یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۲:۱۸May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روزه خواران»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اراک-فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت:با توجه به اینکه روزه خواری از جرایم مشهود می باشد ، با روزه خواران در ملاء عام طبق قانون برخورد خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه مخالف برخورد شدید و غیرمنطقی با روزه خواران هستم، گفت: از مسافران نوروزی می خواهیم حرمت ماه مبارک رمضان را حفظ کنند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دزفول گفت: طرح جمع آوری قلیان و برخورد با قلیان سراها و روزه خواران در دزفول اجرا و 100 عدد قلیان در این شهرستان جمع آوری شد. سرهنگ "روح اله گراوندی" روز سه شنبه افزود: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و درخواست های مسوولان و مردمی ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام روحانی ضمن تاکید بر لزوم برخورد با هنجارشکنان در ماه مبارک رمضان گفت: دستگاه های برنامه ریز در شهرستان رودسر باید تمهیدات لازم را بیاندیشند تا بهانه دست روزه خواران داده نشود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۹    
فرمانده انتظامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: در ماه رمضان با افرادی که تظاهر به روزه خواری داشته باشند، طبق وظیفه قانونی برخورد خواهد شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اگر وضعیت تورم و قیمت ها در دولت روحانی مشابه امروز بود، چه می کردید؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سخنگوی شورای سیاستگذاری از انتصابات جدید ائمه جمعه در 57 پایگاه در سراسر کشور خبر داد و گفت: نماز جمعه یکی از منبرهای اصلی و تبیین گر در زمان فتنه است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
قرن نو نوشت : آیت الله ایازی گفت : نباید خطیب نمازجمعه یک نگاه محدود سیاسی داشته باشد و تنها به نفع یک حزب و جریان سیاسی نزدیک به خود سخن بگوید. نگاه مطلق به یک جریان سیاسی موجب می شود تا روز به روز نمازگزاران کمتری در فریضه مهم نماز جمعه حاضر شوند. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سرویس اجتماعی شهدای ایران : بنابر اظهارات یکی از اساتید در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران به روزه خواری علنی چند نفر از دانشجویان اعتراض کرده و دانشجویان با حمایت یکی از کارمندان دانشگاه، اقدام به برخورد فیزیکی با این استاد می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان با تاکید بر اینکه مردم خودشان موارد مربوط به عدم روزه حوالی در ملاء عام را رعایت می کنند، گفت: برنامه پلیس در برخورد با اعمال خلاف قانون در این طرح تذکر لسانی است و پیامک ارسال نمی شود ولی اگر کسی در این مورد مشکلی دارد برای بررسی مراجعه کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر پیشین ارتباطات با انتشار عکسی که نشان می دهد تصویر امام خمینی (ره) از روی دیوار نهاد ریاست جمهوی حذف شده ، از این اقدام انتقاد کرد. جدل داغ توییتری آذری جهرمی با دبیر ستاد امربه معروف اصفهان درباره دستور برخورد چند نفره با روزه خواران
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت در راهپیمایی همراه با کودکان، قواعد خاص خودش را دارد. بزرگتر ها باید با زبان روزه، بچه ها را مدیریت کنند. ظاهرش کمی سخت است، اما قطعا شیرینی و رشد آن بیشتر از سختیش خواهد بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- رئیس کل دادگستری قزوین با بیان این موضوع که فقها برخورد سختگیرانه با روزه خواران را رد کرده اند گفت: برخورد نرم با روزه خواران در جامع ما جنبه تفریط پیدا کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: لازم طرح برخورد با هنجار شکنان و روزه خواران تشدید شود، همچنین برخورد و بازدید مستمر از واحدهای صنفی غیرضرور مانند بستنی فروشی ها ضرورت دارد و باید وضعیت بستنی فروشی ها به طور جدی رسیدگی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۵    
معاون پیشیگری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: ضابطان قضایی بایستی با روزه خواران در ملاء عام و هنجار شکنان برخورد جدی کنند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۶    
