پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۹:۳۷Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهارت آموزی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۷    
مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب یکی از برترین برندهای آموزشی می باشد که در مسیر پیشرت با افتخار همیشه در کنار شما است مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب، پیشرو در حوزه مهارت آموزی و توسعه اشتغال مولد می باشد این موسسه آموزشی پرآوازه ماموریت خود را توسعه اشتغال و کارآفرینی از طریق آموزش های مهارت محور می داند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در زمینه تسهیلگری ازدواج جوانان گفت: در زمینه آمادگی ذهنی جوانان برای تسهیل گری ازدواج در امر جوانان، کارگاه های آموزش محوری که در زمینه ازدواج و خانواده برگزار کرده ایم که تاکنون از پر مخاطب ترین برنامه هایی بوده که جوانان نسبت به آن بازخورد مثبتی داشته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل زندان های البرز گفت: 240 نفر از سربازان وظیفه زندان های استان موفق به اخذ گواهینامه پایان دوره مهارت آموزی شدند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۹    
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مانه و سملقان گفت: ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهرستان، نیازمند برنامه ریزی های ویژه در حوزه مهارت آموزی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۲    
2 هزار و 101 حرفه آموز پارسال در شهرستان نهبندان مهارت های فنی و شغلی را فرا گرفته و توانمند شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از تدوین و اجرای 9 طرح راهبردی برای توسعه زیست بوم مهارت آموزی استان قزوین خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۶:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فیروزآبادی با اشاره به اهمیت کارآموزی به مددجویان گفت: با هدف ارتقای توانمندسازی مددجویان، سن شروع مهارت آموزی به جامعه هدف را کاهش داده ایم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۱:۰۹    
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان فعالیت پرورشی و مهارت آموزی دانش آموزان دختر و پسر در ایام تابستان 1402 را تشریح کرد.
احتساب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۵    
احتساب – ترجمه – حبیب صادقی - سرمایه گذاری فوری در سرمایه انسانی برای ایجاد دنیای عادلانه تر مورد نیاز است - 1.1 میلیارد شغل ممکن است در دهه آینده به طور اساسی توسط فناوری تغییر کند - مجمع جهانی اقتصاد با بیش از 350 سازمان همکاری می کند تا به 1 میلیارد نفر کمک کند - آموزش ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۲    
ساری- مهاجر، رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به مشکل کمبود نیروی کار متخصص در واحدهای تولیدی، مهارت آموزی کارجویان را برای رفع نیازها ضروری دانست.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
دنیای معدن: تفاهم نامه همکاری راه اندازی "مرکز کارآفرینی و نوآوری مواد معدنی ایران" در راستای ترویج فرهنگ آموزش و مهارت آموزی و توانمند سازی کارآفرینی بین مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران یزد با پارک علم و فناوری به امضا رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون پژوهش فنی و حرفه ای با اشار به اینکه مسیر اشتغال از مهارت آموزی می گذرد گفت:شناسایی استعداد های مهارتی درکشوردر دستور کار است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۶    
دبیر انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت معتقد است که انجمن های علمی باید خلاهای دانشگاه در زمینه های علمی مانند مهارت آموزی را پر کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۵    
بوشهر- دوراهکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر از افزایش صادرات خرما با مهارت آموزی نخلداران و فعالان بازار خبر داد و گفت: بیش از 50 مدل خوراکی و شیرینی جدید با فرآوری خرما تولید می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۰۴    
سرپرست دفتر آموزش ابتدایی، گفت: معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش هیچ برنامه و مجوزی برای برگزاری کلاس های مهارتی همچون چرتکه ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران ضمن تشریح مهمترین فعالیت های دانشگاه تهران در 1401 از جهش بزرگ در حمایت از حوزه پژوهش و فناوری و همچنین ایجاد زیرساخت های مهارت آموزی و کارورزی دانشجویان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مدرسه عالی مهارتی روانشناسی، سلامت و توانمندسازی حرفه ای وابسته به دانشگاه آزاد هدف بخش آموزش این مدرسه را ارائه آموزش های تخصصی و عمومی دانست و گفت: کمیته علمی مدرسه پس از نیازسنجی دقیق، به تدوین دوره ها و سرفصل های استاندارد می پردازد.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۷    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر از عزم جدی این دانشگاه در راستای مهارت آموزی و توانمند سازی جوانان استان در دستیابی به شغل خبر داد. به گزارش دیارجنوب ، دکتر فضل الله لک در نشست کارگروه اشتغال و کارآفرینی استان که با حضور دکتر باستین معاون اقتصادی استاندار بوشهر برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح راه اندازی سراهای مهارت آموزی دانشجویان (سرمد) تفاهم نامه همکاری مشترک میان معاونت فرهنگی وزارت علوم و دانشگاه فنی و حرفه ای منعقد شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۵    
مرصاد نیوز: جشنواره مهارت آموزی شیرینی پزی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای در کوی سازمانی تیپ 181 اسلام آآبادغرب برگزار شد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۶:۴۵    
مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح از اجرای مشوق های جدید خدمت سربازی برای دانش آموزان و دانشجویان در سال آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز خیریه عطر یاس نبوی شیراز از خیران استان فارس برای تکمیل ساخت فنی ترین مجتمع نگهداری از کودکان بی سرپرست ایران که نیازمند 51 میلیارد تومان اعتبار است درخواست همکاری و کمک کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبارات تبصره 16 را به مسیرهایی که منجر به مهارت آموزی و ایجاد اشتغال می شود هدایت خواهیم کرد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۲۶    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبارات تبصره 16 را به مسیرهایی که منجر به مهارت آموزی و ایجاد اشتغال می شود هدایت خواهیم کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۳۳    
مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور از مهارت آموزی 90 هزار زندانی در کشور خبر داد و گفت: این تعداد زندانی در 200 رشته فنی و حرفه ای آموزش دیده اند. رحیم مطهرنژاد روز سه شنبه در همایش خیرین اشتغال زندانیان که در اهواز برگزار شد اظهارکرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: باید گفتمان مهارت را در استان بوشهر نهادینه کنیم تا زمینه برای تربیت نیروی ماهر و متخصص مورد نیاز صنایع استان فراهم شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم بیان کرد: سراهای دانشجویی یکی از بسترهای کلیدی در زمینه مهارت آموزی دانشجویان هستند چرا که دانشجویانی که در این سراها استقرار دارند، اوقاتی را غیر از فضای آموزش های رسمی دارند که می توانند از آن بهره حداکثری برده و مهارت های خود را ارتقا بخشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح از اجرای مشوق های جدید خدمت سربازی برای دانش آموزان و دانشجویان در سال آینده خبر داد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: پیش بینی ما برای خروجی سال آتی دانشگاه، حدود 24 هزار نفر است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: طبق قانون، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی باید یک سال دوره مهارت آموزی معلمی در دانشگاه فرهنگیان بگذرانند و سپس وارد چرخه تعلیم و تربیت شوند.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۶۵ سایت دیگر  
نقدینه - بانک سپه در سال جاری بیش از 3 هزارمیلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به سربازان وظیفه پرداخت کرده است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در راستای اشتغال زایی جوانان کشور و با پیگیری های انجام شده با قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ساری- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آموزش و مهارت آموزی کارگران را مسئله ای مهم دانست و گفت: نظام استاد - شاگردی در کارگاه ها پیاده سازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آموزش های مهارتی را در جذب کارجویان و فارغ التحصیلان به بازار کار موثر خواند و گفت: با اجرای طرح نخلستان، زمینه مهارت آموزی برای بیش از 500 هزار نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با اولویت فراگیری مهارت های دانش بنیان فراهم می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 3 هزار و 233 کارآموز آموزش های مهارتی را در محیط واقعی کار فرا گرفته اند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۱    
پاکدشت(پانا)- سردبیر خبرگزاری پانا، از برگزاری دوره فشرده مهارت آموزی و آموزش های تخصصی برای دانش آموزان خبرنگار پانا، به مناسبت هفته امور تربیتی در سازمان دانش آموزی استان تهران خبر داد و خبرنگاران را خط مقدم در جبهه آگاهی و زبان گویای مردم خواند. خبرنگار دانش آموز: هانیه دهاقین
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امید آفرینی و رشد یک جهاد است و باید با درک فضای جدید و متناسب با نیازها، سلایق و ذائقه جوانان، آموزش و مهارت های لازم را ارائه دهیم.
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و فرماندار این شهرستان راه اندازی و افتتاح شد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۲    
سردار موسی کمالی با حضور در قم به بررسی فعالیت های مهارت آموزی نیروهای مسلح استان قم پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مشاور ستاد کل نیرو های مسلح در بازدید از قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه در گروه پدافند هوایی حضرت معصومه سلام الله علیها، گفت: ما بنا داریم هیچ سربازی در پایان خدمت وظیفه بدون مهارت شغلی نباشد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی TMC دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان با حضور مسئولان گشایش یافت.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل پالایشگاه فجرجم گفت: نیروی انسانی ماهر و آموزش دیده نقشی اساسی در توسعه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی استان دارد و این آموزش ها به صورت آزمایشی هم برای شاغلان در صنعت و هم برای نیرو های بومی شهرستان جم در شرکت پالایش گاز فجر جم برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با اشاره به برنامه های این دانشگاه در حوزه مهارت آموزی و کارآفرینی، گفت: 110 دانشجو در قالب طرح پویش در صنایع مختلف استان جذب شدند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۲    
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح مطرح کرد: سردار موسی کمالی در بازدید از گروه پدافند هوایی فردو(قم)،گفت: ظرفیت و بسترسازی مناسب در راستای توانمندسازی، تربیت و آموزش ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۳    
به گزارش قم پرس ;سردار "موسی کمالی" درحاشیه جلسه قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان فرماندهی انتظامی استان قم اظهار داشت : به واسطه ایثار و فداکاری سربازان که در بهترین دوران زندگی خودشان برای دفاع از تمامیت ارضی کشور وارد نیروهای مسلح شده اند و بنابر تدابیر ستاد کل نیروهای مسلح تصمیم گرفته شد تمامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی ستاد کل نیرو های مسلح همراهی بانک ها را در پرداخت تسهیلات اشتغال به جوانان پس در دوران سربازی خواستار شد.
598   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون افزون بر 1500 سرباز وظیفه در دوره های مهارت آموزی شرکت و گواهینامه های معتبر برای آنها صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیرو های مسلح گفت: امسال روند پرداخت تسهیلات به سربازان ماهر کند بود و تنها 3 هزار نفر موفق به دریافت تسهیلات شدند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح گفت: طی 5 سال گذشته افزون بر یک میلیون و 400 هزار سرباز در کشور در دوره های مهارت آموزی شرکت کردند که از این بین 750 هزار نفر موفق به کسب گواهینامه های اشتغال شده اند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی ظهر امروز در ستاد ساماندهی امور جوانان استان گفت :اشتغال، سلامت ، ازدواج ، مسکن، ورزش، استعدادیابی، مهارت آموزی ، جوانان مورد توجه دستگاه های اجرایی متولی قرار گیرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۱:۲۰    
سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تمدید نخواهد شد، توصیه ای مهم به متقاضیان ارائه کرد. پذیرفته شدگان مکلفند جهت پیگیری ادامه فرآیند استخدام و گذراندن دوره مهارت آموزی به اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت و همچنین دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنند.