شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۹:۱۷Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ طلا»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۵    
اقتصادنیوز: امروز قیمت قیمت سکه و طلا کاهش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۳۱    
اقتصادنیوز: امروز قیمت قیمت سکه و طلا کاهش یافت.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۱    
نرخ طلا و سکه با کاهش یکدست قیمت ها در بازار امروز مواجه شد؛ چنانچه نرخ سکه امامی با ریزش نیم میلیون تومانی صدر نشین کاهش قیمت ها شده است. نرخ دلار هم در کانال 50 هزار تومان ماند.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه با کاهش یکدست قیمت ها در بازار امروز مواجه شد؛ چنانچه نرخ سکه امامی با ریزش بیش از 800 هزار تومانی صدر نشین کاهش قیمت ها و سقوط به کانال 28 میلیون تومان شده است. نرخ دلار هم در کانال 50 هزار تومان ماند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر مشهد هر گرم طلای 18 عیار با ریزش قیمت قابل توجهی نسبت به روز های گذشته 2 میلیون و 400 هزار تومان در بازار مشهد تا به این لحظه معامله شد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت جدید دلار، یورو و درهم در بازار، امروز سه شنبه 16 خرداد 1402 در جدول زیر آمده است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه با ریزش قیمت دلار در بازار کاهش یافت. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار ایبِنا ، اخبار خوش سیاسی و آمارهایی که خبر از بهبود شرایط اقتصادی می دهند این روزها موجب کنترل بازار ارز و طلا شده و شاهد روند نزولی قیمت ها در این دو بازار هستیم. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۷    
اقتصادنیوز: امروز قیمت قیمت سکه و طلا کاهش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
آن طور که سایت اتحادیه طلا و ارز اعلام کرده نرخ طلا 18 عیار و سکه امامی امروز برخلاف روز گذشته بر مدار افزایش قرار گرفت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
امروز پنجشنبه 11 خردادماه 1402 قیمت هر گرم طلای 18 عیار 2 میلیون و 491 هزار تومان و سکه امامی 30 میلیون و 300 هزار تومان شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۰    
اقتصادنیوز: امروز قیمت قیمت سکه و طلا بالا رفت.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۱۶   + ۶۱ سایت دیگر  
امروز جمعه 12 خرداد 1402 قیمت هر سکه امامی امروز تا لحظه تنظیم این مطلب به 30 میلیون و 751 هزار تومان رسیده است.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کاهش نرخ طلا و سکه در بازار امروز هم ادامه یافت؛ چنانچه نرخ سکه امامی با 400 هزار تومان ریزش بیشترین میزان کاهش قیمت را در بازار امروز تجربه کرد. در بازار ارز، نرخ دلار نیز به کانال 50 هزار تومان عقب نشینی کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۹    
کاهش نرخ طلا و سکه در بازار امروز هم ادامه یافت؛ چنانچه نرخ سکه امامی با 400 هزار تومان ریزش بیشترین میزان کاهش قیمت را در بازار امروز تجربه کرد. در بازار ارز، نرخ دلار نیز به کانال 50 هزار تومان عقب نشینی کرد.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۹    
به گزارش فرصت امروز به نقل از اقتصاد نیوز، آن طور که سایت اتحادیه طلا و ارز اعلام کرده نرخ طلا 18 عیار و سکه امامی امروز برخلاف روز گذشته عقب نشینی کرد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۶    
بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر مشهد هر گرم طلا 18 بدون تغییر نسبت به روز گذشته 2 میلیون 490 هزار تومان در بازار مشهد معامله می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۷    
نرخ طلا و سکه امروز 9 خرداد ماه با افزایش طلا همراه بود. در بازار آزاد، امروز طلای 18 عیار هر گرم 2 میلیون و 504 هزار و 731 تومان معامله شد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در جدول زیر قیمت دلار، یورو در بازار امروز 9 خرداد 1402 آمده است که طبق آن قیمت دلار به 42 هزار و 550 تومان رسید.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه امروز تغییر چشم گیری را شاهد نبود؛ به طوریکه سکه امامی با اندک افزایش در نیمه کانال 30 میلیون تومان ماند و نرخ طلا 18 عیار نیز نزولی بوده و در کانال 51 هزار تومان ماند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بازار طلا و سکه در سومین روز هفته جاری بعد از چند روز نزول، جان دوباره گرفت.آن طور که سایت اتحادیه طلا و ارز اعلام کرده نرخ طلا 18 عیار و سکه امامی امروز برخلاف روز های قبل پیشروی کردند.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه با کاهش یکپارچه قیمت ها در بازار امروز مواجه شد؛ به طوریکه سکه امامی با کاهش قیمت به نیمه کانال 30 میلیون تومان بازگشت و نرخ طلا 18 عیار نیز نزولی ثبت شده است. در بازار ارز، نرخ دلار در کانال 51 هزار تومان ماند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۰    
