سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۶:۴۴Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اجتماعی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بر اساس محور توصیه مقام معظم رهبری و مطالبات مردم، انسجام میان مسئولین یک امر بدیهی و لازم است و همان باید اجرا شود و تعامل بین قوا الخصوص مجلس و دولت تعامل کارشناسی و منطقی بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد که هرچقدر ما بتوانیم ابزارهای شفاف سازی و نظارت را بیشتر کنیم حتما در کیفیت کار و جلوگیری از تخلف تاثیر گذار خواهد بود.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۷    
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهار تورم، محصول رشد تولید است که می توانیم از این وضعیت سخت اقتصادی خارج شویم، گفت: حمایت از تولید داخلی سبب مهار تورم و رونق اقتصادی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، رونق تولید، ارتقای کیفیت تولیدات داخلی و اشتغالزایی برای جوانان را از عوامل موثر در تحقق شعار سال دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: اعضای تیم اقتصادی دولت که به طور مستقیم با حوزه تولید و مهار تورم ارتباط دارند باید هماهنگی بیشتری با هم داشته باشند تا بتوانیم تورم را مهار کنیم و به دنبال آن شاهد رونق تولید باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
شوش - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، حفظ کرامت و جایگاه معلم را در جامعه لازم و ضروری دانست و گفت: دلیل پرداخت نشدن به موقع حقوق فرهنگیان کشور، سوءمدیریت در وزارت آموزش و پرورش است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پیامی از تعلل مسئولان مربوطه در سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش در پرداخت حقوق فرهنگیان انتقاد کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیلی، نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره اینکه تا این لحظه حقوق اسفندماه معلمان واریز نشده است گفت: از دیروز تا دو نیمه شب از طریق وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه پیگیر بحث حقوق اسفندماه معلمان بودم ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۵۵    
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از استیضاح نوری وزیر آموزش و پرورش در سال جدید خبر داد و گفت: دفاع از حق فرهنگیان وظیفه ماست و در همین راستا اولین دستور کار مجلس در سال جدید استیضاح این وزیر خواهد بود.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ولی اسماعیلی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که پیگیری واریز حقوق معلمان تا الان بی نتیجه بوده است و پیگیری استیضاح وزیر آموزش و پرورش جدی است.
پارس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از دولت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گروه سه جانبه گرایی شورای عالی کار انتظار داریم با نگاه کارشناسی تا نیل به مطلوب کارگران تلاش وافری داشته باشند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
888 طرح تعاونی به ارزش پنج هزار میلیارد تومان و اشتغال زایی 16 هزار نفر عصر پنجشنبه با حضور معاون اول رئیس جمهوری و به صورت ویدئو کنفرانسی به بهره برداری رسید. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حوزه های مختلف از جمله حوزه فولاد گام های بلندی در بحث تولید برداشته اند گفت: مقام معظم رهبری در طول سالیان گذشته محور اصلی شعارهای سال و به دنبال آن برنامه ریزی هایی که باید صورت گیرد را کمک به تولید و رفع موانع تولید درنظر گرفتند ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس عنوان کرد؛ لزوم انتقال آب بین حوضه ای سد دز به سد کرخه برای رفع خشکسالی شوش- نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: انجام طرح انتقال آب بین حوضه ای بین سد دز و سد کرخه (آب اضافی سد) باعث رفع مشکل زیادی از شهرهای خوزستان در بحث تأمین آب خواهد [...]
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۰    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه هنوز با مشکل وابستگی رو به رو هستیم گفت: هنوز توان لازم برای تولید کالا ها را نداریم و نتوانسته ایم تولیدی بدون وابستگی به دیگر کشور ها داشته باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: توقع داریم دولت در سال آینده چند درصد تورم را کاهش دهد، چرا که این مسئله امری شدنی است. زیرساخت ها برای کاهش تورم در کشور وجود دارد و موضوعاتی از قبیل قراردادهای بین المللی از جمله نمونه های این مسئله است و می تواند تأثیرگذار باشد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: اوایل هفته آینده کمیسیون اجتماعی با وزارت کار درباره افزایش حقوق کارگران جلسه برگزار خواهد کرد تا شاخص ها و معیارهای وزارت کار درباره افزایش حقوق کارگران که با احتساب تورم امسال و سال آینده و همچنین سبد معیشتی که وزارت کار و تعاون اجتماعی به دست آورده را مورد ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۰   + ۵۸ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون اول رئیس جمهور در آیین بهره برداری از 888 طرح تعاونی، توجه به بخش تعاونی را از بهترین ابزارهای مردمی سازی اقتصاد دانست. به گزارش فکرشهر به نقل از ایرنا، محمد مخبر روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از 888 طرح تعاونی به ارزش پنج هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی با حضور وزیر تعاون ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۱۸    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه در حوزه عملیاتی شدن شعار سال ضعیف عمل کردیم، گفت: انتظاری که در حوزه حمایت از دانش بنیان ها و تولید داشتیم، برآورده نشد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران، طی حکمی از سوی احسان متولیان دبیر کل مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران به سمت “رییس کمیته ورزش و تفریحات سالم کمیسیون اجتماعی و فرهنگی کلان شهرهای ایران” منصوب شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فارس : در جلسه اخیر کمیسیون اجتماعی قرار بود از یکی از وزرا طرح سوال شود که در همین راستا 86 امضاء هم جمع شده بود، اما دخالت نماینده ای از استان های غربی کشور موجب توقف این استیضاح شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، ضمن تشریح فرآیند تعیین حقوق و دستمزد سالانه کارگران با بیان اینکه تنوع قراردادها و پرداخت ها یک چالش جدی برای کل سیستم اداری کشور است بر ضرورت ساماندهی پرداخت ها و استخدام این قشر تاکید کرد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقاء امنیت آنان در برابر سوء رفتار در دستورکار نمایندگان در جلهس علنی امروز قرار دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: اگر فرضیات دولت برای تحقق درآمدی دقیق باشد پیش بینی می شود در سال 1402 با کمترین کسری بودجه مواجه خواهیم بود که در تاریخ بودجه ریزی کشور بی سابقه است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس، ضمن اشاره به مصوبات بودجه 1402 برای کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه از دولت خواست تا با تقویت نهادهای نظارتی و اجرای کالابرگ الکترونیکی در جهت کاهش مشکلات معیشتی مردم اقدام کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز در بازار لوازم خانگی یا عرضه کالا توسط تولید کننده متوقف شده و یا با قیمت جدید عرضه می شود که مردم را با مشکل مواجه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجلس از هر گونه اقدامی در راستای مقابله با رانت و پارتی بازی و فساد حمایت می کند.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بابایی گفت: حجاب و عفاف خط قرمز ما است و نباید برای بررسی این موضوع مهم در مجلس شورای اسلامی به یک جلسه اکتفا کنیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده ساری در مجلس پیش بینی همه اقتصاددانان و کارشناسان این است که سال 1402 بهترین سال برای مردم و نظام است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۰۶    
در نخستین نشست شورای راهبردی کمیته گردشگری کمیسیون اجتماعی و گردشگری کلان شهرهای ایران، از معاونت گردشگری شهرداری مشهد که در ارزیابی کمیته مقام اول را کسب کرده بود، تجلیل شد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۳    
آقای رعیتی فرد معاون روابط کار وزیر کار به جای آقای مرتضوی در کمیسیون اجتماعی مجلس حاضر شده بود که نمایندگان ملت وی را نپذیرفتند و تاکید بر حضور شخص وزیر کار داشتند.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، نمایندگان این کمیسیون در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه را انتخاب کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۰۱    
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، نمایندگان این کمیسیون در را انتخاب کردند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۱    
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، نمایندگان این کمیسیون در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه را انتخاب کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۵۵    
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، نمایندگان این کمیسیون در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه را انتخاب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۲۹    
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، نمایندگان این کمیسیون در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه را انتخاب کردند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۴    
فاش نیوز - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس قانون تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران را مقطعی عنوان کرد و از وجود فرصت برای ایثارگرانی که تبدیل وضعیتشان سال گذشته ناتمام مانده است خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: قطعا بین ماه مبارک رمضان و سفرهای نوروزی مردم منافاتی وجود ندارد و می توان این امکان را فراهم کرد تا اماکن گردشگری و تفریحی بعد از ساعات افطار نیز به فعالیت خود در ایام نوروز ادامه دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان نسبت به کنترل تورم و گرانی لحظه ای اقدام شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که عربستان فرصتی که جمهوری اسلامی ایران به آنها داده است را در مسیر صلح منطقه ای غنیمت بشمرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خود به بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سوء رفتار می پردازند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: نحوه برخورد جوامع غربی با زنان در حوزه های اقتصادی فرهنگی و سیاسی و غیره به گونه ای است که آنان از آزادی طبیعی خود هم برخوردار نیستند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: وزیر کار و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی باید 25درصد باقیمانده همسان سازی حقوق بازنشستگان را تعیین تکلیف کنند.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، محمد کعب عمیر، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: وزیر کار و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی باید 25 درصد باقیمانده همسان سازی حقوق بازنشستگان را تعیین تکلیف کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۲    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت آیین نامه حمایت از کسب وکار های اقتصاد دیجیتال بدون دقت نظر کارشناسی طراحی شده و نتوانسته مسائل کسب وکار ها را رفع کند.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس توضیحاتی پیرامون موضوع افزایش 20 درصدی حقوق و دستمزد ها در سال آینده ارائه کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۰    
میزان افزایش حقوق کارگران درسال 1402 فردا در کمیسیون اجتماعی مجلس بررسی می شود.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس توضیحاتی پیرامون موضوع افزایش 20 درصدی حقوق و دستمزدها در سال آینده ارائه کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون میزان افزایش حقوق کارگران در سال 1402 در کمیسیون اجتماعی مجلس حضور پیدا خواهد کرد.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، راه اندازی سامانه نظارت مردمی صندوق بازنشستگی کشوری را گامی در جهت جلوگیری از وقوع فساد دانست و گفت: اگر افراد در دستگاه ها نظارت را جدی ببینید، عملا به سمت تخلف نمی روند که نتیجه آن، کاهش تخلفات است. ...