پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۵:۵۸Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصوبه مجلس شورای اسلامی»

روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۳۹ سایت دیگر  
درباره خرابکاری اخیر رژیم صهیونیستی در تاسیسات نطنز گفتنی است که؛ بعد از تاکید ایران بر لغو همه تحریم ها که موضوع مصوبه مجلس شورای اسلامی است و حضرت آقا نیز آن را قاطع و غیرقابل تغییر معرفی کرده بودند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
34 نفر از نمایندگان در تذکری به رئیس جمهور، خواستار اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره فعالیت های هسته ای ایران شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی بابایی کارنامی ضمن تقدیر از مدیرعامل و مجموعه تأمین اجتماعی به دلیل ارتقاء خدمات و افزایش حقوق بازنشستگان افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم محلات و دلیجان و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی نتیجه مصوبه مجلس شورای اسلامی در بودجه سال 1400 است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد سید جعفر حسینی در گفتگو با برنامه روی خط بازار گفت: با توجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی قیمت گذاری محصولات کشاورزی بر عهده شورای قیمت گذاری است و تاکنون این شورا هیچ قیمتی را برای گندم مشخص نکرده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
چندی پیش با مصوبه مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال1400، یارانه قیمت برق برای صنایع بزرگ کاهش یافت و زمزمه هایی برای افزایش تعرفه برای صنایع کوچک نیز شنیده شد اما طبق اعلام مدیرعامل شرکت توانیز تا کنون چنین طرحی در دستور کار قرار نگرفته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی و در آستانه 13 فروردین روز جهانی آگاه سازی از اتیسم اتاق تاریک چند حسی و پارک بازی مناسب سازی شده ویژه دانش آموزان اوتیسم در مدرسه ویژه اوتیسم تبسم مشهد افتتاح شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۹:۱۸    
استان خراسان جنوبی یکی از استان های ایران است. این استان در شرق ایران واقع شده و مرکز آن، شهر بیرجند است. استان خراسان جنوبی، با مصوبه مجلس شورای اسلامی و پس از تقسیم استان خراسان به سه استان، در سال 1382 ایجاد شد. مساحت این استان 151٬193 کیلومتر مربع است که از این نظر سومین استان ایران است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی اول فروردین هر سال، ساعت رسمی کشور یک ساعت به جلو کشیده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی اول فروردین هر سال، ساعت رسمی کشور یک ساعت به جلو کشیده می شود.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
وقت نیوز - طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی اول فروردین هر سال، ساعت رسمی کشور یک ساعت به جلو کشیده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی اول فروردین هر سال، ساعت رسمی کشور یک ساعت به جلو کشیده می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : از آغاز توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی از سوی ایران که با پایان یافتن ضرب الاجل پنجم اسفندماه و بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی رقم خورد تاکنون، طرف غربی اعم از اروپا و آمریکا تلاش گسترده ای برای ایجاد اخلال در این روند انجام داده اند.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی اتباع ایرانی که تابعیت کشور دیگری را دارند و اشخاص غیر ایرانی که تابعیت ایران را کسب کرده اند، نمی توانند در انتخابات ثبت نام کنند.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ICTna.ir – جزییات مصوبه مجلس شورای اسلامی درخصوص افزایش تسهیم درآمد اپراتورها به منظور تامین نظر شورای نگهبان درخصوص مصوبه پیشین در جریان تصویب لایحه بودجه 1400 منتشر شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایستنا : شورای نگهبان مصوبه مجلس شورای اسلامی در جریان تصویب بودجه سال 1400 درخصوص افزایش 10 درصدی تسهیم درآمد اپراتورها را دارای ابهام و مغایر با اصول 52 و 53 قانون اساسی دانست ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سعید صالح درباره موضوع مالیات موسسات کنکوری اظهار کرد: مراکز آموزشی و مراکز پرورشی که موسسات کنکور هم شامل آن می شوند معافیت مالیاتی ندارند. به گزارش ایلنا ...
