چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۷:۲۱Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عجب شیر»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۲    
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عجب شیر گفت: ایجاد یاس و ناامیدی از آغاز جنگ از جمله توطئه دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی است اما ایستادگی مردم برای حفظ انقلاب باعث وحدت مسلمانان در داخل و منطقه شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس در دیدار معلمان نهضتی عجب شیر به پیگیری های مجلس در استخدام ده ها هزار از معلمان نهضتی در سراسرکشور اشاره کرد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۹    
فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر گفت: مردم از عملکرد هوشمندانه مامور وظیفه شناس در پیشگیری از وقوع آتش سوزی خودروی پژو یک شهروند تقدیر کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از توقیف یک دستگاه تریلر کشنده حامل 22 تن و 920 کیلوگرم قیر قاچاق در این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه عجب شیر گفت: شهدا مایه حیات بشریت و جامعه هستند و باید نوجوانان و جوانان سبک و سیره شهدا را الگوی خود قرار داده و با عمل به توصیه شهدا زندگی کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۹    
تبریز- یکی از مسئولان سپاه عجب شیر گفت: فرهنگ جهاد تمام شدنی نیست، جوان انقلابی با نهایت تلاش و توان در مقابله با دشمن تا ظهور امام زمان مقاومت می کند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۶    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان عجب شیر گزارشی از عملکرد این اداره را در شش ماهه نخست سال 1402 ارائه داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۳    
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عجب شیر گفت: در زمان عصر غیبت معیار تشخیص حق و باطل و سنجش امورات حکومت اسلامی با ولایت فقیه است که در امتداد ولایت ائمه معصومین می باشد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۷    
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عجب شیر گفت: برنامه ریزی، هدفمندی و وظیفه شناسی از مقوله هایی است که موجب تعالی دانش آموز شده و او را به سمت نورانیت، پیشرفت، ایثارگری و در نتیجه سعادت رهنمون می کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۱:۲۲    
تبریز- فرمانده سپاه عجب شیر گفت: زمان شناسی، اقدام به موقع، محبت به امام راحل، همراهی و حضور به موقع و در نهایت بصیرت و دشمن شناسی مردم ایران رمز پیروزی انقلاب بود که اگر به موقع به فرمان امام لبیک نمی گفتند آینده انقلاب وضعیت دیگری داشت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- امام جمعه عجب شیر گفت: مهمترین دستاورد ما در این جنگ مقاومت بود که الحمدلله در همه دنیا هسته نیروی مقاومت به تأسی از رزمندگان اسلام تشکیل شده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
درست در زمانی که موعد پرداخت اجاره خانه اش گذشته بود و پولی نداشت به صاحبخانه بدهد. وقتی گردنبند طلا را پیدا کردم یک لحظه هم به این فکر نکردم که آن را بردارم و با فروش آن بخشی از مشکلاتی که در زندگی داشتم را حل کنم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کارگر امانت دار شهرداری عجب شیر گردنبند طلای 160 میلیون تومانی را به صاحبش برگرداند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- امام جمعه عجب شیر گفت: اتحاد بر محور ولایت فقیه به صلاح جامعه است هر زمان در کنار و مطیع ولایت بودیم نتیجه گرفتیم و بر مشکلات پیروز و راه نفوذ و توطئه دشمنان را خنثی کردیم.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، دوره آموزشی جذب فرزندان به نماز ، با حضور حجت الاسلام بابایی کارشناس فرهنگی ستاد اقامه نماز استان، روز پنجشنبه شانزدهم شهریور ماه، در مسجد سازمانی مرکز آموزش نزاجا شهرستان عجب شیر برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی عجب شیر از کشف بیش از 64 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 50 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دستگاه های برتر در هجدهمین جشنواره شهید رجایی بر اساس نتایج ارزیابی های سازمان اداری و استخدامی کشور از عملکرد سال 1401 دستگاه های اجرایی کشور مشخص شدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- همزمان با هفته دولت، کتابخانه عمومی شهید رجایی عجب شیر بازگشایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۰:۵۸    
همزمان با هفته دولت هفت طرح عمرانی و خدماتی در عجب شیر افتتاح شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: قاچاقچی کفش های ورزشی در عجب شیر به پرداخت یک میلیارد و 387 میلیون ریال جریمه محکوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: قاچاقچی کفش های ورزشی در عجب شیر به پرداخت یک میلیارد و 387 میلیون ریال جریمه محکوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: قاچاقچی بادام هندی در عجب شیر به پرداخت یک میلیارد و 222 میلیون ریال جریمه محکوم شد.
