یکشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۲:۴۴Sep 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایندگان آمریکا»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 17 نماینده از حزب دموکرات و جمهوریخواه در نامه ای از لوید آستین وزیر دفاع آمریکا خواستند که پهپادهای پیشرفته را برای استفاده علیه نیروهای روسیه در اختیار اوکراین قرار دهد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه ای گفت که از توافق هسته ای با ایران حمایت می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که از توافق هسته ای دولت این کشور با ایران حمایت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۹   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس مجلس نمایندگان آمریکا در گفت وگویی اعلام کرد که از رییس جمهور این کشور برای انجام دادن توافق با ایران حمایت می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۱:۰۲    
علی حیدری خبرنگار حوزه بین الملل در توییتی نوشت: درباره سفر نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به ارمنستان اظهارنظرهای متفاوتی در کشور مطرح شده و برخی از آن به خیانت ایروان به تهران یاد می کنند و تهدید جدید علیه ایران ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-سعیده سادات فهری : این روزها ذهن تصمیم سازان و تحلیلگران درگیر این مساله شده است که ایران با سفر پلوسی به ارمنستان چه کند؟ این سوال وقتی اهمیت بیشتری می یابد که بر تاکیدات اخیر رئیس مجلس نمایندگان آمریکا درباره حفظ مرزهای ژئوپلیتیک در قفقاز جنوبی متمرکز شویم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در پایان سفر به ارمنستان بیانیه صادر کرد و از تعهد واشنگتن به ایروان سخن گفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۱    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد که سفر هیئت کنگره به ایروان پیش از تشدید تنش در مرزها برنامه ریزی شده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پس از سفر جنجالی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به ایروان و اعتراض باکو، مقامات واشنگتن از نشست سه جانبه وزرای خارجه آمریکا، ارمنستان و جمهوری آذربایجان در نیویورک خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور ترکیه اظهارات رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مورد درگیری بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان را غیرقابل قبول خواند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۳:۰۶    
نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و سیاستمدار کهنه کار آمریکایی دو روز پیش وارد ارمنستان شد و با مقامات این کشور دیدار کرد. در گفت وگویی که با علیرضا تقوی نیا، کارشناس مسائل بین الملل داشتم به بررسی ابعاد مختلف سفر پلوسی پرداختم. مشروح این گفت وگو را می خوانید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز یکشنبه حمایت قاطع خود را از ارمنستان ابراز و حملات غیرقانونی و مرگبار آذربایجان به همسایه خود را محکوم کرد و آشکارا در مناقشه ای که مقامات آمریکایی دست به میانجی گری محتاطانه زده بودند، جانب ارمنستان را گرفت.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۶    
دفتر رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با انتشار بیانیه ای خبر داد که نانسی پلوسی برای برجسته کردن تعهد ایالات متحده به امنیت، شکوفایی اقتصادی و حکومت دموکراتیک ارمنستان و منطقه قفقاز به ارمنستان سفر کرده است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۳۱    
ایران پرس: نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در سفر به ارمنستان از مخالفت کشورش با تغییر مرزهای ارمنستان خبر داد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که به ارمنستان سفر کرده ازحمایت از ارمنستان و مقابله با ترکیه در زمینه مسئله قره باغ کوهستانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین در واکنش به سفر رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به ارمنستان اظهار داشت که اقدام های عوام فریبانه کمکی به تثبیت اوضاع نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (دوشنبه) در واکنش به سفر اخیر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به پایتخت ارمنستان تاکید کرد، می توان از هرگونه گام واقعی در راستای عادی سازی روابط بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان استقبال کرد اما سخنان پرهیاهوی پلوسی کمک کننده نیستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۹    
همزمان با تنش های فزاینده میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان در منطقه قفقاز و مرز های شمالی ایران، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به ایروان، پایتخت ارمنستان سفر و با مقامات این کشور دیدار و رایزنی کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عملکرد ضعیف و تحقیرآمیز جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در عرصه داخلی و خارجی، ایالات متحده را بر آن داشته تا از دیگر مهره های خود برای اجرای سیاست مداخله و تنش آفرینی در جهان استفاده کند و اسم رمز این راهبرد "نانسی پلوسی" رئیس مجلس نمایندگان آمریکا است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۹    
یک کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به سفر رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به ایروان گفت: البته بی ثباتی در قفقاز منافع راهبردی و حیاتی ایران را تحت تاثیر قرار می دهد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت: ما به حمایت از یکپارچگی دموکراسی ارمنستان و مرزها ادامه خواهیم داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان اتهامات بی اساس و سخنان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در ایروان در خصوص درگیری های مرزی اخیر با ارمنستان را غیرقابل قبول خواند و یادآور شد که این سخنان با هدف مخدوش کردن اوضاع منطقه قفقاز بیان شده است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۲    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز یکشنبه پس از آغاز دور تازه درگیری ها بین ارمنستان و آذربایجان که منجر به کشته شدن بیش از 200 نفر در این هفته شد، وارد پایتخت ارمنستان شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سفیر پیشین ایران در آذربایجان گفت: سفر نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان آمریکا به ایراوان، هشداری برای ایروان و باکوست که ممکن است این روند تنش میان آنها را پیچیده کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با حضور رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در ارمنستان، رئیس جمهوری آذربایجان با وزیر امور خارجه آمریکا درباره وضعیت منطقه و کریدورهای حمل و نقل و اوضاع آتش بس فعلی گفتگو کردند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۴:۱۳    