به طور کلی از چند سال پیش قبح روزه خواری برای روزه خواران شکسته شده است و آنهایی که اهل مراعات در ماه رمضان نیستند بدون واهمه و بعضا با گستاخی به این عمل غیرشرعی مبادرت می ورزند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۹   + ۴۷ سایت دیگر  
پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: تظاهر به روزه خواری جرم مشهود تلقی و با مرتکبین طبق قانون برخورد خواهد شد.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مسافر بیماری در افغانستان که برای مراجعه به پزشک به غور رفته بود، توسط طالبان مجازات شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تسنینم نوشت:حجت الاسلام میردامادی با اشاره به اینکه متأسفانه این روزها زمزمه برگزاری مراسم با افطاری های میلیاردی در اصفهان به گوش می رسد، گفت: اگر از شنیدن این خبر از غصه بمیریم حق مان است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان خطاب به برگزار کنندگان افطاری های میلیاردی در اصفهان گفت: آیا شما شیعه علی هستید؟ این افراط کاری ها و اسراف ها و این قبیل کار ها که بعضا از بیت المال است، این ساختار و حرمت شکنی ها را به چه کسی باید گفت؟ حتی اگر کسی شما را توبیخ نمی کند، از خدا بترسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۱    
گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: با هنجارشکنان و روزه خوارانی که اصرار بر روزه خواری در ماه رمضان دارند، برخورد قاطعانه می کنیم.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۵    
سرویس فرهنگی شهدای ایران : دهه نخست ماه رمضان است و در طول روز در پایتخت ایران اسلامی خوردن و آشامیدن و سیگار کشیدن در خیابانها و مراکز عمومی به صورت علنی و در کمال وقاحت و جسارت جریان دارد و روزه خواران بدون ترس و آزادانه همچنان به لگدمال کردن حرمت ماه رمضان مشغولند به گونه ای که انسان شک می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۰۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در عهد قاجار روزه خواران چه وضعیتی داشته باشند، خوب است؟ روزه خواری در دربار مشکلی نداشت! ولی در میان مردم عادی، روزه خواران رسوا بودند و یک ماجرای جالب هم در تاریخ هست درباره رفتار عجیبی که با روزه خواران شد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
در حوزه عفاف و حجاب ما برنامه داریم و برنامه هایمان را به وزارت کشور اعلام کرده ایم. بدون اینکه مردم بخواهند در مقابل یکدیگر قرار بگیرند با یک شکل دیگری اقدامات در حوزه عفاف و حجاب انجام می شود و از دستگاه ها هم این موضوع باید شروع شود بالاخره افراد باید برای حضور در سرکار چارچوبی را بپذیرند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
گشت های مشترک تذکر لسانی در ماه رمضان برای پیشگیری از روزه خواری در ملاء عام در راه اندازی شد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۰۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان در خطبه های نماز جمعه این شهر خطاب به حضار گفت: باید خود مردم امر به معروف و نهی از منکر را انجام دهند، اگر تنهایی امکان انجام این کار را ندارید چند نفره بروید و بساط روزه خواران را به هم بریزید، نمی گویم دعوا کنید ...
پرسش   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۶    
این نخستین بار است که یک روحانی مسئول چنین دستور و اظهاراتی را که مبنای اسلامیت آن محل تردید است، به زبان می آورد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
یکی از بستن فضای مجازی سخن می گوید و حمله به روحانیون در صحن رضوی را به این موضوع ربط می دهد و دیگری از مردم می خواهد به صورت چندنفره بساط روزه خواران را به هم بزنند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
یک عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه تاکید کرد: تریبون های نماز جمعه باید نقش امنیت آفرین داشته باشد و منجر به ایجاد آرامش شود. امروز دارو به صورت پلکانی گران می شود. مایحتاج مردم افزایش قیمت پیدا می کند. چرا دولتمردان و آقایان خطبای نماز جمعه در این موارد فریاد نمی کشند؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یک مجری تلویزیون انتقاد تندی از سخنان اخیر امام جمعه اصفهان درباره برخورد با روزه خواران کرد و تاکید کرد از فردا هر انفاق ناگواری در اصفهان رخ دهد، مسئولش ایشانند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات سابق از سخنان آیت الله طباطبایی نژاد که به مردم گفته چند نفره بروید و بساط روزه خواران را به هم بریزید ، انتقاد و طغنه تندی زد.
