جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۳:۰۳Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال آب»

باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: روند اجرایی طرح انتقال آب بن به بروجن به هیچ پروژه دیگری گره نخواهد خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
طول خط انتقال از سد آزاد به تصفیه خانه سنندج 27 کیلومتر است و افق این پروژه برای تأمین آب شرب جمعیت 700 هزار نفری شهر سنندج است و بالغ بر 300 میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه برآورد شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران طی نامه ای 2 صفحه ای که از سوی قاسم تقی زاده خامسی، معاون امور آب و آبفای وزارت نیرو و رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، به رضا انجم شعاع، معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو در مجلس شورای اسلامی ارسال شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران پس از انتشار گزارش های سریالی خبرگزاری ایسنا از مخالفان و موافقان ایجاد سد فینسک و انتقال آب از مازندران به سمنان، روابط عمومی اداره کل آب منطقه ای سمنان به گزارش "احداث سد فینسک؛ مغایر با اصول 5 گانه یونسکو" واکنش نشان داد.
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۴    
خشکسالی از تنور گرم تابستان شعله می کشد بر بیابان و باد داغی پوست صورت کودکان را می ساید. هلال احمر آب آشامیدنی این مردم را برای چند روزی فراهم می کند و می کوشد آب شرب سالم و پایدار را با انجام لوله کشی و اجرای طرح انتقال آب فراهم کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۲۶    
سنندج - ایرنا - پروژه سامانه انتقال آب از سد آزاد به تصفیه خانه سنندج با 25 درصد پیشرفت در حال انجام است. چند سالی می شود بحث کیفیت آب شرب سنندج بر سر زبان ها افتاده و مدیران شرکت آب و فاضلاب کردستان ضمن اذعان به بدطعم بودن آن بخاطر تغییرات دمایی و پدیده تغذیه گرایی در دریاچه سد قشلاق ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای ارتقا کمی و کیفی آب شرب شهر سنندج و همچنین اطمینان پذیری در تامین نیاز شهری، انتقال آب از میانه مسیر خروجی تونل میانی و مخزن ده هزار متر مکعبی ایستگاه پمپاژ اصلی سامانه سد آزاد به تصفیه خانه سنندج، انجام می پذیرد.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که از یک دهه پیش پروژه میلیاردی انتقال آب از روستای برندق به روستاهای همجوار جنوبی کلید زده شد و اهالی را به نوشیدن آب تازه و گوارا امیدوار کرد، اما تاکنون حتی قطره ای آب به این روستاها نرسیده و مردم تشنه لب همچنان مجبورند آب آشامیدنی خود را با تانکر تامین کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای خط اصلی انتقال آب بن به بروجن به عنوان حیاتی ترین پروژه چهارمحال و بختیاری تا 2 ماه دیگر تکمیل می شود.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای یزد، از احداث نیروگاه برق آبی کوچک در سه نقطه از تاسیسات خط اول انتقال آب یزد با ظرفیت تولید حدود 4.3 مگاوات برق تا نیمه دوم سال آینده خبر داد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای استان کرمان از تکمیل طرح انتقال آب سد نساء به شهر بم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست آبفای رامهرمز از رفع شکستگی حاد خط انتقال آب شرب شهری از مخزن تاسیسات سرطا در این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره فدراسیون صنعت آب گفت: اگر بخواهیم به هر روشی به شهری مثل سیستان و بلوچستان که سابقه کم آبی دارد، آب ببریم اما سیاست گذاری نشود که با این آب چه صنایعی توسعه پیدا کند، الگوی ایجاد شغل چگونه باشد و جمعیت از آن چگونه استفاده کند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس یازدهم از سید جواد ساداتی نژاد خواست ضمن تأسیس سازمان کشاورزی جنوب استان سیستان و بلوچستان، به افزایش زمین های کشاورزی و انتقال آب از دریای عمان توجه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح انتقال آب در روستای رزمگاه فریمان اجرا شد
