جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۸:۵۸Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سود سهام عدالت»

مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۳   + ۴۰ سایت دیگر  
انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث موضوعی است که رئیس سازمان بورس در آخرین نشست خبری خود در سال گذشته از ساز و کاری جدید برای تعیین تکلیف آن خبر داده بود موردی که اسفند پارسال گفته شد حداکثر تا 2 الی 3 ماه آینده قطعی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: افزایش یارانه دهک های پایانی، رایگان کردن بیمه افراد کم درآمد، رایگان کردن هزینه آب و برق افراد افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، پرداخت سود سهام عدالت موجب شد تا ضریب جینی کاهش پیدا کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۶    
رئیس سازمان بورس گفت: پس از برگزاری مجامع شرکت های پذیرنده، واریز سود سهام عدالت در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. قرار است تا آخر تیرماه این مجامع برگزار شود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار خبر از واریز سود سهام عدالت زودتر از سنوات گذشته به حساب مردم داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۶   + ۸۸ سایت دیگر  
حداکثر زمان واریز سود نقدی شرکت های بورسی به چهار ماه کاهش یافت؛ اتفاقی که قطعا باعث می شود زمان واریز سود سهام عدالت زودتر صورت بگیرد و احتمالا نحوه واریز نیز متفاوت خواهد شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۸    
اگر می پرسید چطور بفهمیم سهام عدالت داریم یا خیر پیشنهاد می کنیم از طریق راهکار زیر آن را پیگیری و استعلام کنید. سود سهام عدالت معمولا هر ساله به حساب افراد واریز می شود. قرار بود افرادی که جزو جاماندگان سهام عدالت هستند ثبت نام شوند که تا این لحظه این امکان فراهم نشده است ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۱:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس، زمان پرداخت سود سهام عدالت را به مشمولان اعلام کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
آخرین اخبار حاکی از آن است که فرایند پرداخت سهام عدالت سال 1402 از تیر ماه آغاز می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۲:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به دنبال درگیری مرزی ایران و افغانستان مقام های دو کشور تفاهم کردند هیات حقیقت یاب مشترکی فردا به منطقه اعزام شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۱۶    
رئیس سازمان بورس امروز در مصاحبه ای جدید زمان پرداخت سود سهام عدالت را به مشمولان اعلام کرد. سود سهام عدالت چه زمانی به حساب این افراد واریز خواهد شد؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس امروز در مصاحبه ای جدید زمان پرداخت سود سهام عدالت را به مشمولان اعلام کرد. سود سهام عدالت چه زمانی به حساب این افراد واریز خواهد شد؟
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: بعد از برگزاری مجامع بورسی شرکت ها سود سهام عدالت واریز می شود.
رئیس سازمان بورساعلام کرد که پس از برگزاری مجامع شرکت های پذیرنده، سود سهام عدالت در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت کشور از پرداخت 95 هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت طی 2 مرحله در دولت کنونی به مردم خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت کشور از پرداخت 95 هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت طی دو مرحله در دولت کنونی به مردم خبر داد.
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که در صورت واگذاری سهام عدالت به تعاونی ها و مردم دولت وظیفه نظارتی خود را حفظ می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رییس سازمان بورس و اوراق بهادار کشور از پرداخت سود سال 1401 شرکت های پذیرنده سهام عدالت در بورس پس از بررسی و برگزاری مجامع شرکت ها حداکثر تا شروع نیمه دوم سال خبر داد.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۳    
رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سود سهام عدالت شرکت های غیر بورسی که رقمی حدود 6700 میلیارد تومان می شود تا آخر سال واریز خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۲    
ستواندوم " یزدانی" کارشناس فضای مجازی پلیس فتا استان یزد درمصاحبه با برنامه رادیویی استان، در خصوص روش های کلاهبرداری لینک های فیشینگ سامانه سهام عدالت و سامانه ثنا هشدار داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
بنا بر انجام بررسی هاض، امکان آزادسازی سهام عدالت برای دارندگان آن فراهم شده است.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۵    
سرهنگ "مرتضی ابوطالبی" رئیس پلیس فتا استان یزد از دستگیری کلاهبردار لینک های فیشینگ سامانه ثنا و سود سهام عدالت خبر داد و در خصوص پیشگیری از این نوع کلاهبرداری ها هشدار دادند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت سهام عدالت 490 و 532 هزار تومانی امروز 26 اردیبهشت 1402 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۴    
ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، 0.6 درصد افزایش یافت و ارزش سبد 532 هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به 11 میلیون و 34 هزار تومان و 20 میلیون و 784 هزار تومان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای استان البرز از شناسایی فردی که با ترفند مشاهده سود سهام عدالت بیش از یک هزار مورد کلاهبرداری اینترنتی به ارزش 15 میلیارد ریال کرده بود، خبر داد.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۴    
