جمعه ۰۸ بهمنساعت ۱۲:۳۵Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق های نجومی»

سلام نو / صدا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401، علاوه بر تغییر حقوق کارمندان دولت، حقوق سربازان وظیفه را هم به شکل چشمگیری افزایش داده است. به شکلی که در سال جاری متوسط دریافتی کارکنان وظیفه یک میلیون و 500 هزار تومان بود، اما حالا قرار است افزایش دو تا سه برابری را تجربه کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۸    
جلسه بررسی طرح تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی با حضور مدیران بانک های دولتی امروز سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس به 4 وزیر درباره پرداخت حقوق نجومی در زیرمجموعه کاری آنها تذکر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
محمد حسینی روز جمعه در جمع نخبگان و منتخبان اقشار در فرمانداری کاشمر افزود: دولت بر منافع مردم به جای منافع شخصی تاکید دارد و اگر منافع شخصی مدنظر نباشد کارها پیش می رود، حقوق های نجومی نوعی بی عدالتی در کشور است و دولت عزم جدی بر اصلاح این موضوع دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه عجب شیر با اشاره به اینکه حقوق های نجومی از زمان هاشمی رفسنجانی شروع شد و تا به امروز ادامه دارد، گفت: در دوره اصلاحات برای مسوولیت ها نرخ تعیین می شد.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران ، حجت الاسلام علی اکبری در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه تهران با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در خصوص غیرت دینی گفت: غیرت دینی موضوع بسیار حیاتی و اساسی است که در روایات جایگاه والایی دارد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه تهران با بیان اینکه مساله نامناسب و رنج آور حقوق های نجومی غالبا به شرکت های دوزیست و اصطلاحا خصولتی مربوط می شود، گفت: عمده این اتفاقات آنجاست و مدیران این شرکت ها برداشت های ناصواب دارند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج علی اکبری در خطبه دوم نماز جمعه تهران گفت: دشمن با استفاده از تمام امکاناتش در یک جنگ پیچیده ترکیبی غیرت دینی و روح دینی و ایمان دینی ملت ما را هدف گرفته و با طراحی هایی می خواهد از جامعه قداست زدایی کند و ارزش های خانوادگی، ناموسی ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه تهران گفت: چیزی که ملت ما را رنج داده و می دهد خبر زشت حقوق های نجومی است که این مسأله باید با دقت بررسی شود و دولت نیز موضوع را پیگیری کند. خبر های خوبی از رهگیری حقوق های نجومی به گوش می رسد و بیشتر این پدیده نامناسب رنج آور و آزاردهنده مربوط به شرکت های دوزیست و خصولتی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج علی اکبری با بیان اینکه چیزی که ملت ما را رنج داده و می دهد خبر زشت حقوق های نجومی است، گفت: این مسأله باید با دقت بررسی شود و دولت نیز موضوع را پیگیری کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
خطیب جمعه تهران گفت: دشمن به توافق (هسته ای) بیشتر از ما نیازمند است از این رو باید حساب شده پیش برویم البته که نباید بگذاریم مذاکرات فرسایشی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس از حقوق های نجومی تصریح کرد: حدود 15 درصد از کل پرداختی ها و دریافتی هایی که در بودجه عمومی کشور اتفاق می افتد، امکان شفاف شدن دارد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: پرداخت حقوق های نجومی ساماندهی می شود و سقفی برای این حقوق ها در نظر گرفته خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس در مخالفت با کلیات طرح تسری حقوق کارکنان قوه قضائیه، گفت: متاسفانه برخی از دستگاه ها با عناوین مختلف به دنبال نگاه جزیره ای هستند، در صورتی که حقوق ها باید به صورت یکسان و منسجم بررسی و پرداخت شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
پروژه پادجم که قرار بود در مدت سه سال و نیم افتتاح شود، اینک پس از گذشت ده سال تنها 80 درصد پیشرفت داشته است. این خلف وعده در حالی صورت پذیرفته است که مدیران ارشد این شرکت به ویژه مدیرعامل آن در حال بذل و بخشش حقوق های نجومی از جیب بازنشستگان اند!
