یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۷:۳۰Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس راه»

فرتاک نیوز   ۹ ساعت پیش    
سرهنگ تقی کبیری، درباره آخرین وضعیت راه های استان سمنان و بیان کرد: علی رغم تلاش راهداری به دلیل بارش شدید برف و لغزندگی هنوز سه محور در گستره راه های استان سمنان مسدود و امکان تردد در آن ها وجود ندارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
به درخواست پلیس راه استان گلستان ، محور شاهرود _ آزادشهر که صبح امروز بازگشایی شده بود ؛ دوباره مسدود شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۲۲    
شاهرود - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت : با این که راه شاهرود به گرگان بسته است ، برخی بدون توجه به اعلام پلیس، تلاش می کنند از این راه عبور کنند که خود و نیروهای راهداری و پلیس راه را دچار مشکل می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس پلیس راه خراسان شمالی با اشاره به وضعیت نامطلوب جاده های استان طی 24 ساعت گذشته، گفت: طی این مدت 6 تصادف جرحی رقم خورده و 7 نفر مجروح شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: ترافیک در برخی ورودی ها و خروجی های مشهد پرحجم و سنگین است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: محور اسالم به خلخال و سیاهکل به دیلمان که به علت کولاک شدید برف و محدودیت دید مسدود شده بود، بازگشایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان مازندران از لغو انسداد محور هراز به دلیل برگزاری مراسم گرامیداشت شهدا و حماسه ششم بهمن آمل، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از باز بودن همه راه های اصلی استان خبر داد و گفت: با تلاش ماموران پلیس و نیروهای امدادی تردد در محورهای مواصلاتی جریان داشته و مشکلی وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس پلیس راه گلستان گفت: محور خوش ییلاق و پارک ملی گلستان پس از برف شدید روز گذشته بازگشایی شده اما عملیات در جاده توسکستان همچنان ادامه دارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور کیاسر به علت شدت بارش برف همچنان بسته و محورهای کندوان، سوادکوه و هراز باز است.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پی بارش برف در شهرستان های شمالی شرق استان تهران از آماده باش پلیس با توجه به وضعیت جوی حاکم بر معابر و جاده ها خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از آماده باش صد درصدی نیروی های پلیس راه و استفاده از امکانات و ظرفیت انتظامی شهرستان های غرب و جنوب استان برای خدمت رسانی و امدادرسانی به مردم در مناطق برفی خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۵    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از آغاز عملیات اجرایی پاسگاه پلیس راه گرگان- علی آباد در زمینی به مساحت 3600 متر مربع در سال جاری (1400) خبرداد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - سرهنگ عبدی رییس پلیس راه گلستان با اعلام آخرین وضعیت راه های استان از تلاش راهداران برای بازگشایی جاده توسکستان خبر داد و گفت که این مسیر به دلیل ریزش شدید برف همچنان مسدود است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان همدان از لغزنده بودن معابر کوهستانی همدان خبر داد و گفت: مردم از سفرهای غیرضرور بپرهیزند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور کیاسر همچنان مسدود است؛ به این دلیل که شدت بارش برف به مراتب بیشتر از سایر محورها بود و همین موضوع عملیات بازگشایی را سخت تر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۲    
گرگان- ایرنا- رییس پلیس راه نوکنده - بندرگز در غرب گلستان گفت : وقوع تصادف بین 2 خودرو در محور ارتباطی بندرترکن - آق قلای این استان 2 کشته بر جا گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان گفت: تصادف در محور خاش به زاهدان 4 کشته و 2 مجروح برجای گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۹    
زنجان-جانشین پلیس راه استان زنجان گفت: پلیس راه استان زنجان در خدمات رسانی به مردم در فصل زمستان و شرایط خاص و بحرانی در آماده باش است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: به دلیل برودت هوا و کولاک شب گذشته، جاده های کوهستانی استان یخ زده و لغزنده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۹    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: باتوجه به بارش برف و کولاک محور زنجان-تهم-چورزق مسدود شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس راه گلستان گفت: محور خوش ییلاق و پارک ملی گلستان پس از برف شدید روز گذشته بازگشایی شده اما عملیات در جاده توسکستان همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۵    
شهرکرد- رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت: محورهای اصلی مواصلاتی در استان بازگشایی شده است و تردد جاده ای به صورت عادی در این استان جریان دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: با بهبود شرایط جوی و فروکش کردن کولاک برف ، گردنه خوش ییلاق حد فاصل شاهرود - آزادشهر بازگشایی شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۵    
بیرجند- رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با اشاره به بازگشایی تمامی محورهای اصلی استان گفت: جاده های روستایی استان لغزنده است رانندگان با احتیاط رانندگی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۱    
رئیس پلیس راه گلستان گفت: محور خوش ییلاق که بر اثر بارش برف مسدود شده بود بازگشایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۴    
ساری- رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به تردد روان در راه های استان گفت: محور کیاسر همچنان به دلیل برف سنگین مسدود است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۴    
گروه استانها_ فرمانده پلیس راه مازندران گفت: درپی بارش برف سنگین که جاده کیاسر مسدود شده بود، به دلیل حجم بالای برف، همچنان مسدود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۲    
سمنان- ایرنا- چهار محور ارتباطی استان سمنان به دلیل بارش برف و کولاک مسدود است و یک محور بازگشایی شد و پیش بینی می شود تا ظهر تمام راه های استان بازگشایی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - کارشناس پلیس راه البرز اعلام کرد که با توجه به بارش برف سنگین 2روز گذشته و کاهش شدید دما در جاده کرج - چالوس ، این محور گردشگری لغزنده است.
