سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۲:۵۱Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منامه»

دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کشورهای عمده در بازار نوظهور جهان، از صادرکنندگان اصلی نفت، عربستان سعودی، ایران، مصر، آرژانتین، اتیوپی و امارات متحده عربی دعوت کردند تا برای گسترش نفوذ جهانی شان به این بلوک بپیوندند. این نخستین گسترش بریکس از سال 2010 است. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هم میهن: توافقنامه همکاری راهبردی که بین بحرین و آمریکا امضا شد، بسیاری از ناظران را شگفت زده کرده است. درحالی که همه نگاه ها بر تبلیغات جاری توافق احتمالی آمریکا، عربستان سعودی و اسرائیل متمرکز بود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مهدی خراتیان پیرامون پیمان دفاعی اخیر منامه و واشنگتن نوشت: تمام تحلیلها از پیمان دفاعی اخیر منامه و واشنگتن - که بلافاصله پس از افتتاح سفارت اسرائیل در بحرین رخ داد - تایید میکند که اینکار مدل نمونه ای از معامله آمریکا با سایر کشورهای عربی خلیج فارس خصوصا سعودی است ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
27 تشکیل بحرینی با تأکید بر مخالفت خود با عادی سازی روابط بین منامه و تل آویو، چنین توافقی را خطری برای منافع دو ملت بحرین و فلسطین دانستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۸    
تهران-ایرنا- 27 انجمن بحرینی در بیانیه ای به مناسبت سومین سالروز سازش میان حکومت منامه و رژیم صهیونیستی، عادی سازی روابط میان دو طرف را محکوم کرده و آن را تهدیدی علیه منافع ملت های بحرین و فلسطین و تمامی امت عربی و اسلامی ارزیابی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
27 انجمن سیاسی و سازمان بحرینی ضمن اعلام مخالفت با عادی سازی روابط منامه و تل آویو، تاکید کردند اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان تشدید شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ابتکارعمل بحرینی مقابله با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی متشکل از 27 انجمن و نهاد بحرینی، توافقنامه عادی سازی روابط میان منامه و تل آویو را محکوم کرده و آن را خطری علیه منافع ملت های بحرین و فلسطین ارزیابی کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دراین خصوص در حاشیه نشست بین المللی مجاهدان در غربت در شهر دامغان، گفت وگویی با عبدا...الدقاق از چهره های سرشناس و پیشروی مقاومت بحرین صورت داده ایم. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۴    
یکی از رهبران مقاومت بحرین طی نشست تجلیل از مقام سید عیسی طباطبایی در جریان گفت وگویی، ضمن انتقاد شدید از توافق امنیتی اخیر میان منامه و واشنگتن با اشاره به تعبیرحضرت امام درباره رژیم تل آویو، گفت که مردم بحرین نه تنها این غده سرطانی را نمی پذیرند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی انگلستان از سفر مریم الخواجه فعال حقوق بشر بحرینی که قرار بود امروز عازم منامه شود، جلوگیری کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۷    
گروه بین الملل: بحرین و ایالات متحده یک توافق نامه راهبردی امضاء کردند که سطح تعهدات امنیتی واشنگتن نسبت به منامه را ارتقاء می دهد. این توافق نامه در جریان سفر ولیعهد و نخست وزیر بحرین به واشنگتن امضاء شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه امریکا : این توافقنامه باعث می شود با افزایش هماهنگی نظامی به تهدیدات واکنش بهتری داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
آمریکا و بحرین در جریان سفر ولیعهد این کشور به واشنگتن، توافقنامه راهبردی امنیتی و اقتصادی امضا خواهند کرد که قرار است سطح تعهد امنیتی واشنگتن به منامه را افزایش دهد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
باید انتظار همکاری بیشتری میان اسرائیل و تشکیلات امنیتی و خرابکارانه آن با ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا و سنتکام را داشت. البته که در این زمینه بدون تردید توانمندی های جاسوسی و پهپادی اسرائیل نیز به نحو آشکارتری به کمک تشکیلات مذکور و محور رقبای منطقه ای ایران خواهند آمد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تل آویو به واسطه افتتاح سفارت خود در منامه سعی داشته از اعلام مرگ قطعی "توافق ابراهیم" در شرایط کنونی که می تواند ضربه ای سنگین به منافع رژیم صهیونیستی باشد و انزوای آن در محیط منطقه ای و بین المللی را تشدید می کند، جلوگیری کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
شیخ عیسی قاسم، رهبر معنوی شیعیان بحرین گفت: گشایش سفارت رژیم صهیونیستی در شهر منامه پایتخت بحرین در راستای خدمت به نقش تخریبی صهیونیست ها و محاربه آشکار با خدا و پیامبر اسلام است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رهبر شیعیان بحرین تاکید کرد که افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در شهر منامه پایتخت بحرین در راستای خدمت به نقش تخریبی صهیونیست ها است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی، با انتشار تصویری از خود در مراسم افتتاحیه رسمی سفارت این رژیم در منامه این اقدام را یک رؤیا دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، گفت: صهیونیست ها با همراهی و اعمال فشار ایالات متحده به برخی از کشورها منطقه، می خواهند چهره شکست خورده خودشان در عرصه بین الملل را تطهیر کنند از این رو موضوع بازگشایی رسمی از سفارتخانه شان در منامه را مطرح کرده اند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه بحرین به اظهارات ناصر کنعانی درباره وضعیت زندانیان بحرینی واکنش نشان داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۳:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان ضمن محکومیت افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در منامه اعلام کرد که این اقدام شوم بر خلاف خواسته های مردم بحرین و عقاید آنها صورت گرفته است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت اقدام سازشکارانه اندکی از دولت های اسلامی در فشردن دستان جنایت پیشگان صهیونیست، خللی در عزم پولادین ملت فلسطین برای آزادی سرزمین خود از چنگال جنایتکاران صهیونیست ایجاد نخواهد کرد و رژیم متزلزل صهیونیستی را از خطر حتمی فروپاشی نجات نخواهد داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان، با