چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۰۹:۲۵Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مفاسد اقتصادی»

یزدی گفت: بنگاه داری بانک ها یکی از هفت سر اژد های فساد است و سعی کردیم مسیر طوری باشد که اجازه فساد به کسی داده نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اراک- عضو فقهای شورای نگهبان و امام جمعه موقت تهران گفت: سیاست و خط نظام، مقابله شدید با مفاسد و مفسدان اقتصادی است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۹:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
عده ای دم از تحریم انتخابات می زنند و به دنبال براندازی نظام هستند، این نظام برانداختنی نیست.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۳۷    
خبرگزاری میزان – محمد رضا یزدی، رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی با حضور در برنامه صف اول گفت: مبارزه با مفاسد اقتصادی ممکن است مخالفانی را به همراه داشته باشد اما مردد نشدن مسئولین در مبارزه با فساد بر اثر مخالفت ها، یکی از مواردی است که باید مدنظر داشته باشیم ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
براساس قوانین جدید که به امضای رئیس جمهور این کشور رسیده، کالای قاچاق کشف شده ازجمله خودروهای خارجی، گوشی های مارک اپل، مواد غذایی و... را در ملأ عام آتش می زنند ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان اظهار داشت: در راستای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و به منظور استفاده از ظرفیت بالای قوه قضاییه در جهت تحقق سیاست های مذکور برای امنیت سرمایه گذاری ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از راه اندازی سامانه پنجره واحد زمین برای مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - ماموران پلیس استان لرستان در راستای انجام ماموریت مبارزه با مفاسد اقتصادی و قاچاق کالا، موفق به شناسایی، کشف و ضبط مقادیری کالای قاچاق شامل دارو، ابزارآلات، پوشاک و لوازم خانگی به ارزش تقریبی 5.8 میلیارد ریال در سطح استان شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مجمع مطالبه گران استان و قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی با شهرداری اردبیل در راستای اجرای طرح دادرسان شهر (ساماندهی مطالبات محله محور) امضا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مسئول مجمع مطالبه گران و قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی استان اردبیل گفت: بر اساس تفاهم نامه همکاری مجمع مطالبه گران استان و قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی با شهرداری اردبیل طرح های دادرسان شهر و ساماندهی مطالبات محله محور اجرا می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا یزدی رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در یک گفت و گوی تلویزیونی از رویه جالب ملاقات با مسئولین و اطلاع فساد فرزندان شان به آنها و شیوه رسیدگی به مفاسد آنها گفت. اظهارات یزدی را می بینید و می شنوید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: کسانی که در گذشته هم فسادی مرتکب شده باشند و فرار کرده و از زیر تیغ قوه قضائیه هم عبور کرده باشند، دوباره با جدیت تعقیب و بررسی می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
کارشناس مبارزه با مفاسد اقتصادی به بیان توضیحاتی درباره نحوه گارانتی خودرو در کشور پرداخت و گارانتی خودروها در داخل کشور را بی ارزش دانست.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا یزدی، رییس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی روز یکشنبه گفتگویی با صدا و سیما داشته و در آن به وجود پرونده فساد قضایی برای دو فرزند یک مقام ارشد قوه قضاییه اشاره کرده است. این پرونده چندی پیش از سوی رسانه های نزدیک به نهاد های امنیتی افشا شده بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۹    
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی درباره تخلف شرکت واردکننده چای گفت: با هماهنگی بازرس ویژه رئیس جمهور، از تخلف بیش از دو میلیارد دلاری جلوگیری شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: اگر هریک از مسئولان و اطرافیانشان دچار خطایی شوند، پیگیری ها به طور کامل انجام می شود. روند قضایی فرزندان یکی از مسئولان به طور کامل در حال طی شدن است. و در حال حاضر در بازداشت است./صداوسیما
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گفته رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در یک برنامه زنده پرونده فساد اقتصادی فرزندان یکی از مسئولان در حال پیگیری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: کسانی که در گذشته هم فسادی مرتکب شده باشند و فرار کرده و از زیر تیغ قوه قضائیه هم عبور کرده باشند دوباره با جدیت تعقیب و بررسی می کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما : یک مجری صدا و سیما از رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی روی آنتن زنده درباره پرونده بابک زنجانی پرسید.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: روند قضایی پرونده فرزند یکی از مسئولان درحال طی شدن است. او هم اکنون در بازداشت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی را از زبان رییس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی می شنوید.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: اگر هریک از مسئولان و اطرافیانشان دچار خطایی شوند، پیگیری ها به طور کامل انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۰    
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی درباره اقدامات این ستاد توضیح داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا یزدی گفت: خط قرمزی در برخورد با مفاسد اقتصادی نداریم و هم اکنون روند قضایی فرزندان یکی از مسئولان به طور کامل در حال طی شدن بوده و در حال حاضر بازداشت شده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مجید رفیعی، سرپرست روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد در توئیتی اعلام کرد: با رصد و پیگیری حراست مناطق آزاد و در تعامل با ضابطین وزارت اطلاعات، یکی از کارکنان متخلف منطقه آزاد در حین اخذ رشوه دستگیر شد. ...
