پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۰:۵۸Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه هرمزگان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- نشست مجازی ماجرای پایان ناپذیر حافظ عصر چهارشنبه به مناسبت گرامیداشت روز حافظ به همت محفل ادبی صبا با حضور اساتید ادبیات دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۸    
بندرعباس - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه هرمزگان گفت: کلاس های درس این دانشگاه درحال حاضر به صورت غیرحضوری درحال برگزاری است و باید منتظر تصمیم و ابلاغ وزارت علوم درخصوص نحوه برگزاری آنها ماند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۱    
در شرایطی که دانشگاه هرمزگان و دانشگاه آزاد بندرعباس قوی ترین دانشکده روانشناسی جنوب کشور را دارا هستند، بستن قراردادهای هنگفت با پردیس بین الملل کیش مصداق واقعی دهن کجی به جامعه علمی استان است که شائبات فراوانی را نیز در اذهان عمومی ایجاد می کند.
پاون   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از امضای قرارداد پژوهشی با موضوع بازطراحی مبدل های حرارتی پمپ آب تغذیه بویلر با دانشگاه هرمزگان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
هسته بین الملل ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان دوره مقدماتی اشنایی با هفت کشور منطقه (سفیران انقلاب اسلامی) را بصورت مجازی برگزار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جامع هرمزگان از توزیع 450 بسته لوازم تحریر و کیف بین دانش آموزان مناطق محروم و کم برخوردار شرق استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس دانشگاه هرمزگان گفت: واکسیناسیون اساتید و کارکنان دانشگاه هرمزگان طبق اعلام به صورت متمرکز در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: اطلاح طلب ها و شبکه های ماهواره ای اصرار دارند که ایران در بحث پنج شیر حضور پیدا کند، چرا که می خواهند شکست مفتضح آمریکا فراموش شود.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کتاب سیره و سیمای سید الشهدا(ع) نوشته آیه الله غلامحسین رئوفی با تدوین و تنظیم محمود رئوفی عضو هیأت علمی دانشگاه هرمزگان روانه بازار نشر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه هرمزگان گفت: احتمال برگزاری حضوری کلاس های دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه با توجه به انجام واکسیناسیون وجود دارد.
خودش این طور می گوید: من یاسمن عباسی هستم در اولین روز مهرماه 1366 در روستای دومشهر، روستایی نُقلی در جنوب شرق هرمزگان به دنیا آمدم. تمام دوران تحصیلاتم تا دبیرستان را در روستا سپری کردم و با قبولی در کنکور وارد دانشگاه هرمزگان شدم ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: تصویری در یکی از شبکه های اجتماعی مورد توجه کاربران قرار گرفته که نشان می دهد یک شتر وارد آشپزخانه خوابگاه پسران دانشگاه هرمزگان شده است. اما بیشتر از آنکه ورود شتر به آشپزخانه خوابگاه برای کاربران جالب باشد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
تصویری در یکی از شبکه های اجتماعی مورد توجه کاربران قرار گرفته که نشان می دهد یک شتر وارد آشپزخانه خوابگاه پسران دانشگاه هرمزگان شده است. اما بیشتر از آنکه ورود شتر به آشپزخانه خوابگاه برای کاربران جالب باشد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۳    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی شیمی دانشگاه هرمزگان دوره آموزشی نقشه خوانی pfd و p&id را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۷    
شماره دوم گاهنامه روانشناسی ماز به همت انجمن علمی روانشناسی دانشگاه هرمزگان منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۷:۲۵    
آزمون تبدیل وضعیت نیرو های شرکتی شهرداری بندرعباس در دانشگاه هرمزگان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه هرمزگان با ساخت یک کرم حاوی عصاره نوعی جلبک قهوه ای، توانایی محافظت نوری یا SPF آن را مورد بررسی قرار دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۲۷    
بندرعباس - ایرنا-عضو هیأت علمی گروه مشاوره و روان شناسی دانشگاه هرمزگان گفت: انتظار می رود مردم در انتخاب پیش رو همانند گذشته، با حضور بالای خود همچنان این مشارکت را حفظ کنند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
استاد یار دانشگاه هرمزگان گفت: مردم با انتخاب صحیح می توانند بخش عمده ای از مشکلات کشور را برطرف کنند اما آگاهی بخشی به جامعه برای انتخاب فرد اصلح بر عهده رسانه ها است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۹:۲۹    
عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان گفت: طبق ملاک و معیارهای شهید سلیمانی در انتخابات ریاست جمهوری باید فردی را انتخاب کنیم که در عمل ولایت فقیه را قبول داشته باشد و معتقد حقیقی و واقعی به ولایت فقیه باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۴    
بندرعباس- ایرنا- عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه هرمزگان گفت: کرونا با وجود ایجاد مشکلات در بخش های مختلف جامعه، شکاف های اقتصادی و فاصله طبقاتی زندگی ساکنان مناطقی از شهر بندرعباس و محلات حاشیه نشین آن را نمایان تر کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا-عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان گفت: درکنار بسترسازی تبلیغاتی در مجامع و رسانه ها از جمله در رسانه ملی اهمیت انتخابات به عنوان مهم ترین رکن مردم سالاری دینی در فضایی عادلانه، کارشناسی و سازنده برای مردم تشریح شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه هرمزگان در خصوص جاماندگان افراد بالای 80 سال از واکسن کرونا عنوان کرد: این افراد با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir مشخصات خواسته شده را تکمیل کنند تا در روزهای آینده با آن ها تماس گرفته شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان گفت: دانشجویان استان در قالب برنامه بی مقدمه به بیان مطالبات مردمی با کاندیداهای انتخابات شورای شهر بندرعباس و طرح سوال از آن ها می پردازند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه همکاری میان شهرداری بندرعباس و دانشگاه هرمزگان، گامی بلند و عملی برای تحقق اهداف شهر خلاق بندرعباس برداشته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس– ایرنا –معاون آموزشی دانشگاه هرمزگان گفت: با توجه به شرایط کرونایی تاکنون تصمیم قطعی برای نحوه برگزاری آزمون های پایان سال تحصیلی که از دغدغه های دانشجویان بوده گرفته نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی 19 دانشگاه هرمزگان در نامه ای به هیأت نظارت شوراها در این استان آورده است: می طلبد بررسی صلاحیت داوطلبان عضویت شورا های اسلامی با دقت بیشتری صورت گیرد و از تخلفات افراد در مناصب مختلفی که داشته اند چشم پوشی نشود؛ مبادا حقوق مردم، با منافع شخصی یا جناحی معاوضه شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان گفت: مواضع فرانسه و کشورهای اروپایی نیز در ارتباط با برجام پس از خروج آمریکایی ها کاملا روشن و واضح است و نباید بار دیگر نسبت به این مواضع بی توجهی صورت گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه هرمزگان گفت: خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه در حال حاضر نیاز به بازسازی ندارند و آخرین مرحله بازسازی آن ها در تابستان سال 1399 صورت گرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه هرمزگان گفت: مراحل احداث خوابگاهی دخترانه در پردیس دانشگاه هرمزگان در حال انجام است و احتمالا تا اواسط سال 1400 به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۷    
وبینار بودجه 1400 قرار است 14 اسفندماه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان در بستر اسکای روم برگزار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه هرمزگان گفت: دانشجویان علاوه بر اعضای هیات علمی و مدرسان دانشگاه ها مجاز به انتخاب فرد متخصص غیر دانشگاهی به عنوان استاد مشاور برای پایان نامه های خود هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۲    
مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه هرمزگان برای سال تحصیلی 1401-1400 تا ششم اسفندماه تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه هرمزگان برای نیمسال اول تحصیلی 1401-1400 در مقطع دکتری دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 دانشگاه هرمزگان اعلام شد و بر اساس آن، کلاس های آموزشی از 18 بهمن ماه آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان از آماده سازی42 هکتار زمین برای دانشجویان در دانشگاه هرمزگان به عنوان گام مهم این دانشگاه برای اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی نام برد و این اقدام رئیس دانشگاه را قابل تحسین و تقدیر خواند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه هرمزگان برای سال تحصیلی 1401-1400 بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۵    
هرمزگان-رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه هرمزگان از اجرای طرح همیار اورژانس و اورژانسیار در استان هرمزگان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۳    
هرمزگان-رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه هرمزگان از انتقال یک مادر باردار پرخطر با همکاری هواپیمای نیروی زمینی ارتش خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان ، دکتر علی فتی رییس پارک علم و فناوری هرمزگان به خبرنگار ما گفت: با مطالعاتی که پارک علم و فناوری هرمزگان در این زمینه انجام داد بهترین نقطه برای تسریع در این روند دانشگاه هرمزگان بود که به لحاظ زیرساختی باعث می شود که روند توسعه فناوری سرعت بیشتری به خود ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ مهدی نیکبخت افزود: این حادثه بعد از ظهر سه شنبه قبل از دانشگاه هرمزگان رخ داد. وی علت حادثه را سرعت غیرمجاز و ناتوانی راننده در کنترل تانکر سوخت اعلام کرد. بلافاصله پس از وقوع این حادثه نیروهای آتش نشانی ، پلیس راه و هلال احمر برای خاموش کردن آتش، ایمن سازی مسیر و عملیات [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
واژگونی و آتش سوزی یک دستگاه تانکر حامل بنزین در کیلومتر دوی جاده بندرعباس - میناب سه کشته بر جای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۱۷    
بندرعباس - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه هرمزگان گفت: دانشجویان این دانشگاه نگران آزمون پایان نیم سال تحصیلی و تغییرهای اعمال شده در آن نباشند.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان گفت: اکنون شیوه برگزاری امتحانات مجازی برای دانشجویان دغدغه عظیمی شده و آن ها از مدیریت حاکم بر دانشگاه هرمزگان و معاونت آموزشی گله می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۵    
بندرعباس - ایرنا - رییس دانشگاه هرمزگان گفت: مجوز تشکیل شورای آموزش عالی استان از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۰:۰۵    
یازدهمین یادواره شهدای گمنام دانشگاه هرمزگان به همت بسیج دانشجویی، 30 آذرماه با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان برگزار می شود.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران پارک زیست فناوری خلیج فارس (قشم) با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان، معاون پژوهشی دانشگاه هرمزگان و جمعی از مسئولان شهرستانی و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۱    
احمد مرادی در نشستی با شیخی فینی رییس دانشگاه هرمزگان و دکتر فتی رییس پارک علم و فناوری هرمزگان راهکارهای تقویت اعتبارات دانشگاه های استان را مورد بررسی قرار داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان با اشاره به تاثیر جنبش های دانشجویی در ظلم ستیزی گفت: به تعبیری هر روز، روز دانشجو است و دانشجویان باید ضمن همکاری و تعامل با یکدیگر همانند دانشجویان زمان انقلاب، استکبارستیز باشند و روحیه ظلم ستیزی را در خود تقویت کنند.