یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۷:۲۲May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سند 2030»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده همدانی با اشاره به اینکه کتاب بیست از بیست با رویکرد مقابله با سند 2030 نوشته شده است، گفت: این کتاب خاطرات و زندگی نامه شهید 16 ساله است که به مدت 16 سال پیکرش مفقود بوده و در همان روزی که شهید شده پیکرش پیدا می شود.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۱:۱۵    
رئیس قرارگاه عمار گفت: محتوای سند 2030 بی حجابی اجباری بود اما آقایان در دولت قبل این سند را اجرا کردند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۲    
️تمام تلاش افرادی که در حوزه زنان و این لایحه در گذشته کار می کردند این بود که واژه خانه های امن در لایحه قید شود. واژه ای که ملموس، آشنا و بین المللی است. اما در این لایحه هیچ نامی از خانه های امن برده نشده است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی پایبندی به اسناد تحولی کشور به ویژه سیاست های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و اسناد تابعه آن و جلوگیری از اسناد مغایر با ارزش های انقلاب اسلامی به ویژه سند 2030 را مهمترین راهکار ارتقای کیفی آموزش و پرورش عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
نقد نرم افزاری به آموزش و پرورش، پیشی گرفتن حل مسائل سخت افزاری به موضوعات محتوایی، سند تحول بنیادین، سند 2030 در نشست عدالت آموزشی در مدارس بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه تحکیم وحدت با انتقاد از عملکرد دولت های یازدهم و دوازدهم خطاب به رئیس این دولت ها گفت: 8 سال از قانون اساسی دم زدید اما بر خلاف اصل 9 قانون اساسی استقلال کشور را نشانه گرفتید و برجام و سند 2030 را به ملت تحمیل کردید.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۵    
موضوعی که انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در پاسخ به آن این گونه توضیح می دهد: گاهی اوقات برخی مطرح می کنند این که دائما زن ذکر می شود و برای زن می خواهند قوانین وضع شود، نوعی فمینیست و نگاه ویژه به زن است؛ در حالی که این گونه نیست و این نگاه دقیقا اسلامی و قرآنی است ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۳    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: برای به بار نشستن فرآورده های نهج البلاغه نیازمند زمان، هزینه و تربیت پژوهشگرانی متخصص و آشنا به مفاهیم نهج البلاغه هستیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از نزدیک به 12 سال کش و قوس و دست به دست شدن لایحه ای برای ارتقای امنیت زنان و حمایت از آنان در برابر خشونت بین دولت ها و مجالس گوناگون و حتی قوه قضائیه، روز گذشته سرانجام کلیات لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سوء رفتار ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت که برخلاف نظر مخالفان لایحه ارتقاء امنیت زنان، این لایحه مخالف احکام اسلام نیست و در آن مواردی مبتنی بر رویکردهای فمنیستی و سند 2030 نیامده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۲    
مربی تربیتی پایگاه حنانه قم گفت: مهد کودک حلقه صالحین ویژه نونهالان سنین 4 تا 6 سال از 5 سال گذشته با هدف نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی و مقابله با سند 2030 راه اندازی شده است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
طیبه سیاوشی، نماینده پیشین مجلس گفت: واژه هایی، چون سند 2030 و رویکرد های فمینیستی به ابزار هایی بدل شده اند که از طریق آن اصل موضوع حمایت از زنان مورد خدشه قرار می گیرند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: لایحه ارتقای امنیت بانوان هیچ ارتباط و انطباقی با سند 2030 ندارد و این سند هرگز در کشور اجرا نخواهد شد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
