شنبه ۰۵ آذرساعت ۲۲:۲۵Nov 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساعت کار ادارات»

ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: مصوبه اخیر هیئت وزیران برای اصلاح ساعات کار کارکنان دولت کمک می کند که ان شاءالله برای خانواده، اقتصاد کشور و حوزه خدمات عمومی، اتفاقات خوبی رقم بخورد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۸   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: طبق لایحه ای که در حال تنظیم است، ساعت کاری در سراسر کشور از ساعت 8 تا 16:30 خواهد بود و پنجشنبه و جمعه برای کارکنان تعطیل خواهد بود. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت اعلام کرد : شناورسازی ساعات کاری در استان تهران تا پایان آبان ماه در جلسه هیات دولت تمدید شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۷۸ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیئت دولت با تمدید طرح شناورسازی ساعات کاری دستگاه های اجرایی در تهران تا پایان آبان ماه سال موافقت شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حمید کشکولی امشب در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: روال ساعت کار ادارات استان از آبان ماه طبق روال گذشته 7 و 30 تا 14 و 30 دقیقه است. وی افزود: پنج شنبه ها هم طبق روال گذشته ادارات استان باز است. معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری لرستان گفت: برابر قانون مدیریت خدمات کشوری [...]
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۰    
دبیر شورای هماهنگی ترافیک استانداری خراسان رضوی در خصوص ارزیابی از تاثیر اعمال تغییر ساعت کاری ادارات مشهد، بانک ها و مدارس در مهر ماه امسال با هدف مدیریت و کاهش ترافیک صبحگاهی گفت: با توجه به گزارشات دریافتی از شهرداری مشهد ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اینکه فتنه های سال های اخیر تلاشی است که ما را در رسیدن به دولت اسلامی ناموفق کند و یا سرعت این امر را کاهش دهد، گفت: در حوادث اخیر اصلا موضوع حجاب مطرح نیست؛ بلکه جمهوری اسلامی را هدف قرار داده اند.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس اعلام کرد: با موافقیت استاندار فارس، فعالیت تمامی دستگاه های دولتی و مؤسسه های عمومی این استان در روز های پنجشنبه تا پایان سال 1401 تعطیل اعلام می شود ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۷    
بر اساس اعلام روابط عمومی بانک آینده، از شنبه دوم مهرماه سال جاری، تمامی شعب و باجه های بانک آینده در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 07:30 تا 14:30 و روزهای پنج شنبه از ساعت 07:30 تا 12:30 فعال و آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: به منظور مدیریت بهینه ترافیک، ساعت کار ادارات تغییر و مجوز دورکاری یک سوم کارکنان برای هفته دوم مهرماه صادر شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ساعت کار ادارات استان فارس از روز شنبه تا چهارشنبه نیز از ساعت 7:30 الی 15:30 خواهد بود.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۸    
ساعت کار ادارات مرکزی نیز، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 07:30 تا 15 و پنج شنبه از ساعت 07:30 تا 13 است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: شناور شدن ساعت کار ادارات تا 22 درصد می تواند پیک ترافیک را کاهش دهد، البته به شرطی که به طور کامل اجرایی شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار تهران جزییات شناورسازی 2 ساعته فعالیت ادارات شهر تهران را تشریح کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان مصوبه تغییر کار ادارات شهر اصفهان در مهرماه را ابلاغ کرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه منتشر شده استانداری کرمان، ساعت کاری ادارات در این استان از شنبه دوم مهر ماه 1401 تغییر خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار همدان گفت: مرجع اعلام ساعت شروع به کار مدارس و ادارات معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری همدان است و تاکنون هرگونه اطلاع رسانی و اظهار نظر در این ارتباط بر اساس شنیده ها عنوان شده است.
سلام نو / نیک نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
محسن منصوری استاندار تهران، از شناورسازی ساعت کار ادارات تهران از 7 تا 9 صبح خبر داد و گفت: ساعت پایین کار کارمندان هم شناور می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: به منظور کاهش بار ترافیکی معابر شهر در فصل بازگشایی مدارس و پیشگیری از همزمانی آغاز فعالیت مدارس و دستگاه های اجرایی، ساعت کار ادارات شهر همدان در مهر ماه تغییر می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: به منظور کاهش بار ترافیکی معابر شهر در فصل بازگشایی مدارس و پیشگیری از همزمانی آغاز فعالیت مدارس و دستگاه های اجرایی، ساعت کار ادارات شهر همدان در مهر ماه تغییر می کند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۲    
استاندار تهران از شناورسازی 2 ساعته ادارات شهر تهران از 7 تا 9 صبح از ابتدای مهرماه 1401 خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۲۰ سایت دیگر  
محسن منصوری استاندار تهران، جزییات شناورسازی ساعت شروع کار ادارات شهر تهران از ابتدای مهرماه را اعلام کرد و ساعت فعالیت شیفت صبح مقاطع متوسطه و مقاطع ابتدایی را مشخص کرد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
پیش بینی نشان می دهد که امسال در تهران با شروع مهرماه و بازگشایی حضوری مدارس بعد از دو سال شاهد ترافیک بیشتری خواهیم شد که معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهنمایی و رانندگی تهران درباره برنامه ریزی ها برای حل این مشکل توضیح می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: ساعت کار اداره ها و دستگاه های اجرایی این استان از روز چهارشنبه 16 شهریور ماه تغییر می کند.
