چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۸:۱۱Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مستمری مددجویان»

تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قرار بود مستمری مددجویان بهزیستی 31 تیرماه واریز شود. اما حالا برخی می گویند مستمری ماهانه بهزیستی به حسابشان واریز شده و برخی دیگر می گویند این ماه هم واریز ی های تاخیر داشته و هنوز چیزی دریافت نکرده اند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مستمری مددجویان بهزیستی در تیرماه 1400 به حساب آنها واریز شد. این خبر را کانال تلگرامی ناشنوایان منتشر کرده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۷    
سید صباح قریشی مدیر کل بهزیستی استان کردستان در یک نشست خبری بە مناسبت 41 مین سالگرد سازمان بهزیستی گزارشی از اقدامات انجام گرفته ارائه داد:
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۶:۴۶    
رکنا: وحید قبادی دانا درباره آخرین وضعیت تزریق واکسن کرونا به مددجویان بهزیستی گفت: از میان 51 هزار نفر از افرادی که در مراکز شبانه روزی بهزیستی اقامت دارند و 20 هزار نفری که مراقب این افراد هستند ...
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: افزایش 70 درصدی یارانه مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان، سالمندان و بیماران روانی تصویب شد. قبادی دانا، رییس سازمان بهزیستی کشور و دبیر ستاد مناسب سازی کشور، در هجدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور با هدف مناسب سازی محیط، گشودن درهای جامعه به روی معلولان ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: مستمری مددجویان از 1392 تا 1399، بین 8 تا 12 برابر افزایش یافت.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
جی پلاس؛ بر اساس درخواست سازمان بهزیستی کشور و موافقت رئیس سازمان برنامه و بودجه، بلیط سفرهای درون و بین شهری معلولان نیم بها می شود. هجدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور با هدف مناسب سازی محیط، گشودن درهای جامعه به روی معلولان روز گذشته (سه شنبه) با حضور محمد باقر نوبخت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان سمنان: پرداختی مستمری بگیران در اساتن سمنان، در یک سال گذشته برای خانواده های یک نفره به 350 هزار تومان و خانواده های چهار و پنج نفره و بیشتر به یک تومان و 100 هزارتومان در ماه رسیده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی به مناسبت چهل و یکمین سال تأسیس این سازمان گزارش عملکرد این نهاد را ارائه و با اشاره به افزایش مستمری مددجویان بهزیستی، گفت: تا زمانی که باندهای بین المللی قاچاق کودکان فعال هست، کودک کار هم هست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۴    
دکتر اسدالله حیدری گفت: برخلاف رشد بی سابقه مستمری مددجویان هنوز تا نقطه مطلوب وضعیت اقتصادی آنان فاصله داریم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران ضمن توضیح درباره چرایی به تعویق افتادن حقوق نیروهای اورژانس اجتماعی گفت: به زودی تمامی معوقات به همکاران ما در اورژانس اجتماعی پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد گفت: مددجویان کمیته امداد از پرداخت هزینه ثبت خدمات دفاتر الکترونیک قضایی و ثبت ازدواج و طلاق معاف شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد از پیگیری مشکلات حقوقی مددجویان کمیته امداد از طریق وکلای نیکوکار خبر داد و گفت: مستمری مددجویان در سال جاری 67 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی البرز گفت: مستمری مددجویان بهزیستی در سال 1400 با رشد هفتاد درصدی مواجه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل بهزیستی البرز گفت: کارآفرینانی که اقدام به اشتغالزایی برای مددجویان بهزیستی می کنند می توانستند تا سقف دو میلیارد تومان وام بگیرند که قطعاً امسال بیشتر می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان بهزیستی استان تهران از دو برابر شدن مستمری مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی خبر داد و گفت: تا هفته گذشته 920 کودک کار و خیابان جذب شده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی به شایعه واریز ناقص مبلغ مستمری مددجویان بدلیل عدم تخصیص کامل بودجه پاسخ داد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا: در پی گزارش سازمان بازرسی کل کشور و تضاد میان محتوای رسمی این گزارش و آن چه در رسانه ها منعکس شده است، سازمان بهزیستی، جوابیه ای را به شرح ذیل صادر کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد زنجان گفت: خانواده های تحت حمایت کمیته امداد کمک معیشت اردیبهشت ماه را با افزایش 67 درصدی دریافت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اشاره به برنامه های حوزه مسکن در سال 1400 گفت: با تفاهم نامه ای که با سپاه، بسیج، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و بنیاد مستضعفان امضاء کردیم بیش از 50 هزار مسکن برای مددجویان مان در سراسر کشور ساخته می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۹    
