چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۲:۴۱Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تخلف دولت»

بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اول کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: گزارش این کمیسیون در خصوص تخلف دولت در موضوع واردات نهاده های کشاورزی و صادرات محصولات و واردات کالاهای اساسی و همچنین به هم خوردن بازار مرغ و روغن با رأی اکثریت مجلس به قوه قضاییه ارسال شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۲۸    
دنیای اقتصاد : نمایندگان مجلس در جلسه علنی دیروز پارلمان، با رای مثبت خود به دو گزارش کمیسیون اقتصادی و کمیسیون کشاورزی درباره تخلفات دولت در زمینه گرانی و همچنین نقض قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی، این دو گزارش تخلف را به قوه قضائیه ارسال کردند ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیروز با رأی مثبت خود، دو گزارش از تخلفات دولت را در زمینه گرانی و هم چنین نقض قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی به قوه قضائیه ارسال کردند.
محمدرضا پورابراهیمی گفت که در سه سال گذشته 300 هزار میلیارد تومان رانت توزیع شده که دلیل آن عدم نظارت بر فرآیندهایی است که در سامانه های تخصصی حوزه اقتصاد و تجارت تعریف شده است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
✍️ رضا قاسمپور این هفته در گوشه کنار کشور شاهد اعتراضات مسالمت آمیز و پراکنده معلمان معترض به عدم پرداخت اضافه کاری ها و همچنین معلمان فارغ التحصیل از دانشسراها بودیم که به حذف سنوات تحصیلی در محاسبه بازنشستگی در قانون متعهدین خدمت به وزارت آموزش و پرورش معترض بودند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
روحانی خطاب به دولت بایدن گفت: ما سه سال با تمام مقاومت و صبر در برابر تخلف دولت آمریکا سابق شما و اقدامات تروریستی او ایستادگی کردیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
روحانی خطاب به دولت بایدن گفت: ما سه سال با تمام مقاومت و صبر در برابر تخلف دولت آمریکا سابق شما و اقتدامات تروریستی او ایستادگی کردیم.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، روزنامه همشهری نوشت: این دومین شکایتی است که در روزهای اخیر از سوی نمایندگان مجلس یازدهم علیه حسن روحانی مطرح شده است؛ چند روز قبل و پس از توافق ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نما پس از دیدار مدیرکل آژانس انرژی اتمی با مقامات کشورمان و صدور بیانیه مشترک، نمایندگان مجلس به این بیانیه واکنش نشان دادند و در جلسه صبح دیروز انتقادات شدیدی بر آن داشتند که درنهایت گزارش تخلف دولت از اجرای قانون راهبردی لغو تحریم ها را به قوه قضائیه ارسال کردند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تخلف دولت از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریمها اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم داراب و زرین دشت از تخلف دولت و آژانس انرژی اتمی در رابطه با قانون لغو الحاق خبر داد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۰    
به گزارش نما همزمان با انتشار توافق سازمان انرژی اتمی با آژانس بین المللی انرژی اتمی، نمایندگان مجلس در جلسه غیرعلنی به بررسی این توافق پرداختند و آنچه توییت های نمایندگان حکایت می کند ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: توافق غیرقانونی دولت با آژانس، پشت پا زدن به منافع ملی و ادامه دلبستگی به کدخداست. تخلف دولت برای برخورد قاطع به ریاست قوه قضائیه ارجاع شد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان مجلس پس از شکایت از روحانی و صالحی در نوشته های خود در فضای مجازی ابراز شادمانی کردند.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۶    
نمایندگان با ارسال گزارش کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره تخلف دولت از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران به قوه قضائیه موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی خواستار تعیین قاضی برای رسیدگی به پرونده تخلف دولت در موضوع اجرای قانون راهبردی برای لغو تحریم ها و برخورد با متخلفان شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نمایندگان مجلس امروز با ارسال گزارش تخلف دولت به قوه قضائیه نشان دادند که در اجرای مصوبات با هیچ کسی تعارف ندارند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که باید از پنجم اسفندماه اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی متوقف شود، گفت: طبق این قانون بعد از پنجم اسفندماه هرگونه دسترسی بیشتر از پادمان ممنوع و غیرقانونی است. ...
