پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۴۵Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهداری»

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس در مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان و آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس سنگین است.
موج   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم در بازدید ازمرکز 110 و مانیتورینگ نیروی انتظامی استان قم اعلام کرد : باوجود کاهش اعتبارات ، طی یکسال گذشته ، 25 پروژه عمرانی ، با هزینه ای افزون بر هزارو 600 میلیارد ریال ، درسطح راههای استان قم ، عملیاتی و درحال انجامند.
اخبار ملکان   ۷ ساعت پیش    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: پس از بررسی های کارشناسان این اداره کل،موافقت اصولی احداث پایانه مسافربری بین شهری ملکان صادر گردید.
اخبار ملکان   ۸ ساعت پیش    
بالاخره پس از سالها آرزوی دیرینه مردم ملکان تحقق یافت و طی مراسمی با حضور معاون حمل و نقل مدیرکل راهداری استان،امام جمعه و جمعی از مسئولین محلی،ساختمان پایانه مسافربری این شهر افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۵    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: تشکیل بانک جامع اطلاعات تصادفات اقدامی موثر و مهم در کاهش حوادث رانندگی است.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۹    
معاون سیلسی و اجتماعی و رئیس ستاد انتخابات استان تهران از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به جهت ایفای نقش موثر در انتخابات با رویکرد مشارکت آفرینی تقدیر و تشکر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: امسال بیش از 4 میلیون و 453 هزار تن کالای اساسی در بندر امام خمینی (ره) جابجا شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۹    
رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: تا پایان تیر ماه امسال 121 پرونده تخلفات بخش حمل و نقل جاده ای در کمیسیون های ماده 11 و 12 بررسی شد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۹    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری 4 میلیون تردد در مبادی ورودی و خروجی استان به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در چهار ماه گذشته از سال جاری، 52 هزار دستگاه وسایط نقلیه سنگین باری از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در این استان تردد کردند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اجرای سامانه هوشمند توزین کننده خودروهای در حال حرکت در محورنکا-ساری در آینده ای نزدیک خبر داد.
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اظهار داشت: در تعطیلات پایانی تیر ماه و حجم بالای تردد و سفر ، طرح کنترل و نظارت بر وسایل نقلیه عمومی در این استان با 20 اکیپ شبانه روزی با شدت و نظارت دقیق تر صورت پذیرفت.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۹    
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: میزان جابجایی مسافر در چهار ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این استان 32 درصد افزایش داشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اجرای طرح بهسازی راههای روستایی استان در سطح محور روستایی شهرستان قائمشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۴    
ایسنا/همدان رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کبودراهنگ گفت: برای روکش راه های روستایی هفت میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته که نسبت وسعت شهرستان، گستردگی و پراکندگی روستاهای و تخریب راه های روستایی بسیار ناچیز است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: 188 هزار مسافر طی چهار ماهه نخست امسال توسط ناوگان حمل ونقل عمومی جاده ای این استان به سایر نقاط کشور جابه جا شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از لکه گیری و روکش 75 کیلومتر از جاده های استان در سه ماه نخست امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: 15 کیلومتر از جاده مراغه - هشترود آسفالت نامناسبی داشت که با همت اداره کل راهداری استان و اعتبار 9 میلیارد تومانی در نظر گرفته شده از طرف دولت روکش نقاط حادثه خیز آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۵۰    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان طبس از بازگشایی محور طبس به بشرویه در ساعاتی پیش خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۱    
رئیس اداره حمل ونقل مسافر اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از افزایش 33 درصدی جابجایی مسافر در این استان طی چهار ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از ثبت بیش از 12 میلیون تردد وسایل نقلیه در چهار ماهه نخست امسال در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از برقراری تردد در محور شهرستان چالدران به چایپاره و شوط با تلاش راهداران و بسترسازی مسیر انحرافی در جوار پل تخریبی شهرستان چالدران خبر داد.