صدور بیانیه ای تاکید کرد نظام بحرین در حالی سفارت رژیم اسرائیل را در بحرین افتتاح کرد که این رژیم موقت، در بدترین اوضاع خود قرار دارد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۱:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص افتتاح مقر جدید سفارت رژیم صهیونیستی در منامه اظهارداشت: اقدام سازشکارانه اندکی از دولتهای اسلامی در فشردن دستان جنایت پیشگان صهیونیست، خللی در آرمان ملت فلسطین برای آزادی سرزمین خود ایجاد نخواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای اقدام نظام حاکم در بحرین در افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در منامه را یک خیانت دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای اقدام دولت بحرین در افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در خاک این کشور را محکوم و آن را سقوط دیگری برای رژیم آل خلیفه توصیف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیته های مقاومت فلسطین اعلام کرد که افتتاح سفارت اشغالگران در منامه نشانه نفوذ صهیونیست ها به بخش های امنیتی کشورهای عربی و تهدیدی برای همه ملت های عربی و اسلامی به شمار می رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۴۲    
ابتکارعمل ملی بحرین ضمن ابراز مخالفت و محکومیت سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به بحرین، از مسئولان منامه خواست تمامی انواع عادی سازی با دشمن امت عربی و اسلامی را متوقف کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
براساس سنت یهودی وزیر خارجه اسرائیل در ورودی دفتر سفارت "مزوزا" قرار دا / مراسم افتتاح سفارت اسرائیل در محل دائمی در منامه با حضور ایلی کوهین وزیر خارجه اسرائیل و همتای بحرینی او انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در سفری به بحرین، سفارتخانه این رژیم در منامه را افتتاح کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
انتشار تصاویری از افتتاح رسمی سفارت اسرائیل در منامه بحرین نشانه این رویداد است که خاورمیانه وارد دوره جدیدی از تحولات در نزدیکی ایران شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
در اقدامی که گام دیگری در مسیر عادی سازی روابط میان منامه و تل آویو محسوب می شود و با وجود اعتراضات در بحرین، سفارت رژیم صهیونیستی در شهر منامه امروز (دوشنبه) با حضور وزیر خارجه این رژیم افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی که امروز به بحرین سفر کرده بود، رسما سفارت این رژیم را در منامه افتتاح کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی که اخیرا وارد بحرین شده، سفارت این رژیم را در منامه افتتاح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به رغم رسوایی اخیرش به دلیل دیدار با وزیر خارجه لیبی و با وجود اعتراضات در منامه، در فضایی که رسانه های این رژیم آن را مثبت توصیف کردند، با همتای بحرینی خود دیدار کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه اسرائیل یکشنبه شب وارد منامه شد. به گزارش عصرایران، هدف از این سفر رسمی، دیدار با مقامات ارشد بحرینی و افتتاح ساختمان دایمی سفارت اسرائیل در منامه اعلام شده است. این اولین سفر ایلی کوهین وزیر خارجه اسرائیل به بحرین است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
منابع عبری اعلام کردند که وزیرخارجه رژیم صهیونیستی برای دیدار با مقامات بحرین وارد منامه شده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر خارجه رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه در سفر رسمی به منامه پایتخت بحرین رفت. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، الی کوهن، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی امروز از فرودگاه دیوید بن گوریون در تل آویو سفر رسمی خود به بحرین را آغاز کرد. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از الخلیج آنلاین، روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت گزارش داد که الی کوهن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی قرار است امروز به منامه پایتخت بحرین سفر کرده و با حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه این کشور دیدار کند. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، منابع خبری روز یکشنبه گزارش دادند، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی امروز به بحرین سفر می کند. روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت گزارش داد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۰    
منامه امروز یکشنبه در حالی میزبان وزیر خارجه رژیم موقت صهیونیستی خواهد بود که رابطه با تل آویو به شدت تحت الشعاع نارضایتی جامعه مدنی بحرین از نوع برخورد این رژیم با مسائل فلسطین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از سفر وزیر خارجه این رژیم به منامه پایتخت بحرین خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به اعتقاد یک رسانه عبری زبان، سفر ایلی کوهن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به بحرین در حالی انجام می شود که منامه اگر می توانست، این سفر را لغو می کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مجری شبکه الشرق خطاب به تیم هاوکینز سخنگوی ناوگان پنجم آمریکا در منامه گفت: من درباره زمانبندی لشکرکشی آمریکا به منطقه پرسیدم اما شما جوابی ندادید! منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
جمعیت الوفاق بحرین ضمن دعوت از منامه برای بازگشت به آغوش ملی تاکید کرد که بحرینی ها هرگز سرزمین خود را تسلیم صهیونیست ها نخواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروهای تروریستی آمریکا در غرب آسیا (سنتکام) در سفری به منامه با شاه بحرین دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مردم بحرین در منامه در حمایت از قرآن کریم و رد هتک حرمت مقدسات اسلامی دست به تظاهراتی زدند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۶    
درحالی که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، بر گسترش شهرک سازی های غیرقانونی و کشتار دسته جمعی فلسطینیان در کرانه باختری، قدس شرقی و نوار غزه تأکید دارد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئو تصاویری را می بینید که پرچم رژیم اشغالگر اسرائیل در زیر پای گروهی از علمای ارشد بحرینی در منامه است.