پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۲۱:۵۳Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت خارجه»

عصر ایران   ۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ایران در صفحه توئیتر خود نوشت:توییت های آتشین (که در تضاد با لحن بکارگرفته شما در واقعیت است) شاید تیترهای خوبی بسازد.
ایرنا   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اظهارات لیز تراس وزیر خارجه انگلیس اعلام کرد که شعار هرگز نمی تواند پاسخ احکام قانونی باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۵۹ دقیقه پیش    
تنها دو روز پس از اظهارات سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان مبنی بر اینکه مذاکرات وین ظرف چند هفته آتی از سر گرفته خواهد شد، یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکایی ادعا کرد که ایران نشانه ای از آمادگی برای بازگشت به مذاکرات وین بروز نداده است.
نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی به گزارش ها درباره اینکه نخست وزیر جدید رژیم قصد ندارد در سخنرانی مجمع عمومی سازمان ملل از رویه او پیروی کند پاسخ داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱ ساعت پیش    
وزارت خارجه روسیه نیروهای غربی را به "نفی واقعیت" متهم کرد.
سرپرست وزارت خارجه دولت موقت طالبان، گفت افغانستان به زودی روابط اقتصادی قوی با منطقه و جهان را برقرار خواهد کرد.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
وزارت خارجه اردن با محکومیت هتک حرمت مداوم مسجد الاقصی از سوی رژیم صهیونیستی، خواستار توقف فوری اقدامات این رژیم شد.
رکنا   ۴ ساعت پیش    
رکنا: سخنگوی وزارت خارجه از آب شدن یخ روابط ایران و عربستان خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
ایسنا: وزارت خارجه فرانسه از ایران خواست تا هرچه سریعتر به مذاکرات وین درخصوص احیای توافق هسته ای بازگردد. وزارت خارجه فرانسه روز پنج شنبه از ایران خواست در صورتی که حسن نیت دارد به مذاکرات درخصوص احیای برنامه جامع اقدام مشترک بازگردد. ...
وزارت خارجه ایران روز پنجشنبه اعلام کرد که ایران و عربستان در مذاکرات درباره امنیت منطقه خلیج فارس پیشرفت چشمگیری داشته اند.
خبرگزاری فارس: آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا در رایزنی روز گذشته با وزرای خارجه روسیه، چین، انگلیس و فرانسه اعلام کرد که واشنگتن به دنبال رفع همه نگرانی ها درباره ایران است. ...
وزارت خارجه فرانسه با اتهام زنی علیه ایران از مقامات کشورمان خواست به میز مذاکرات وین بازگردند.
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در توییتر خود گزارشی از دومین روز حضور وزیر خارجه در سازمان ملل ارائه کرد.
نصیر نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی در بیانیه ای از دیدار آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا با وزرای خارجه چین، روسیه، فرانسه و انگلیس به عنوان اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد خبر داد. به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، در بیانیه وزارت خارجه آمریکا آمده است: بلینکن بر [...]
طبق اعلام وزارت خارجه آمریکا، وزیر خارجه دولت جو بایدن در نشست با دیگر همتایان خود از کشورهای دائم عضو شورای امنیت سازمان ملل درباره ایران رایزنی کرد.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: وزیر خارجه آمریکا و همتای مصری اش در حاشیه نشست های مجمع عمومی سازمان ملل روابط دوجانبه و تعدادی از مسائل منطقه ای از جمله مساله سد النهضه را بررسی کردند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه عراق در بیانیه ای اعلام کرد: وزیر خارجه عراق و سوریه در حاشیه اجلاس عمومی سازمان ملل در نیویورک دیدار کردند.
اقتصاد نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : سخنگوی وزارت خارجه انگلیس اعلام کرد، وزیر خارجه این کشور و همتای روس او طی دیدار در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل درباره مسائل مرتبط با ایران و افغانستان رایزنی کردند.
عصر ایران   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تست هایی که از زائران در آزمایشگاه علوم پزشکی گرفته می شود مورد قبول وزارت خارجه نخواهد بود و زائران باید تست مورد نظر در این آزمایشگاه بگیرند.
شفقنا   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- منابع خبری از دیدار فؤاد حسین وزیر خارجه عراق با فیصل المقداد وزیر خارجه سوریه در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک خبر دادند. ...
فارس: به دنبال دیدار لیز تراس وزیر خارجه جدید انگلیس با سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در نیویورک، لندن از تبادل نظر این دو وزیر درباره ایران خبر داد. ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بر لزوم اجرای انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی در لیبی در موعد مقرر تاکید کرد.
انتخاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه به وقت محلی گفت: در مورد مبارزه با تروریسم، کمک و دسترسی های بشر دوستانه، خروج امن کسانی که می خواهند افغانستان را ترک کنند و دولت فراگیر، گروه طالبان باید یک پیام متحد از سوی جامعه جهانی دریافت کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: رایزن اقتصادی، باید کار کشاورزی بلد باشد، محصولات کشاورزی را بشناسد، دغدغه های اقتصادی را بداند و نقش پیغامگیر را ایفا نکند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اقدام واشنگتن در عدم صدور روادید برای رئیس کمیته امور بین الملل مجلس دومای دولتی روسیه برای حضور در نشست سازمان ملل، واکنش تند وزارت خارجه روسیه را به دنبال داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت خارجه طالبان در دیدار با سفیر ترکیه ضمن گفت وگو درباره مسایل دوجانبه، خواستار ادامه مستمر همکاری های آنکارا با کابل شد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که وزرای خارجه پنج کشور عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد با آنتونیو گوترش دبیرکل این سازمان جهانی درباره وضعیت افغانستان و لزوم ارائه کمک های بشردوستانه به این کشور و کشورهای پذیرنده پناهجویان افغان گفتگو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت خارجه دولت موقت طالبان و سفیر ترکیه در کابل دیدار و درباره موضوعات مرتبط با کمک های بشردوستانه، بهداشت، پناهجویان و دانشجویان افغان گفتگو کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۶    
خراسان نوشت: همزمان با دیدارهای متنوع و فشرده امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان در نیویورک و در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، روز گذشته خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه نیز اعلام کرد که مذاکرات وین تا چند هفته دیگر از سرگرفته خواهد شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۸   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یک مقام وزارت امور خارجه آمریکا گفت: اگر مذاکره کننده اصلی تغییر یابد و ما همچنان قادر به گفت وگوی مستقیم با ایران نباشیم و آنها پارامترهای اساسی متفاوتی با آنچیزی که ما مذاکره کردیم بیایند، با مشکل مواجه خواهیم شد . ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش وزارت خارجه آمریکا، بلینکن گفت که وزیران خارجه کشورهای جهان را برای پیگیری تعهدات خود در اجلاس مجازی و در نشست آینده گروه 20، پیش از نشست سران کشورها به رهبری جو بایدن که در سه ماهه اول سال 2022 برگزار می شود، دعوت خواهد کرد. وزیر امور خارجه آمریکا افزود: ما باید [...]
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عامل نفوذی دولت روحانی که این روزها در لندن زندگی می کند در یادداشتی با کدهای خاص و به نقل از منبعش در وزارت خارجه نوشته است: اگر مذاکره نشود، قافیه را باخته ایم!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا خواستار رویکردی متحد جهانی در مقابل طالبان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کنگره و مقامات وزارت خارجه آمریکا درباره افغانستان نشست محرمانه و پرتنشی برگزار کردند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۶:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مقام وزارت خارجه آمریکا: با غیرقابل بازگشت شدن پیشرفت های هسته ای ایران، بازگشت به توافق 2015 هم امکانپذیر نخواهد بود
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا امروز در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد با جوسپ بورل نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی و معاون رئیس کمیسیون اروپا دیدار و گفتگو کرد. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دستگیری رانندگان ایرانی و توقیف کامیون ها واکنش منفی وزارت خارجه جمهوری اسلامی را در پی داشت. تهران – اقتصادبرتر – 1 مهر 1400 به گزارش #اقتصادبرتر، طی هفته های اخیر ...
رییس سازمان انرژی اتمی ایران و دبیر کل وزارت امور خارجه اتریش درباره آخرین تحولات در روابط دوجانبه دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین از سفر نماینده این کشور به افغانستان خبر داد و گفت: این سفر روز های 21 و 22 سپتامبر (30 و 31 شهریور) و با دعوت طالبان انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مقامات ارشد در وزارت خارجه آمریکا اعلام کردند دیدار امروز چهارشنبه میان آمریکا، فرانسه، انگلیس و آلمان برگزار نخواهد شد.
وزارت خارجه چین تاکید کرد که چین در زمینه گفتگو و ارتباط با آمریکا جدی و روشن است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: دیپلمات های ارشد ایران، عربستان و اتحادیه اروپا روز چهارشنبه در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیو یورک با یکدیگر دیدار کردند. به نقل از "بلومبرگ"، این دیدار در محل اقامت سفیر عراق در نیو یورک برگزار شد و در آن وزرای خارجه و نمایندگان ارشد ایران، عربستان، کویت، مصر، قطر، اردن، ترکیه ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت اقدام استرالیا، انگلیس و ایالات متحده برای ایجاد مشارکت امنیتی، بیش از رقبای احتمالی، متحدان ناتو آن ها را شگفت زده کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین با انتقاد از رفتار دوگانه آمریکا و انگلیس در سوءاستفاده از مسائل اتمی برای منافع ژئوپلتیکی خود، گفت پکن با حیله گری و سیاست های مبتنی بر فشار حداکثری آمریکا مخالف است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۰    
وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه ای از برگزاری دیدار دوجانبه میان معاون وزیر خارجه روسیه و معاونین دبیرکل سازمان ملل در خصوص مسائل منطقه از جمله افغانستان، لیبی و سوریه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با دبیرکل وزارت خارجه اتریش دیدار و درباره آخرین تحولات مربوط به برجام گفتگو کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۸   + ۵۸ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه به شکایات و گلایه های دریافتی از ایرانیان مقیم گرجستان در خصوص برخوردهای نامناسب و تبعیض آمیز نیروهای مرزبانی این کشور در اعمال محدودیت و ممنوعیت تبعیض ورود به آن کشور واکنش نشان داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
درحالیکه پاکستان بر حضور نماینده طالبان در نشست اتحادیه همکاری های منطقه ای جنوب آسیا (سارک) تلاش دارد، منابع می گویند این نشست بخاطر اختلافات اعضا در این باره لغو شده است. ...