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای یزد از نصب نیروگاه برق آبی تا نیمه دوم سال 1401 در تاسیسات خط اول انتقال آب یزد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کردستان عصر دوشنبه از پروژه تقاطع غیر همسطح سه راهی مریوان، راه آهن همدان – سنندج و سامانه انتقال آب از سد آزاد به تصفیه خانه سنندج، بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان عصر دوشنبه از پروژه سامانه انتقال آب از سد آزاد به تصفیه خانه سنندج بازدید کرد، این طرح اکنون 25 درصد پیشرفت دارد و قرار است تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.(عکس از وریا کرمی) ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انتقال آب از دریای عمان مهم ترین و کارآمدترین تمهید برای بهره برداری از منابع آبی جدید در استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
کرمان-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان گفت: خط اصلی قرارداد پروژه انتقال آب از سد نسا به شهرهای بم و بروات 53 کیلومتر بود که تنها 200 متر آن باقی مانده است و طی 2 روز آینده لوله گذاری این خط نیز تکمیل خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: تمام اعتبار مورد نیاز برای اجرای سامانه انتقال آب از سد آزاد به تصفیه خانه سنندج در کمترین زمان تخصیص می یابد و از این لحاظ هیچگونه مشکلی وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بی آبی، تشنگی، مشترک بودن آب مصرفی میان انسان و حیوان، رواج بیماری های عفونی رایج در آب های روباز منطقه و رنج جانکاه انتقال آب با قاطر و چهارپا، پس از دوازده تا بیست ساعت شب نخوابی برای یک مَشک آب، گوشه ای ناچیز از مصائب و گرفتاری های مردم سوسن شرقی از توابع شهرستان ایذه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمان – کمبود آب در شهر کرمان و افزایش نگرانی های مردم با اجرای طرح انتقال آب خلیج فارس به شمال استان کرمان رفع و به زودی عملیات اجرایی طرح آغاز می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ محمد رضا کرمی نژاد اظهار داشت: آبرسانی به 471 روستای دیگر خوزستان در حال انجام است و برنامه ریزی لازم برای پایداری آب این روستاها صورت گرفته است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: انتقال آب دریای خزر به خلیج گرگان حتی با استفاده از چند پمپ ضمن پیشگیری از بروز پدیده ریزگرد مانعی برای خشکی بیش از پیش خلیج گرگان و گردش آب در این منطقه می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رکنا:مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان گفت: 120 متر از شبکه فرسوده خط انتقال آب در شهرک اندیشه شهرستان ایوان اصلاح و تعویض شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: تکمیل طرح آبرسانی رینگ جنوبی خط انتقال آب سد کمال صالح به اراک 400 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
گرگان- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: قرار بر این بود که بخشی از آب آشامیدنی سمنان از سرچشمه های حوضه زرینگل علی آبادکتول، تامین شود اما این طرح منتفی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اتمام طرح های نیمه تمام انتقال آب به دریاچه ارومیه در راستای احیای این نگین آبی، از خواسته های مهم مردم آذربایجان غربی از دولت سیزدهم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۱    
طرح انتقال آب آشامیدنی از سد درودزن به شهرستان مرودشت امروز با حضور استاندار فارس به بهره برداری رسید، با بهره برداری از این طرح، آب آشامیدنی سالم برای 40 هزار خانوار مرودشت و چند روستای اقماری این شهر تامین شد.
اقتصاد آنلاین / متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات یکی از پنج شرکت بزرگ سرمایه گذاری در ایران است که سرمایه گذاری در بخش های استخراج کانی های فلزی و فلزات اساسی معادل 90 درصد ترکیب دارایی های شرکت را در سال گذشته تشکیل می دهند ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۴    
عصر روز شنبه 27 شهریور ماه ، جلسه بررسی مشکلات حوزه آب شهرستان علی آباد کتول با حضور مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، جمالی فرماندار و نوروزی نماینده شهرستان علی آباد کتول و مدیران عامل آب منطقه ای و شرکت آب و فاضلاب گلستان و مسئولین شهرستانی آنها ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۲    
محمدرضا پورابراهیمی گفت: پروژه اول خط انتقال آب از خلیج فارس عملیاتی شد و سه مجموعه بزرگ صنعتی به آب دسترسی پیدا کردند اما کارشکنی وزارت نیرو در دولت قبل، امکان تخصیص آب صنعت و شرب از خلیج فارس به کرمان را فراهم نکرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد – مدیر امور آبفای هرات از بهره برداری از مخزن یک هزار متر مکعبی مجتمع فتح آباد در سال جاری خبر داد . به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد ...
