سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۱۳:۵۶Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سران قوا»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دو نامه اخیر دکتر احمد توکلی به سران قوا بابت موضوع مولدسازی، بحث درباره فرآیند واگذاری اموال دولتی را دوباره داغ کرده است. مقامات دولت و در ادامه، رییس دیوان عالی کشور واکنش های جدی نسبت به یکی از ادعاهای مطرح شده در حاشیه نامه آقای توکلی نشان داده و آن را تکذیب کردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اعلام کرد، تعیین پرونده انتخابات هیئت رئیس اتاق بازرگانی پس از هماهنگی نهایی با سران قوا اعلام خواهد شد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۶    
وزیر اقتصاد آخرین جزئیات مربوط به انتخابات پر حاشیه اتاق بازرگانی ایران را اعلام کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۵    
عضو کمیسیون اصل 90 در گفتگو با روزپلاس در واکنش به خبر عضویت سران قوا در هیات نظارت مجمع تشخیص مصلحت گفت: با این اقدام، تصمیم گیری هیات نظارت مجمع به سمت انطباق با واقعیات روز کشور خواهد رفت.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
با موافقت رهبری، سران قوا عضو هیات نظارت مجمع تشخیص شدند
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از افزایش اعضای هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام به 24 نفر خبر داد و گفت: رؤسای قوای سه گانه هم به ترکیب جدید هیئت عالی نظارت پیوسته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه طبق مصوبه شورای هماهنگی سران قوا و براساس بررسی آخرین صورت مالی شرکت تعیین تکلیف شرکت هفت تپه انجام خواهد شد، گفت: در حوزه تسهیلات تبصره 18 تلاش دولت بر این است که نرخ ترجیحی تسهیلات را به مانند گذشته در نظر بگیرد.
حسین انتظامی، رئیس پیشین سازمان سینمایی هم در توییتی با اشاره به افشاگری احمد توکلی از حق الزحمه چند هزار میلیاردی برای هیئت هفت نفره مولدسازی نوشت: نامه دکتر توکلی درباره مولدسازی اموال دولت بسیار تکان دهنده است. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۲:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
هشدار احمد توکلی به نمایندگان مجلس اشاره: مولدسازی پدیده نوظهوری است که در کشور متولد شده است. از همان ابتدا مخالفت گسترده ای با این طرح به دلیل نداشتن مصوبه مجلس صورت گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
در ساعات اخیر صوتی منتشر شده است که نشان می دهد دشمنان، 100 روز قبل از اغتشاشات شهریور 1401، ایجاد آشوب را در آن ایام وعده می دهند و از برنامه ریزی هایی سخن می گویند که براساس آن، ترور برخی سران قوا و فرماندهان سپاه در شهریور سال گذشته، در دستور کار قرار داشته است.
اقتصاد آنلاین / دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: تخصیص حق الزحمه برای 7 عضو محترم هیات عالی مولدسازی از جمله سران عالی رتبه قوای سه گانه از محل منابع حاصله نه تنها از پایه و اساس کذب بوده و صحت ندارد بلکه در آینده نیز وجود نخواهد داشت و اعضای هیات عالی هیچ حق الزحمه ای بابت مولدسازی دریافت نمی کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی طی بیانیه ای به ادعاهای احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره مولدسازی پاسخ داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به سران قوا پیشنهاد کرد با لغو مصوبه مولدسازی، زمین های دولتی به طور رایگان در اختیار طرح جهش ملی مسکن قرار بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به سران قوا پیشنهاد کرد با لغو مصوبه مولدسازی، زمین های دولتی به طور رایگان در اختیار طرح جهش ملی مسکن قرار بگیرد.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، به ریاست سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یکصد و چهل و هشتمین نشست کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا به ریاست دبیر شورا و با حضور مسئولان دستگاه های ذیربط با موضوع " مدیریت ناترازی فزاینده گاز طبیعی و برق " در محل دبیرخانه شورا برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
یکصد و چهل و نهمین نشست کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا به ریاست دبیر شورا و با حضور مسئولان دستگاه های ذیربط با موضوع "صرفه جویی منابع ارزی و افزایش تولید داخلی و حمایت از بازرگانان و تولیدکنندگان کالاهای اساسی" و "رد دیون سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح" در محل دبیرخانه شورا برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۱    
حضرت آیت الله خامنه ای، فرمان مهمی را درخصوص مبارزه ی همه جانبه و سازمان یافته با مفاسد مالی و اقتصادی، خطاب به سران قوا صادر کردند. متن فرمان رهبر انقلاب اسلامی به رؤسای قوای سه گانه بدین شرح است:
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۳۸   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا ، گفت: نیازمند برنامه ریزی جامع و روشن برای موضوعات و محورهای کلیدی کشور مانند انرژی و یارانه هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۲۹    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش گفت: مدیر مدرسه عامل پیشرفت های فرهنگی و تربیتی است و اصلی ترین سرمایه کشور در دستان او تربیت می شوند. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مهدی موحدی بک نظر سخنگوی سازمان امور مالیاتی کشور بیان داشت: در یکصد و چهل و هفتمین نشست کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا پیرامون چالش های سازمان امور مالیاتی درخصوص معوقات مالیاتی با حضور دکتر سبحانیان رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور و مسئولان و کارشناسان ...
