پنجشنبه ۱۳ بهمنساعت ۲۱:۵۳Feb 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر صمت»

معاون وزیر صمت در سفر به کهنوج بر استفاده از ظرفیت های معدنی منطقه برای توسعه این شهرستان تاکید کرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۲ ساعت پیش    
وزیر صنعت،معدن و تجارت در سفر یک روزه به استان اصفهان پیش از ظهر پنج شنبه چهاردهم بهمن ماه، با حضور از طریق چرخ بال از مجتمع معدنی پتاس خور و بیابانک بازدید کرد.
فعالان اقتصادی نایین در نشست مشترک با وزیر صمت، مشکلات خود را مطرح کردند.
همزمان با ایام الله دهه فجر وزیر صمت برای رونمایی از محصول جدید مجتمع فولاد مبارکه وارد این مجتمع شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۴ ساعت پیش    
همزمان با ایام الله دهه فجر برای رونمایی از محصول جدید مجتمع فولاد مبارکه، وزیر صمت وارد این مجتمع شد.
صدای نایین   ۶ ساعت پیش    
سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معادن و تجارت وارد خوروبیابانک شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
وزیر صمت گفت: معدن پتاس خوروبیابانک یک چهارم نیاز کشور را تامین می کند.
صدای نایین   ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معادن و تجارت وارد نایین شد
تجارت گردان   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با دومین روز از ایام دهه فجر، وزیر صمت با حضور در شهرستان خور استان اصفهان، از مجتمع پتاس خور و بیابانک و طرح های توسعه ای این مجتمع بازدید کرد.
وزیر صنعت،معدن و تجارت در سفر یک روزه به استان اصفهان پیش از ظهر امروز از مجتمع معدنی پتاس خور و بیابانک بازدید کرد.
صدای نایین   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده شهرستان های نایین و خوروبیابانک گفت: وزیر صمت در دومین روز از ایام الله دهه فجر به این دو شهرستان سفر می کند.
فرصت امروز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از اعتماد، بررسی ها نشان می دهد قیمت خودرو در روزهای گذشته شرایط بی ثباتی را هم در پیش گرفته و زمزمه های ورود مجدد شورای رقابت در بحث قیمت گذاری خودرو و افزایش مجدد قیمت کارخانه ای خودرو، باعث نگرانی بیشتر مصرف کنندگان نسبت به قیمت خودرو در ماه های آتی شده است ...
شاتا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صمت جهت بازدید از طرح های معدنی و صنعتی، دیدار با فعالان اقتصادی استان اصفهان و رونمایی از محصول جدید مجتمع فولاد مبارکه به این استان سفر کرد.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از اقتصادنیوز، مسیر جدید برای واردات خودرو در دستورکار قرار گرفته است. بنا به گفته وزیر صمت طرحی جدید خودرویی در هیات دولت نهایی شده است. رضا فاطمی امین می گوید جزییات این طرح خودرویی به زودی اعلام خواهد شد. تردد بدون محدودیت خودروهای مناطق آزاد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، گزارش ها حاکی از این است که کلیات تشکیل سازمان بازرگانی و تنظیم بازار به تصویب دولت رسیده و قرار است این سازمان فرابخشی و زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری باشد. ...