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، حجت الاسلام یاسر باقری در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تقدیر از عملکرد دستگاه قضائی بخش جعفرآباد اظهار کرد: دستگاه قضائی جعفرآباد در حوزه های مختلف مخصوصاً مواجهه با مباحث و مفاسد اقتصادی و بهداشتی که اثرات مخرب اجتماعی هم در جامعه دارد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۱۰    
اژه ای، رئیس عدلیه گفت: مردم مشکلات معیشتی دارند و با دیدن مفاسد اقتصادی ناراحت می شوند. با هر مقامی که دچار فساد شد در هر جایگاهی که هست برخورد کنید. صحبت های رئیس عدلیه درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی را در این ویدئو ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: با هر کس، فرد یا مقامی که دچار فساد شد در هر جایگاهی که هست برخورد کنید. مردم حق دارند از دیدن برخی مفاسد اقتصادی ناراحت شوند، مردم مشکل دارند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه:با هر کس، فرد یا مقامی که دچار فساد شد در هر جایگاهی که هست برخورد کنید. مردم حق دارند از دیدن برخی مفاسد اقتصادی ناراحت شوند، مردم مشکل دارند قوه قضائیه و دادستان ها باید دادستان مردم باشند، باید در مبارزه بدون تبعیض با فساد کوشا باشیم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: نباید در مواردی که ضروری نیست برای فرد محکوم، مجازات سنگین درنظر بگیریم یا در مواجهه با متهمین، رفتار و اعمال غیرمنطبق با قانون داشته باشیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۱    
حضرت آیت الله خامنه ای، فرمان مهمی را درخصوص مبارزه ی همه جانبه و سازمان یافته با مفاسد مالی و اقتصادی، خطاب به سران قوا صادر کردند. متن فرمان رهبر انقلاب اسلامی به رؤسای قوای سه گانه بدین شرح است:
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۳۸   + ۹۴ سایت دیگر  
خطیب وزیر اطلاعات تصریح کرد: دستگاه امنیتی تلاش خود را برای مقابله با توطئه و آنچه آرامش را از جامعه سلب می کند به کار می گیرد تا شرایطی فراهم کند که آرامش در کشور برقرار شود و وظایفی پنج گانه برای خود در حوزه مبارزه با رژیم صهیونیستی و نظام سلطه و تروریسم و براندازی و جاسوسی و نفوذ و مفاسد اقتصادی ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد به نقل ازکاربران و رسانه های اصولگرا از بازداشت پسر یکی از مقامات عالیرتبه خبر داده است.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سید پویان حسین پور، فعال رسانه ای اصولگرا، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: در خبرهاست که پسر معاون اول قوه قضاییه به اتهام فساد اقتصادی دستگیر شده است. اگر این خبر درست باشد نشان دهنده عزم جدی و واقعی نظام اسلامی در مبارزه با مفاسد اقتصادی است و به آن معناست که مبارزه با فساد دیگر خط قرمز ندارد....