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شیراز با بیان اینکه ایمان به خدا و رعایت تقوای الهی موجب رحمت و برکات خداوند می شود، گفت: شرط تقوا این است که حقوق های نجومی برچیده و دست در جیب ملت نباشد و عدالت رعایت شود زیرا این گناهان مانع رحمت و برکت خدا خواهد شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
متاسفانه شاهد هستیم که حقوق های نجومی بازهم در رسانه ها مطرح است، آقای رئیس جمهور شما بر حقوق های نجومی اشراف کامل دارید، با قدرت این روند متوقف را کنید.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۳:۰۰    
مهم ترین علت ثبت نشدن اطلاعات بیش از 1300 دستگاه در این سامانه، به بحث فرار از شفافیت باز می گردد. شفافیتی که می تواند از مفاسد جلوگیری، حقوق های نجومی و دریافتی های غیر منطقی را متوقف و از واریز منابع سازمانی به جیب عده ای خاص جلوگیری کند.
پرسش   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۲    
آیت الله جوادی آملی در این اظهارنظر نقادانه و صریح خود البته از مردم تجلیل کرده و آنها را کسانی خوانده که در همه فرازها جانفشانی و فداکاری کرده و گفته است: لیاقت این مردم اختلاس و سوء مدیریت ها و حقوق های نجومی نیست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۲۱:۰۶    
دستمزد های نامتعارف و غیرقانونی توسط برخی مدیران را باید یکی از عوامل بدبینی مردم به نظام اسلامی و عامل دلسردی آن ها از آینده کشور دانست؛ دستمزد هایی که با اصول بدیهی انسانی و اخلاقی هم در تناقض است و می تواند در کنار سایر موضوعات، هدف غرب در جهت دوقطبی سازی مردم- حاکمیت را تشدید کند.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، ماده 29 برنامه ششم توسعه یعنی شفافیت اموال و دارایی مسئولین از مواردی است که بعد از تصویب تا بحال روی زمین مانده است اما تا امروز نشنیدیم و ندیدیم براساس ترک فعل کسی مواخذه شده باشد ...
ربیع   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، بعد از زمان زیادی و قول و وعیدهای مختلف که قرار بود حقوق ها در سامانه مشخص شده ثبت شود بلاخره در این دولت و پس از تکلیف قاطعی که شد تعدادی از دستگاههای اجرایی ...
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی با عنوان هشدارهای زیر پوست جامعه نوشت: این روزها انتشار اطلاعات مربوط به حداکثر و حداقل حقوق ها در دستگاه های اجرائی، قضائی و تقنینی، تعجب بسیاری از مردم را برانگیخته است.. ...
خبرگزاری ایسنا: محمد رشیدی با اشاره به میانگین 10 درصدی افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در لایحه بودجه 1401، اظهار کرد: افزایش حقوق یک نکته ای که دارد این است که خودش تورم زاست ولی چون ما در حال حاضر در جامعه تورم داریم و مردم هم نیاز معیشتی و اقتصادی دارند که هر روز هم بیشتر می شود 10 درصد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده نجف آباد در مجلس، گفت: نمایندگان پیگیر مقابله با حقوق های نجومی هستند و اجازه نخواهند داد که فاصله طبقاتی بین مردم افزایش یابد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۲۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو به نقل از سازمان اداری و استخدامی، حسین عرب اسدی، معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی در دومین نشست هم اندیشی معاونان توسعه منابع انسانی دستگاه های اجرایی کشور اظهارداشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه حقوق های نجومی عموما در شرکت های دولتی زیانده پرداخت می شود، گفت: 95 درصد سودی که توسط شرکت های دولتی حاصل می شود توسط 10 شرکت تامین می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۶:۲۰    
کارشناس امور بودجه گفت: براساس قانون مدیریت خدمات کشوری، باید برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان، نظارتی قائل شوند، اما دانشگاه های علوم پزشکی از این نظارت مستثنی شده اند که نتیجه ان شکل گیری حقوق های نجومی و فساد قانونی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۹    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در توئیتی از قوانین متفاوت پرداخت حقوق و دستمزد مانند قانون مدیریت استخدامی، قانون نظام هماهنگ حقوق و غیره در کشور انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
قرن نو نوشت:مجلس یازدهم این روزها با حواشی پررنگی دست و پنجه نرم می کند، از یک سو ماجرای خودروهای دنا پلاس و حقوق چند ده میلیونی جنجال برانگیز شده است و از سوی دیگر تعلل مجلس در تصویب طرح شفافیت گلایه ها و نقدهایی را سبب شده است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۷:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
امام جمعه اهواز گفت: شفاف سازی فیش های حقوقی مسئولان نظام برای برقراری عدالت اجتماعی و اعتمادسازی در جامعه یکی از ضرورت هاست. به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی فرد در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی اهواز اظهار داشت ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۹    
امام جمعه بروجرد گفت: دریافت حقوق نجومی برخی مدیران مصداق بارز خوردن حق مردم محسوب می شود، چرا که اکثر مردم با مشکلات معیشتی و اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۷    
اقتصاد در هفته گذشته با اتفاق های مختلفی روبرو بود؛ از دعوا بر سر اینماد اجباری گرفته تا قرمزماندن بورس و ماجرای حقوق های نجومی دستگاه های اجرایی.