شیوا بیان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت : از ابتدای سالجاری 4 میلیون تردد در مبادی ورودی و خروجی استان به ثبت رسیده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
پیگیری اهالی سنگر برای ثبت این اثر با کندی های زیادی در سازمان میراث فرهنگی همراه است. ممکن است این تونل تاریخی به علت تعریض اتوبان توسط راهداری تخریب شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری جنوب کرمان از وقوع طوفان و گردو خاک و شن در محورهای مواصلاتی شهرستان های جیرفت، عنبرآباد و رودبار جنوب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۶    
اردبیل - ایرنا - رئیس اداره حمل ونقل مسافر اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از افزایش 33 درصدی جابجایی مسافر در این استان طی چهار ماه امسال خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نادر ثناگو مطلق روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به بازدید مدیر کل راهداری استان از این منطقه و بلوار شاخص 90 متری افزود: در این بازدید مقرر شد که موانع مسیر دسترسی به بلوار شاخص 90 متری که به عنوان مسیر اصلی دسترسی به ترمینال مسافری و ناحیه های صنعتی محسوب میشود با همکاری اداره کل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فردوس، از انجام عملیات آسفالت گرم راه روستایی آبدکی شهرستان فردوس به طول 3 کیلومتر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: براثر جاری شدن سیل شب گذشته، راه ارتباطی شهرستان چالدران مسدود شده بود که به صورت موقت از طریق مسیر انحرافی که خاکی است، تردد در جریان است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی با حضور در جلسه شورای اسلامی استان به سوالات و دغدغه های نمایندگان مردم در این شورا پاسخ داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: 19 هزارو 148 سرعت غیرمجاز پلاکهای تهران، آذربایجان شرقی و البرز در جاده های این استان توسط 32 دستگاه ثبت تخلفات ذخیره و برای اعمال قانون ارسال شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است ...
رئیس اداره حمل ونقل مسافر راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: در 4 ماه گذشته بیش از 477 هزار نفر مسافر در استان جابه جا شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2328 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 9درصد افزایش تردد را نشان می دهد. ...
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه عنوان کرد: در راستای حفاظت و صیانت از زمین و حریم جاده و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز با دستور مقام قضایی، تاسیسات بدون مجوز در محدوده حریم قانونی راه ها تخریب و آزادسازی حریم انجام می شود.
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ایجاد و توسعه مجتمع های خدماتی رفاهی ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: 300 میلیارد ریال اعتبار به ارتقای کیفی و ساخت راه های روستایی شهرستان ساوه اختصاص یافت.
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۰    
نماینده عالی دولت در شهرستان در ابتدای سخنانش ضمن تقدیر از حضور مهندس دادخواه در شهرستان علیرغم مشغله کاری افزود اگر در شرایط سخت اعتباری بتوانیم گامی در راستای حل مشکلات مردم برداریم قطعا ارزشمندتر و در اذهان مردم ماندگارتر خواهد بود. ...
صبح امروز طی حکمی از سوی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد آقای یعقوب عوض زاده به عنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گچساران معرفی شد. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون بندری سازمان بنادر گفت: با همکاری سازمان راهداری سرعت روند تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر امام خمینی(ره) افزایش یافته است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از درخواست برای تسریع در واکسیناسیون رانندگان تجاری کشور در قالب مکاتبه ای با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۶    
در اجرای راهداری محوری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری نسبت به انجام عملیات لایه حفاظتی فوگ سیل در مسیر باباحیدر، سه راهی قباد آباد- سورشجان، فارسان- سه راهی بارده، تومانک بارده اقدام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی از مسدود شدن محور چالدران به شهرستان های شوط و چایپاره بر اثر وقوع سیل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس در مسیر جنوب به شمال در محدوده تونل کندوان نیمه سنگین است.
طرح مشترک کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر با همکاری مشترک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه استان البرز برگزارشد .
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: طی 4 ماه گذشته صادرات کالا از پایانه مرزی بیله سوار افزایش 135 درصدی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تاکستان از ایمن سازی محور دولت آباد-دستجرد واقع در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.