یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۱۲:۵۶Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعت برق»

ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی صنعت برق خراسان گفت: میزان مصرف برق در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به طور میانگین 5 درصد افزایش داشته است. همچنین بیشترین میزان مصرف برق از ابتدای سال جاری تاکنون مربوط به روز چهارشنبه، هشتم تیرماه است.
صمت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیشترین میزان مصرف در صنایع تولیدی سنگ آهن، فولاد و سیمان اتفاق می افتد. توسعه نایافتگی صنعت برق سبب شده است که دچار کمبود شویم و در چند سال اخیر مجبور شده ایم برق واحدهای صنعتی مان را در ماه های گرم سال قطع و مصرف را جیره بندی کنیم تا انرژی بخش خانگی تامین شود.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران و سخنگوی صنعت برق نوشت: امروز هیچ خاموشی در کشور و حوزه های برگزاری کنکور با وجود رشد 5 درصدی مصرف برق رخ نداد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد تقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از اجرای مرحله اول قطع برق ادارات پرمصرف در 3 شهر استان خبر داد. مهدیزاده تاکید کرد: طی سالیان گذشته وضعیت صنعت برق بسیار ویژه و حساس است و ناترازی بین تولید و مصرف برق چشمگیر می باشد ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی از اقدامات خوبی که برای پایداری شبکه برق خوزستان صورت گرفته است، تقدیر کرد. نشست پایش کنترل بار شبانه و روشنایی معابر و محیط، با حضور معاون وزیر نیرو، مدیرعامل و معاونین شرکت توانیر و مدیران برق منطقه ای و توزیع کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۲۷    
سپهر برزی مهر /مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی گزارش های آماری نشان می دهد درآمد شرکت های دانش بنیان در سال 1400 به 400 هزار میلیارد تومان رسیده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۲۷    
دنیای اقتصاد : سازندگان تجهیزات صنعت برق به ویژه شرکت های کوچک و متوسط، به عنوان کلیدی ترین هسته های کارآفرینی و اشتغال زایی شناخته شده و جزو اصلی ترین ابزارهای دستیابی به توسعه پایدار اقتصادی به شمار می روند ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۱۳    
می متالز - بررسی مشکلات صنعت برق و لزوم تصویب لایحه رگولاتوری این حوزه و اهمیت دادن به جایگاه علم و دانش در صنعت انرژی، موضوع نشست کمیته فنی آموزش، نوآوری و آینده پژوهی کمیسیون انرژی اتاق ایران بود ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۲:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: امروز از ساعت 11 تا 18 مشترکان تهرانی بالاتر از سقف مجاز تعیین شده برق مصرف کرده اند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۸:۴۲    
سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به افزایش دمای هوا پیش بینی می شود فردا از 66 هزار مگاوات بیشتر شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر امور برق ناحیه یک زاهدان، گفت: 27 دستگاه اجرایی این شهرستان با وارد مدار کردن دستگاه های دیزل ژنراتور در ساعت پیک مصرف برق، ضمن تامین برق مورد نیاز خود، یاریگر صنعت برق در تامین برق پایدار مشترکان خانگی و حساس شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات مستند، 198 هزار و 198 مشترک کشاورزی ضمن تفاهم با صنعت برق برای اعمال سیاست های مدیریت مصرف از تعرفه برق رایگان استفاده کردند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۷    
به گزارش ایران آنلاین،سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به افزایش دمای هوا پیش بینی می شود فردا از 66 هزار مگاوات بیشتر شود. به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت شبکه برق ایران، " مصطفی رجبی مشهدی " افزود: نیاز مصرف برق تاکنون به 59 هزار مگاوات رسیده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از روابط عمومی شرکت مدیریت شبکه برق ایران، " مصطفی رجبی مشهدی " افزود: نیاز مصرف برق تاکنون به 59 هزار مگاوات رسیده است. این میزان نسبت به هفته گذشته به طور میانگین یک هزار مگاوات افزایش نشان می دهد . ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۴۲    
تهران - ایرنا - سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به افزایش دمای هوا پیش بینی می شود فردا از 66 هزار مگاوات بیشتر شود.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۴۲    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال در دیدار با حجت الاسلام حمیدی رئیس کل جدید دادگستری استان کرمان با تبریک انتصاب وی به عنوان نماینده عالی قوه قضائیه دراستان بر تعامل و همکاری دوجانبه هر چه بیشتر دستگاه قضایی استان و صنعت برق تاکید کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۳۱    
عضو هیئت مدیره نیروگاه های کوچک مقیاس گفت: مدیریت مصرف برق در بخش خانگی در بهترین حالت می تواند 2,000 مگاوات صرفه جویی ایجاد کند، درحالی که 15 هزار مگاوات کسری برق داریم. صرفه جویی در بخش خانگی مشکل صنعت برق را حل نمی کند و باید نیروگاه های جدید تولید برق در کشور راه اندازی شود.
