شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۲۱May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده انتظامی»

فرمانده انتظامی بافق از دستگیری 12 سارق اموال در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۲۱ دقیقه پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از دستگیری فردی که با ارائه مدرک تقلبی دکترای بورس مردم را فریب داده و با این ترفند از 9 نفر بالغ بر 20 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
گروه استان ها جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: فرد شروری که با تیراندازی به سمت شهروند چابهاری موجب رعب و وحشت عمومی شده بود، در اقدام ضربتی پلیس امنیت عمومی شهرستان دستگیر شد.
رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی خرمشهر از دستگیری 2 سارق حرفه ای منزل و کشف اموال مسروقه دراین شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی ابهر گفت: یک سارق حرفه ای و سابقه دار حین سرقت توسط مأموران انتظامی این شهرستان دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: کارگر 34 ساله یک انبار در منطقه حصارک، در حین کار از ارتفاع سقوط کرد و جانش را از دست داد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از توقیف 3 دستگاه کشنده سوخت کش، حامل 80 هزار لیتر بنزین قاچاق در محور اصلی شهرستان "زهک " خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، از توقیف یک دستگاه کامیون، حامل 27 تن آرد قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع خبر داد.
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز از کشف یک دستگاه خودروی بنز اس 63 قاچاق به ارزش 40 میلیارد ریال در شهرستان کرج خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز گفت: ماموران کلانتری 14 شهرک ناز شهرستان فردیس در بازرسی از یک دستگاه خودروی مزدا 225 هزار عدد قرص تقویتی خارج از شبکه را کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری اعضای یک باند خانوادگی به 6 فقره سرقت در کرج خبر داد.
رکنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی خرم آباد از کشف مقادیری انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از 6 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
دولت   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی کل کشور گفت: با هماهنگی دادستان کل کشور همکاران یگان حفاظت میراث فرهنگی آموزش های لازم را دیده اند و این افراد ضابط به شمار می آیند.
شما نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی "نی ریز" گفت: کامیون حامل انبه خارجی قاچاق به ارزش 14 میلیارد ریال توسط ماموران این فرماندهی توقیف شد.
شما نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی "مرودشت" از کشف 110 تن گندم احتکار شده به ارزش 12 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
دیار آفتاب   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خمین از اجرای طرح نظارتی پلیس بر واحد های صنفی در این شهرستان خبر داد و گفت: از اجرای این طرح تاکنون12 واحد صنفی متخلف شناسایی و پلمب شد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف آثار باستانی هزاره اول قبل از میلاد در مشگین شهر خبر داد.
گروه استان ها جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 160هزار لیتر روغن موتور خودروهای سبک و سنگین احتکارشده به ارزش 60میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 2 سارق درخت که پس از سرقت درخت ها و آنها را برای تبدیل به ذغال به همدستشان می فروختند، خبر داد و گفت: در این رابطه 30 اصله درخت و یک تُن ذغال در کارگاه تولیدی ذغال کشف شد.
گروه استان ها فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف 4هزار ثوب شلوار قاچاق در عملیات مأموران پلیس به ارزش 20میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرمانده انتظامی سرپل ذهاب گفت: خروج هر گونه علوفه و کاه کلش از این شهرستان ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.
گروه استان ها - فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی داراب فرد 67 ساله گروگان گرفته شده از چنگ آدم ربایان در شهرستان "کهنوج" از توابع استان کرمان رها و به آغوش گرم خانواده بازگشت.
یک محموله بزرگ لوازم خانگی به ارزش 150 میلیارد ریال در حاشیه شهر اصفهان کشف شد. جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق و احتکار کالا و با اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی از دپوی محموله بزرگی از کالا های خانگی در 3 سوله از یک انبار بزرگ واقع در حاشیه شهر ...
فرمانده انتظامی رامسر از دستگیری عامل آتش سوزی عمدی خودرو ی سه نفر از شهروندان رامسری خبر داد.
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 70 قبضه انواع سلاح غیرمجاز با اجرای طرح ضربتی جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فردوس از کشف 12 تن جو احتکار شده به ارزش یک میلیارد و 380 میلیون ریال خبر داد و گفت: ارزش ریالی آن بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر یک میلیارد و 380 میلیون ریال برآورد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی سیروان گفت: شورا ها و معتمدین محلی پل ارتباطی بین اقشار مختلف جامعه و نیروی انتظامی هستند و آرامش و ارتقاء امنیت شهروندان نتیجه تعامل این افراد با پلیس است.
فرمانده انتظامی مهاباد از کشف برنج و روغن احتکار شده به ارزش تقریبی 520 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: مأموران انتظامی شهرستان قاین در بازرسی از یک کامیون انواع کالای خارجی قاچاق به ارزش 5 میلیارد و 200 میلیون ریال کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
معاون عملیات فرمانده انتظامی استان زنجان گفت:در 2 ماه گذشته از امسال بیش از 127هزار تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 پلیس استان صورت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری یکی از اراذل و اوباش تحت تعقیب که در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت می کند در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: 96 محتکر کالا از زمان اجرای طرح مردمی سازی یارانه تاکنون در این استان شناسایی و دستگیر شدند.
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی فردوس از کشف 12 تن جو احتکار شده به ارزش یک میلیارد و 380 میلیون ریال خبر داد.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از کشف بیش از 2 تن روغن خوراکی احتکار شده، در بازرسی از چند انبار مغازه خبر داد .
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی الیگودرز از کشف 230 عدد سکه تقلبی در این شهرستان خبر داد.
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان، یکی از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر و از سرشبکه های اصلی انتقال مواد افیونی را دستگیر کردند. به گزارش ایلنا، سردار احمد طاهری ...
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از 83 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
روز پلاس   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با اقدام به موقع و هوشمندانه پلیس و دستگاه اطلاعاتی استان کودک 7 ساله ربوده شده در کمتر از 24 ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.
فرمانده انتظامی مهاباد از توقیف یک دستگاه خودروی سواری سمند و کشف لوازم جانبی موبایل قاچاق به ارزش 300 میلیون ریال خبر داد.
تابناک ایلام   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت:سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو با کشف 4 فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: مأموران فرماندهی انتظامی استان طی 48 ساعت گذشته عاملان 21 فقره سرقت را در سطح استان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و جمع آوری معتادین متجاهر با هدف پیشگیری از سرقت و کاهش جرائم در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی شیروان از کشف 2 تن و 856 کیلوگرم ماکارونی احتکار شده در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی مهاباد از کشف و ضبط برنج و روغن احتکار شده به ارزش تقریبی 520 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی چگنی گفت: 70 راس دام سبک قاچاق فاقد مجوز به ارزش 210میلیون تومان در این شهرستان کشف شد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی دلفان از کشف یک انبار احتکار مواد غذایی و شوینده به ارزش هشت میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان ازشناسایی و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.
تابناک ایلام   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هلیلان از دستگیری 2 سارق سیم های برق و کشف 430 متر کابل خبر داد.
رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی پلدخترگفت: تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه پراید جان جوان پلدختری راگرفت.
صبا ایران   ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با اقدام به موقع و هوشمندانه پلیس و دستگاه اطلاعاتی استان کودک 7 ساله ربوده شده در کمتر از 24 ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.