عیار آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی عیارآنلاین، گفت: حمایت از بخش مسکن و کمک به حل مشکلات مردم اهمیت بالایی دارد. شورای نگهبان نسبت به تخصیص 360 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به بخش مسکن (تبصره 18) ابهام گرفته و ابهام به معنای ایراد نیست ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۳    
شورای نگهبان مصوبه مجلس شورای اسلامی در جریان تصویب بودجه سال 1400 درخصوص افزایش 10 درصدی تسهیم درآمد اپراتورها را دارای ابهام و مغایر با اصول 52 و 53 قانون اساسی دانست. ...
سیتنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای نگهبان در جریان بررسی بودجه ی سال 1400 مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش 10 درصدی حق السهم اپراتورها را در بخش درآمد دارای ابهام دانست و به منظور رفع ابهام ها به مجلس ارجاع داد و در بخش هزینه هم مغایر با اصول 52 و 53 قانون اساسی شناخت.
برترین ها / ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: شورای نگهبان اعلام کرد که مصوبه مجلس شورای اسلامی در جریان تصویب بودجه سال 1400 درخصوص افزایش 10 درصدی تسهیم درآمد اپراتور ها دارای ابهام و مغایر با اصول 52 و 53 قانون اساسی است. ...
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۱:۱۹   + ۷۷ سایت دیگر  
ایرنا: سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، ابعاد ضمیمه فنی بیانیه مشترک اخیر ایران و آژانس را در گفت وگو با خبرنگاران تشریح کرد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۴    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم اینکه قول هایی مبنی بر ثابت نگه داشتن قیمت اینترنت در سال آینده داده شد، اما این مصوبه مجلس شورای اسلامی شرایط را برای اپراتورها و مردم سخت خواهد کرد؛ البته امیدوارم باعث تغییر قیمت و کیفیت بسته های اینترنتی نشود.
سراج24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
برخی از سایت ها و کانال های تلگرامی اصلاح طلب و کاربران فضای مجازی مدعی شدند که مصوبه مجلس شورای اسلامی مجوز گرانی اینترنت در سال آینده را صادر کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو عنوان کرد: با کمک دولت در لایحه بودجه و مصوبه مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان که قانون بزودی ابلاغ می شود، گشایش خوبی از ابتدای سال 1400 در زمینه دسترسی کامل به منابع درآمدی وزارت نیرو ایجاد می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دیپلمات و سفیر سابق ایران در مکزیک تصریح کرد که لغو صدور قطعنامه ضد ایرانی در شورای حکام آژانس بین الملل انرژی اتمی نتیجه موضع محکم و منطقی مقام معظم رهبری و مصوبه مجلس شورای اسلامی بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: در راستای اجرایی شدن مصوبه مجلس شورای اسلامی و به منظور ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش، هزار و 74 نفر از همکارانی که تا پایان سال 91 با آموزش و پرورش استان همکاری داشتند، واجد شرایط لازم برای جذب در آموزش و پرورش هستند.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
براساس قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی، مصوبه هشتم آذرماه 86 و ماده 5 اصلاحی این قانون مصوبه مجلس شورای اسلامی در اسفندماه 87، سازمان تامین اجتماعی وظیفه دارد سالانه 200 هزار کارگر ساختمانی را در سراسر کشور تحت پوشش خدمات خود قرار دهد.
اقتصاد آنلاین / کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های کرج ، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که به دنبال مصوبه دیروز سه شنبه مجلس ، مبالغ پرداخت مالیاتی بیش از 300 واحد تولیدی و صنعتی به استان البرز بازگردانده می شود.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتقادی به صدور بیانیه از مجلس تأکید کرد: این اقدام بر اساس روال عادل صورت گرفته است.