سرهنگ تجری رئیس پلیس فتا استان گلستان در مصاحبه زنده رادیویی به شهروندان در خصوص کلاهبرداری های سایبری انجام شده در استان و لزوم افزایش سطح آگاهی آنان هشدار داد و گفت:کلاهبرداران پیام هایی با موضوعاتی نظیر ثبت نام جاماندگان سهام عدالت ، واریز سود سهام عدالت ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دولت درصدد است تا با واریز سود 2 میلیون و 800 هزارتومانی سهام عدالت بحسابخانواده های جاماندگان پرونده پرداخت سود سهام عدالت را ببندد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ارزش سود سهام عدالت یکسان نیست و تحت تاثیر نوسانات بازار افزایشی یا کاهشی می شود.برای مثال ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه یک میلیون تومانی در 20 اسفندماه سال گذشته 18 میلیون و 780 هزار تومان قیمت داشت ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سود سهام عدالت زودتر از سنوات گذشته به حساب مشمولان واریز می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۳    
سود سهام عدالت به صورت سالیانه پرداخت می شود.پس از برگزاری مجامع عمومی 49 شرکت سرمایه پذیر، دریافت سود سهام عدالت از شرکت ها و مشخص شدن سود سهام عدالت قابل تقسیم بین مشمولین پرداخت می گردد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
سود سهام عدالت به صورت سالیانه پرداخت می شود.پس از برگزاری مجامع عمومی 49 شرکت سرمایه پذیر، دریافت سود سهام عدالت از شرکت ها و مشخص شدن سود سهام عدالت قابل تقسیم بین مشمولین پرداخت می گردد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۸:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نحوه واگذاری سهام عدالت جدید در بیست و چهارمین نشست شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی در اسفند سال گذشته تعیین و هفته قبل توسط وزیر امور اقتصاد و دارایی ابلاغ شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
درحالی که طبق آمار حدود 49 میلیون نفر مشمول سهام عدالت هستند، همواره صدای اعتراض عده ای به گوش می رسید که چرا با وجود اینکه جزو دهک های کم درآمد جامعه هستند، مشمول این سهام نمی شوند ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سید محمدرضا میرتاج الدینی تاکید کرد که الزام شرکت های بورسی به واریز سود نقدی سهام طی مدت چهار ماه باعث پرداخت به موقع سود سهام عدالت می شود که این اتفاق به نفع مردم است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون نرخ دلار در اولین روز هفته چقدر شد؟، منتظر واریز سود سهام عدالت باشیم؟، کدام نماد ها مجمع افزایش سرمایه برگزار خواهند کرد؟، میل بورسی ها به سمت سهام دلاری یا ریالی؟، خودروی 745 میلیونی در بازار، خبر های مهم برای سهامداران برکت و وغدیر؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سید محمدرضا میرتاج الدینی تاکید کرد که الزام شرکت های بورسی به واریز سود نقدی سهام طی مدت چهار ماه باعث پرداخت به موقع سود سهام عدالت می شود که این اتفاق به نفع مردم است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گفته یکی از نمایندگان مجلس، الزام واریز سود نقدی سهام طی چهار ماه از سوی سازمان بورس به شرکت ها، باعث می شود سود سهام عدالت به موقع پرداخت شود.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی در اسفند 1401 برگزار شد. در این نشست و در ابلاغیه احسان خاندوزی نحوه واگذاری سهام عدالت جدید تصویب شد. به گزارش کاماپرس سازمان خصوصی سازی مکلف شده است که به افراد فاقد سهام عدالت، سهام تخصیص دهد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت:سید محمدرضا میرتاج الدینی تاکید کرد که الزام شرکت های بورسی به واریز سود نقدی سهام طی مدت چهار ماه باعث پرداخت به موقع سود سهام عدالت می شود که این اتفاق به نفع مردم است.
برترین ها / خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۳:۴۸   + ۳۳ سایت دیگر  
به گفته یکی از نمایندگان مجلس، الزام واریز سود نقدی سهام طی چهار ماه از سوی سازمان بورس به شرکت ها، باعث می شود سود سهام عدالت به موقع پرداخت شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۰    
بر اساس اعلام وزیر اقتصاد قرار است امسال به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، سهام عدالت واگذار شود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قرار است امسال به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، سهام عدالت واگذار شود.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۵۳ سایت دیگر  
آخرین اخبار حاکی از آن است که طبق تصمیمات جدیدی که درمورد زمان واریز سود ناشران به حساب سهام داران گرفته شده است، سود سهام عدالت نیز زودتر از سنوات گذشته به حساب مشمولان واریز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس پلیس فتا استان هرمزگان نسبت به سوء استفاده و کلاهبرداری از شهروندان با ترفند واریز سود سهام عدالت هشدار داد.
سلام نو / باز خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۴۸ سایت دیگر  
مجید عشقی رئیس سازمان بورس، جزییات مهم درباره نحوه و زمان پرداخت سود سهام عدالت بیان کرد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
برای اطلاع از جزئیات خبر واریز سود سهام عدالت در ادامه باما همراه باشید. آقای مجید عشقی گفت: زمان بَر شدن پرداخت سود شرکت ها تا بازه زمانی حتی یکساله، موجب کاهش ارزشِ آن می شد که به ضرر سهامداران بود. ...