دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۱:۰۱Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیستون»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: واژگونی خودرو سواری ساینا در کرمانشاه به بیستون چهار مصدوم بر جا گذاشت.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۴    
عضو هییت مدیره انجمن فولاد ایران گفت: ذوب آهن بیستون در ماه گذشته پذیره نویسی شد و در تلاش هستیم بتوانیم آن را تا پایان مهرماه امسال بر روی تابلو عرضه کنیم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه گفت: با ثبت جهانی کاروانسرای بیستون تعداد مواریث جهانی استان را به سه مورد رسیده و این اتفاق جایگاه جهانی کرمانشاه را در غرب کشور ارتقاء می دهد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن فولاد ایران از درج سهام ذوب آهن بیستون روی تابلو بورس خبر می دهد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۰    
جهاندار شکری، مدیرعامل شرکت ذوب آهن بیستون و عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در همایش تاب آوری صنعت فولاد گفت: اکنون در شرایطی هستیم که چالشهای تولیدکنندگان بحران شده است. علاوه بر افزایش هزینه برق و گاز، شاهد صعود چند ده برابری نرخ آب در شرکت های فولادی هستیم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه کاروانسرای بیستون متعلق به دوره صفوی، واقع در مجموعه ای ثبت جهانی شده به همین نام در 30 کیلومتری شهر کرمانشاه، اخیرا به همراه 53 کاروانسرای دیگر ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
کاروانسرای بیستون به همراه 53 کاروانسرای دیگر در کشور ثبت جهانی شد تا سومین اثر جهانی فرهنگی – تاریخی کرمانشاه باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه از ثبت جهانی کاروانسرای بیستون به عنوان سومین اثر تاریخی کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه ایرنا - کاروانسرای شاه عباسی بیستون در استان کرمانشاه که جلوه ای از هیبت باشکوه فرهنگ اصیل و چشم نواز ایرانی است، یک بار دیگر در فهرست آثار یونسکو به ثبت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار از پرداخت و تسویه مطالبات محصول کاملینای کشاورزان لرستانی تا پایان مهرماه توسط شرکت بیستون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- کاروانسرای بیستون از جمله آثار تاریخی و میراث فرهنگی استان کرمانشاه است که روز گذشته به ثبت جهانی یونسکو رسید.
وارک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار از پرداخت و تسویه ی مطالبات محصول کاملینای کشاورزان لرستانی تا پایان مهرماه توسط شرکت بیستون خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۴    
کاروانسرای شاه عباسی بیستون استان کرمانشاه به عنوان یکی از 54 کاروانسرای ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه گفت: ثبت جهانی کاروانسرای بیستون مقدمه رونق اقتصادی کرمانشاه در حوزه گردشگری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
پرونده کاروانسراهای ایران به عنوان بیست و هفتمین اثر تاریخی و طبیعی ایران در یونسکو به ثبت جهانی رسید.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۲:۲۹    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون، عبدالرسول پیشاهنگ، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، طی نامه ای از مسعود میرزاعسگری مدیر عامل و کارکنان شرکت مدیریت تولید برق بیستون ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
پرونده کاروانسراهای ایران به عنوان بیست و هفتمین اثر تاریخی و طبیعی ایران در یونسکو به ثبت جهانی رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- کاروانسرای بیستون معروف به کاروانسرای شاه عباسی به عنوان سومین میراث فرهنگی استان کرمانشاه به ثبت جهانی رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۲    
سرپرست راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: زمین طرح جوانی جمعیت کرمانشاه تامین شده و همزمان با ربیع الاول به متقاضیان واگذار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون گفت : طی پنج ماه سپری شده از سال جاری، بیش از 244 میلیون و 921 هزار کیلو وات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه گازی اسلام آباد غرب تولید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۲    
موکب صاحب الزمان(عج الله تعالی فرجه)، موکب مردمی که توسط نوجوانان محلات کم برخوردار شهر کرمانشاه اداره شد و توانست میزبان خوبی برای زائران اربعین در کمربندی اسلام آبادغرب به بیستون باشد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه بیستون از تولید برق مستمر و پایدار در شرایط سخت تابستان امسال در این نیروگاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت : زمینی که به استعداد 2 هزار واحد برای اجرای طرح جوانی جمعیت در منطقه بلوردی بیستون شناسایی شده بود با سرعت مناسبی در حال انجام مراحل اولیه ساخت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
آتش سوزی کارخانه قیر در شهرک صنعتی زاگرس واقع در جاده کرمانشاه به بیستون مهار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون گفت: در پنج ماه گذشته، بیش از 1.3 میلیارد کیلو وات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه حرارتی بیستون تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۸:۵۸    
بامداد امرور بر اثر سانحه رانندگی در محور کمربندی شرقی به سمت بیستون 3 نفر جان باختند و 8 نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۸:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سه کشته و هشت مصدوم در سانحه تصادف محور کرمانشاه به بیستون خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۳۳    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، مسعود میرزا عسگری با اعلام این خبر، افزود: با تلاش پرسنل نیروگاه توانسته ایم در طی پنج ماهه نخست سال جاری یک میلیارد و 372 میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی تولید کنیم. حریق چاه فلمن نیروگاه بیستون مهار شد ...
