یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۶:۴۳May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه سمنان»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان دانشگاهیان دانشگاه سمنان با صدور بیانیه ای اقدام اخیر اتحادیه اروپا علیه بسیج دانشجویی را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تیم انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه سمنان در پانزدهمین جشنواره بین المللی حرکت با کسب پنج رتبه برتر درخشید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین دوره مسابقات کشوری پل مقوایی با رقابت 17 تیم در دانشگاه سمنان آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۹    
به مناسبت هفته جمعیت با دو نفر از عزیزان هیات علمی دانشگاه سمنان مصاحبه ای انجام داده ایم که در کنار هم خانواده ای شکوهمند با چهار فرزند بنا کرده اند و در کنار پیشرفتهای علمی و پژوهشی، مسئولیتهای پدر و مادری را بجا می آورند و از طعم شیرین داشتن چند فرزند در کنار هم لذت می برند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، رحمان سعادت اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ایبِنا درباره اخذ کارمزد از کارتخوان ها وآنچه به صورت معمول در نظام بانکی دنیا در این خصوص انجام می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۲    
سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه سمنان از کسب 2 عنوان دومی و سومی تیم دانشجویان پسر دانشگاه سمنان در ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
المپیاد ورزشی دانشجویان پسر به میزبانی دانشگاه سمنان پایان یافت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه سمنان بر لزوم تدوین رشته های متناسب با نیاز جامعه و بازار کار تأکید کرد و گفت: ایجاد فضای کار برای دانش آموختگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۶    
المپیاد ورزشی دانشجویان دختر استان سمنان به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دومین همایش ملی کارآفرینی و تجاری سازی رشته زبان و ادبیات عربی با حضور استادان و پژوهشگران این رشته به صورت حضوری و مجازی به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات انتخابی ششمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی استان به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از تجهیز مرکز جامع پیشگیری و درمان سطان به دستگاه شتاب دهنده ی پرتو خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۲    
دومین همایش ملی تجلیل از معلمین ، اساتید و همیاران طرح شاهد ، همزمان با سراسر کشور به صورت وبینار در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با حضور مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگر استان سمنان، معاون فرهنگی و آموزشی، رئیس اداره آموزش بنیاد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۴    
اولین دوره تربیت فرهنگی مربیان ورزشی استان سمنان در دانشگاه سمنان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مسابقات انتخابی ششمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان ،21 و 22 اردیبهشت به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می شود .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان دومین همایش ملی کارآفرینی و تجاری سازی رشته زبان و ادبیات عربی 20 اردیبهشت با حضور اساتید و پژوهشگران این رشته به صورت حضوری و مجازی در دانشگاه سمنان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
انجمن علمی دانشجویی مدیریت دانشگاه سمنان، وبینار آشنایی با گروه هدایت استعدادهای درخشان را با عنوان نخبه شو! برگزار می کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۳    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی ، دکتر سمیه حمیدی رئیس گروه امور هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه بیرجند اظهارداشت: مرحله مقدماتی بیست و هشتمین المپیاد غیر متمرکز علمی – دانشجویی در منطقه 9 کشور که برای دومین بار بطور همزمان با دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه سمنان در دانشگاه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۷    
سرپرست دانشگاه سمنان گفت: از نیم سال آینده، شاهد افزایش تدریجی دانشجویان غیرایرانی دانشگاه سمنان هستیم و تعداد دانشجویان غیرایرانی باید به 10 درصد دانشجویان دانشگاه برسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس گروه امور هدایت استعداد های درخشان دانشگاه سمنان از برگزاری بیست و هشتمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور در این دانشگاه خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
المپیاد علمی منطقه 9 کشور در دانشگاه سمنان با حضور 100 دانشجو برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۱    
نام 2 استاد دانشگاه سمنان در فهرست اعضای هیات علمی نمونه کشور جای گرفت.