صدای نایین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۱:۰۲    
نماینده مردم نایین و خوروبیابانک گفت: سید رضا فاطمی امین وزیر صمت امروز برای بازدید و بررسی مشکلات فعالان اقتصادی به این دو شهرستان می آید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مهر : وزیر صمت ضمن اشاره به اینکه طرح دولت در حوزه خودرو نهایی شده است، گفت: خودروهایی که در مناطق آزاد تردد دارند می توانند در داخل کشور هم شماره گذاری شوند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: این شرکت با استفاده از توان داخلی به جمع تولیدکنندگان ورق های فولادی زنگ نزن در دنیا پیوست.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صمت فردا برای رونمایی از جدیدترین محصول استراتژیک فولاد مبارکه به اصفهان سفر می کند.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ مجتبی یوسفی با بیان این که دولت امسال دو میلیارد دلار برای واردات خودرو اختصاص داده است، اظهارکرد: در کمیسیون های تخصصی یکی از پیشنهاداتی که از ماه های قبل در خصوص آن جلساتی با آقای فاطمی امین وزیر صمت داشتیم، پیگیری تبدیل پلاک خودروهای مناطق آزاد است. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فاطمی امین وزیر صمت گفت: براساس این طرح، خودرو هایی که در مناطق آزاد تردد می کنند این مجوز را خواهند داشت تا طبق شرایطی که در هفته آینده به دقت اعلام خواهم کرد، بتوانند در سرزمین اصلی شماره گذاری شوند و از آن خودرو در کل کشور استفاده کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سیدرضا فاطمی امین روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: در زمینه خودرو طرحی در دولت بررسی و نهایی شده است که جزئیات آن به زودی اعلام می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: براساس این طرح، خودرو هایی که در مناطق آزاد تردد می کنند این مجوز را خواهند داشت تا طبق شرایطی که در هفته آینده به دقت اعلام خواهم کرد، بتوانند در سرزمین اصلی شماره گذاری شوند و از آن خودرو در کل کشور استفاده کنند.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- وزیر صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به پیشرفت 27 درصدی ساخت مرکز تست تصادف گفت: این آزمون کمک می کند آزمون های ایمنی خودرو دقیق تر و سریع تر انجام شوند.
طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
فاطمی امین وزیر صمت گفت: ایران در سال 2022 بیشترین رشد را در میان 10 کشور برتر تولید فولاد داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
یک تولید کننده با اشاره به دیدار اخیر صنعتگران با رهبر انقلاب، ایجاد انگیزه در توسعه کسب و کار را یکی از مزایای اینگونه جلسات مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: بلافاصله پس از فرمایشات رهبر انقلاب خطاب به دولت برای رفع موانع تولید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
در دیدار معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، بر همکاری مشترک برای ارتقای فعالیت های صنعتی و تولیدی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تأکید شد و محور ها و بستر های همکاری دو طرف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر صمت و هماهنگ کننده امور ایثارگران اظهار کرد: دشمن تمام توان خود را برای ضربه زدن به فرهنگ، امنیت و اقتصاد کشور بکار گرفته و این وظیفه ما را مضاعف می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۵۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معادن و تجارت گفت: در زمینه خودرو طرحی در دولت بررسی و نهایی شده است که جزئیات آن به زودی اعلام می شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- رویداد 24 نوشت: تاکنون چندین بار طرح استیضاح محمدرضا فاطمی امین وزیر صمت در مجلس مطرح شده و او یکبار هم به گفته نمایندگان مجلس به لطف لابی قدرتمند دولت در مجلس توانست از عزل بگریزد. آنچنان که نمایندگان مجلس می گویند عملکرد ضعیف وزیر صمت و زیرمجموعه او دلیل اصلی مخالفت آنها با فاطمی امین است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۶    
تهران- پیمان پاک، معاون وزیر صمت با باین اینکه تعهد واردات شمش طلا به کمک صادر کنندگان می آید، گفت: از این پس رفع تعهد ارزی صادر کنندگان با مبادله شمش طلا انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد شرکت مس آذربایجان با وجود تاکید رییس جمهور و وزیر صمت به دلیل تعلل مسؤولان از یک سو و طی مراحل اداری از سوی دیگر به تاخیر افتاده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی (11 بهمن 1401): از شروع به کار دولت سیزدهم تاکنون 3 هزار واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه تولید برگشته رسولیان، معاون وزیر صمت (19دی 1401): از زمان به روی کار آمدن دولت سیزدهم بیش از 2 هزار واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگردانده شده ان د. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
فاطمه رحمانی، عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: خبری که از سوی سخنگوی کمیسیون حقوقی - قضایی مجلس در خصوص ممنوعیت خروج تمام زنان از کشور بدون اجازه سرپرست اعلام شده، اصلا طرح نیست. سخنگوی کمیسیون حقوقی، یک نظری دادند که چنین طرحی در مجلس وجود ندارد و برداشت شخصی ایشان است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۱    
مرگ سالانه 17 هزار نفر در جریان سوانح رانندگی و مجروح و معلول شدن بیش از 318 هزار نفر در جریان این سوانح، اتفاق هولناکی است که مدام در جریان است. با وجود اینکه عملکرد خودروسازان همواره مورد نقد های تندی قرار داشته است، پرسش و پاسخ نماینده مجلس و وزیر صمت که روز گذشته در صحن علنی مجلس صورت گرفت ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، وزیر صمت از کاهش آمار تلفات جانی در هر یکصد تصادف از 4.4 به 1 خبر داد و افزود: با توجه به اینکه تعداد وسایل نقلیه 70 درصد افزایش یافته است، این میزان کاهش تلفات جاده ای قابل توجه است.