شرکت ملی فولاد ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۷:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فولادوتوسعه : مدیرعامل صنعت فولاد شادگان گفت : تجهیز زیرساخت های صنعت برق، ایجاد فرصت سرمایه گذاری در صنعت برق راهکارهای برون رفت از این بحران خواهد بود و چنانچه قطعی برق تا سه سال آینده تداوم یابد، صنعت فولاد کشور صدمات مادی و خسارات جبران ناپذیر فراوانی را شاهد خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اختصاص پاداش برای مشترکانی که با صنعت برق همراهی کرده و مصرف خود را کاهش دهند یکی از راهکارهای این صنعت برای ترغیب مردم به همکاری است که بر اساس بررسی های انجام شده نزدیک به هفت میلیون مشترک این پاداش ها را دریافت می کنند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
اهواز (پانا) - مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز خبر داد برق 108 ساختمان اداری پرمصرف در اهواز که از دستورالعمل ابلاغی تخطی داشتند در راستای پایداری و کنترل بار شبکه برق، روز چهارشنبه هشتم تیر قطع شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی شرکت توانیر گفت: در راستای نظارت های اجتماعی و افزایش ارتقاع توانمندی صنعت برق امروز اطلاعیه ای شرکت توانیر بر کلیه مردم عزیز منتشر کرد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرح جمال زاده با اشاره به اینک بیش از 75 درصد مشترکان صنعت برق در چارچوب الگو برق مصرف می کنند، گفت: در حال حاضر ظرفیت تولید برق کشور 58 هزار مگابایت است اما در چند روز اخیر 68 هزار مگابایت مصرف انرژی داشتیم یعنی با 10 هزار و 500 مگابایت ناترازی در تولید و مصرف مواجه هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- سخنگوی صنعت برق خراسان رضوی گفت: قطع برق در چند نقطه از منطقه "قاسم آباد" که امروز رخ داد، ربطی به گرما و اوج بار در شبکه نداشت و ناشی از بروز اتفاق در شبکه بود که به سرعت رفع شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بررسی مشکلات صنعت برق و لزوم تصویب لایحه رگلاتوری این حوزه و اهمیت دادن به جایگاه علم و دانش در صنعت انرژی، موضوع نشست کمیته فنی آموزش، نوآوری و آینده پژوهی کمیسیون انرژی اتاق ایران بود.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رشد تقاضای مصرف برق در روزهای اخیر و پیش بینی پایداری و افزایش دمای هوا در نقاط مختلف کشور، مدیران صنعت برق را شبانه به مرکز راهبری شبکه برق کشاند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بانک ها بیش از سایر ادارات، الگوی مصرف برق را رعایت نکردند. معاون هماهنگی شرکت برق منطقه ای اصفهان وسخنگوی صنعت برق اصفهان با بیان اینکه دیروز، 200 اداره، الگوی مصرف را رعایت نکرده بودند، گفت: بعد از اخطار به این ادارات، برق 54 اداره ای که همچنان به رعایت نکردن الگوی مصرف اصرار ورزیدند، قطع شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رشد تقاضای مصرف برق در روزهای اخیر و پیش بینی پایداری و افزایش دمای هوا در نقاط مختلف کشور، مدیران صنعت برق را شبانه به مرکز راهبری شبکه برق کشاند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه برای عبور از مشکلات اقتصادی، می بایست از ظرفیت های انباشته منطقه ای، فرامنطقه ای و بین المللی بهره برده شود، گفت: صنعت نفت و گاز نیازمند 100 میلیارد دلار و صنعت برق نیازمند 25 میلیارد دلار سرمایه گذاری است که اینها در برنامه هفتم توسعه باید مورد توجه قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی صنعت برق استان اصفهان گفت: روز گذشته 200 اداره دولتی و غیر دولتی که بیش از الگوی تعیین شده برق مصرف کردند اخطار قطع گرفتند و برق 54 اداره پرمصرف این استان قطع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- رئیس گروه بهره وری و مدیریت مصرف انرژی وزارت نیرو گفت: بر اساس آمار هم اکنون بیش از 75 درصد مشترکان صنعت برق در چارچوب الگو برق مصرف می کنند .
