شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۵۸May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهداری»

باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از کیلومتر 25 تهران-کرج تا گلشهر در آزادراه کرج-قزوین نیمه سنگین گزارش شده است.
رکنا   ۲ ساعت پیش    
رکنا:رئیس اداره راهداری خلخال گفت: بارش برف در آخرین روز از دومین ماه فصل بهار، ارتفاعات گردنه الماس خلخال را سفیدپوش کرد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اظهار داشت : در راستای ارتقاء ایمنی در محورهای شریانی استان اجرای عملیات بهسازی، لکه گیری ، درزگیری و روکش آسفالت با شتاب مضاعفی در دستور کار قرار گرفت.
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان گرمی گفت:محورهای مواصلاتی شهرستان گرمی با استفاده از80 تن آسفالت سرد و گرم در یک ماهه گذشته لکه گیری شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کهگیلویه گفت: تعداد 15 دستگاه ماشین آلات سنگین،نیمه سنگین و سبک در این محور مشغول به کار هستند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جلفا از اجرای چند طرح مهم اجرایی و عمرانی در این شهرستان خبرداد.
معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از کاهش 10 درصدی تصادفات جاده ای در استان طی فروردین ماه سال جاری خبر داد.
معاون ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از نقش آفرینی خیران راهساز در رفع نقاط حادثه خیز خبر داد و این افراد را سفیران ایمنی خواند.
رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: علائم جاده ای زبان گویای جاده های مازندران است که توجه و دقت به علائم جاده ای ضریب ایمنی سفر را افزایش داده و تضمین می کند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان از برگزاری آزمون سنجش مهارت راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر داد.
گلستان ما   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از رانندگانی که دارای کامیون های مناسب جهت حمل محمولات فله هستند،درخواست کرد که برای حمل کالاهای ضروری از بنادر جنوبی کشور هرچه سریع تر اقدام کنند.
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان خلخال گفت:بارش برف در آخرین روز از دومین ماه فصل بهار ، ارتفاعات ، بلندی ها وهمچنین گردنه الماس واقع در جاده ارتباطی خلخال - اسالم را سفیدپوش و چهره این شهرستان را زمستانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 17 هزار هکتار اراضی اردبیل در سامانه شمیم به ثبت رسیده و در مرحله صدور سند است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: پارسال بیش از 100 میلیارد ریال از تابلوهای راهنمایی و رانندگی و تجهیزات راهداری از جمله تامین روشنایی در جاده های استان به سرقت رفت که مشارکت مردم برای پیشگیری از وقوع این جرایم ضروری است.
رکنا   ۳ ساعت پیش    
رکنا:رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ماکو از اجرای دو پروژه شاخص راهداری در منطقه آزاد ماکو خبر داد.
رکنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نیشابور گفت: عملیات زیر سازی و آسفالت 3 هزار و 500 متر از راه روستایی کلاته حسن آباد با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 500 میلیون تومان و عملیات زیرسازی و آسفالت یک هزار و 900 متر راه روستای صالح آباد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 800 میلیون تومان در حال ...
تین نیوز   ۴ ساعت پیش    
اخذ هرگونه وجه از رانندگان، مسافران و صاحبان کالا توسط شرکت یا موسسه برون شهری غیر از مواردی که به موجب مقررات پیش بینی شده یا می شود، ممنوع است
موج   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اظهار داشت: فرهنگ سازی ایمنی ترافیک توسط دستگاه های ذی ربط و قانون مداری توسط مردم در کنار ایمن سازی راه ها، مهم ترین و اصلی ترین ضرورت ارتقاء ایمنی جاده ای است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات ساخت سه دستگاه آبروی باکسی در محور روستایی دج - فتحعلی کلات در شهرستان چابهار خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری مسافر یکی از ایمن ترین وسایل نقلیه برون شهری برای سفرهای جاده ای است.
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: درحال حاضر شاهد بارش باران و لغزندگی و کاهش دید در ارتفاعات کندوان هستیم.
