پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۱:۰۹Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برندسازی»

بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شماره شهریورماه نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد. سخن سردبیر: شیوه خدمت روابط عمومی دیجیتال به بانکداری دیجیتال روابط عمومی دیجیتال با نفوذی که در رسانه ها و شبکه های اجتماعی دارد، با تولید محتوای دیجیتال و ارائه راهکارهای تبلیغاتی در این حوزه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی بوشهر از توسعه همکاری بازرگانی و اقتصادی بین استان بوشهر و کشور روسیه خبر داد و گفت: تشکیل کنسرسیوم صادراتی، برندسازی و تقویت و سرمایه گذاری در دستور کار بوشهر و مسکو قرار دارد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تدوین اطلس جامع گردشگری جزیره قشم خبر داد و گفت: برنامه ریزی های خوبی جهت برندسازی و استفاده از ظرفیت های گردشگری جزیره صورت گرفته است که امیدواریم به زودی تاثیرات مثبت آنها را شاهد باشیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- زعفران که در جهان به طلای سرخ معروف است می تواند از برترین محصولات ارزآور برای کشور باشد اما نبود برندسازی موجب شده که این محصول ارزشمند اصفهان با نام اسپانیا و دیگر کشورها به دنیا صادر شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان- فرماندار ویژه ملایر بابیان اینکه 45 واحد تولیدی مجوزدار در سامن فعال هستند، با اشاره به تولید بیش از 20 هزار تن محصول توسط این واحدهای تولیدی، بر لزوم حمایت، تبلیغ و برندسازی از این واحدها تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
ملارد- استاندار تهران بر ضرورت فراهم آوری زیرساخت لازم برای برندسازی جهانی پسته اخترآباد تاکید کرد و گفت: فرماندار ملارد برای تامین آب باغ های پسته اختر آباد مسئولان را پای کار بیاورد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۱    
همایش یک روزه کارآفرینی مبتنی بر برندسازی در صنعت نشر به همت انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصمیمات آنی و دفعتی را از موانع پیش روی توسعه صنعت حلال برشمرد و گفت: محدودیت های موجود در حوزه صادرات موجب شده که تجار نتواند از بازار محصولات حلال به درستی استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۲۱    
رئیس کمیسیون کشاورزی، صنایع تبدیلی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه برند های مختلفی برای بادام مامایی در بازار های هدف وجود دارد، گفت:، اما باید برندسازی بادام باید از مبداء تولید صورت بگیرد.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
احمد ابوالحسنی با بیان اینکه صنعت غذایی باید به سمت صنعتی شدن، برند سازی و استفاده از بسته بندی پیش برود گفت: صنعت قهوه و نوشیدنی های کشور به صورت چشمگیری رشد کرده است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۹    
چگونه در صنعت لوازم خانگی می توان برندسازی کرد؟ چه عواملی منجر به مرگ برندها می شود؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
صنعت مبل یکی از بنام ترین صنایع ارزآور کشور محسوب می شود اما مشکلات گرانی مواد اولیه و تحریمها و عدم برندسازی موجب شده تا میزان صادرات آن کاهش قابل توجهی نسبت به گذشته داشته باشد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۴    
در ماههای اخیر که افشاگری گروههای مختلف اپوزیسیون از یکدیگر در محافل عمومی و خصوصی شدت گرفته سناریوی برندسازی از رضا پهلوی نیز با درز مواضع آنها علیه یکدیگر به شکست انجامیده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: برگزاری نشست وزاری گردشگری کشورهای عضو اکو در اردبیل فرصت مهمی برای استان است و باید از این فرصت برای برندسازی گردشگری اردبیل استفاده کنیم.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۷    
کارشناس امور مالی و بانکی اظهار کرد: رقابت بانک ها در فضای اقتصادی کشور به واسطه ایجاد محدودیت در نرخ سود تسهیلات و سپرده بانکی کاهش یافته است، اما در این میان بانک های قدیمی کشور مانند بانک ملی توانسته اند با استفاده از بهبود ارایه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات برای خود برندسازی داشته باشند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی با حضور در دولت رئیسی یک قدم دیگر برای رجل سیاسی بودن برداشت و به نظر می رسد وزارت دولت رئیسی پلی بین او و انتخابات 1404 خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
برندسازی شهری توسعه لوگوهایی را در شهرها در بر می گیرد که به ایجاد هویت هایی مستقل و جهانی برای آن ها منجر می شود. نیویورک، ملبورن، هلسنیکی، پاریس و آمستردام شهرهای میزبان بهترین برندهای جهان به شمار می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای ملی زعفران ایران گفت: ایران بزرگترین تولید کننده بهترین کیفیت زعفران در جهان است اما متاسفانه سال ها است از آن در فرآیند برندسازی در این مزیت مهم غفلت شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری از آماده بودن 70 قطعه زمین ناحیه صنعتی بادام برای واگذاری خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر دکتری ارتباطات دانشگاه تهران با بیان اینکه در جهانی سازی تفکر اربعین، نقش زنان بسیار پررنگ است، گفت: رویداد اربعین را می توانیم یک برندسازی در جهان بدانیم که می تواند هویت مسلمانان را به دنیا معرفی کند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
