جمعه ۱۰ تیرساعت ۰۷:۱۱Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراکسیون زنان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی: معتقدم لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت به عنوان یک لایحه مهم و اساسی باید بزودی در صحن علنی مجلس مطرح شود
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم که لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت به عنوان یک لایحه مهم و اساسی باید بزودی در صحن علنی مجلس مطرح شود تا برخی مشکلات بانوان با اجرای این لایحه به حداقل برسد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۴۷    
نشست زنی برای زمان جهت بحث و گفتگو پیرامون مسائل زنان برگزار شده بود. خزعلی، معاون امور زنان ریاست جمهوری، و مقصودی، عضو هیئت رئیسه فراکسیون زنان مجلس، دعوت شده بودند تا دغدغه ها و مطالبات دانشجویان، نماینده زنان سرپرست خانوار و نماینده زنان کارآفرین را بشنوند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فارس : مراسم تجلیل از عوامل فیلم سینمایی هِناس با حضور شهره پیرانی همسر و آرمیتا رضایی نژاد فرزند شهید، حسین دارابی کارگردان و محمدرضا شفاه تهیه کننده فیلم سینمایی هِناس ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس معتقد است که طبق قانون برنامه ششم توسعه قرار بوده طرح جامع ساماندهی برای زنان سرپرست خانوار توسط معاونت امور زنان دولت وقت به مجلس ارسال شود که متاسفانه این طرح جامع به مجلس ارسال نشده و مورد توجه قرار نگرفته است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از خانواده شهید رضایی نژاد و عوامل فیلم "هِناس" با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی ، رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان مجلس برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئییس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به اینکه بخش مهمی از مسائل زنان و خانواده به قوه قضاییه ارجاع داده می شود، گفت: تعامل فراکسیون زنان با این قوه می تواند در طراحی مداخلات قانونی بهتر، مثمرثمر باشد و همچنین نشست ها و بازدیدهای مشترک هم افزایی دو مجموعه در راستای حل مسائل زنان و خانواده را در پی دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۶    
مقصودی در پاسخ به سوالات دانشجویان مکررا به مفهوم زن تراز انقلاب اشاره کرد و از پاسخ به اصل سوالات طفره رفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۰    
ایلام - ایرنا - هفته گذشته استان ایلام روزهای پرترددی را پشت سر گذاشت و رییس و اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی اسلامی مهمان استان بودند و همچنین از معاون سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس و اعضای اتاق بازرگانی استان دیالی عراق میزبانی کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۱:۵۴    
اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در بازدید از مکان پیش بینی شده برای راه اندازی مرکز درمان ناباروری بر حمایت همه جانبه از جهاددانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی استان در این زمینه تاکید کردند. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۱:۴۷    
دکتر زهرا شیخی عضو فراکسیون زنان در جریان بازدید از مرکز درمان ناباروری شهر ایلام اظهار کرد: یکی از دلایل شکست درمان ناباروری حرکت است و انجام سفرهای درمانی در این زمینه احتمال نتیجه دادن درمان را کمتر می کند و راه اندازی این مرکز گامی بسیار مهم در رفع این مشکل محسوب می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۸    
ادای احترام به مقام شامخ شهدا، بازدید از پارک علم و فناوری استان ایلام، بازدید از دفتر تسهیل گری و توسعه محلی بان برز مهرآباد، نشست با نخبگان بسیجی استان ایلام و بازدید از اورژانس اجتماعی از برنامه های روز دوم سفر فراکسیون زنان مجلس به ایلام بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۲    
ایسنا/ایلام اعضای فراکسیون زنان از دفتر تسهیلگری بان برز بازدید کردند و در جریان مشکلات این منطقه از شهر ایلام قرار گرفتند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۰:۲۳    
نشست مشترک اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با نخبگان بسیجی استان ایلام برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس و اعضا فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از مرکز اورژانس اجتماعی بهزیستی ایلام بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۳۶    
اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری استان ایلام بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
در بازدید اعضای فراکسیون زنان مجلس از اورژانس اجتماعی و خانه امن استان ایلام مطرح شد که 400 میلیارد تومان در بودجه 1401 برای تجهیز ناوگان اورژانس پیش بینی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۸    
اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با حضور در مزار شهدای گمنام ایلام به مقام شهدا ادای احترام کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۲    
در نشست فراکسیون زنان مجلس با جامعه ورزش بانوان مطرح شد که برخی از مشکلات ورزش بانوان را باید با اصلاح رویه های موجود رفع1 و نباید تنها پشت تریبون ها از ورزش زنان صحبت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اعضای فراکسیون زنان مجلس با حضور در مزار شهدای گمنام ایلام به مقام شهدا ادای احترام کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۷    
اعضای فراکسیون زنان مجلس امروز جمعه 3 تیر ماه 1401 از دفتر تسهیل گری و توسعه محلی بان برز مهرآباد بازدید کردند و در نشستی با حضور آنها در جریان مشکلات و مطالبات این دفتر قرار گرفتند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۳    
اعضای فراکسیون زنان مجلس از دفتر تسهیل گری و توسعه محلی بان برز مهرآباد بازدید کردند و در جریان مشکلات و مطالبات آنها قرار گرفتند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۹    
نشست مشترک اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با جامعه ورزشکاران زن استان ایلام برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۴    