بازرس ارشد سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: عوامل بروز فساد در ادارات شناسایی و با متخلفان در این حوزه قاطعانه برخورد می شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از اجرای روکش آسفالت در محور خمین-الیگودرز با اعتباری افزون بر 50 میلیارد ریال خبر داد.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- یازرلو، رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از الزامی بودن درزگیری و چادرکشی ناوگان حمل گندم و جو به هنگام حمل و نقل این محصولات خبرداد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از کرج تا کیلومتر 25 آزادراه کرج-تهران، نیمه سنگین گزارش شده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: امسال و در بودجه 1401 مبلغ 27 هزار میلیارد ریال از طریق دفتر توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برای ساماندهی راه های روستایی کشور اختصاص یافته است.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: در حال حاضر 67 نقطه پرتصادف در این استان شناسایی شده که همه آنها آشکارسازی و 29 مورد آنها نیز به طور کامل رفع شده است؛ در سایر این نقاط نیز اقدامات افزایش میدان دید به واسطه ترانشه برداری انجام شده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: انجام اقدامات برای ایمن سازی و حذف 40 نقطه پرتصادف در جاده های استان هزار و 600 میلیار ریال اعتبار نیاز دارد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از کرج تا کیلومتر 25 آزادراه کرج-تهران، نیمه سنگین گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
البرز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: محدودیت ترافیکی در مسیر جنوب به شمال جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال لغو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۱    
مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای البرز گفت: محدودیت ترافیکی جاده کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال رفع شد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۱    
به گزارش راک نیوز،عصر امروز جمعه 30 اردیبهشت ماه سید عبدالعزیز موسوی فرماندار شهرستان کهگیلویه به همراه حجت الاسلام وحدانی فر امام جمعه دهدشت،طاهری بخشدار مرکزی کهگیلویه،شکرایی رئیس اداره بهزیستی،خاضعی رئیس اداره آب منطقه ای ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
البرز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس حدفاصل مرزن آباد تا میانک و آزادراه قزوین - کرج حدفاصل کوهسار تا پل کردان سنگین است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: اکنون ترافیک در محور قدیم بدرانلو در مسیر آشخانه به بجنورد نیمه سنگین است از این رو رانندگان با احتیاط برانند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با حضور در میز خدمت نماز جمعه شهرستان ایذه ، مشکلات مردم شهرستان های ایذه و دزپارت را بررسی کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۷    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: بحث آموزش و فرهنگ سازی در بین جوامع محلی در کاهش سرق تابلوها و علائم جاده ای نقش موثری دارد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: جاده کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال به علت تخلیه بار ترافیکی یک طرفه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: امسال یک میلیون و 700 هزار تُن محصولات کشاورزی تولیدی این استان با مدیریت این اداره کل از مزرعه به مراکز خریدتضمینی، کارخانه های فرآوری و بازار داخلی و سایر استان ها حمل شود.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۸    
با حضور مهندس رجب رحمانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، طاهری فرماندار تاکستان ، حسین رحمانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی ، بخشداران بخش های تابعه ، روسای ادارات امور آب ، جهاد کشاورزی ، آب و فاضلاب ، منابع طبیعی ، راهداری و محیط زیست در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور کرج - چالوس حدفاصل بیلقان تا سرودار سنگین است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: 192 روستای بالای 20 خانوار استان فاقد راه آسفالته هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
البرز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور کرج - چالوس حدفاصل بیلقان تا سرودار سنگین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 صبح روز شنبه، 31 اردیبهشت ماه در محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه بالعکس ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از بیلقان تا آدران در جاده کرج-چالوس سنگین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۶    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از بیلقان تا آدران در جاده کرج-چالوس سنگین است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چابهار گفت: 110 کیلومتر راه روستایی این شهرستان خاکی و نیازمند تخصیص اعتبار برای زیرسازی و آسفالت است و در صورت تامین و تخصیص اعتبار، عملیات اجرایی آن شروع و مشکلات تردد اهالی روستاهای این منطقه مرتفع خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۶:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل دفتر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای بر ضرورت تسریع در عملیات اجرایی زیرسازی و آسفالت 450 کیلومتر از راه های روستایی لرستان تأکید کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
قریب به 50 تا 60 هزار نفر نیز بر اثر سوانح رانندگی مصدوم می شوند. معاون ساخت و نگهداری راههای روستایی و فرعی سازمان راهداری گفت: هرساله 16 هزار نفر در کشور بر اثر تصادفات جان خود را از دست می دهند و قریب به 50 تا 60 هزار نفر نیز بر اثر سوانح رانندگی مصدوم می شوند. ...