آنا / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس سوال ملی نمایندگان از وزرای صنعت، معدن و تجارت و دادگستری را اعلام وصول کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تعداد فوتی های ناشی از تصادفات از سال 1392 تا 1400 به یک چهارم رسیده و علی رغم افزایش بیش از 70 درصد وسائل نقلیه شاهد کاهش فوتی های تصادفات هستیم.
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی نماینده سوال کننده از وزیر صمت، از توضیحات فاطمی امین به صورت مشروط قانع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت ضمن اشاره به تجارت 1.5 میلیارد دلاری ایران و افغانستان در 9 ماهه امسال گفت: امیدواریم با افتتاح مرکز تجاری ایران در افغانستان روابط تجاری فیما بین گسترش یابد.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تلفات تصادفات ایران دو برابر کل قاره اروپا است؛ برنامه فاطمی امین برای افزایش کیفیت خودرو چیست؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: یکی از دلایل اینکه مردم آمار مثبت را هنوز در زندگی شان حس نکرده اند، این است که در ده سال گذشته ما تورم های بالا و رشد اقتصادی پایین داشته ایم و شکاف بین درآمد و هزینه خانوار خیلی زیاد شده است و لازم است که این روندی که در تولید از نیمه ی دوم سال شدت گرفته ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس آمار موجود، در سال 17 هزار کشته و 317 هزار مصدوم در تصادفات داریم؛ در این شرایط این سوال از وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح است که نقش مثبت وزارت صمت در کاهش تلفات چیست؟ ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
پیش تر نیز اخباری پیرامون نامه وزیر صمت و مصوبه کارگروه اقتصادی واردات خودرو درباره سود بازرگانی منتشر شده بود اما چون این اخبار تایید نشده بود ابهاماتی را ایجاد کرده بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم درود و ازنا در مجلس به صورت مشروط از توضیحات وزیر صمت درباره اقدامات انجام گرفته در خصوص برخورد با خودروسازان به دلیل تصادف زنجیره ای و ایمن سازی تولیدات قانع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده دورود و ازنا از توضیحات وزیر صمت مشروط بر انجام اصلاحات و اقدامات لازم در حوزه کیفیت خودرو قانع شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۱    
تهران - ایران پرس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیر صمت شش ماه فرصت دادند تا نسبت به موضوعات مطرح شده امروز در صحن گزارش کامل بدهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دورود در مجلس با انتقاد از آمارهای وزیر صمت درخصوص کاهش تلفات جاده ای، گفت: کشته و زخمی های ناشی از تصادفات جاده ای نه تنها کاهش نیافته است، بلکه روند صعودی نیز داشته است.
آنا / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر صمت از کاهش آمار تلفات جانی در هر یکصد تصادف از 4.4 به 1 خبر داد و گفت: با توجه به اینکه تعداد وسایل نقلیه 70 درصد افزایش یافته است، این میزان کاهش تلفات جاده ای قابل توجه است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۶    
گودرزی نماینده شهرستان دورود از توضیحات وزیر صمت درباره بهبود ایمنی و کیفیت خودروهای داخلی مشروط بر ارائه گزارش مستند وزیر به مجلس پس از 6 ماه قانع شد.