رویش زاگرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس : با پیام تلفنی دکتر محسن رضایی رییس دبیرخانه تنظیم روابط سران قوا موکب حضرت فاطمه زهرا(س)وابسته به خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی فعالیت خود را به مناسبت ایام اربعین آغاز نمود. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
کمیسیون شورای عالی هماهنگی سران قوا با بررسی پیشنهاد تصویب و ابلاغ احکام مالی و چالش های سازمان امور مالیاتی در زمینه معوقات، مقرر کرد کمیته ای ویژه لیست معوقات مالیاتی را به تفکیک قابل وصول و غیرقابل وصول برای ارائه به مراجع نظارتی تهیه کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به وضعیت فجیع قاچاق سوخت و قاچاق اتباع خارجی در استان کرمان، گفت: باید هر چه سریع تر به این وضعیت پایان داده شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سران قوا از آغاز فعالیت دولت سیزدهم پیرو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، عزم خود را برای حل مشکلات جامعه جزم کردند و یکدل و همنوا همراه شدند تا اعتماد آسیب دیده مردم را ترمیم و گره ای از مشکلات جامعه باز کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به تردد خودروهای شوتی حامل اتباع افغانستانی غیر مجاز و همچنین خودروهای حامل سوخت قاچاق در محورهای استان کرمان، خواستار تصمیم گیری سران قوا برای مقابله با این پدیده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مجوز مدارس غیردولتی در دوره ابتدایی باید محدود شود، گفت: این هفته مصوبه سران قوا را برای تدریس بازنشستگان در دوره ابتدایی دریافت خواهیم کرد.
یکصد و چهل و ششمین نشست کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا به ریاست دبیر شورا و با حضور مسئولان دستگاه های ذیربط با موضوع ساماندهی وضعیت سهامداران شرکت هفت تپه برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که بازار خودرو از بهمن ماه سال گذشته تا امروز شرایط نسبتا با ثباتی را طی می کند در چند وقت اخیر برخی زمزمه ها درباره حذف شورای رقابت و آزادسازی قیمت خودرو و همچنین حذف سامانه یکپارچه خودرو مطرح شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزارت صمت در تلاش است با حذف قیمت گذاری دستوری، تعیین قیمت را به هیات مدیره خودروسازان واگذار کند. اولین قدم در این زمینه عبور از شورای رقابت است ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس اسبق اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) نامه ای سرگشاده خطاب به سران قوا نوشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۰:۰۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: با توجه به مصوبه سران قوا واحدهای صنفی متخلف علاوه بر10 برابر جریمه به اشد مجازات پلمپ واحدصنفی محکوم خواهند شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۲۶    
جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور سران سه قوه و دیگر اعضای این شورا در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتستان در مجلس با اشاره به مشکلات کشاورزان و عدم توجه دولت به این قشر گفت: دولتی که ادعا می کند درآمدش افزایش پیدا کرده چرا مطالبات کشاورزان و گندمکاران و بازنشستگان را پرداخت نمی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
صد و چهل و پنجمین جلسه کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با حضور محسن رضایی دبیر شورا و همچنین نماینده رئیس قوه قضائیه و دستگاه های ذیربط برگزار شد.
دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: استقلال بانک مرکزی در ایران بد تفسیر شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی 18 استان کشور در نامه ای خطاب به سران قوا نکاتی را ناظر بر همدلی، حل اختلافات و تفکیک قوا خاطرنشان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در حال حاضر تعامل خوبی بین مجلس و دولت وجود دارد، گفت: جلسات سران قوا و هماهنگی بین دولت و مجلس در تصویب برنامه توسعه مصداق تعامل سازنده است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، محمد رضوانی فر در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان غذا و دارو، گفت: تامین مواد اولیه، دارو و تجهیزات پزشکی در شرایط کنونی کار سختی است که دست اندرکاران سازمان غذا و دارو آن را به خوبی انجام می دهند. ...
صنایع   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست سران قوا در محل دفتر ریاست جمهوری برگزار شد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، سیدحیدر محمدی در مراسم امضای تفاهم نامه سازمان غذا و دارو با گمرک که در سازمان غذا و دارو برگزار شد، با بیان اینکه این تفاهم نامه همچنین برای تسهیل در واردات مواد اولیه و قطعات ساخت برای تولیدکنندگان و تسهیل در ترخیص دارو و تجهیزات پزشکی منعقد شد ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از موافقت سران قوا برای تعیین تکلیف کارخانه لاستیک البرز (کیان تایر) با مدیریت استاندار تهران پس از 11 سال خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست سران سه قوه با حضور سید ابراهیم رئیسی ، غلامحسین محسنی اژه ای و محمدباقر قالیباف بعد از ظهر شنبه (28 مرداد) به میزبانی دفتر رئیس جمهور برگزار شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۳۴    
نشست سران قوا به میزبانی دفتر رئیس جمهور برگزار و مهم ترین مسائل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۱:۱۴   + ۵۲ سایت دیگر  
نشست سران قوا به میزبانی دفتر رئیس جمهور برگزار و مهم ترین مسائل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۱:۱۳    
به گزارش ایران آنلاین، نشست سران قوا به میزبانی دفتر رئیس جمهور برگزار و مهم ترین مسائل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت. نشست سران سه قوه با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نشست سران قوا به میزبانی دفتر رئیس جمهور برگزار و مهم ترین مسائل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در مورد اتفاقات مهم دفاع مقدس در مرداد ماه در توییتی نوشت: