یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۷:۰۲Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر صمت»

شعار سال   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت با بیان اینکه نقل و انتقال ارز در صادرات چالش اصلی نیست، گفت: مشکل اصلی در ضمانت صادرات و سیستم اسناد اعتباری و ال سی است از این رو ما به دنبال ابزار هایی برای جایگزین کردن سوئیفت هستیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
هرچند با گذر زمان انتقاد به صنعت خودروسازی نیز در حال شدت گرفتن است تا حدی که خود وزیر صمت نیز به خیل منتقدان پیوسته، اما راهکار واردات خودرو، آن هم به میزان 50 هزار دستگاه نمی تواند راه حل مناسبی برای ارتقای کیفیت خودروی داخلی و کنترل قیمت ها باشد ...
موج   ۱۰ ساعت پیش    
معاون وزیر صمت گفت:ایجاد سامانه پاسخ گویی، شفاف سازی و الکترونیکی شدن فرایندها 2 برنامه محوری وزارت صمت است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صمت با بیان اینکه به دنبال راه اندازی بازار برق هستیم، گفت: هم اکنون ورق بدون سهمیه بندی عرضه می شود و کار تکمیلی بعدی به رسمیت شناختن خرده فروشان مواد اولیه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، با بیان این که بررسی های انجام شده از وجود آب کارستی در 30 تا 35 درصد از مساحت کشور خبر می دهد، افزود: در کل دنیا از آب کارستی به عنوان یک آب شرب با کیفیت استفاده می شود و متاسفانه ما از این ظرفیت موجود در کشور استفاده نمی کنیم.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با بیان اینکه طرح درج قیمت تولیدکننده نه تنها متوقف نشده بلکه با قدرت بیشتر در حال اجراست، گفت: بازنگری در طرح درج قیمت تولید کننده بر روی کالا ها صرفا در جهت برای هماهنگی بین خرده فروش ها، عمده فروش ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با تأکید بر اینکه طرح درج قیمت تولیدکننده روی کالا لغو نشده است، گفت: مسائل مطرح شده در رابطه با لغو این طرح، فقط فضا سازی است.
معدن24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر صمت در خصوص تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی گفت: این موضوع در حوزه فلزات در بورس کاملا حل شده است، به عنوان مثال کسانی که ورق فولادی می خواهند از هم اکنون برای اسفند می توانند خریداری کنند که به سمت یکساله شدن موضوع تامین نیز می رویم و در این راستا برنامه داریم و پیگیری های لازم را انجام ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: معاون وزیر صمت و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، با بیان این که بررسی های انجام شده از وجود آب کارستی در 30 تا 35 درصد از مساحت کشور خبر می دهد، افزود: در کل دنیا از آب کارستی به عنوان یک آب شرب با کیفیت استفاده می شود و متاسفانه ما از این ظرفیت موجود در کشور استفاده نمی کنیم.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اجرای طرح تامین مالی زنجیره ای، گفت: این طرح به صورت نمونه و پایلوت با هم افزایی بانک مرکزی و هماهنگی بانک های عامل با هفت بانک کشور اجرا شده است و با این روش، حداقل 30 درصد بهره وری منابع موجود ارتقاء خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۹    
تبریز - ایرنا - مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، با حضور علی رسولیان معاون وزیر صمت، عابدین خرّم استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از فعالان اقتصادی استان برگزار شد. در این مراسم صابر پرنیان طی حکمی از سوی وزیر صمت به عنوان رییس سازمان صمت استان معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
استماع گزارش وزیر صنعت،معدن و تجارت در خصوص عملکرد صنعت خودرور سازی در دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
براساس شنیده ها از جاده مخصوص، احتمالا امروز یا طی هفته جاری وزیر صمت مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو را تغییر و مهدی خطیبی سکان دار جدید آبی پوشان جاده مخصوص شود.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
در نشستی که در راستای ارائه گزارش در شرکت صنعت فولاد شادگان برگزار شد، در ابتدا دکتر نظری رئیس سازمان صمت خوزستان گزارشی از وضعیت عمومی منطقه ارائه نمود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت این هفته با حضور در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به سوالات نمایندگان پاسخ می دهد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به شهرستان های آبادان و خرمشهر از 6 واحد تولیدی منطقه آزاد اروند بازدید کرد.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون معادن و فراوری مواد وزیر صنعت، معدن و تجارت از معدن سنگ آهن چغارت در شهرستان بافق بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در حالیکه اعلام شده بود در جشنواره خرید شفاف قرار است تا 30 درصد تخفیف بر روی کالا ها اعمال شود؛ معاون وزیر صمت گفت تخفیف ها فقط از سهم توزیع و فروش خواهد بود و قیمت تولید شامل تخفیف نمیشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۱    
سفر رئیس جمهور به روسیه ، بازدید وزیر صمت از خوزستان ، سویه اومیکرون و برگزاری جشنواره بین المللی رسام از جمله موضوعات مورد بررسی مطبوعات امروز استان است .
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت از عرضه کل فولاد کشور در بورس کالا خبر داد و گفت: عرضه کل محصولات حوزه پتروشیمی در بورس نیز آغاز شده است و دایره عرضه کالاها بزرگ تر می شود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: صنعت خودروسازی ایران در طول سال های گذشته از نظر کیفیت و قیمت عملکرد خوبی نداشته است.