به گفته رییس کمیسیون تنظیم بازار انجمن موبایل ایران، اکنون تنها تلفن همراه گران تر از دوران پیش از رجیستری نیست، بلکه ارزان تر است و کاربران می تواند با چهار میلیون تومان یک تلفن همراه با امکانات کامل بخرند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی اینفلوئنسرهایی که بیش از 500 هزار دنبال کننده دارند مانند بسیاری از کشورهای دیگر دنیا مالیات پرداخت می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: با مصوبه مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال1400، یارانه قیمت برق تنها برای صنایع بزرگ کاهش یافته و این موضوع شامل حال صنایع کوچک و متوسط نمی شود و نباید بهانه ای برای افزایش قیمت کالاها باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: دولت ایران ضمن آنکه مصوبه مجلس شورای اسلامی درمورد خروج از پروتمل الحاقی را عیناً اجرا کرد، اما این کار را به نحوی انجام داد که همه در مقابل ملت ایران سر تعظیم فرود آوردند.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۰    
ICTna.ir – رئیس سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: با مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر افزایش 10 درصدی تسهیم درآمد اپراتورهای ارایه دهنده خدمات مخابراتی در نظام بنگاه داری تعادل و تناسب میان هزینه و درآمد از بین می رود. ...
تجارت امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
میرقاسم مومنی در گفت وگو با میزان، با اشاره به توقف اجرای پروتکل الحاقی از سوی جمهوری اسلامی ایران اظهارداشت: درخصوص بحث توقف اجرای پروتکل الحاقی از سوی دولت و مصوبه مجلس شورای اسلامی که به عنوان یک مصوبه قانونی به دولت ابلاغ شده است و می شود گفت که طبق قانون اساسی کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۱۸    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر توقف پروتکل الحاقی را تحسین برانگیز خواند و گفت: تمامی مسوولان نظام در پیگیری حقوق هسته ای کشورمان اتفاق نظر دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شهرضا گفت: راه محدودسازی غرب امروز آن است که شاهد اجرای قاطع مصوبه مجلس شورای اسلامی و احیای کامل صنعت هسته ای کشور باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی در بیانیه ایی ضمن حمایت از توافق اخیر ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد: توافق دولت با آژانس بین المللی انرژی اتمی با ملاحظه مصوبه مجلس شورای اسلامی اقدامی هوشمندانه و با درک واقعیت های میدان سیاست و در راستای منافع ملی کشور است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای به تصمیم ایران برای اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی در راستای توقف پروتکل الحاقی واکنش نشان داد.
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: تعداد 25 هزار و 497 نفر جهت گذراندن دوره به دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی معرفی شدند و عملا وزارت آموزش و پرورش مطابق با قوانین تعیین تکلیف مصوبه مجلس شورای اسلامی به تکلیف قانونی عمل کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای به تصمیم ایران برای اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی در راستای توقف پروتکل الحاقی واکنش نشان داد.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی در لایحه بودجه، خودروهای لوکس بالای یک میلیارد تومان از سال 1400 مشمول پرداخت مالیات خواهند شد. قانون گذار برای اجرای این قانون ضمانت اجرا نیز قرار داده است تا جلوی فرار مالیاتی از این محل نیز گرفته شود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی در سمپوزیوم اختلال طیف اتیسم که از سوی دانشگاه شهید بهشتی به صورت آنلاین برگزار خواهد شد به تشریح 4 اصل راهبری سازمان آموزش وپرورش استثنایی در تعلیم وتربیت دانش آموزان طیف اتیسم پرداخت. ...
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی در وین، لزوم حفظ اتحاد ارکان نظام، پس از تصویب قانون مجلس را برای اعمال فشار به واضعان تحریم ها به منظور لغو هرچه سریع تر تحریم ها ضروری دانست. ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات همراه اول در توییتر و خطاب به سهامداران بورسی همراه اول با توجه به اعلام نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حق السهم این اپراتور در سال آینده افزایش نخواهد یافت. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین به لغو اجرای پروتکل الحاقی توسط ایران واکنش نشان داد. میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در پی اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر لغو اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی در صفحه توییترش نوشت ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
دیروز، آغاز وضعیت تازه نحوه همکاری ایران با آژانس بین المللی انرژی هسته ای بود. وضعیت تازه ای که البته در نتیجه مصوبه مجلس شورای اسلامی در این باره ایجاد شده، اما هیچ کس را به اندازه مجلسی ها ناراضی نکرده است ...