میهن نوین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان درخواست کرد که مردم چند نفره بروند و بساط روزه خواران را به هم بریزند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
طباطبایی نژاد گفت: باید خود مردم امر به معروف و نهی از منکر را انجام دهند، اگر تنهایی امکان انجام این کار را ندارید چند نفره بروید و بساط روزه خواران را به هم بریزید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه عسلویه گفت: به نیروهای انتظامی و بسیج عرض کنم با حرمت شکنان و روزه خواران برخورد قانونی منطقی و قدرتمندانه داشته باشید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۰۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
در هفته ای که سپری شد، حمله به 3 روحانی در حرم امام رضا (ع)، درخواست دادستان کل کشور برای برخورد با روزه خواران در ملا عام و قرار گرفتن نام بازیکن سابق پرسپولیس در لیست متهمان یک شبکه کلاهبرداری مهم ترین اخبار حقوقی و قضایی بودند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گلستان از برخورد قاطع با حرمت شکنان در ماه مبارک رمضان در این استان خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حلول ماه مبارک رمضان مقارن شد با دستور دادستان کل کشور در برخورد با روزه خواران و تاکید بر این عبارت که خودرو حریم شخصی نبوده لذا نیروی انتظامی مامور و مجاز به برخورد با روزه خواران در چنین فضایی است سبب اولین چالش و پرسش حول این محور شد که مگر به موجب قانون آئین دادرسی کیفری و مقررات حقوق شهروندی ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۳    
وی ادامه داد: در فقه ما آمده است که شما نباید کار خلاف شرعی را در ملاء عام انجام دهید. این در قانون هم آمده. حالا که این عمل جایز نیست سوال این است که چطور باید برخورد شود؟ باید از خود بپرسیم که برخوردهای این سال ها با روزه خواران موثر واقع شده است؟ چقدر آمار روزه خواری کم شده است؟ اگر کسی هم ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۲    
همین امسال و درست یک روز قبل از آغاز ماه رمضان دادستانی به نیروی انتظامی دستور داد که با روزه خواران برخورد قانونی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
جانشین انتظامی استان همدان گفت: عوامل انتظامی با افرادی که با تظاهر به روزه خواری اقدام به خوردن و آشامیدن در انظار عمومی می کنند، برخورد می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که روزه خواری در ملاءعام جُرم بوده و با روزه خواران در ملاءعام برخورد قاطع قانونی می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
فارس: الله وردی حسن زاده رئیس اتحادیه نانوایان ارومیه اظهار داشت: موضوع ممنوعیت پخت نان بربری و سنگگ به عنوان نان صبحانه از زمان پیروزی انقلاب و حتی قبل از آن همواره در استان آذربایجان غربی اعمال شده است و این امر مبحث تازه ای نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه گفت: رویکرد پلیس در برخورد با روزه خواری، آموزش، تذکر و ارشاد قانونی است و در صورت عدم تاثیر اقدامات پیشگیرانه، برخورد مناسب با حفظ کرامت انسانی به عمل می آید.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۰۰:۳۹   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر ماکو به رویداد24 خبر داده که یکی از نهادها در شهرستان ماکو دستور داده چون نان بربری نماد صبحانه است، در ماه رمضان در شیفت صبح باید تعطیل باشند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه باید حرمت افراد روزه دار حفظ شود، گفت: با هنجارشکنان ماه رمضان و روزه خواران در ملا عام برخورد می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم دادستان عمومی و انقلاب قم روزه خواری در ملأعام و انظار عمومی را طبق ماده 638 قانون مجازات اسلامی، جرم دانست و از افرادی که به دلایل شرعی و پزشکی نمی توانند روزه بگیرند خواست با احترام به ماه مبارک رمضان، از روزه خواری در ملأعام خودداری کنند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۱:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
عمل روزه خواری در ملأعام در ماه مبارک رمضان رفتاری ناپسند است و حتی افرادی که عذر شرعی دارند باید حرمت روزه داران را حفظ کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۰۷:۵۶    
امام جمعه اندیمشک گفت: باروزه خواران در این شهرستان برخورد قانونی می شود.