راه امروز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۱:۴۵    
به کدام ضمانت سیاسیون جرات می کنند در شرایط حساس کنونی در بنگاه داری خودروسازان دخالت کنند؟ آیا عصای موسی در اختیار دارند یا دل شان به خطبه های خطبب دلگرم است؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: با گذشت چند روز از حادثه تصادف زنجیره ای خودروها در محور بهبهان به رامهرمز، وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از دریافت گزارش های خودروسازان، در نامه هایی جداگانه به وزیر راه و شهرسازی و رئیس هیات عامل ایدرو، بررسی دقیق و تعیین عوامل دخیل در بروز حادثه مذکور را خواستار شد ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: عملکرد صنعت خودرو سازی در کشور از نظر کیفیت و قیمت نامطلوب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت گفت: در جشنواره خرید شفاف کالا هایی که مشمول قیمت گذاری درب کارخانه هستند، تخفیفات روی هزینه حمل و توزیع آن ها اعمال می شود.
دولت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: 215 مشکل و مسئله که واحدهای تولیدی در سطح کشور با آن مواجه هستند را استخراج و شناسایی کردیم.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس گزارشاتی که از جلسات کمیسیون اقتصادی مجلس منتشر شده، رییس کل بانک مرکزی این هفته مهمان نمایندگان مجلس خواهد بود.
همت خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امورمعادن و فرآوری وزارت صنعت، معدن و تجارت از مجتمع معدنی چادرملو بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بر اثر تصادف زنجیره ای که در محور بهبهان -رامهرمز رخ داد ، پنج نفر جان باخته و بیش از 40 نفر دیگر مصدوم شدند در این حادثه ایربک خودروهای حادثه دیده اصلا عمل نکرده است سیدرضا فاطمی امین وزیر صمت امروز برای پیگیری و بررسی ابعاد این تصادف به بهبهان سفر کرد.
قائم مقام وزیر صمت گفت: اصناف و تشکل ها، جشنواره تخفیف کالایی را با نام "خرید شفاف " آغاز کردند که در آن کالاها با قیمت مناسب تر از آنچه تاکنون بوده به مصرف کنندگان عرضه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صمت در بازدید از خودروهای حادثه دیده محور بهبهان رامهرمز ضمن اظهار تاسف از این اتفاق گفت: برای جلوگیری از تکرار این حادثه دلخراش وزارت صمت الزام بیشتری برای نظارت بر خودرو سازان قرار می دهد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر صمت در امور ایثارگران در دیدار با خانواده معظم شهید علی ولی پور گودرزی گفت: دیدار با خانواده شهدا تقویت روحیه ایثار، ولایت مداری و خدمت گذاری را به همراه دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت برای ارائه گزارش درباره عملکرد صنعت خودروسازی به کمیسیون صنایع و معادن مجلس می آید.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۹   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: متاسفانه صنعت خودرو سازی ایران در سال های گذشته از نظر کیفیت و قیمت عملکرد و روند مناسبی نداشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با تصمیم وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور مقابله با قیمت گذاری دستوری و تامین نیاز تولید، اتفاقات خوبی همچون عرضه کالاهای زنجیره تولید در بورس کالا در حال رقم خوردن است که شاهد اثر مثبت آن در بازار کالاهای مختلف و نیز اقتصاد کشور هستیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده سه روز نشست علنی خواهند داشت و وزیر صمت هفته آینده برای پاسخگویی به صحن مجلس دعوت می شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سیدرضا فاطمی امین (30 دی ماه 1400) در جریان سفر خود به خوزستان، از شهرک های صنعتی در شهرستان های آبادان و خرمشهر و شهرک صنایع دریایی ساحل اروند در آبادان بازدید کرد ...
وزیر صمت وعده کاهش قیمت خودرو را تا پایان سال داده بود با این حال بررسی بازار نشان می دهد که هر چند وقت یکبار قیمت ها با نوسانات نرخ دلار به صورت موقتی بین 2 تا 5 میلیون تومان کاهشی می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۷    
سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت سیزدهم در نخستین سفر(دو روزه) خود به خوزستان عصر دیروز با حضور در منطقه آزاد اروند از ظرفیت های صنعتی و تولیدی شهرستان های آبادان و خرمشهر بازدید به عمل آورد و سپس امشب با حضور در سالن اجتماع های غدیر فرمانداری ویژه آبادان ضمن جمع بندی سفر روز اول ...
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر 2 روزه خود به استان خوزستان از کارخانه فولاد شادگان بازدید کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: کارگروه مشترک صنعت خودرو بین وزارت صمت و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به پیشنهاد وزیر صمت تشکیل شده است تا دغدغه های نمایندگان مجلس در این حوزه مورد پیگیری و پاسخ گویی قرار گیرد.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۷:۴۲    
فرماندار شهرستان بافق در خصوص بازدید سرزده معاون وزیر صمت از شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق گفت: وی میهمان سازمان صنعت بود. محمد علی صمیمی عنوان کرد:بازدیدها از معدن مهدی آباد بهادران بافق شروع و بعد شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق و در نهایت چادرملو بوده است. ...
وزیر صمت پس از گذشت 8 روز از حادثه تصادف بهبهان با اخذ گزارش اولیه فنی، در نامه هایی جداگانه به وزیر راه و شهرسازی و رییس هیات عامل ایدرو، خواستار بررسی دقیق این حادثه شد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی، گفت: طرح درج قیمت تولید کننده بر روی کالا در حال پیشرفت و حمایت فعالان اقتصادی از آن نیز بیشتر شده است.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر سمت در سفر روز پنجشنبه به آبادان از شهرک صنعتی شماره یک آبادان بازدید کرد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۳:۵۹    
سخنان اخیر سیدرضا فاطمی امین وزیر صمت درباره بازار خودرو را می توان فصل الخطاب سیاستگذاری در 2 سال آینده دانست که خیال مردم را راحت می کند!
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - دکتر صادق خلیلیان، استاندار خوزستان به همراه سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت از صنایع، واحدهای تولیدی و دیگر نقاط شهرستان شادگان بازدید به عمل آوردند.