پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۵:۴۴Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو هیئت رئیسه»

عصر ایران   ۲ ساعت پیش    
محسن دهنوی" عضو هیئت رئیسه مجلس: برای تأسیس یک مزرعۀ پرورش ماهی 130 مجوز و برای تاسیس یک گاوداری 118 مجوز احتیاج است.
رهیاب   ۴ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مردم اهواز به دلیل انباشت مشکلات زیرساختی مانند فاضلاب، خسته شده اند و هرچه مطالبه کرده اند نتیجه نداشته است، مشکل فاضلاب اهواز و کارون معضلی اساسی است و باید در اسرع وقت انجام شود.
گروه استان ها- عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بازگشایی مدارس و دانشگاه ها منوط به واکسیناسیون همه دانش آموزان و دانشجویان است.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش    
یوسفی عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: ما شاهد بدعهدی شرکت های فرانسوی و کره ای بودیم بنابراین ما در را بر روی آنها نمی بندیم اما باید با شرایط سخت تری می توانند برگردند.
میزان   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت وگو با میزان، درباره اهداف سفر اخیر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، اظهار داشت: سفر اخیر رافائل گروسی به ایران برای مسائل فنی بود. وی بیان داشت: گروسی برای مسائل فنی و نظارت بر تعویض کارت های حافظه دوربین ها به ایران سفر کرد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۴:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
شرق: روز گذشته محمد رشیدی، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت که 30 طرح ازسوی هیئت رئیسه به صورت عادی اعلام وصول شده که 24 مورد آنها فوریت دارد. در میان طرح های موجود یکی از آنها جالب به نظر می رسد: طرح حذف تبصره دو قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام مصوب 21 آبان سال 94 . ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری حوزه ، مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان مراسم بزرگداشت و فاتحه خوانی به مناسبت درگذشت آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس فقید مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان با مشارکت شیخ علی الخطیب نایب رئیس مجلس اعلا، شیخ احمد قبلان مفتی جعفری ممتاز ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بروکراسی های پیچیده و خسته کننده در مسیر صدور مجوزها یکی از موانع اصلی راه اندازی کسب و کار و تولید در کشور است و نمایندگان مجلس با توجه شعار سال مبنی بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، تلاش دارند تا این موانع را رفع کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس بیانیه 152 نفر از نمایندگان را در حمایت از تولیدات داخلی در حوزه لوازم خانگی قرائت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اهداف قیام کربلا با مدل های نوین رسانه ای ترویج و الگوسازی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۵    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به رای بالای مجلس به کلیات طرح" تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار"اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۳    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تصویب کلیات طرح "تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار" در مجلس اشاره کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۳    
جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات مدارس شهر فرون آباد با حضور نایب رئیس و عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر، سرپرست شهرداری و مدیران مدارس شهر در محل ساختمان شهرداری فرون آباد برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۷    
فاطمه سلیمی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد: از مجموع 47 هزار معبر در مشهد 70 درصد معابر به نام مبارک شهدا مزین شده است که تنها 5 معبر در شهر به نام بانوان شهید نام گذاری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۴۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس 30 طرح را هیئت رئیسه به صورت عادی اعلام وصول کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: در توسعه بانک ها در کشور عراق دچار مشکل هستیم، خیلی از سرمایه گذاران ما در نقل و انتقال منابع مالی دچار مشکل هستند که این را می توانستیم با یک شعبه فرعی بانک مرکزی حل کنیم.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی می گوید طرح تحقیق و تفحص از اقدامات دولت قبل در مقابله با کرونا به امضای 40 نفر از نمایندگان رسیده و به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۸    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موارد مطرح شده در دیدار با نخست وزیر عراق اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی پاسداشت هنرمندان بزرگ سینمای ایران و روز سینما را تبریک گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی مطرح کرد؛ با تلاش مجلس و فراکسیون اقتصاد دانش بنیان، باید تخلفات اپلیکیشن ها قابل پیگیری باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با انتقاد از عدم ابلاغ لغو سند 2030 از سوی روحانی گفت: قوه قضائیه باید به این موضوع ورود کند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ایران می تواند با سرمایه گذاری در بخش انرژی و ساخت نیروگاه ها، شرکت های نفت و گاز و ایجاد مسیری برای انتقال نفت ایران و عراق از مسیر بعضی از کشورها به چین، در کوتاه مدت درآمد به دست آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از کلید خوردن طرح تفحص از نحوه تخصیص سهمیه جذب دانشجویان پزشکی و دستیاران تخصصی پزشکی و کمبود پزشک متخصص در مراکز درمانی در مجلس خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۸    
