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نشست و هم اندیشی شبکه ناظرین مردمی سازمان بازرسی شهرداری تهران با مدیران منطقه 5 به میزبانی این منطقه برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران در جلسه ساماندهی دستفروشان بازار تهران در شهرداری منطقه 12 تأکید کرد: باید برای کسانی که می خواهند از طریق دستفروشی، نانی به سر سفره هایشان ببرند، فکری اندیشید؛ چراکه حساب نیازمندان از متخلفان جداست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۹:۲۶    
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران در جلسه بررسی مشکلات منطقه بازار گفت: شهرداری به دستفروشان نگاه حمایتی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: 370هزار تُن آسفالت در سه ماهه نخست امسال تولید شده است، این میزان تولید 50درصد بیشتر از تولید سال گذشته در مدت مشابه است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون سازمان بازرسی شهرداری تهران از احیاء و بهره برداری مرکز نمایش های آئینی صبا پس از 15 سال از زمان تاسیس آن تا دهه فجر سال جاری خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران از برخی پروژه های فرهنگی رها شده و بلاتکلیف شهرداری بازدید و مشکلات و موانع پروژه ها را بررسی کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یکی از مشکلات شهر تهران در سال های گذشته بی توجهی به پروژه های فرهنگی شهری و بلاتکلیفی ابرپروژه هایی در حوزه های ورزشی، فرهنگی و هنری بود. ...
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران مطرح شد: تکمیل پروژه های نیمه کاره علاوه بر اینکه سرمایه های بر زمین مانده را احیا می کند، می تواند موجب ارتقای خدمت رسانی هرچه مطلوبتر به شهروندان شده و رضایتمندی آنان را افزایش دهد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با بیان اینکه سال جاری، سال طلایی برای مدیریت شهری است، گفت: شهردار محترم تهران همواره از بازرسی خواسته است تا بهتر و زودتر از دیگران مسائل را فهم و مطالبه کنند و لازمه این موضوع نیز کار مداوم و دوری از حواشی است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۷    
محمود رضا زارع در حکمی از سوی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران به عنوان سرپرست روابط عمومی سازمان منصوب شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۳    
طی حکمی از سوی داوود گودرزی رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران، محمدامین غیور مداح به عنوان سرپرست اداره کل نظارت و بازرسی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منصوب شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران به همراه شهردار منطقه 18 در مسجد صاحب الزمان(عج) حاضر و با شهروندان و نمازگزاران به گفت وگو و تبادل نظر پرداختند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با اشاره به وعده مدیریت شهری در اداره امور شهر به کمک مردم، گفت: تلاش داریم وعده ما به مردم وعده صادق باشد، شعار ندهیم و در عمل نیاز های شهروندان را محقق کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در دیدار با رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران از برنامه ریزی برای ایجاد شهرک بازیافت خبر داد و گفت: این اقدام می تواند علاوه بر حذف جریان های غیرمجاز و زیرزمینی سبب حفظ منابع، ایجاد اشتغال و جلوگیری از تخریب محیط زیست شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۸    
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند گفت: افزایش کیفیت جمع آوری پسماند در شهر تهران با تحول مدیریت پسماند در مناطق و نواحی و ارتقاء یگان حفاظت و نظارتی این مجموعه محقق خواهد شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی، شهردار تهران در دومین نشست خبری خود به پرسش های متعددی پاسخ داد. او در این نشست در پاسخ به پرسش اکو ایران درباره بازداشت برخی مدیران شهرداری درباره فساد و کشف شبکه رشوه از سوی سازمان بازرسی شهرداری تهران با بیان اینکه شبکه فساد نداریم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت : برای مقابله با فساد ، برخی روش ها در شهرداری اصلاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت:در حال اضافه کردن اتوبوس ها و توسعه ایستگاه ها و بازسازی ایستگاه های مترو هستیم.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی شبکه ناظرین مردمی سازمان بازرسی شهرداری تهران با حضور حسین امانلو دبیر شبکه ناظرین مردمی سازمان بازرسی شهرداری تهران و هیات همراه، تورج فرهادی شهردار منطقه، سلیمان قهرمانی مدیر بازرسی منطقه، معاونین و مدیران شهری برگزار و بر بهبود عملکرد و ارائه خدمات موثر با مشارکت شهروندان تأکید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی شبکه ناظرین مردمی سازمان بازرسی شهرداری تهران برگزار و بر بهبود عملکرد و ارائه خدمات موثر با مشارکت شهروندان تأکید شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا)- رئیس سازمان بازرسی شهر تهران با اشاره به وجود 57 هزار پرونده دارای رای ماده صد، گفت کمیته ای برای رسیدگی به پرونده های ماده صد در هر منطقه تشکیل و به سرعت امور مربوط به این پرونده ها را پیگیری و تعیین و تکلیف کنند. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۱    
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: جریان نخبگی و علمی کشور آنگونه که باید درگیر مسئله مبارزه با فساد باشد هنوز نشده است کارهایی شده اما کافی نیست.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز در صحن شورای اسلامی شهر تهران و در جریان بررسی گزارش حسابرسی سازمان فرهنگی هنری شهرداری پایتخت برای سال های مالی 96 تا 99، موضوع زیان انباشته این سازمان در سال های گذشته مطرح شد و همچنین قرار شد که سازمان بازرسی شهرداری تهران به مساله تعطیلی 10 سینمای باغ کتاب و بررسی وضعیت این سینماها ورود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست سازمان بازرسی شهرداری تهران از نظارت و ارزیابی 67 بوستان شهر تهران در روز 12 فروردین خبر داد و گفت: این نظارت ها امروز نیز تداوم دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: پنجاهمین و آخرین رویداد امید و افتخار در سال 1401 برگزار شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۲۹    
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران: سازمان های مرکزی که در عملیات برف روبی روز گذشته نقش داشتند مورد بررسی قرار گرفتند و تعداد تماس ها با سامانه 137 به تفکیک نواحی و مناطق ارزیابی شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۴    
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: پیام های سامانه 137 توسط بازرسی پیگیری می شود و این خود یک نقطه قوت و تضمین کننده اجرای کار است و مسئله دوم ارزیابی عملکرد مدیران بر اساس نحوه رسیدگی به پیام های شهروندان است که در این مدل ارزیابی عملکرد مدیران از لحاظ کمی و کیفی بررسی و برای آنها کارنامه صادر ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در جریان بازدید رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران از سه مرکز معاینه فنی در پایتخت از افزایش ساعات کاری مراکز معاینه فنی خبر داد.
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در جریان بازدید رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران از سه مرکز معاینه فنی در پایتخت از افزایش ساعات کاری مراکز معاینه فنی خبر داد.