اقتصاد ایران: مجلس شورای اسلامی گزارش تخلف دولت از اجرای قانون لغو تحریم ها را به قوه قضائیه ارسال کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۴۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ارائه گزارش تخلف دولت از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها به قوه قضائیه مانع انجام توافق غیرقانونی دولت با آژانس بین المللی انرژی اتمی شد که به موجب آن فرصت سه ماهه ای به آژانس برای ادامه نظارت بر فعالیت های هسته ای ایران داده می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۱۴۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، نشست غیر علنی مجلس به ریاست محمدباقر قالیباف که ساعت 8 صبح آغاز شده بود، به مدت بیش از دو ساعت ادامه یافت. مذاکرات غیر علنی نمایندگان در خصوص سفر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران بود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی قاطعانه بر اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها پافشاری کرده، بیانیه مشترک اخیر میان آژانس بین المللی اتمی و سازمان انرژی اتمی را خلاف قانون دانسته و حکم به ورود قوه قضائیه به بررسی موضوع دادند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی رای به تخلف دولت برای اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم و ارسال گزارش آن به قوه قضائیه دادند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نمایندگان در جلسه علنی امروز با تقاضای اعمال ماده 234 قانون آئین نامه داخلی مجلس بنا به درخواست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره ارسال تخلف دولت از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران به قوه قضائیه موافقت کردند. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره تخلف دولت از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را برای رسیدگی به قوه قضاییه ارجاع دادند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی رای به تخلف دولت برای اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم و ارسال گزارش آن به قوه قضائیه دادند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی رای به تخلف دولت برای اجرای قانون اقدام راهبری برای لغو تحریم و ارسال گزارش آن به قوه قضائیه دادند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اگر مبنای تصمیم گیری رفع تحریم ها نباشد، گفت: در این صورت به کشور خیانت می شود. تهران – اقتصادبرتر – 4 اسفند 99 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی گزارش تخلف دولت از اجرای قانون لغو تحریم ها را به قوه قضائیه ارسال کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره تخلف دولت از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را برای رسیدگی به قوه قضاییه ارجاع دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی رای به تخلف دولت برای اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم و ارسال گزارش آن به قوه قضائیه دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: دولت موظف است از فردا (5 اسفند) قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را اجرا کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- با بخشنامه جدیدی که 8 دی ماه از سوی معاونت حقوقی ریاست جمهوری به سازمان تأمین اجتماعی ابلاغ شده است, افزایش دستمزد سایر سطوح دستمزدی, در قراردادهای کار مدت موقت و جدید الزامی نیست ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
اجتماعی رکنا، ساخت ساختمانی توسط نهاد ریاست جمهوری در محله تاریخی جماران و تخلف این نهاد در ساخت و ساز جنجال و تنشی را بین مدیریت شهری و دولت شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بودجه 1400 با تلاش و جدیت مدیریت شهری قابل تحقق خواهد بود، گفت: مجلس در تدوین متون قوانین باید از امکان تخلف دولت در اجرای بودجه جلوگیری کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۵    
سرمایه های مردم در بورس در حال آب شدن است و نایب رئیس مجلس، علت وضعیت کنونی بازار سرمایه را کم کاری و تخلف دولت عنوان می کند.
برترین ها / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی می گوید درج مکرر مساله بازداشت و حبس وزرا و مدیران کل دولت در طرح ها و مصوبات مجلس نشان از تسلط روحیات نظامی گری در ترکیب هیات رئیسه مجلس است. ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۱    
محمد جواد حق شناس عضو شورای شهر تهران در توییتی گفته به شهرداری تهران ابلاغ شده که به هیچ وجه زیر بار تخلف دولت در ملک جماران نرود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی دیوان محاسبات گفت: انتشار اوراق مالی در صورت عدم تحقق منابع پیش بینی شده در جدول هدفمندی یارانه ها، مغایر با اهداف قانون هدفمندسازی یارانه ها می باشد.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان مازندران از ورود دستگاه های نظارتی کشور برای پیگیری تخلف وزارت نیرو و سازمان حفاظت محیط زیست در احداث سد فینسک خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان مازندران از ورود دستگاه های نظارتی کشور برای پیگیری تخلف وزارت نیرو و سازمان حفاظت محیط زیست در احداث سد فینسک خبرداد.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از ورود این کمیسیون به پرونده عدم پرداخت کامل حقوق سربازان نظام وظیفه عمومی خبر داد و گفت: پس از سوال از وزیر دفاع تخلف دولت در این باره محرز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۷:۲۸   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از ورود این کمیسیون به پرونده عدم پرداخت کامل حقوق سربازان نظام وظیفه عمومی خبر داد و گفت: پس از سوال از وزیر دفاع تخلف دولت در این باره محرز شده است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۸    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس در نظارت بر هزینه کرد یک میلیارد یورویی برداشتی از صندوق توسعه ملی برای مقابله با کرونا کوتاه نیامده و مجلس در امر وظیفه نظارتی خود به هیچ وجه مماشات نخواهد کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران ابراز امیدواری کرد سازمان حمایت در صورت محرز شدن تخلف دولت در افزایش تعرفه های بانکی، پرونده مربوط را به تعزیرات ارسال نماید.
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عباس مقتدایی، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی: از زمان استقرار CDN های تلگرام در کشور، باید ترافیک استفاده از آن با نرخ داخلی محاسبه می شده اما با نرخ بین الملل محاسبه کرده اند. دولت باید این هزینه اضافی که گرفته را به مردم بازگرداند.
هرچند افزایش و متناسب سازی حقوق بازنشستگان اقدامی ضروری با توجه به قوانین مرتبط و همچنین تورم فزاینده کشور بود اما دولت در تامین منابع مالی لازم برای اجرای این کار، برخلاف قانون عمل کرده و عملا با استفاده از منابع موهومی، کسری بودجه و درنتیجه، تورم را تشدید کرده است.
ایتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۰:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
ایتنا - نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس: از زمان استقرار CDN های تلگرام در کشور، می بایست ترافیک استفاده از این پیام رسان با نرخ داخلی برای کاربران محاسبه می شده درحالیکه با نرخ بین الملل و چندبرابری نسبت به ترافیک داخلی مورد محاسبه قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
هیئت وزیران تیرماه سال جاری تصویب کرد 32 هزار میلیارد تومان از سهام 9 شرکت دولتی به جای بدهی ها به تأمین اجتماعی واگذار شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۵۶ سایت دیگر  
تدبیر فولادی دولت موجب رانت، فساد و رونق دلالی شد، تخلف دولت در تهاتر 32هزارمیلیاردی و گرانی در بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.