چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۷:۵۹Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره بین المللی تئاتر فجر»

آنا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیربخش ارزشیابی و نظارت این رویداد ملی و بین المللی را منصوب کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ستاد برگزاری چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از تمدید مهلت ارسال آثار هنرمندان به بخش تولیدات تازه تئاتر ایران این رویداد تا روز دوازدهم مهر ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با اشاره به بخش بین الملل این دوره تصریح کرد که هنرمندان مطمئن باشند اصلا کار ضعیف و متوسط خارجی در جشنواره نخواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش امور استان های این رویداد ملی و بین المللی را منصوب کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش امور استان های این رویداد ملی و بین المللی را منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش نمایش های خیابانی این رویداد ملی و بین المللی را منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش نمایش های تلویزیونی این رویداد را منصوب کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
در حکمی از سوی دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر امین رهبر به عنوان مدیر بخش رادیوتئاتر این جشنواره منصوب شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مهدی حامدسقایان دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر طی حکمی امین رهبر را به عنوان مدیر بخش رادیوتئاتر این جشنواره منصوب کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۹    
فراخوان چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بخش های نمایش های صحنه ای، تئاتر خیابانی، تئاتر ملل، تئاتر دانشجویی، مسابقه نمایشنامه نویسی، نمایش های تلویزیونی، رادیوتئاتر، مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر، پژوهش و کارگاه های آموزشی برای برگزاری در بهمن 1402 منتشر شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا: مهدی حامدسقایان دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر طی حکمی حسین عبدالهی را به عنوان مدیربخش دانشجویی این دوره ازجشنواره منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
امیرحسین شفیعی به عنوان مدیر اجرایی چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
فراخوان چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بخش های مختلف برای برگزاری در بهمن 1402 منتشر شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۴    
جشنواره ی تئاتر فجر کاروانی است که پای در راه حق و حقیقت گذارده و با عشق و ایمان پیش می رود تا امانتی را که پیشینیان به ما سپرده اند به آیندگان بسپارد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فراخوان چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در شرایطی منتشر شد که یک نگرانی جدی درباره یکی از بخش های آن وجود دارد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
فراخوان چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بخش های مختلف برای برگزاری در بهمن 1402 منتشر شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۷    
از هنرمندان گروه تئاتر پلاک 7 که با نمایش آگنیتاژ در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ، خوش درخشیدند تجلیل شد . در راستای قدردانی و تکریم تلاش های هنرمندان عرصه های مختلف هنری و ایجاد انگیزه ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی و دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر در جلسه مشترک با موسسه فرهنگی اکو زمینه های همکاری فرهنگی و هنری در حوزه بین الملل را بررسی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی و دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر در جلسه مشترک با موسسه فرهنگی اکو زمینه های همکاری فرهنگی و هنری در حوزه بین الملل را بررسی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- بعد از کسب سه عنوان جشنواره بین المللی تئاتر فجر نمایش شاه اسماعیل در اردبیل به روی صحنه می رود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: جلسه هم اندیشی بین مدیران چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دفتر مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی با صدور حکمی، مهدی حامدسقایان را به عنوان دبیر چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد. به گزارش مهر، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با صدور حکمی، مهدی حامدسقایان را به عنوان دبیر چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی با صدور حکمی، مهدی حامدسقایان را به عنوان دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- جشنواره تئاتر استانی یکی از مهمترین رخدادهای فرهنگی هنری برای بروز و ظهور استعدادی هنر نمایشی در استان هاست به گونه ای تاکنون از چهارمحال و بختیاری چندین گروه به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافته اند.