درباره تبعات مخرب خام فروشی بر اقتصاد کشور می توان بیش از آنچه در بخش نخست این گزارش آوردیم، سخن گفت و به هر حوزه ای از اقتصاد که سرک بکشی، می توان نمونه های تلخی را در این زمینه پیدا کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
فارس نوشت: عضو کمیسیون تدوین آیین نامه مجلس گفت: طرح شفافیت آراء نمایندگان یک طرح عادی و بدون فوریت است و به همین دلیل در نوبت بارگذاری برای قرار گرفتن در دستورکار صحن است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تمام تاکیدمان این است که تا بهمن ماه سال جاری حداکثر منابع مالی پیش بینی شده در تبصره های 16 و 18 قانون بودجه به شرکت های دانش بنیان تخصیص پیدا کند تا در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها به صورت عملی از شرکت های دانش بنیان حمایت کرده باشیم.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خط قرمز ما خروج و جابه جایی کارخانه کربن ایران و فولاد اکسین از اهواز است، گفت: اجازه هرگونه جابه جایی و خروج صنایع اهواز به دیگر استان ها یا انتقال آن ها به غیر را نمی دهیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۸    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر منابع منظور شده در بخش مسکن را در اختیار تولید کننده و سازنده مسکن که صاحب برنامه است قرار دهیم توفیقات زیادی کسب خواهیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از تاکید رئیس مجلس و نمایندگان بر اصلاح آیین نامه داخلی مجلس به منظور کمیسیون محور شدن مجلس به جای صحن محوری خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: اعضای کمیته تحقیق و تفحص مجلس از عملکرد سازمان ملی استاندارد انتخاب شدند.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رییسه کمیسیون آموزش مجلس از اصلاح و تصویب مواد ابتدایی طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۹    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: اگر شورای حکام قطعنامه ای علیه ایران صادر کند و یا زمینه ارسال پرونده ایران به شورای امنیت را فراهم کند مجلس توقف همکاری با آژانس را دنبال می کند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کم کاری دولت روحانی در مسئله واکسیناسیون، نمونه ای از عملکرد 8 ساله آن ها و مشتی نمونه خروار است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی استان زنجان تحریم های داخلی را بزرگترین مانع تولید در چند اخیر عنوان کرد و گفت: در استان زنجان نیز بخش دولتی با فعالین اقتصادی همراهی نکرده است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی،حمیدیه و کارون در مجلس و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: آقای خلیلیان مدیری توانمند که سالها در پست های مختلف بخصوص وزارت جهادکشاورزی تلاش کرد و اینک فرصت شده تا به مردم استان خود خدمت کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس با اشاره به بلاتکلیفی در خصوص رمز ارزها در فضای اقتصاد، خواستار تهیه نقشه راه فعالیت رمز ارزها در کشور شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید محسن دهنوی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیانیه 265 نفر از نمایندگان در تقدیر و تشکر از نیروی دریایی ارتش بابت حضور مقتدرانه در اقیانوس اطلس و دریای شمال و دریای بالتیک را قرائت کرد. متن بیانیه به شرح زیر است: ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عبدالرضا مصری که ریاست جلسه علنی مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشت، گفت: با رای نمایندگان، کمیسیونی برای طرح های دوفوریتی در مجلس تشکیل شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، گفت: تغییر کاربری اراضی کشاورزی به معنای وابستگی به واردات خارجی و تهدید امنیت غذایی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۸    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست بنده از رئیس جمهور این است که استانداری با اختیارات ویژه جهت توسعه آذربایجان شرقی در نظر گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به پیگرد قضائی "آنیس بوزن "وزیر سابق بهداشت فرانسه به دلیل ناکارآمدی درمدیریت کرونا اشاره کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به عهدشکنان و آمریکایی ها گوشزد کند که به تعهدات خود پایبند باشند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علیرضا سلیمی طی تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به سفر رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران، گفت: آقای گروسی تمام قوای سه گانه به اجرای قانون مجلس توجه لازم را دارند. بهتر است شما کشور های غربی را برای تعهداتشان در توافقنامه هسته ای پایبند کنید. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به کاهش 10 هزار تومانی قیمت سیمان در روزهای اخیر گفت: امیدوارم با افزایش همکاری و هم افزایی دولت و مجلس روند نزولی قیمت مصالح ساختمانی تدوام داشته و موجب کاهش قیمت مسکن شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به عهدشکنان و آمریکایی ها گوشزد کند که به تعهدات خود پایبند باشند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۰    
عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی در توئیتی موضوع تضییع حق "سهراب مرادی" قهرمان اصفهانی در المپیک توکیو را اشاره کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:طی حکمی از طرف افشین هادی چگینی رئیس کیک بوکسینگ WKO ایران و آسیا رحیم عبدسنبلی را عضو هیئت رئیسه کیک بوکسینگ WKO ایران منصوب کرد.