لایحه ارتقای امنیت بانوان پاسخ به مطالبه گری رهبر انقلاب بود. پیش نویس این لایحه 12 سال پیش نوشته شد. سند 2030 به هیچ وجه در کشور ما اجرا نخواهد شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: بررسی های ما نشان می دهد محتوای لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان، قوانین بین المللی و سازمان حقوق بشر و سازمان ملل متحد و سند 2030 است. این لایحه بنیان خانواده را سست و ضعیف می کند و درگیری بین زنان و مردان را ایجاد می نماید و مخالف با اصول اسلامی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: برخی از موارد ذکر شده و نسبت های غیرمنصفانه از قبیل رویکرد فمنیستی و سند2030 و از جمله آنها به صرف ذکر کردن لفظ زن و برخی از اصطلاحات مشترک کاملاً ظاهربینانه و غیرواقعی بوده و استناد به مطالب قرآنی در این لایحه مشهود است.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: بررسی های ما نشان می دهد محتوای لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان، قوانین بین المللی و سازمان حقوق بشر و سازمان ملل متحد و سند 2030 است. این لایحه بنیان خانواده را سست و ضعیف می کند و درگیری بین زنان و مردان را ایجاد می نماید و مخالف با اصول اسلامی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: هیچ رد پایی از سند شوم 2030 در لایحه ارتقای امنیت زنان دیده نشده و بررسی کارشناسی دولت هم این را اثبات می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان رییس جمهور گفت که برخی موارد ذکر شده درباره لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سوء رفتار همچون رویکرد فمینیتستی و سند 2030 در آن غیرمنصفانه است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضوهیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان عاری از رد پای سند 2030 است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنده به عنوان عضوی از کمیسیون اطمینان می دهم که در لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان ردی از سند شوم 2030 وجود ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: بررسی های ما نشان می دهد محتوای لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان، قوانین بین المللی و سازمان حقوق بشر و سازمان ملل متحد و سند 2030 است. این لایحه بنیان خانواده را سست و ضعیف می کند و درگیری بین زنان و مردان را ایجاد می نماید و مخالف با اصول اسلامی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اقدامات و کوتاهی های وزارت آموزش و پرورش در اجرای قانون رتبه بندی و تدوین آیین نامه آن گفت: برخی از حامیان سند 2030 در تدوین آیین نامه و اعمال نظرات غیرکارشناسی نقش داشتند و مجلس در برابر این افراد سکوت نخواهد کرد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۵    
در چند سال اخیر و با افزایش تولید کتاب در حوزه کودک و نوجوان، انتقادهای زیادی نیز به محتوای این محصولات وارد شده است و آنگونه که مشخص است منویات سند 2030 در حال پیاده سازیست!
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس ستاد اقامه نماز استان کرمان گفت: اجرای سند 2030 هیچ جایگاهی در کشور و استان ما ندارد و اقدامات ارزشمندی در آموزش و پرورش استان کرمان در راستای بهبود کیفیت اقامه نماز در مدارس و ادارات انجام شده است.
عقیق   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام میناگر گفت: تنها فرقه ای که الان به صورت جدی و رسمی در اسرائیل حمایت می شود و حمایت تام و کامل دارد، فرقه بهائیت است. آنها کسانی هستند که همسو و هم راستا با اسرائیل فعالیت می کنند از کمک اقتصادی اسرائیل بهره می برند.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شهدای ایران : حسین پورقادری / خبر تقدیر از برگزاری جشنواره فیلم فجر از جمله موضوعاتی است که از یک سو بر میزان اهمیت و اولویت عرصه فرهنگ و سینما تایید دوباره دارد و از سوی دیگر بازگو کننده جایگاه معتبر جشنواره های فجر و برگزاری باشکوه آن در سپهر سیاسی کشور است. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس فرهنگی/ مهدی فیوضی کارگردان سینما در خصوص نسبت جشنواره فجر چهل و یکم با انقلاب اسلامی گفت: باعث تأسف است که در برخی آثار جشنواره چهل و یکم شاهد فیلم هایی بودیم که در راستای سند 2040 استنفورد تولید شده بودند؛ اشکالات فراوان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از تلاش برای پر کردن خلاءهای حوزه زن و خانواده در این معاونت و عدم تعهد به اجرای سند 2030 خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در جمع دانشجویان فعال دفتر تحکیم وحدت از تلاش برای پر کردن خلاء های حوزه زن و خانواده در این معاونت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در جمع دانشجویان فعال دفتر تحکیم وحدت از تلاش برای پر کردن خلاءهای حوزه زن و خانواده در این معاونت خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی وزیر سابق آموزش و پرورش به سخنان وزیر فعلی این وزارتخانه درباره سند 2030 واکنش نشان داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