امروز یکشنبه 7 خردادماه 1402 قیمت هر گرم طلای 18 عیار 2 میلیون و 497 هزار تومان و سکه امامی 30 میلیون و 900 هزار تومان شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اسکناس آمریکایی امروز در تهران و هرات به سمت پله هشتم و نهم کانال 51 هزار تومان حرکت کرد،عده ای هم مدعی بودند دلار کانال جدید را لمس کرد، با این حال نرخ طلا و سکه ریزش کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز شنبه 6 خردادماه 1402 قیمت هر گرم طلای 18 عیار 2 میلیون و 518 هزار تومان و سکه امامی 31 میلیون و 350 هزار تومان شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
امروز پنجشنبه 4 خردادماه 1402 قیمت هر گرم طلای 18 عیار 2 میلیون و 502 هزار تومان و سکه امامی 31 میلیون و 400 هزار تومان شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر گفت: قیمت امروز سکه 6 میلیون و 900 هزار تومان حباب دارد البته حباب سکه در روزهای اخیر متغییر و از 6 میلیون و 500 هزار تومان تا 7 میلیون و 200 هزار تومان بوده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۰    
اقتصادنیوز: امروز قیمت دلار مبادله ای، قیمت سکه و طلا پیشروی کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 3 خردادماه 1402 قیمت هر گرم طلای 18 عیار 2 میلیون و 579 هزار تومان و سکه امامی 32 میلیون تومان شد.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه با افزایش نسبی قیمت ها در بازار بروزرسانی شد؛ چنانچه سکه امامی با 300 هزار تومان افزایش ثبت شده است. نرخ دلار هم در کانال 52 هزار تومان ماند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۱    
اقتصادنیوز: امروز قیمت دلار مبادله ای بالار فت اما قیمت سکه و طلا عقب نشینی کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر مشهد امروز دوم خرداد ماه، هر گرم طلای 18 عیار تا به این لحظه 2 میلیون و 572 هزار تومان معامله شده است؛ که نسبت به روز گذشته با کاهش قیمت همراه بوده است.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه همچنان در مسیر افزایش قیمت در حال حرکت است؛ به طوریکه نرخ تمامی مسکوکات و طلا بر روی تابلو صعودی ثبت شده است. سکه امامی نیز با افزایش یک میلیونی از نیمه کانال 32 میلیون تومان عبور کرد. نرخ دلار هم در کانال 52 هزار تومان ماند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 1 خردادماه 1402 قیمت هر گرم طلای 18 عیار 2 میلیون و 592 هزار تومان و سکه امامی 32 میلیون و 380 هزار تومان شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۸    
اقتصادنیوز: امروز قیمت دلار مبادله ای ثابت ماند اما قیمت سکه پیشروی کرد.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
/علی رغم افزایش نرخ طلا و سکه در بازار امروز، قیمت نیم سکه با کاهش 250 هزار تومانی نمایان شد. همچنین نرخ دلار در کانال 50 هزار تومان ماند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نرخ طلا 18 عیار در بازار امروز نسبت به دو روز قبل صعودی شد؛ آن طور که سایت اتحادیه طلا و ارز اعلام کرده فلز گران بهای داخلی ظهر امروز در محدوده 2 میلیون و 525 هزار و 900 تومان به فروش رسیده که در واقع 26 هزار و 100 تومان بالا رفته است
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرارو - دلار توافقی امروز شنبه 30 اردیبهشت بدون تغییر قیمت 42 هزار و 350 تومان فروخته شد اما در بازار طلا، نرخ طلا 18 عیار درمقایسه با خریدوفروش های پنجشنبه گرمی 11 هزار تومان افزایش پیدا کرد و به دو میلیون و 510 هزار تومان رسید ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز اگرچه نرخ طلا نزولی بود اما سکه بازان سعی کردند با توجه به ثبات نسبی نرخ دلار در تهران در روز جاری از مرز 30 میلیون و 300 هزار تومان حمایت کنند.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
یوسف تقی زادگان رئیس اتحادیه صنف فروشندگان طلا و جواهر مشهد از هجوم مردم به طلافروشی برای فروش سکه و طلا خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
قیمت سکه و طلا طی معاملات صبح امروز در بازار مشخص شد و تحت تاثیر عوامل اقتصادی داخلی و بین المللی شاهد افزایش قیمت در بازار بودیم. در ادامه جدول نرخ طلا و سکه را می بینید:
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه با کاهش یکدست قیمت ها در بازار امروز مواجه شد؛ چنانچه نرخ سکه امامی با ریزش نیم میلیون تومانی صدر نشین کاهش قیمت ها شده است. همچنین نرخ دلار هم با کاهش قیمت به کانال 50 هزار تومان عقب نشینی کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۶    
امروز، چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه نرخ طلا پس از تعطیلی روز قبل، روند کاهشی قابل توجهی را طی کرده است به طوریکه هر گرم طلای 18 عیار امروز 2 میلیون و 493 هزار تومان تا به این لحظه معامله می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۶    
اقتصادنیوز: امروز قیمت دلار مبادله ای ثابت ماند اما قیمت طلا و قیمت سکه عقب نشینی شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۱    
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. نرخ اسکناس و حواله یورو و قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار کاهش یافت و نرخ دلار و درهم نیز ثابت ماند.