در نشست فراکسیون زنان مجلس با مشاوران زنان دستگاه های اجرایی و کارآفرینان تاکید شد که قوانینی مانند رتبه بندی معلمان، تسهیل مجوزهای کسب و کار، جوانی جمعیت و سامان دهی استخدام کارکنان اقداماتی برای پیگیری مطالبات مردم است و مجلس درحال عمل به ایفای نقش خود است و برای رفع مشکلات نیاز به هم افزایی تمام ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان ایلام در جریان دیدار اعضای فراکسیون زنان مجلس تاکید کرد که اقدام مجلس در تصویب قانون جوانی جمعیت قابل تقدیر و نظارت میدانی نمایندگان در تصمیم سازی ها موثر است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۵    
در نشست شورای برنامه ریزی استان ایلام با حضور اعضای فراکسیون زنان مجلس مطرح شد که توجه مجلس یازدهم به محرومیت زدایی در قوانین بودجه گامی ارزشمند برای توسعه استان ایلام است و در قوانین بودجه 1400 و 1401 محرومیت زدایی در تبصره 14 مورد توجه قرار گرفت و مجلس این مهم را در راستای توسعه استان های کمتر ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۷    
در بازدید فراکسیون زنان مجلس از مرکز درمان ناباروری تاکید شد که با پیگیری ها تجهیز و تکمیل آن سرعت می گیرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۶    
قاسم پور با بیان اینکه توجه به حوزه سلامت و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، جوانی جمعیت و خانواده در دستور کار مجلس شورای اسلامی و فراکسیون زنان و خانواده قرار دارد، گفت: کنشگری اجتماعی زنان جایگاه ویژه ای در گفتمان انقلاب اسلامی دارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فلاحی با بیان اینکه بخشی از آسیب هایی که امروز با آن مواجه هستیم به خاطر عدم استفاده از ظرفیت های بانوان در بخش های مختلف کشور است، گفت: یکی از برنامه های فراکسیون زنان ایجاد زمینه های لازم برای اشتغال بانوان در حوزه شرکت های دانش بنیان است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۵    
اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی امروز 2 تیر ماه 1401 از مرکز درمان ناباروری بیمارستان ایلام بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۴    
نشست اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی امروز 2 تیر ماه 1401 با مشاورین دستگاه های اجرایی، کارآفرینان و تشکل های مردمی ایلام برگزار شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه ایلام افزود: نیاز است که فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی در حوزه آسیب های اجتماعی، استان ایلام را مورد توجه و حمایت بیشتری قرار دهند.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۰۱    
بازتاب ایلام/ رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس و نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: 100 میلیارد ریال برای توانمندی و 300 میلیارد ریال برای حوزه اشتغال زنان سرپرست خانوار در استان ایلام اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: استان ایلام جزء 11 استان پایلوت کشور برای راه اندازی مرکز درمان سرطان برست است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در بازدید از مکان پیش بینی شده برای راه اندازی مرکز درمان ناباروری بر حمایت همه جانبه از جهاددانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی استان در این زمینه تاکید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۱    
ریئس فراکسیون زنان مجلس در نشست شورای برنامه ریزی توسعه استان ایلام گفت : متاسفانه خیلی از بانوان مدیر را نمی بینیم و قاطبه جلسه نشان می دهد که از بانوان در مدیریت استان آنطور که باید و شاید استفاده نشده است
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس و نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش و همدلی 100 میلیارد ریال برای توانمندی و 300 میلیارد ریال برای حوزه اشتغال زنان سرپرست خانوار در استان ایلام اختصاص یافته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۵    
طی نشستی که با حضور رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس و اساتید و دانشجویان دانشگاه الزهرا برگزار شد، مشکلات، کاستی ها و فرصت های پیش روی رشته مطالعات زنان و خانواده مورد بحث و گفتگو قرار گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان این که ما نگاه سهمیه بندی به حضور بانوان در مدیریت نداریم گفت: واگذاری پست های مدیریتی استان ایلام به بانوان افزایش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست های ابلاغی تأمین اجتماعی گامی بلند در مسیر اصلاح فرآیندهای موجود است که در کنار انتفاع عام جامعه، زنان سرپرست خانوار به عنوان یکی از اقشار خاص از آن بهره مند خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سفر دو روزه ی فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی به استان ایلام با همراهی سارا فلاحی، نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول کارگروه مد و لباس برای بررسی مسائل فرهنگی زنان و ساماندهی مد و لباس برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری ایلام گفت: سفر فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی به استان با تاکید بر وضعیت زنان و خانواده ایلام و ارتقای جایگاه آنها در روزهای پنج شنبه و جمعه، دوم و سوم تیرماه صورت خواهد گرفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۱    
عضو فراکسیون زنان و خانواده با بیان اینکه برای اجرای قانون حمایت از خانواده اراده وجود دارد، گفت: با بحران جمعیت و پیری آن مواجه ایم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۸    
در نشست فراکسیون زنان با مسئولان شرکت مدیریت شبکه برق ایران مطرح شد که ساختار وزارت نیرو پیمانکاری و سدسازی نسخه ای نخ نما شده است و امروز برق 100 دستگاه پرمصرف در تهران قطع شده و بزرگترین مسئله کم آبی ایران اضافه برداشت ها نسبت به آب قابل برنامه ریزی ابلاغی وزارت نیرو است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانو اده مجلس شورای اسلامی گفت که طی چند سال اخیر بودجه درمان ناباروری به ذینفع واقعی نرسیده و هزینه موارد دیگر شده است از دیوان محاسبات پیگیریم که مسببان آن پاسخ دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۳:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
فاطمه مقصودی در پاسخ به سوالی درباره حواشی ایجاد شده در باره برادرش، گفت: به والله قسم برادر من آزاد است و همین الان هم با من است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز انقلاب به زن نگاه نامناسبی ندارد، گفت: نگاه انقلاب به گونه ای نیست که زن را محدود و محصور کرده باشد، زن بودن ما بسیار ارزشمند است.