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۱:۵۷    
نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: عزم دولت آقای رئیسی برای برخورد با نجومی بگیرانو قطع دست آن ها از بیت المال را جدی می بینیم و معتقدم با عزمی که در دولت سیزدهم وجود دارد، وضعیت پرداخت حقوق های نجومی ساماندهی خواهد شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۰:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
فارس نوشت : نایب رئیس مجلس گفت: کسی در مجلس حقوق 80 میلیون تومانی دریافت نکرده و حقوق نمایندگان نیز زیر 20 میلیون تومان است. محمدحسن آصفری، نماینده مردم اراک در مجلس در جلسه علنی دیروز مجلس ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: دولت سیزدهم باید نسبت به مساله حقوق های نجومی حساس تر باشد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیسی: قرار گرفتن ردیف اعتبارات مصوبات سفرهای استانی در زیر مجموعه سفرهای نهاد ریاست باعث ایجاد سوتفاهم شد و این تصور را دامن زد که پول ها خرج سفرهای رئیس جمهور می شود، در حالی که سفرهای دولت جزو کم هزینه ترین سفرهاست. ...
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
صفحه ی اول روزنامه های امروز چهارشنبه 24 آذر 1400 در گیشه ی روزنامه های صدانیوز از معماهای اقتصادی تا حقوق های نجومی و فوق نجومی پایگاه خبری تحلیلی صدانیوز || واحد فنی پایگاه خبری تحلیلی صدانیوز
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۴:۲۷    
آیت الله رئیسی به موضوع انتشار اخبار پرداخت حقوق های نجومی در برخی دستگاه ها اشاره کرد و اظهار داشت: دولت در برخورد با حقوق های نجومی قاطع و مصمم است
رییس جمهور از ستاد تنظیم بازار و وزارتخانه های جهادکشاورزی و صنعت، معدن و تجارت خواست به صورت مستمر، نظارت بر زنجیره تامین و قیمت گذاری و عرضه کالاهای مورد نیاز مردم را در دستور کار خود قرار دهند.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید جلوی حقوق های نجومی و ریخت و پاش های برخی دستگاه ها و نهادها گرفته شود.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۴۵ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده اراک در مورد احتمال دریافتی 80 میلیونی مجلسی ها گفت: کسی در مجلس حقوق 80 میلیونی نمی گیرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۸    
چندی است که ماجرای حقوق های عجیب و غریب دستگاه ها بیشتر از قبل به میان آمده است. اما اصل ماجرا چه بود و چطور روایت های درست در میان روایت شتابزده از مساله، به کلی پنهان شد؟
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۵:۱۰   + ۷۰ سایت دیگر  
رکنا: افشای حقوق های نجومی باعث شده است که بیش از پیش ثبت اطلاعات حقوق و دستمزد مراجع و نهادهای دولتی بر روی سامانه حقوق و دستمزد از اهمیت بیشتری برخوردار باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: تعارض منافع در برخی از متولیان امر باعث کندی در روند تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی بود، مثلا رئیس یکی از دستگاه های نظارتی و بازرسی خراسان رضوی با دریافتی بالای 30 میلیون تومان، باید بازرس بر پرداخت چنین حقوقی به سایر مدیران استان شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در بررسی بودجه شرکت های دولتی، باید بحث حقوق های نجومی به صورت دقیق بررسی شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۹    
ادامه پیدا کردن ماجرای حقوق های نجومی و پرداختی های سرسام آور، این سوال را ایجاد کرده که چرا موضوع حقوق های نجومی تعیین تکلیف نمی شود؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - امام جمعه آبادان با بیان اینکه در برخی دستگاه ها و شرکت ها شاهد پرداخت حقوق های نجومی هستیم گفت: از دولت انقلابی انتظار می رود ضمن برخورد جلوی پرداخت حقوق های نجومی را بگیرد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۵۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره افزایش قیمت خودرو گفت: نمایندگان مجلس برای روز یکشنبه هفته آتی وزیر صمت را به مجلس دعوت کردند تا بیایند و پاسخگوی سوالات باشند.