دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۴:۳۸Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اجتماعی»

نصیر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از سازمان بهزیستی کشور، حبیب الله مسعودی فرید در نشست کمیته آسیب های اجتماعی کمیسیون اجتماعی مجلس از تدوین شیوه نامه دانش آموزی برای جلوگیری از بازماندگان از تحصیل تحت پوشش خبر داد و افزود ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: کیومرث سرمدی واله در گفت و گو با ایسنا بیان کرد: خودروسازان به جای جبران ضررهای ساختگی از جیب مردم شرکت های زیر مجموعه شان را تعطیل کنند و هزینه ها و برخی رفتارهای مالی پر ابهام را پایان دهند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به بیان توضیحاتی درباره زمان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم جوانان در آینده مدیریت های عالی را نیز در اختیار بگیرند، چرا که جوانانی که امروز به کار گرفته شوند، مدیران ارشد آینده خواهند بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی مطرح کرد؛مهره های اصلی دروغی که به مردم در زمینه بنزین پتروشیمی ها گفته شد،باید محاکمه شوند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۰    
علی بابایی کارنامی نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: یکی از عمده مشکلات ما، به کارگاه هایی که زیر 10 نفر کارگر دارند برمی گردد. در بسیاری از این کارگاه ها، کارگران از امنیت شغلی لازم برخوردار نیستند ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سید سلمان ذاکر عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: هتک حرمت به سردار پاسدار عابدین خرم، فرزند لایق آذربایجان و یادگار دوران دفاع مقدس در مراسم معارفه این عزیز به عنوان استاندار آذربایجان شرقی را محکوم مینمائیم. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۴    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی حفاظت و حمایت از محیط زیست را نیازمند همکاری حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقدام جدی قوای سه گانه دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه عمومی نظارت بر قیمت اجاره بهای مسکن را برحق می دانم و از مسئولین امر خواستار رسیدگی به این موضوع هستم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: تعجیلی برای بحث بازگشایی مدارس نیست، پیش بینی اولیه ابتدای مهر ماه در نظر گرفته بود و بعد گفتند آبان باشد. قطعا در آبان هم با توجه به اینکه در معرض و درخطر پیک ششم هستیم، باید وضعیت سنجیده شود و بعد تصمیم مدبرانه ای اتخاذ شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم با اشاره به گرانی کالاهای اساسی علت آن را نبود اطلاعات و جامعه آماری دقیق از نیاز کشور دانست و تصریح کرد که نه تنها کمیسون اجتماعی بلکه مجلس نیز هیچ برنامه ای برای رفع گرانی ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۰    
عضو کمیسیون اجتماعی پارلمان، مصوبه مجلس مبنی بر لزوم شرکت افراد دارای سابقه قضاوت در آزمون وکالت را تحقیرآمیز دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: با وجود حمایت های ویژه تعریف شده در قانون حمایت از معلولان در زمینه خدمات شهری، خدمات توان بخشی، امور آموزشی و فرهنگی همچنان شاهد کم توجهی های فراوان نسبت آنان هستیم.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
کانون عالی انجمن های صنفی کارگری ایران، با ارسال نامه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواسته های شاغلان بهداشت حرفه ای را برشمرد. به گزارش ایلنا، در این نامه که رونوشتی از آن برای رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان بازرسی کل کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ما در بحث حمایت از معلولان قانون داریم اما به درستی اجرا نمی شود، گفت: از طریق ابزارهای نظارتی موضوع اجرای قوانین مربوط به حمایت از معلولان را پیگیری خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست با کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به موضوعات ارتقای خدمات معیشتی به ایثارگران، تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه ها و بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال 1401 پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به بیان انتقاداتی درباره عناوین مختلف شغلی در کشور و استثمار شدن کارگر و کارمند در این بین پرداخت.