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۴:۲۳    
با بررسی های صورت گرفته درخصوص مجرمان حوزه مفاسد اقتصادی و جرایم سازمان یافته، اغلب آنان می توانستند در زمره بزرگ ترین کارآفرینان و تجار برجسته جامعه خویش باشند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بازگشت رشته مجسمه سازی به دفترچه کنکور، افزایش 45 درصدی نرخ سرویس مدارس، لغو عوارض سفر هوایی برای اربعین، صدور حکم یکی از بزرگترین پرونده های مفاسد اقتصادی تاریخ کشور بخشی از مهم ترین خبرهای حوزه اجتماعی بود در هفته ای که سپری شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۹    
تهران - ایرنا- مسعود ستایشی روز سه شنبه در نشست خبری گفت: برخورد بی درنگ اما متقن، منطقی و قانونی با مفاسد از جمله مفاسد اقتصادی و عدم مسامحه با این موارد از جمله دستورهای رئیس قوه قضاییه است و هیچ مسامحه ای با فساد و مظاهر آن نداریم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: برخورد بی درنگ اما متقن، منطقی و قانونی با مفاسد از جمله مفاسد اقتصادی و عدم مسامحه با این موارد از جمله دستورهای رئیس قوه قضاییه است و هیچ مسامحه ای با فساد و مظاهر آن نداریم.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نشست خبری مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه با حضور خبرنگاران امروز سه شنبه 7 شهریور ماه برگزار شد.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۴۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دادستان تهران با اشاره به روند نوین مبارزه با مفاسد اقتصادی در قوه قضاییه درباره نتایج رسیدگی به دو پرونده مفاسد اقتصادی جدید اطلاع رسانی کرد و از کشف اختلاس 29 هزار میلیارد ریالی در یکی از بانک های دولتی خبر داد و گفت: متهمان این پرونده دستگیر شدند. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: حکم یکی از بزرگ ترین پرونده های مفاسد اقتصادی تاریخ کشور که اقتصاد کشور صادر شد؛ پرونده آقای رستمی صفا که یکی از ابربدهکاران بانکی بود به سرانجام قانونی رسید و نشان داد که قوه قضاییه مسامحه ای با فساد اقتصادی ندارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه روز سه شنبه 7 شهریور 1402، در نشست خبری به ارائه تازه ترین موضوعات روز در حوزه قضائی پرداخت و در ادامه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه درباره نحوه برخورد با جرایم مشهود گفت: تاکید رئیس قوه قضاییه بر لزوم برخورد ضابطین با نظارت دادستان ها نسبت به جرایم مشهود از جمله جرایم فرهنگی نظیر جرم بی حجابی عده ای معدود در جامعه با استفاده از ظرفیت قانون فعلی تا به سرانجام رسیدن قوانین جدید است.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۲    
عصر دنا: با توجه به اطلاعاتی که ارائه شد، به نظر می رسد که دلایل اصلی معترضان برای رد اعتبارنامه تاجگردون شامل سوءاستفاده، رانت ها و مفاسد اقتصادی و اداری و دست بردن در بودجه های سالانه بوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۱۳۲ سایت دیگر  
دادستان تهران با اشاره به روند نوین مبارزه با مفاسد اقتصادی در قوه قضائیه از نتایج رسیدگی به 2 پرونده مفاسد اقتصادی جدید خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۹    
خبرگزاری میزان _ حجت الاسلام امیرقلی جعفری بروجنی در گفت وگو با میزان، درباره صدور حکم قطعی پرونده گروه رستمی صفا اظهار کرد: به سهم خودم از رویکرد جدید قوه قضاییه در مبارزه با فساد به ویژه دانه درشت ها تقدیر می کنم ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شروع تغییر و تحول در دیوان عالی کشور همزمان با ضربه حفاظتی به باندنفوذی ها برای آگاهان پیام هایی دارد که باید آن را برای افکار عمومی به درستی توضیح داد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۴۰   + ۱۲۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، مبارزه با فساد یکی از اولویت های مهم عدلیه در دوره تحول و تعالی است که با جدیت دنبال می شود و منجر به بازگشت میلیاردها تومان به بیت المال شده است. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۱۰    
عباس مقتدایی در گفت وگو با میزان، درباره صدور حکم قطعی پرونده گروه رستمی صفا بیان کرد: دستگاه قضا در ماه های اخیر بیش از هر زمان دیگری نشان داده که استقلال و رسیدگی های سریع و اثرگذار را در دستور کار خود قرار داده است. ...