سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۸:۵۷Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۲:۱۱    
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در یادداشتی نوشت: با گذشت 34 سال از فقدان امام راحل، با مکتبی مواجه هستیم که میراث ماندگار، تاریخی و فرازمانی ایشان محسوب می شود. تلفیق و تجمیع ابعاد والای شخصیتی، فکری، ادبی، سیاسی و عرفانی حضرت امام خمینی(ره) در مکتب ایشان قابل تبلور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی ایمانی پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با صدور پیامی درگذشت احمد صفارمقدم، را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: برنامه مبادلات فرهنگی با صربستان در حال نهایی شدن است تا به زودی به امضای طرفین برسد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۱    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با بیان اینکه تخریب بنیان خانواده هدف اصلی شبکه های اجتماعی است، گفت: بازگشت به دین اکنون مورد تأکید اندیشمندان در جهان است و اگر بخواهیم آینده بهتری داشته باشیم، باید به دین مراجعه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در سومین دور از گفت وگوی دینی گفت: ادیان الهی چراغ هدایت بشر در دوران بحران هویت جهان معاصر هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مصطفی یوسف سپاهیچ در دیدار رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزاری گفت وگوهای دینی اسلام و مسیحیت ارتدوکس را ضروری برشمرد و تأکید کرد: ما به دنبال پیدا کردن نقطه مشترک با ادیان الهی هستیم و این چیزی است که قرآن کریم به ما آموزش می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: زنان هدف کشورهای قدرت طلب هستند تا با نام آزادی بهره بیشتری از آنان بگیرند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به موضوع سومین دور گفت وگوی دینی اسلام و مسیحیت کلیسای ارتدوکس صربستان تحت عنوان دین و جهان معاصر تأکید کرد: حرف های زیادی برای روشن شدن نقش دین و تأثیر آن در آینده جهان وجود دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در یادداشتی نوشت: جایگزین کردن نگاه قرارگاهی به جای نگاه سازمانی، موجب تقویت مولفه های عزت، حکمت و مصلحت در روابط خارجی شده و هم افزایی و سرعت در عمل را به ارمغان خواهد آورد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین ایمانی پور به دعوت پاتریارک پورفیریه؛ اسقف اعظم صربستان راهی این کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به اجرای برنامه های تحول گرا سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در حوزه روابط و امور فرهنگی بین المللی گفت: مقام معظم رهبری بر نقش قرارگاهی این سازمان تأکید دارند.
استادان زبان فارسی دانشگاه های هند که به منظور دانش افزایی و دیدارهای دانشگاهی به ایران سفر کرده اند، در دیدار با مسئولان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از جاذبه های فرهنگی و گردشگری ایران گفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت : نقش ایران شناسی در دیپلماسی فرهنگی نقش رکنی و اساسی است و در حال حاضر ایران شناسی در خارج از کشور چالش ها و مشکلاتی را دارد به همین منظور لازم است ایران با چهره جدید آن شناسانده شود که این مهم جز با برنامه ریزی محقق نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۷    
تفاهم نامه همکاری بین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و بنیاد ایرانشناسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین ایمانی پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و محمد حسین رجبی، رئیس بنیاد ایران شناسی امروز 6 خرداد امضاء می شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفتند: در مورد نهج البلاغه که محور تشیع هست، همچنین درباره موضوعات مورد بحث در صحیفه سجادیه و ادعیه ها که منابع ما هستند، باید کار علمی و تحقیقی صورت بگیرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۹    
شفقنا- حجت الاسلام والمسلمین مهدی ایمان پور رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و جمعی از اعضای شورای علمی کتاب معرفی شیعه به روایت علامه جوادی آملی با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با ایشان دیدار و گفتگو کردند. تصاویر را ببینید: انتهای پیام ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در همین راستا، اخیرا شاهد سفر هیاتی بلندپایه از کلیسای شرق آشوری به کشور عزیزمان بودیم. در حاشیه این سفر، جام جم گفت وگویی با پاتریارک مار آوا روئیل، رهبر جهانی کلیسای شرق آشوری صورت داده است: ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایمانی پور رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با ارنستو ویلگاس پولژاک وزیر فرهنگ ونزوئلا و هیأت همراه در محل حوزه ی ریاست این سازمان دیدار و گفت وگو کرد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۰    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تاکید کرد:یکی ازمهم مهم ترین اصول در پیشبرد مدیریت فرهنگی کشور، ارتقای نیروی انسانی برمبنای اهداف فرهنگی و راهبردی کشور می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تأکید کرد: آنچه گفتگوهای ایران و آفریقای جنوبی را استحکام می بخشد، اشتراکات فکری، فرهنگی و نگاه برادرانه، برابر و دوستانه فی مابین، گفتگوهای فرهنگی ایران و آفریقای جنوبی را استحکام می بخشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام ایمانی پور رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با ارنستو ویلگاس پولژاک وزیر فرهنگ ونزوئلا و هیات همراه صبح امروز (30اردیبهشت ماه) در محل حوزه ی ریاست این سازمان دیدار و گفت وگو کرد .