مدیرعامل نیروگاه بیستون گفت: در مردادماه امسال میزان تولید برق این مجموعه با رشد هفت درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته از مرز 417 میلیون کیلووات ساعت عبور کرده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۵۶    
مرصاد نیوز: اداره کل اوقاف اسلامی استان کرمانشاه هرساله با استقرار دو موکب در مسیر هرسین و بخش بیستون به زوار حسینی خدمت رسانی می کند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۳۹    
محوطه باستانی و مقدس بیستون در طول 5 کیلومتر و عرض 3 کیلومتر در شرق استان کرمانشاه قرار دارد و یکی از معتبر ترین آثار باستانی جهان می باشد . که در سال 85 در لیست آثار برجسته جهانی در یونسکو ثبت گردید . این محوطه آثاری از پیش از تاریخ تا حکومت های اسلامی در خود جای داده ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۶    
مرصاد نیوز: رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان هرسین گفت: حدود 6 هکتار از اراضی ملی بخش بیستون شهرستان هرسین خلع ید و به منابع طبیعی بازگشت.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۸    
مرصاد نیوز: رئیس مرکز بهداشت شهرستان هرسین گفت: 187 کیلو گرم موادغذایی غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته در سطح عرضه در بازرسی صورت گرفته از مغازه های سطح شهر بیستون توقیف و جمع آوری شده است.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی در جریان بازدید از نیروگاه بیستون کرمانشاه، از آمادگی کامل نیروگاه های حرارتی برای تولید برق پایدار در پیک تابستان امسال خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۵۰    
مرصاد نیوز: موکب سید الشهدای آستان مقدس امامزاده باقر (ع) بیستون با پذیرایی از زوار حسینی حال و هوای خوبی به خود گرفته است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حمایت از تولیدکنندگان از عمده برنامه های وزارت صمت است به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه؛ دکتر علی آبادی؛ وزیر صنعت، معدن وتجارت در آئین افتتاح و پیش راه اندازی فاز 2 مجموعه ذوب آهن بیستون گفت: ما همه باید متعهد به تولید باشیم ...
همگردی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۶:۲۸    
سیری در ایران/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، نیایشگاه مادی یکی از جاذبه های دیدنی بیستون به شمار می رود. روبروی سراب بیستون و در زیر کتیبه و نقش برجسته داریوش، بقایای صفه ای به بلندی یک و نیم متر، ده و نیم متر طول و هفت متر عرض وجود دارد که به صورت خشکه چین با سنگهای نتراشیده ساخته شده است ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معدن 24:همزمان با هفته دولت، آیین رونمایی از تولید تیرآهن IPNشرکت جهان فولاد غرب با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار کرمانشاه برگزار شد. این محصول جهت مصارف خاص در بازارهای هدف صادراتی تولید شده است و با توجه به کسب 35 درصد از سهم صادرات تیرآهن کشور توسط شرکت جهان فولاد غرب ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۹:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ عباس علی آبادی روز شنبه در حاشیه آیین بهره برداری از فاز دوم مجتمع ذوب آهن بیستون در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه جایگزین خودروهای برقی به جای بنزینی ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ محمدطیب صحرایی در آیین پیش راه اندازی فاز تولید آهن اسفنجی مجتمع ذوب آهن بیستون که امروز ( چهارم شهریور) با حضور وزیر صمت برگزار شد، اظهار کرد: اگرچه کرمانشاه امروز درگیر مسائل و مشکلات فراوانی است، اما ظرفیت ها و فرصت های خوبی برای توسعه دارد . ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ عباس علی آبادی روز شنبه در آیین بهره برداری از فاز دوم مجموعه ذوب آهن بیستون کرمانشاه اظهار کرد: اگر ناترازی در مصرف انرژی برق در کشور وجود دارد ناشی از مصرف نادرست برق چه در بخش خانگی و چه در بخش صنعت است . ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۰    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ محمدطیب صحرایی در آیین بهره برداری از خط تولید آزمایشی آهن اسفنجی و رونمایی از محصول صادراتی جدید ذوب آهن بیستون که همزمان با هفته دولت و با حضور دکتر علی آبادی وزیر صمت، سرپرست معاونت اقتصادی استانداری ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ برای راه اندازی این خط تولید حدود 11 هزار میلیارد تومان هزینه شده است . در این مراسم سرپرست معاونت اقتصادی استانداری، حجت الاسلام حسینی کیا نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
فاز دوم مجتمع ذوب آهن بیستون کرمانشاه به ظرفیت 200 هزار تن در سال امروز شنبه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، مورد بهره برداری قرار گرفت.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ طرح بیواتانول با ارزش سرمایه گذاری 3 هزار میلیارد تومان و پیشرفت فیزیکی 95 درصد در مرحله نهایی بهره برداری است . ظرفیت روزانه این پروژه 200 هزار لیتر است و محصول آن در تولید بنزین کاربرد فراوانی دارد . ...
برترین ها / همگردی   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
این روزها که زوار اربعین حسینی برای رسیدن به اجتماع بزرگ حسینیان در کربلای معلا، دل به جاده های منتهی به این خاک مقدس زده اند، یکی از قدیمی ترین و باستانی ترین گذرگاه های تاریخی دنیا بر سر راه بخشی از زوار قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۵    
کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: براثر وقوع یک حادثه رانندگی که بامداد امروز در محور بیستون به اسلام آباد روی داد، 6 نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۰۲    
داستانشان داستان عشق و دلدادگی است و نامشان زینت بخش منظومه های ایرانی، عشق افسانه ای فرهاد به شیرین از زیباترین داستان های ملی ایران به شمار می رود که حکایت آن هنوز هم در بعضی از قهوه خانه های سنتی به شیوه نقالی بازگو می شود ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت قند بیستون قیستو ، آماده انجام معامله می باشد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - شهرام کرمی رییس کل دادگستری استان کرمانشاه در قالب هیأتی متشکل از معاونان با حضور در حوزه قضایی شهرستان هرسین و نیز دادگاه عمومی بخش بیستون، ضمن بازدید از دادگستری این شهرستان و دیدار با قضات و کارکنان مستمع سخنان رئیس دادگستری و دادستان این شهرستان و نیز قضات و کارکنان شد. ...