برترین ها / اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: انتشار تصاویری از چهره یخ زده امدادگران محور اهر - کلیبر آذربایجان شرقی و مامور پلیس راه که در حال امدادرسانی به مردم گرفتار در برف هستند با تحسین و تقدیر کاربران شبکه های اجتماعی همراه و پربازدید شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۰۶    
زنجان- ایرنا - جانشین پلیس راه فرمانده انتظامی استان زنجان، با اشاره به اینکه خوشبختانه ریزش اخیر بهمن در محور تهم- طارم، هیچ خسارتی نداشت، گفت: اما خطر ریزش بهمن در این محور همچنان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان از لغزنده بودن برخی محور های اصلی و روستایی خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خوزستان : با توجه به وضعیت ناپایدار هوا در استان رانندگان با احتیاط تردد کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان سمنان : با توجه به تداوم بارش برف و برودت هوا، محورهای برف گیر استان سمنان به ویژه محورهای منتهی به استان گلستان و مازندران بازگشایی نمی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: وقوع دو سانحه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان قزوین 3 کشته و 7 مجروح برجای گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۰۱    
سرپرست پلیس راه راهور ناجا گفت: تا این لحظه 9 محور شریانی و 19 محور غیر شریانی در کشور به علت بارش برف و کولاک و ناایمن بودن تا اطلاع بعدی بسته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: محورهای بیرجند - قاین، بیرجند - سربیشه به ویژه حد فاصل مود - سربیشه و برعکس، محور سربیشه - درمیان - قهستان و زهان زیرکوه به علت بارش برف و یخ زدگی جاده ها مسدود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۰    
بجنورد-ایرنا- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: محور بجنورد – آشخانه که به علت برف و کولاک شدید و نبود دید مناسب بسته شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۷    
رئیس پلیس راه گلستان گفت : بارش سنگین برف ، محور های توسکستان و خوش ییلاق را مسدود کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: همه مسیرهای اصلی در استان اصفهان برای تردد خودروها باز است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۰    
بیرجند- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: به دلیل بارش برف و لغزندگی محور بیرجند- قاین بنا بر اعلام پلیس راه تا اطلاع ثانوی مسدود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۴    
شاهرود - ایرنا - جاده شاهرود به آزادشهر در شمال شهرستان شاهرود قبل از پلیس راه به دلیل برف و بوران شدید بسته شد.(عکس: ابوالقاسم تیموری)
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۲    
بجنورد- ایرنا- رییس پلیس راه فرماندهی نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: گردنه امین الله در مسیر بجنورد – آشخانه بار دیگر به علت بارش برف، کولاک شدید و نبود دید کافی تا اطلاع بعدی بسته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۶    
رئیس پلیس راه ولی آباد سیاه بیشه کندوان با بیان اینکه محور برون شهری کندوان باز است، گفت: با توجه به صاف شدن جوی هوا و قرار داشتن این محور در حاشیه کوه های پوشیده از برف و احتمال سقوط بهمن از رانندگان خواست، از سفرهای غیرضروری تا بهبود شرایط مساعد جوی خودداری کنند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ یدالله جهان تاب رییس پلیس راه مازندران با اشاره به بازگشایی جاده چالوس به تهران از صبح امروز جمعه ، وضعیت تردد خودروها در محورهای کندوان و هراز را در برخی نقاط پرحجم و سنگین توصیف کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۷    
از امام زاده هاشم گیلان تا آستانه اشرفیه و لاهیجان و از خروجی رشت به سمت پلیس راه جاده تهران، شاهد سرعت گیر های غیر استاندارد نابود کننده خودروی شهروندان هستیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۵    
جانشین فرمانده پلیس راه بردسکن گفت:بارش برف در محور های کوهستانی شهرستان جریان دارد و رانندگان تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۸    
گروه استان ها- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: محورهای برف گیر و کوهستانی استان سمنان مسدود است.