با شناسایی ابعاد پیدا و پنهان مدلینگ و قالب گیری های بومی و ارزشی می توان از ظرفیت های تجاری آن در حوزه های مختلف بازاریابی و برندسازی استفاده کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۶    
اغلبشان کم سن و سال هستند با کلی وجه اشتراک به اصطلاح شیک در ظاهر. قدهایی بلند یا متوسط، اندامی لاغر و صورت هایی استخوانی با زوایایی به شدت و تصنع، اغراق شده.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: در سمینار و کارگاه آموزشی برندسازی زعفران که با حضور نمایندگان سازمان جهانی مالکیت معنوی WIPO و فعالان و صاحب نظران زعفران کشور در اتاق مشهد برگزار شد، الزامات احیای زعفران ایرانی در بازارهای جهانی بررسی شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- صنایع دستی یکی از مهمترین تولیدات در استان سمنان است اما کمتر در زمینه برند سازی این محصولات و تجاری سازی آن ها موفقیت هایی کسب شده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان - جلسه مشترک میان سیامک اسلامی سرپرست مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و هیات وایپو به ریاست آندرو مایکل آنگ مدیر آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) و دو نفر از متخصصان بین المللی، علی کیانی راد رئیس موسسه پژوهش های برنامه ریزی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در این مقاله، ما به بررسی تحولات اخیر در ایونت مارکتینگ و نقش آن در افزایش فروش و برندسازی می پردازیم.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نشست بررسی پروژه بین المللی برندسازی زعفران و پسته ایرانی امروز سه شنبه 21 شهریور ماه با حضور حسن بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
فعالیت های گسترده مدیریت شهری اصفهان به منظور افزایش توان خود در خدمات رسانی هنگام وقوع حادثه و برقراری ایمنی در شهر موید این نکته است که برندسازی آتش نشانی اصفهان در سطح کشور رویکردی آرمانی نیست و می توان به زودی شاهد تحقق آن بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون استاندار زنجان با اشاره به برگزاری شانزدهمین دوره جشنواره ملی آش ایرانی و هفدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی گفت: باید برای برندسازی این جشنواره تلاش کرد چرا که این جشنواره و نمایشگاه در رونق اقتصادی و گردشگری منطقه تاثیرگذار است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۵    
به دست آوردن جایگاه مناسب و بلندآوازه ساختن نام زعفران ایران در بازار های جهانی مستلزم اقداماتی عاجل است، امروز علم برندسازی در کنار دانش بازارسازی ازجمله ابزار های ایجاد تمایز میان محصولات مشابه از یکدیگر است و زمانی برای یک محصول برند شکل می گیرد که در ذهن مخاطب جایگاه داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست تخصصی برندسازی و تقویت محصولات دارای نشانه جغرافیایی به ویژه پسته و زعفران با استفاده از ظرفیت های بین المللی و حقوق مالکیت معنوی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۳۱    
استان کهگیلویه و بویراحمد صنعت فرآوری و بسته بندی و برندسازی بسیار ضعیف تر از آن چیزی است که تصور کنیم و هرگز نتوانسته ایم با توسعه این مهم صادرات خود را از نقطه ای که هم اکنون بر روی آن قرار داریم به نقطه مطلوب برسانیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۰    
یاسوج- ایرنا- هم اینک صادرات خام 2 محصول ارزشمند شیرابه "آنغوزه و باریجه" بدون بسته بندی و برندسازی از کهگیلویه و بویراحمد به گمرک استان های فارس و بندرعباس انجام می شود که این وضعیت اسراف در منابع طبیعی و بهره برداری نشدن بهینه از این منابع را در پی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۵    
نشست برندسازی زعفران با حضور جمعی از شرکت های تولید و صادرکننده زعفران و نماینده سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) روز شنبه در مشهد برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- رویدادهای بومی و محلی که طی حدود 2 دهه اخیر در مازندران به عنوان ظرفیت های گردشگری متکی بر فرهنگ جایگاه قابل توجهی پیدا کرده اند و پرمخاطب شده اند و در صورت برندسازی و تبلیغ مناسب می توانند به رونق اقتصاد گردشگری این استان کمک کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شیرابه آنغوزه و باریجه استان می تواند در سطح جهان مطرح شود اما نیازمند راه اندازی کارگاه بسته بندی و برندسازی این محصول هستیم.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۸:۰۶    
برندسازی برای کسب وکارها ضروری است، زیرا به ایجاد هویت منحصربه فرد برای محصولات و خدمات یک شرکت کمک می کند. همچنین می تواند موجب وفاداری مشتری و ارتباط عاطفی او با شرکت شود. نام تجاری می تواند پیچیده باشد، اما درک اصول اولیه قبل از شروع استراتژی برند ضروری است.