در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی تئاتر قدمگاه، نمایش هله کاری از هنرستان هنرهای زیبای پسران یزد به جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۰    
بخش اعظمی از مطالب کتاب اجرا در شرق و غرب مجموعه مقالاتی است درباره همکاری های مشترکی که بین هنرمندان تئاتر آسیایی و استرالیایی انجام شده است. همکاری هایی که در برخی از موارد چندان هم موفقیت آمیز نبوده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
خراسان شمالی- مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی گفت: هجدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی در بجنورد برای معرفی آثار منتخب به جشنواره بین المللی تئاتر فجر برگزار خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۳    
مدیرکل هنرهای نمایشی از معرفی دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تا دو روز آینده خبر داد.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی از پرداخت مطالبات هنرمندان فجر چهل ویکم و معرفی دبیر چهل و دومین جشنواره تئاتر فجر تا هفته آینده خبر داد و گفت: به دو نفر از عزیزان پیشنهاد دبیری جشنواره چهل ودوم فجر داده شده است که امیدواریم با رایزنی ها و گفت وگوها بپذیرند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۳    
نصر: شانزدهمین دوره جشنواره ملی تئاتر رضوی با معرفی و شناخت آثار و نفرات برگزیده در بخش های مختلف به پایان رسید و هیئت داوران به اتفاق آرا 2 نمایش ترمز اضطراری از مشهد و یک حبه انگور از تبریز را به عنوان آثار برگزیده این دوره از جشنواره به دبیرخانه چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی کرد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
شانزدهمین دوره جشنواره ملی تئاتر رضوی با معرفی و شناخت آثار و نفرات برگزیده در بخش های مختلف به پایان رسید و هیئت داوران به اتفاق آرا 2 نمایش ترمز اضطراری از مشهد و یک حبه انگور از تبریز را به عنوان آثار برگزیده این دوره از جشنواره به دبیرخانه چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی کرد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۳    
کرمان-دبیر دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی بیان کرد: آثار برگزیده در جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی به جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایش شاید باران شدی به نویسندگی شهرام کرمی و کارگردانی مرتضی نجفی، یکی از 47 اثر پذیرفته شده در رقابت های صحنه ای چهل ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از ششم الی21 اردیبهشت ماه ساعت 19:30 در سالن علامه رفیعی قزوین روی صحنه می رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد کارگردان یکی از نمایش های راه یافته از استان یزد به جشنواره بین المللی تئاتر فجر از وعده های عملی نشده عوامل این جشنواره گلایه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۵    
کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که چند روزی به دلیل فشارهای عصبی در یکی از بیمارستان های شیراز بستری بود به زودی مرخص می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که طی چند روز اخیر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری بود، به بخش منتقل شده و به زودی ترخیص می شود.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
نصرالله قادری از بستری بودن کوروش زارعی هنرمند با سابقه تئاتر و دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر طی چند روز اخیر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نمازی شهر شیراز خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
محمد کاظم تبار کارگردان نمایش آلاء با اشاره به تغییرات نمایش در اجرای مجدد، عنوان کرد این اثر نمایشی قصه مصائبی است که برای یک دختر عراقی در طول جنگ ایران و عراق رخ می دهد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۷    
با برگزاری مراسمی در تالار بیضای اردبیلی، هنرمندان افتخار آفرین در جشنواره بین المللی تئاتر فجر مورد تکریم قرار گرفتند.
حوزه هنری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۱    
نهمین قسمت بسته خبری بوم رنگ که به معرفی فعالیت ها و اخبار مهم مراکز استانی حوزه هنری انقلاب اسلامی می پردازد، منتشر شد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، بسته ی خبری بوم رنگ در نهمین قسمت، فعالیت های شاخص مراکز استانی در نیمه ی اول بهمن ماه را مرور می کند ...
دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفت: سینمای امروز ما با جوانان خلاق به جایی رسیده که می تواند در قواره های جهانی حرف های بزرگی برای گفتن داشته باشد و مخاطب جهانی تشنه شنیدن این حرف هاست.
نمایش صداهای خوابیده در خاک از لاهیجان در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ضمن دریافت تندیس جشنواره در سه بخش کاندید و برگزیده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۸    
نفرات برتر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در استان سیستان و بلوچستان،معرفی شدند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، دکتر محمد مهدی اسماعیلی در حاشیه اختتامیه جشنواره بین المللی تئاتر فجر از علی صفدری به واسطه برگزاری مناسب جشنواره تئاتر منطقه ای در استان کرمانشاه با اهداء لوح یادبود تقدیر و تشکر کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
هنرمندان تئاتر استان اردبیل در چهل و یکمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر 1401 چهار جایزه جشنواره را به خود اختصاص دادند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۱    
جواد روشندل، رییس گروه امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی به برگزیدگان استانی چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تبریک گفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهیه کننده فیلم سینمایی پرونده باز است در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفت: این فیلم ترکیبی از واقعیت و خیال نویسنده و در کل اگر بخواهم بگویم 50 درصد براساس واقعیت بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
هنرمندان یزدی در چهل یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حائز رتبه شدند و طلسم چهل ساله یزد در این زمینه شکسته شد.