حیات   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۴    
حیات طیبه - دکتر سید امیرحسین قاضی زاده رییس بنیاد شهید به منظور ارایه گزارش از برنامه ها و بررسی مشکلات موجود در مسیر ارایه خدمات به خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران روز سه شنبه 27 مهرماه در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی حاضر شد. شبکه خبر سه شنبه- 27 مهرماه 1400 ⏰ ساعت 21 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: حاکمیت نمی تواند با استفاده از ابزارهایش به جناح ها و افراد ضرر برساند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: می طلبد دولت با توجه به رویکرد مردمی کردن اقتصاد و تامین و بهبود معیشت خانوارهای کم درآمد در سفرهای استانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته نگاه ویژه ای داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت که باید متخلفان در موضوع بنزین تولیدی صنایع پتروشیمی به قوه قضاییه معرفی شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به قرائت گزارش کمیسیون اصل 90 در باره گزارش خلاف واقع آلودگی بنزین پتروشیمی ها اظهار داشت: باید مشخص شود که چه ارتباطی بین آقای زنگنه، خانم ابتکار و واردکنندگان بنزین در سال های 91 و 92 وجود دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: عضویت ایران در پیمان شانگهای نشان از شکست فشار حداکثری دارد و در مذاکرات پیش رو ایران است که قواعد بازی را تعیین می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس یازدهم از بررسی تحقیق و تفحص از کارخانه لاستیک بارز کردستان در کمیسیون اجتماعی خبر داد و گفت: روا نیست به نام کردستان کارخانه ای افتتاح شود و مردم محلی نفعی از آن نبرند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس از وصول تحقیق و تفحص در خصوص کارخانه لاستیک بارز کردستان در کمیسیون اجتماعی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران گفت: درحال بررسی برای تهیه سندی جامع در خصوص پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی هستیم.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سیدحمزه امینی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار راهبردنامه افزود: 220 میلیارد تومان از این اعتبار را بانک ملی، 100 میلیارد تومان آن را بانک تجارت و 80 میلیارد تومان دیگر را نیز بانک رفاه تامین خواهد کرد. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این طرح با سهم 60 درصدی دولت و 40 [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رئیس بنیاد شهید و سازمان تأمین اجتماعی مهمان امروز کمیسیون اجتماعی مجلس بودند و برنامه های خود را به کمیسیون ارائه کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست امروز این کمیسیون به منظور ارائه گزارش از برنامه ها و اهداف خود و بررسی مشکلات موجود در مسیر ارائه خدمات به خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه این کمیسیون با حضور مسئولان بنیاد شهید و سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: در این جلسه مسائل و مشکلات ایثارگران و خانواده های آنها و همچنین سازمان تامین اجتماعی بررسی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید با اشاره به طرح مباحث مرتبط با تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه ها و بودجه بنیاد در کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: تغییراتی در بودجه بنیاد باید صورت بگیرد که گزارش آن را تهیه و به مجلس ارائه خواهیم کرد البته گزارش مقدماتی به رئیس سازمان برنامه ارائه شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۱    
نشست کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی سه شنبه 27 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از تدوین اصلاحیه طرح دو فوریتی در زمینه شفافیت اموال مسئولان خبر داد و گفت: در صورت تصویب این اصلاحیه، ماده 5 این طرح در مورد محرمانه بودن اموال مسوولان حذف می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۸    
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی مطرح کرد؛تجربه واکسن نشان داد مشکلات کشور راه حل دارد اگر اراده ای برای حل آنها باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مجلس تسریع در گره گشایی از مشکلات حوزه ساخت وساز روستانشینان را در دستور کار قرار داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به وضعیت گرانی ها در کشور با بیان اینکه سال آخر هر دولت و شش ماه شروع دولت جدید مملکت تعطیل است، از تاسیس سازمانی با ماموریت جهاد سازندگی ذیل وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به بیان توضیحاتی درباره تقاضای جوانان برای کاهش سن استخدام در ادارات دولتی پرداخت.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود و نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی نوشت: کاهش قیمت سیمان نشان دادن مهار قیمت ها و حتی کاهش آنها امری غیرممکن نیست ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برای تسهیل ازدواج باید اقدامات لازم انجام شود، یک میلیون و 800 هزار نفر در آستانه تجرد قطعی هستند و در سن 43 تا 50 سال قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اورژانس اجتماعی از ارسال لایحه اورژانس اجتماعی به کمیسیون اجتماعی هیات دولت خبر داد و گفت: با تصویب این لایحه 90 درصد مشکلات اورژانس اجتماعی حل خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس: افرادی که در دستگاه ها درخواست تغییر صندوق بیمه ای خود را داده اند، اگر قرار است در این نقل و انتقال در ازای افزایش سطح خدمات ارائه شده تکالیفی برای آن صندوق ایجاد شود، متقاضیان باید مابه تفاوت آن را پرداخت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۵    
بابایی کارنامی، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره شرایط ورزش همگانی در ایران توضیحاتی را بیان کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی مطرح کرد؛کاهش قیمت سیمان نشان داد؛ مهار قیمت ها و حتی کاهش آنها امری غیرممکن نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی برلزوم اجرای کامل و دائمی کردن قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی مطرح کرد: صدور حکم حبس تعزیری برای رئیس سابق بانک مرکزی نشان از آن داد که دوران بزن و دروی مسئولان هم تمام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در واکنش به حوادث اخیر در افغانستان که منجر به کشته شدن تعدادی از شیعیان این کشور شد، گفت: جغرافیای هویتی و امنیت سرزمین ایران و افغانستان از هم جدا نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۰    
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طبق این اصلاحیه دولت می تواند اموال و دارایی های خودش را به بخش های تعاونی واگذار کند تا این تعاونی ها این اموال را به مردم واگذار کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس اعاده شده از شورای نگهبان در نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بررسی شد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که گرانی کالاها ناشی از بی تدبیری، بی اعتمادی و عدم نظارت است با مدیریت صحیح، نظارت دقیق و اراده تغییر می توان اعتماد مردم را به بازار برگرداند.
سرخط   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مجید انصاری نماینده مردم ممسنی در مجلس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح نحوه انتصاب افراد در مشاغل حساس اعاده شده از سوی شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...