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۱:۰۸    
سه شنبه 02/6/14 ، اصفهان , (اخبار رسمی) : برندسازی شخصی مجموعه ای از فعالیت هایی است که برای تأکید بر هویت و مهارت های فرد انجام می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO)، پروژه بین المللی برندسازی زعفران و پسته را طی مراسم جداگانه ای در مشهد و تهران آغاز می کنند. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۰۲    
در این مقاله، در مورد همه چیز از هدایای تبلیغاتی جدید 1402، از جمله مزایای هدایای تبلیغاتی و تاثیر آنها بر رشد کسب و کار، انواع و بهترین انواع هدایای تبلیغاتی و موارد دیگر صحبت خواهیم کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
پس از سرمایه گذاری های هنگفت در عرصه فوتبال، عربستان سعودی در جدیدترین گام خود به منظور تحکیم روند برندسازی خود در سطح بین المللی، به سراغ سلبریتی های سایر کشورها رفته است ...
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
پس از سرمایه گذاری های هنگفت در عرصه فوتبال، عربستان سعودی در جدیدترین گام خود به منظور تحکیم روند برندسازی خود در سطح بین المللی، به سراغ سلبریتی های سایر کشورها رفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۷    
تبریز- برندسازی حلقه مفقوده گردشگری شهر تبریز که یکی از قطب های گردشگری کشورمان محسوب می شود، است این جمله بخشی از یادداشت طاهر خیری فعال رسانه ای برای بازار است.
شارا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۱    
یک دیوار رسانه ای می تواند به ایجاد یک تجربه برندسازی بصری یکپارچه و منسجم کمک کند که به تقویت شناخت برند و ایجاد یک محیط منسجم یکپارچه کمک می کند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۲۲    
پس از برندسازی محصول، طراحی بسته بندی و چاپ جعبه و برچسب گذاری آن ضروری است. برندسازی، بسته بندی و لیبل گذاری فعالیت های بسیار تخصصی هستند که نیاز به خدمات متخصصان تبلیغات دارند. یعنی مشتری محصول را انتخاب نمی کند بلکه برند همراه با بسته بندی و برچسب فروخته می شود. ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۱:۵۱    
تنظیم سند راهبردی صنایع ورزشی، افزایش کیفیت تولیدات صنایع ورزشی برای جلوگیری از محصولات خارجی، توجه به برندسازی در تولیدات داخلی و ... از موارد مطرح شده در نخستین جلسه کارگروه ملی صنایع ورزشی کشور بود.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۷    
برندسازی و تبلیغات کسب و کارهای مختلف گام مهمی در گسترش آن ها به حساب می آید و چاپ نایلون یکی از روش های کارآمد در این زمینه محسوب می شود. قاعدتا نایلون های خوش آب و رنگی که روی آن ها نام یک شرکت یا کسب و کار نقش بسته ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۷    
کارشناسان حوزه دیجیتال مارکتینگ با استفاده از شبکه های اجتماعی میزان فروش یا خدمات یک برند را گسترش و بهبود می بخشند. یک فرد کارشناس در این حوزه می بایست برای جذب مخاطبان، مشتریان و فروش محصولات و خدمات بیشتر و در راستای برندسازی سازمان خود تلاش کند ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۱    
مدیرکل پست گیلان از راه اندازی نخستین پلتفرم واسط پستی در استان را بمنظور حمایت از مشاغل خرد و خانگی برای فروش و ارسال محصولات خود دانست و اضافه کرد این سامانه با کاربری بسیار ساده هم اکنون در اختیار تولید کنندگان قرارداد. ...