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: در این دوره از مسابقات که با عنوان (سقای کویر) به پاس تقدیر از دست اندرکاران طرح عظیم انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران برگزار شد 150 خودروی شرکت کننده مسیر 220 کیلومتری مسابقه از محل ورود آب شیرین خلیج فارس در مهریز یزد تا مجتمع صنعتی چادرملو در اردکان را طی کردند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۰    
وزارت نیرو و کشور مقصران اجرای نشدن پروژه انتقال آب بن به بروجن هستند/ محاسبه مجدد قبوض نجومی برق، عناوین مهم روزنامه های امروز 28 شهریور در چهارمحال و بختیاری است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، مفید اصغری اظهار کرد: به دلیل کاهش تراز آب مخزن سد لار، انتقال آب شرب تهران به وسیله این سد از حالت ثقلی به پمپاژ با مانور دریچه های آبگیر و آب بر تلمبه خانه تغییر کرد. وی ادارمه داد : در [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
یاسر رهبردین روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرحله آبگیری این سد در جنوب آذربایجان غربی که پیشتر ساختمان آن افتتاح شده بود، به اتمام رسیده است. وی اضافه کرد: این سد در موضوع انتقال آب به دریاچه ارومیه و تامین آب شرب شهرستان های نالوس، اشنویه و نقده نقش قابل [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس، گفت: عدم ترک تشریفات، انتقال آب به تبریز را بسیار طولانی خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - نماینده مردم کرمان و راور گفت: در روزهای آتی عملیات خط فرعی انتقال آب از خلیج فارس به سمت شهر کرمان آغاز می شود و نیاز به آب شرب و آب صنعتی را برطرف خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: اعضای هیات امنا و هیات مدیره دامداران مجتمع اسکان ظرف مدت 10 روز کاری زمان دارند تا مذاکرات لازم در مورد انتقال آب از مجتمع اسکان به مجتمع شاه منظر را انجام دهند و نتیجه نهایی را اعلام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۸    
گروه استان ها معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: انتقال آب از سرچشمه های استان گلستان به استان سمنان منتفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها در نشست خبری رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مهمترین مسائل و مشکلات استان کرمان مطرح و بررسی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۷    
روستای خرگوشی از توابع سیریک در استان هرمزگان این روزها دچار تنش خشکسالی شده است و برای آبرسانی به این مجموعه از تانکر استفاده می شود اما اخباری مبنی بر انتقال آب سالم پایدار توسط جمعیت داوطلبان هلال احمر به گوش می رسد. گزارش حاضر آخرین وضعیت شهرستان سیریک و توابع آن در روزهای سخت تابستانی است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مخزن ذخیره و خط انتقال آب شهرستان کهک با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد ریال با حضور استاندار، معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
عملیات اجرایی خط انتقال آب از آب شیرین کن یک میلیون مترمکعبی به روستای رضوان از توابع بخش فین بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان و دو نماینده مجلس آغاز شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور استاندار و نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، طرح آبرسانی به رضوان از خط انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان و یزد آغاز شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۱    
هرمزگان/قلمنا-استاندار هرمزگان با حضور در محل خط انتقال آب آبشیرینکن یک میلیون مترمکعبی خلیج فارس در منطقه کشار بندرعباس، ضمن امکان سنجی اجرای خط انتقال برای آبرسانی به روستاهای شمال بندرعباس، تازیان بالا و پایین، چگونگی اجرای این طرح مهم را مورد بررسی قرار داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در سی و چهارمین جلسه کارگروه آب کشاورزی استان فارس گفت: از دو ماه گذشته تاکنون به صورت مستمر هر چهارشنبه جلسات هواشناسی را دراین سازمان برگزار کرده ایم که نتایج این جلسات با پیش بینی ها مطابقت داشته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: هیچ سرمایه گذاری نباید به دلیل کمبود منابع آبی از سرمایه گذاری منصرف شود و دستگاه های متولی باید تلاش لازم برای تامین آب مورد نیاز آنان را داشته باشند.