پس از تصویب سند بنیادین بازهم موانعی ایجاد کردند و سند 2030 را خواستند جایگزین کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه موفقیت ما با اعمال ارزشهای مورد نظردر بیانیه آیورا یکی از بهترین دستاوردهای معاونت زنان در دولت سیزدهم بود، گفت: ما با قاطعیت با هر نوع اِعمال و اجرای سند 2030 مخالف هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری درباره شائبه های اجرای سند 2030 به دلیل بر عهده گرفتن مدیریت "آیورا" توسط ایران و با تاکید بر اینکه سند 2030 در کشور اجرا نمی شود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون زنان و امور خانواده رئیس جمهور گفت: سند 2030 به هیچ وجه در کشور ما اجرا نخواهد شد و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند ما خودمان برای خودمان تصمیم می گیریم و هیچ کشوری نمی تواند برای ما تصمیم بگیرد و سند 2030 قابلیت حق شرط ندارد و ما گفتیم بدون هیچ شرطی آن را اجرا نمی کنیم و آقای رئیس جمهور این ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: به هیج عنوان سند 2030 در ایران اجرا نخواهد شد و این سند قابلیت حق تحفظ و شرط را هم ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد: بودجه معاونت امور زنان و خانوده رشد 50 درصدی داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۶    
معاون زنان و خانواده رئیس جمهور در گفت و گو با برنا: متاسفانه برخی باشیطنت هایی سعی کردند اظهارات من را طوری دیگر منعکس کنند ولی من اول هم در جواب خانم ابتکار گفتم که اگر آموزش های ایران به زنان در آیورا در چارچوب 2030 هم باشد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، گفت: ما برای خودمان تصمیم می گیریم و هیچ کشوری حق تصمیم گیری برای ما ندارد و سند 2030 قابلیت حق شرط و تحفظ ندارد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاونت زنان ریاست جمهوری در جوابیه ای به گزارش انتخاب درمورد اجرای سند 2030 تصریح کرد: مدیریت کارگروه آیورا هیچ ارتباطی با اجرای سند 2030 در ایران ندارد و در همکاری های بین المللی، ایران نه تنها تحفظ خود را بر اصول حفظ کرده که دیگران را هم با تاثیرگذاری بر رأیشان با خود همسو کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مولوی شهنوازی، امام جمعه اهل سنت خاش در انتقادی تند علیه اظهارات مولوی عبدالحمید پیرامون به رسمیت شناختن اسرائیل تأکید کرد: این اظهارات نزد اهل سنت محکوم است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیسی درباره وضعیت سند 2030 در دولت سیزدهم که از سوی یکی از حاضرین مطرح شد، تصریح کرد: موضوع توقف اجرای سند 2030 در دولت قبل با تاکید رهبر معظم انقلاب در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شده بود، اما به دستگاه ها ابلاغ نشده بود
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: جنگل پرتقال عنوان یکی از فیلم های حاضر در بخش سوادای سیمرغ چهل و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر است. اثری که در قالب سینمای اجتماعی تولید و به ارایه محتوایی در تعارض با سبک زندگی اسلامی و ایرانی مبادرت می ورزد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۹   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور اغتشاشات اخیر را جنگ ترکیبی تمام عیار علیه ملت و نظام برشمرد که دشمن به بهانه مسئله حجاب تهاجم عظیمی علیه فرهنگ و باورهای مردم تدارک دیده بود، اما به لطف خدای متعال و بصیرت مردم، شکست خورد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شهیندخت مولاوردی در مصاحبه ای مفصل با رویداد24 از آنچه در این دوران بر او گذشته سخن گفته و رفتار های دوگانه و سیاست های یک بام و دو هوای دلواپسان با خودی ها و غیرخودی ها را روایت کرده است ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۷    
برنامه توانمندسازی آیورا چیست و آیا این سند با اجرای سند 2030 در ایران مرتبط است؟ یک برنامه توانمندسازی و مهارت آموزی برای زنان کشور های حاشیه اقیانوس هند است و هیچ ارتباطی به مساله 2030 و اعمال آن در آموزش وپرورش ایران ندارد ...