تبریزمن   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس گفت: مدیریت بحران کشور برای به نتیجه رسیدن برنامه هایش باید افکار عمومی را همراه کند و لازمه این امر تشکیل قرارگاه رسانه ای است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۵۱    
تبریز- امام جمعه عجب شیر گفت: تعهد کاری، جهادی و انقلابی بودن، کسب فضایل اخلاقی و اجتماعی و داشتن فرهنگ دینی مسئولان را از فساد در امورات حکومتی مصون می کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۵۵    
تبریز- فرمانده سپاه عجب شیر گفت: در راستای بزرگداشت کنگره ملی شهدا 280 نفر از بسیجیان خواهر و برادر محلات به مناطق جنگی شمال غرب کشور اعزام شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به انجام خدمات بیشمار عمرانی در شهرها و روستاهای کشور در سال های پس از پیروزی انقلاب، گفت: هنوز برخی از مسائل به صورت ریشه ای حل نشده است ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۴:۱۸    
تبریز- امام جمعه عجب شیر گفت: قرارگاه جنگ نرم و جنگ فرهنگی دشمن امروز مساجد و نمازجمعه ها است و مردم با حضور در مسجد و کسب بصیرت دینی و سیاسی از دین اسلام و آرمان های انقلاب حمایت می کنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۸:۲۴    
رکنا:فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر از دستگیری سارق و کشف 10 فقره سرقت قطعات خودرو خبرداد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۹    
نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس بیان کرد: انجام تعمیرات قطار در اوج سفرهای ریلی نشان دهند بدسلیقگی مدیران راه آهن کشوری است که منجر به سرگردانی مردم شده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان عجب شیر اعلام شد که بیش از 1430 کانون فرهنگی هنری در مساجد استان فعالیت دارند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۴    
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی در جریان سفر به عجب شیر از کانون فرهنگی هنری امام جعفرصادق(ع) این شهرستان بازدید کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان عجب شیر کشف، ضبط و معدوم سازی 360 کیلوگرم گوشت و آلایش مرغ غیر قابل مصرف انسانی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی خبر داد: یک واحد مرغ فروشی در عجب شیر به علت گران فروشی 18 میلیارد و 467 میلیون ریال جریمه شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه بیان کرد: 141 متقاضی مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر پیش ثبت نام کردند که 123 نفر از آنان برادر و 18 نفر خواهر هستند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۵    
تبریز- فرمانده سپاه عجب شیر گفت: 45 نفر از دانش آموزان بسیجی عجب شیر به اردوی معنوی راهیان نور اعزام و از یادمان های شهید امینی، شهید بروجردی، و شهدای ارومیه و تمرچین دیدن می کنند.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت گلف آذربایجان شرقی گفت: این رشته را از تبریز تمرکززدایی کرده و در تمام استان گسترش دادیم و امروز در شهرهای بناب، مراغه، عجب شیر و اهر نیز در گلف هیات های فعالی وجود دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۵    
نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس از حضور معاونین وزیر بهداشت برای بررسی میدانی پروژه های در دست اجرای دانشکده علوم پزشکی خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- امام جمعه عجب شیر گفت: رزمندگان آزاده و شجاع نظام اسلامی به تاسی از مکتب سیدالشهدا(ع) در زیر شکنجه های طاغوت و رژیم بعثی نشان دادند که ظلم و ذلت را نمی پذیرند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۹    
تبریز- سه پروژه پنل خورشیدی با هدف توانمندسازی کارآفرینان و مددجویان با اعتبار 3 میلیارد و 600 میلیون ریال در روستای چنار، پسیان و مهماندار افتتاح شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نصر: مدیر شعب بانک توسعه تعاون به همراه معاون اعتباری و حقوقی خود در جریان سفر شهرستانی به عجب شیر ضمن بازدید از شعبه از برخی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی عجب شیر بازدید کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۲:۴۱    
فرمانده سپاه عجب شیر گفت: هدف یادواره شهدا این است نگذاریم در قبال قرآن سوزی معاندان اسلام جامعه اسلامی سکوت کند و برای اعتلای این کتاب بشریت حرکتی نشود شهدای مدافع حرم برای دفاع از قرآن و اهل بیت پیامبر جانشان را نثار کردند.