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
کتاب اسلام و محیط زیست اثر حضرت آیت الله جوادی آملی در قالب طرح تاپ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به زبان ایتالیایی منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در دیدار با رئیس مرکز ساماندهی ترجمه و نشر سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تأکید کرد: تحکیم و تعمیق صلح و دوستی هدف همه هنر ها در منطقه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۶    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: ایران و ازبکستان صاحب مجموعه ای ارزشمند از آثار خطی هستند که این مهم نشان از اشتراکات فرهنگی دارد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۱۶    
احسان الله حجتی درنشست بازتاب مکتوب وچند رسانه ای آثار حضرت امام خمینی (ره) گفت: یکی ازرسالت های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ترجمه آثار حضرت امام خمینی( ره) به زبان های غیرفارسی است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
همایش گفت وگوهای فرهنگی ایران و آفریقای جنوبی به همت مرکز مطالعات آفریقا و با همکاری مرکز گفتگوی ادیان و فرهنگ های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و شورای تحقیقات علوم انسانی آفریقای جنوبی روز شنبه 30 اردیبهشت ماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: معارضین در خارج از کشور تلاش می کنند با کمرنگ کردن نشان دادن نمایشگاه و نمایش کتب ممنوعه آن را به حاشیه ببرند اما استقبال مردم این توطئه ها را خنثی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم گرایی فرهنگی و ادبی ایران و آمریکای لاتین، افق های نو به میزبانی و همت مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی روز دوشنبه 25اردیبهشت ماه در سرای ملل برگزار شد و سخنرانان بر روحیه ضد استکباری به عنوان یکی از نقاط اشتراک مردم ایران و آمریکای لاتین ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۸    
نشست فرآیند نهضت ترجمه، هدف، رویکرد و راهبردها در پنجمین روز از سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به میزبانی و همت مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد و سخنرانان در آن تأکید کردند که ترجمه و محتوای تولید شده آثار برای مخاطبان خارجی ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در پنجمین روز از سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۰    
باشگاه خبرنگاران توانا_ محمدمهدی ایمانی پور در بازدید از غرفه انتشارات خبرگزاری فارس گفت: مجموعه فعالیت های رسمی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در قالب موافقت نامه های فرهنگی و تبادل هیئت های علمی دانشگاهی، شامل حوزه های علمی فرهنگی گردشگری، ورزشی و تمام حوزه های فرهنگی است ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: ایجاد تعامل و همکاری بین ناشران داخلی و خارجی برای ترجمه آثار فارسی و سایر زبان ها در اولویت است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
عالیجناب پاتریارک مار آوا سوم روئیل در دیدار با آیت الله اعرافی ابراز داشت: خرسندیم که در ایران فضای گفت وگو و تعامل بین ایران و مسیحیت وجود دارد و همایش روز گذشته سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با موضوع جوانان هم در این راستا بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به ابزارهای پیشبرد اهداف دیپلماسی عمومی تراز انقلاب در نگاه رهبری گفت: رهبر انقلاب بهره مندی از ظرفیت های داخل کشور را برای دیپلماسی عمومی در خارج از کشور مورد تأکید قرار می دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۰    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: اگر کسی می خواهد در عرصه دیپلماسی تحولی ایجاد کند، لازمه آن بازگشت به منویات و فرازهای معمار کبیر انقلاب و رهبری است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با تاکید بر این که قانون در کشور باید رعایت شود، گفت: آنچه در کشور اتفاق می افتد اجبار برای بی حجابی است.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از بازگشت رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی در سه کشور جهان خبر داد و گفت: همان گونه که وعده کرده بودیم رایزنانی که از نظر ما موفق نبودند را پیش از موعدشان به ایران فراخواندیم.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۲    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: رهبری در فرازی از این کتاب اشاره می کنند: فرهنگ حوزه اصلی اقتدار ماست. در واقع اگر قرار است فعالیتی در زمینه دیپلماسی فرهنگی داشته باشیم حتما فرهنگ از حوزه های برجسته است ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۱    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پنجمین روز از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران ضمن دیدار و گفت و گو با رئیس سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران از این نمایشگاه بازدید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۵    
مدیرعامل موسسه فرهنگی و هنری انتشارات بین المللی الهدی، از رونمایی " نماهنگ صنعت نشر کتاب جمهوری اسلامی ایران" همزمان با پنجمین روز برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با حضور مسئولان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خبرداد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایران پرس: چهارمین دور گفت و گوی اسلام و کلیسای شرق آشوری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
چهارمین دور گفت وگوی اسلام و کلیسای شرق آشوری با عنوان ایمان و جوانان امروز شنبه 23 اردیبهشت ماه در حسینیه الزهرا(س) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
چهارمین دوره گفتگوی دینی مرکز گفتگوی ادیان و فرهنگ ها با کلیسای شرق آشور با حضور رهبر جهانی کلیسای شرق آشوری پارتر بارک مارآواروئیل در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/مدیرکل دفتر بین الملل و تنی چند از مدیران بخش های مختلف جامعةالزهرا سلام الله علیها با مدیران سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی دیدار و گفت وگو کردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۷    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اظهار داشت: جامعه آشوریان چه قبل و چه بعد از اسلام حضور تاثیرگذاری در ایران داشته اند و خدمات بسیاری به کشور کرده و سهم زیادی در توسعه علم و دانش داشته اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
چهارمین دور گفت وگوی اسلام و کلیسای شرق آشوری با عنوان ایمان و جوانان شنبه، 23 اردیبهشت ماه در حسینیه الزهرا(س) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۰    
رئیس نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خراسان رضوی در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی این استان بر لزوم استفاده از ظرفیت رسانه ای جهاد دانشگاهی در پوشش برنامه های فرهنگی ایران در خارج از کشور تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
به همت رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در اسپانیا، همایش اسلام و مسیحیت با مشارکت دانشگاه کاتولیک کمییاس و مرکز گفتگوی ادیان و فرهنگهای سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- ششمین پیش نشست همایش بین المللی مطالعات تطبیقی اخلاق در اسلام و مسیحیت به همت پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی برگزار می شود. به گزارش شفقنا، ششمین پیش نشست این همایش که با همکاری اساتید ادیان در حوزه های علمیه و دانشگاه های سراسر کشور برگزار می شود ...
در راستای برگزاری همایش بین المللی کتابخانه های عمومی و کسب وکارهای کوچک مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی با سرپرست سازمان فرهنگی و ارتباطات اسلامی استان دیدار کرد.