برترین ها / صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۱   + ۵۴ سایت دیگر  
در جلسه شورای ترافیک تهران مصوب شد که از اول مهرماه ساعت کاری ادارات، بانک ها و مدارس شناور شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: روزهای اول مهر شاهد ترافیک سنگینی خواهیم بود زیرا پس از دو سال مدارس بازگشایی خواهد شد و حداقل ترافیک 20 درصد افزایش خواهد یافت.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۱:۴۷    
رئیس پلیس پایتخت گفت: به دلیل تغییر ساعت کار ادارات ترافیک تهران 20 درصد افزایش یافته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت گفت: با توجه به تغییر ساعت کار ادارات و از طرفی کوتاه شدن ساعت روز، در بعدازظهرها شاهد افزایش 20 درصدی ترافیک تهران هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
برآورد پلیس این است که مهر ماه امسال بار ترافیک در پایتخت 30درصد افزایش پیدا کند و به همین خاطر پیشنهاد شناور شدن ساعات کار ادارات در هفته اول این ماه در جلسه ستاد استقبال از مهر1401 مطرح و مقرر شد این موضوع از دولت مطالبه و پیگیری شود ...
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ساعت کار ادارات مرکزی نیز، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 07:30 تا 14:30 و پنج شنبه از ساعت 07:30 تا 12:30 است.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر گفت: ساعت کاری اداره های این استان از 16 خرداد تا 15 شهریور ساعت 7:00 تا 13:30 است. به گزارش دیارجنوب ، اصغر جعفری روز پنجشنبه با اشاره به تغییر ساعت کاری در برخی استان ها از سوم شهریور اظهار کرد: در استان بوشهر طبق مصوبه شماره 26/6 ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر گفت: ساعت کاری اداره های این استان از 16 خرداد تا 15 شهریور ساعت 7:00 تا 13:30 است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز از بازگشت ساعت کاری ادارات استان به روال عادی از روز شنبه پنجم شهریور ماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۸:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان گفت: ساعات کاری ادارات استان زنجان از روز شنبه 5 شهریورماه همزمان با سراسر کشور به روال گذشته بازمی گردد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان اعلام کرد، ساعت کار دستگاه های اجرایی استان از شنبه پنجم شهریور ماه تغییر می کند و به روال عادی بر می گردد.
یافته   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۷:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار طبق مصوبه هیئت دولت، ساعت کاری ادارات از فردا (سوم شهریور) به روال پیشین بر می گردد. به گزارش یافته، پیش از این هیئت دولت به منظور پایداری شبکه برق کشور در روزهای گرم تابستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
طبق مصوبه هیئت دولت ، ساعت کاری ادارات از فردا ( سوم شهریور ) به روال پیشین برمی گردد .
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - طبق مصوبه هیات دولت ساعت کار ادارات و موسسات از پنجم شهریور به روال عادی باز می گردد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، با گذشت بیش از دو ماه از مصوبه هیات وزیران مبنی بر کاهش ساعت کاری ادارات به منظور کاهش در مصرف برق، از روز شنبه ساعات کاری به روال گذشته تغییر خواهد کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
سردار محمد حسین حمیدی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به شناور شدن ساعت ادارات، گفت: یکی از پیشنهادات قدیمی ما برای مدیریت ترافیک این است که ساعت کار ادارات شناور شود. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۱:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: طبق مصوبه هیات دولت ساعت کار ادارات و موسسات از شنبه 5 شهریور به روال عادی 7:30 تا 14:30 باز می گردد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه ساعت کار ادارات و دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه، از روز پنجشنبه(سوم شهریور) به روال سابق برمی گردد.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: طبق مصوبه هیات دولت ساعت کار ادارات و موسسات از سوم شهریور به روال عادی بازمی گردد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۶:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: طبق مصوبه هیات دولت ساعت کار ادارات و موسسات از سوم شهریور به روال عادی بازمی گردد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۰:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: طبق مصوبه هیات دولت ساعت کار ادارات و موسسات از سوم شهریور به روال عادی بازمی گردد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۲۳:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: سخنگوی صنعت برق گفت: طبق مصوبه هیات دولت ساعت کار ادارات و موسسات از سوم شهریور به روال عادی بازمی گردد. به گزارش فکرشهر از ایسنا، مصطفی رجبی مشهدی با بیان اینکه امسال با کاهش ساعت کار ادارات 30 درصد شاهد کاهش مصرف برق بودیم که کمک زیادی به صنعت برق کرد ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۱   + ۶۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: طبق مصوبه هیئت دولت ساعت کار ادارات و مؤسسات از سوم شهریور به روال عادی بازمی گردد. مصطفی رجبی مشهدی در گفت وگو با ایسنا، بابیان اینکه امسال با کاهش ساعت کار ادارات 30 درصد شاهد کاهش مصرف برق بودیم که کمک زیادی به صنعت برق کرد ...