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از میزان افزایش مستمری مددجویان تحت پوشش سازمان‬ بهزیستی طی 8 سال دولت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: مستمری خانواده های زیرحمایت این کمیته در خوزستان، امسال به طور میانگین 70 درصد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، مستمری مددجویان 67 درصد افزایش یافت.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: با تعامل موثر و پیگیری ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) با مجلس شورای اسلامی و نگاه مثبت نمایندگان مجلس به عملکرد امداد و مشکلات خانواده های تحت حمایت ناشی از مشکلات اقتصادی جامعه، در سال جاری مسستمری مددجویان 67 درصد به افزایش یافت .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۰    
مستمری واریزی مددجویان بهزیستی چهارمحال و بختیاری هفت تا یازده برابر افزایش یافته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین از واریز مستمری مددجویان با افزایش 20 درصدی خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۶    
مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی از اردیبهشت افزایش یافت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر فرزادگوهردهی، مدیرکل بهزیستی مازندران از افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان تحت پوشش بهزیستی در سال جاری خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مستمری سه میلیون و سیصد هزار خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد به حساب آنان واریز شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان، گفت: به منظور کاهش فقر و بهبود معیشت خانوارهای دهک های پایین، مستمری مددجویان از سال 92 تاکنون 7 تا 11 برابر افزایش داشته است .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
با تحقق ماده 79 قانون برنامه ششم توسعه، از اردیبهشت ماه سالجاری مستمری 14 هزار و 885 مددجوی تحت حمایت بهزیستی در استان چهارمحال و بختیاری بر اساس بعد خانوار از سه میلیون و 500 هزار ریال تا 11 میلیون ریال پرداخت می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۳:۱۲   + ۶۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توئیتی از افزایش 7 تا 11 برابری رقم واریزی مستمری مددجویان بهزیستی در مقایسه با مبلغ مستمری ماهیانه در سال 92 بر اساس تعداد افراد خانوار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین از واریز مستمری مددجویان با افزایش 20 درصدی خبرداد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مبلغ افزایش مستمری مددجویان بهزیستی خرداد 1400 مشخص شد که جزئیات بیشتر از زمان و مبلغ افزایش مستمری مددجویان را بررسی کردیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان بهزیستی کشور، میزان افزایش مستمری مددجویان بهزیستی بر اساس بُعد خانوار در سال 1400 را اعلام کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
برای اولین بار، ماده 79 قانون برنامه ششم توسعه (برقراری مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام (ره) به میزان 20 درصد حداقل دستمزد کارگران) محقق شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۱    
مستمری مددجویان بهزیستی استان فارس 70 درصد افزایش یافت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
پس از حدود یک هفته تاخیر در واریز مستمری مددجویان بهزیستی، این سازمان اعلام کرده که مستمری را پرداخت کرده است. مبلغ مستمری برای هر خانوار چقدر است؟
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
برای اولین بار، ماده 79 قانون برنامه ششم توسعه (برقراری مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام (ره) به میزان 20 درصد حداقل دستمزد کارگران) محقق شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۵    
قرار بود واریز مستمری بهزیستی طی دیروز یا امروز انجام شود اما در جدیدترین اطلاعیه سازمان بورس اعلام شده مستمری مددجویان با ارقام جدید به زودی واریز می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۲۳:۵۵    
با توجه به پیگیری از سوی مدیران ارشد در سازمان بهزیستی کشور، علت تاخیر در واریز مستمری اردیبهشت ماه 1400 مددجویان، اعمال افزایش مستمری و ارقام جدید در سال 1400 می باشد و بزودی واریز خواهد شد. "روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مازندران"
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: مستمری مددجویان این نهاد در سال جاری نسبت به سال گذشته 62 درصد بیشتر و از اردیبهشت ماه امسال، اعمال شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۲    
رکنا: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت:مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی امسال 65 درصد افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: ظرف چند روز آینده مستمری مددجویان استان اردبیل از ابتدای سال تا به اکنون به صورت کامل و با احتساب افزایش سالانه پرداخت شده و قابل برداشت خواهد بود.
اقتصاد ایران: ایلام-مدیرکل بهزیستی استان ایلام با اشاره به اینکه مستمری مددجویان بهزیستی امروز یا فردا پرداخت می شود، گفت: پرداخت مستمری به صورت متمرکز انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی فارس گفت: با ابلاغ رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به سازمان هدفمندسازی یارانه ها، افزایش 70 درصدی مستمری مددجویان در اولویت اجرا قرار گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی فارس از افزایش 70 درصد مستمری مددجویان خبر داد.