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۳۶    
سخنگوی صنعت برق خراسان ضمن تاکید بر اینکه هیچ برنامه خاموشی برای مشهد وجود ندارد، علت قطعی برق برخی از نقاط مشهد را مشکلات فنی شبکه های توزیع دانست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت توانیر اعلام کرد: دولت مردمی سیزدهم با بررسی های دقیق، اقدام به رفع مشکلات صنعت برق از طریق توسعه ظرفیت نیروگاهی، تعریف گسترده برنامه های تشویق محور مدیریت بار و تدوین برنامه های مدیریت بار با هماهنگی وزارتخانه صمت نموده و در نتیجه تاکنون خاموشی برنامه ریزی شده نداشته ایم.
ورس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که باید به سمت اصلاح اقتصاد برق و سرمایه گذاری در صنعت برق حرکت کنیم تا خاموشی در صنعت، خدمات، کشاورزی و خانگی رخ ندهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: شبکه توزیع برق در استان قزوین در ردیف پایدارترین شبکه های برق کشور است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - وزارت نیرو برای اصلاح لایحه تنظیم گری برق تنها 15روز فرصت دارد. این وزارتخانه بیش از 10 ماه است که این لایحه را از مجلس پس گرفته تا اصلاحات مدنظر خود را روی آن اعمال کند، اما هنوز این اصلاحات را انجام نداده است. موضوع تشکیل نهاد مستقل تنظیم گر صنعت برق به سال 1399 برمی گردد ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی صنعت برق گفت: 4300 مگاوات نسبت به سال قبل به ظرفیت تولید نیروگاه های حرارتی افزوده شده است، اما میزان مصرف برق بالاست و با سختی در حال تامین برق هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۱۷    
رئیس شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران صنعت اب و برق منطقه مرکزی شمال کشور گفت: سرقت تجهیزات، فرسودگی شبکه، حملات سایبری، کمبود اعتبارات بازسازی شبکه های فرسوده از مهمترین چالش های پیش روی صنعت برق است.
سلام نو / نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
در صورت حضور یا مشاهده اداره و دستگاه اداری و اجرایی که نکات مدیریت مصرف برق، مراتب را از طریق شماره تلفن 121 یا اپلیکیشن برق من اطلاع دهند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۰    
با تلاش های صورت گرفته توسط پرسنل صنعت برق و گزارش های مردمی، 109 مرکز غیرمجاز استخراج رمز ارز، کشف و جمع آوری شده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، از این تعداد مراکز غیرمجاز، 109 دستگاه ماینر با ظرفیت مصرفی 1345 کیلووات کشف شده که بخش عمده ای از کشفیات مربوط به پنج استان کشور بوده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: از ساعات اولیه صبح، مصرف برق هزار مگاوات افزایش یافته که نسبت به میزان افزایش مصرف دیروز، 500 مگاوات کمتر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
در دیدار رئیس جمهور ایران با رئیس خلق مصلحتی ترکمنستان بر لزوم استفاده کامل از پتانسیل موجود در صنعت برق و حمل ونقل تاکید شد.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: روز گذشته در ساعات ابتدای صبح که حملات سایبری به شرکت های فولادی انجام شد، این شرکت ها هیچ محدودیتی در تامین برق نداشتند.
راه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق در استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم این استان خواست برای تامین برق پایدار حوزه های آزمونی کنکور در این استان و فراهم نمودن بسترهای آرامش روحی و روانی آینده سازان در این آزمون، از مصارف بی رویه برق جدا خودداری کنند.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته مصرف برق کشور به بالاترین میزان تاریخی خود رسید و از مرز 66 هزار مگاوات عبور کرد. اکنون تمام ظرفیت تولید برق کشور در مدار است و آن طور که سخنگوی صنعت برق می گوید، تمام امکانات و ظرفیت ها چه در نیروگاه های حرارتی ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۴۴ سایت دیگر  
با تلاش های صورت گرفته توسط پرسنل صنعت برق و گزارش های مردمی، 109 مرکز غیرمجاز استخراج رمز ارز، کشف و جمع آوری شده که نکته قابل توجه در این موضوع، افزایش تاثیر گزارش های مردمی در کشف مراکز غیرمجاز بوده که نشان دهنده حساسیت مردم در این زمینه است.
الف   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
علی رغم اینکه در روزهای ابتدایی تابستان هستیم اما طی روزهای گذشته شاهد رکوردشکنی های مصرف برق به دنبال افزایش دمای هوا بودیم که این مساله صنعت برق را با چالش مواجه کرده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) در اطلاعیه ای از هموطنان درخواست کرد که اشکالات شبکه برق و اداره های پرمصرف را اعلام کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق استان اصفهان گفت: جلساتی برای مدیریت بار با توانیر و شرکت های توزیع برق برگزار شد تا همه امکانات مبنی بر این باشد که هیچ گونه خاموشی در سطح استان نداشته باشیم و کنکور سراسری بدون مشکل برگزار شود.