نانسی پلوسی، سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا روز یکشنبه در دیداری از ارمنستان آنچه را حملات مرزی غیرقانونی آذربایجان به این کشور نامید، محکوم کرد و به این متحد روسیه قول همکاری آمریکا را داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۳:۰۳    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که 12 مرداد ماه با وجود مخالفت چین در سفری جنجالی راهی تایوان شده و اوضاع این منطقه را به شدت به هم ریخت، این بار و در میانه داغ شدن دوباره منازعه میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان وارد ایروان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا همچنان بر تعهد ایالات متحده به حل و فصل مناقشه قره باغ کوهستانی از طریق مذاکره تاکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا وارد ارمنستان شد؛ جایی که پس از درگیری با کشور همسایه اش (آذربایجان) که منجر به کشته شدن صدها سرباز از هر دو طرف شد، آتش بس برقرار شد. پلوسی روز شنبه وارد ایروان، پایتخت ارمنستان شد ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در سفر به ارمنستان بر حمایت از صلح و دموکراسی تاکید کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۲    
سفر نابخردانه پلوسی به منطقه تایوان چین، علاوه بر نقض شدید اصل چین واحد، به گونه ای بدخواهانه حاکمیت ملی چین را مورد تجاوز قرار داده و علاوه بر برانگیختن آتش خشم مردم چین، با مخالفت گسترده بین المللی نیز مواجه گشت.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی درگیری های مرزی میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان، نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان آمریکا در سفری تاریخی به ایروان رفته است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرویس خارجی- در بحبوحه درگیری خونین بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا شامگاه شنبه وارد ایروان شد تا پرسش های جدی در مورد چرایی این سفر مطرح شود. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فریدون مجلسی کارشناس روابط بین الملل در گفتگو با ستاره صبح تشریح: ستاره صبح/مصطفی فروغی: نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته به ارمنستان سفر کرد و در آنجا گفت: جمهوری آذربایجان مسئول درگیری مرزی با ارمنستان است ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه جمهوری آذربایجان از اظهارات رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در سفر به ارمنستان به شدت انتقاد کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه جمهوری آذربایجان امروز در واکنش به اظهارت نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در خصوص به رسمیت نشناختن مرزهای جدید میان باکو و ایروان، با صدور بیانیه ای اعلام کرد اظهارات نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مورد مناقشه جمهوری آذربایجان و ارمنستان ذهنی و ناعادلانه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جمهوری آذربایجان روز یکشنبه سخنان مداخله جویانه و جانبدارانه نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که باکو را به آغاز درگیری ها با ارمنستان متهم کرده بود، بی اساس، ناعادلانه و لطمه زننده جدی به تلاش های صلح میان این 2 جمهوری دانست.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جمهوری آذربایجان به مواضع رئیس مجلس نمایندگان آمریکا درباره درگیری های مرزی ایروان و باکو واکنش نشان داد و اعلام کرد که اظهارات نانسی پلوسی نه تنها در راستای خدمت به صلح منطقه نیست، بلکه باعث تشدید تنش ها می شود.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در سفر به ایروان جمهوری آذربایجان را مسئول درگیری های مرزی اخیر با ارمنستان دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه جمهوری آذربایجان اظهارات رئیس مجلس نمایندگان آمریکا درباره تنش های اخیر بین باکو و ایروان را ناعادلانه توصیف کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۵    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا حملات آذربایجان به ارمنستان را مرگبار توصیف و آن را محکوم کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز (یکشنبه) گفت، واشنگتن حملات مرگبار جمهوری آذربایجان علیه ارمنستان را محکوم می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز در ایروان با محکوم کردن حمله آذربایجان به حاکمیت و مرزهای ارمنستان، تاکید کرد که واشنگتن نگران نفوذ روسیه و امنیت ارمنستان است و آماده کمک به این کشور است، ولی انتخاب با خود مقامات ایروان است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز شنبه اعلام کرد که در راس هیئتی از کنگره به ارمنستان سفر می کند، که دفتر او اعلام کرد که او را به بالاترین مقام آمریکایی تبدیل کرده است که از زمان استقلال این کشور در سال 1991 به این کشور سفر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در سفر به ارمنستان، جمهوری آذربایجان را شروع کننده درگیری های مرزی اخیر دانسته و آن را قویا محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به درگیری اخیر ایروان و باکو، آنچه وی "حملات غیرقانونی جمهوری آذربایجان" خواند را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا پس از ورود به ارمنستان، در اظهاراتی، به درگیری اخیر بین این کشور و جمهوری آذربایجان پرداخت.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
دفتر رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با انتشار بیانیه ای خبر داد که نانسی پلوسی برای برجسته کردن تعهد ایالات متحده به امنیت، شکوفایی اقتصادی و حکومت دموکراتیک ارمنستان و منطقه قفقاز به ارمنستان سفر کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۰    
تهران- ایرنا- تحلیلگران سفر نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا به ارمنستان را نمایشی توصیف کرده و آن را عامل بی ثباتی بیشتر منطقه و با هدف کسب حمایت جمعیت ارامنه داخل آمریکا در آستانه انتخابات کنگره توصیف کردند و برخی معتقدند واشنگتن در صدد تشکیل جبهه جدیدی در قفقاز برای مقابله با مسکو ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۴    
نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به همراه چند نماینده کنگره به ارمنستان رفته است.