دانشگاه سمنان و اداره کل هواشناسی استان به منظور همکاری در زمینه انتقال دانش و تجربیات علمی تفاهم نامه همکاری با یکدیگر امضا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان در آیین سنا از 70 عضو هیات علمی ارتقاء یافته و نمونه آموزشی دانشگاه سمنان به مناسبت گرامیداشت روز معلم در سالن همایش های بین المللی شهید سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور استاندار سمنان قدر دانی شد .
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در مراسم امضاء تفاهم نامه همکاری شرکت برق منطقه ای سمنان با دانشگاه سمنان، بر همکاری متقابل و تعاملات بیش از پیش در زمینه های علمی ، پژوهشی و آموزشی تاکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر هیأت ممیزه دانشگاه سمنان از ارتقای 6 نفر از اعضای هیأت علمی این دانشگاه به مراتب استادی و دانشیاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه سمنان از ایجاد رشته مهندسی مواد گرایش سرامیک در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشکده خبر داد .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست دانشگاه سمنان از گره گشایی از مسائل جامعه با بهره گیری از پروژه های کارآموزی دانشجویی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمون های سراسری از توزیع کارت شرکت در جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش از پنجم اردیبهشت ماه در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org خبر داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
فاش نیوز - همسر شهید دانشگر می گوید: در نیمه های شب ناگاه صدای اذان را شنیدم و از خواب پریدم، ساعت را نگاه کردم، دیدم نیم ساعت به اذان شرعی مانده؛ هیجان تمام وجودم را گرفته بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۶    
انجمن مهندسی نفت و گاز و انجمن مهندسی شیمی دانشگاه سمنان با همکاری انجمن نفت و گاز دانشگاه محقق اردبیلی، وبینار افزایش راندمان بازیافت نفت سنگین (جایگزینی منابع گرما یا استفاده از حلال) را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان از برگزیده شدن ایده عضو هیأت علمی این دانشگاه در رویداد ملی ایده فن راهکارهای کاهش آلاینده های زیست محیطی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست دانشگاه سمنان با اشاره به تحصیل بیش از 1500 دانشجوی دوره های تکمیلی در این دانشگاه و نیاز آنها به خوابگاه های متاهلی از برنامه ریزی برای ساخت خوابگاه های متاهلی خبر داد و گفت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه از تحویل سه دستگاه موتورآمبولانس به مجموعه اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر امید رضایی فر، استاد دانشگاه سمنان و مدیرکل سیاستگذاری، برنامه ریزی و توسعه فناوری معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت فناوری و نوآوری این وزارتخانه منصوب کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۳    
انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه سمنان با همکاری انجمن های علمی منتخب، دوره آموزشی اصول جامع بازاریابی و فروش را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه سمنان از میزبانی این دانشگاه در برگزاری بیستمین کنفرانس دینامیک شاره ها در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان از قرار گرفتن نام سه پژوهشگر این دانشگاه در جمع پژوهشگران پر استناد علوم انسانی، علوم اجتماعی و هنر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه سمنان در شب ضربت خوردن مولای متقیان علی (ع) در مسجد امام علی (ع) شب را سحر کردند و ندای الغوث الغوث سر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان از انتخاب دو طرح دانش بنیان اعضای هیات علمی این دانشگاه در طرحهای برگزیده سال خبر داد و گفت: دو طرح اعضای هیات علمی دانشگاه سمنان به عنوان طرح های صنعتی برگزیده دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور انتخاب و در کتابی با همین عنوان منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۲    
ایسنا/سمنان مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سمنان بر ضرورت طرح و واکاوی "مهار تورم و رشد تولید " در دانشگاه ها تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۹    
رییس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در شاخص پارک علم و فناوری در حال توسعه عنوان برتر کشوری را کسب کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۴    
یازدهمین جلسه از سلسله نشست های دوشنبه های مشاغل خانگی با عنوان "عوامل موثر رشد کسب وکار خانگی در حوزه صنایع دستی"، روز دوشنبه 22 اسفندماه از ساعت 11 الی 12 و با سخنرانی میثم مدرسی، عضو هیئت علمی و رییس کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه سمنان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان با انعقاد تفاهم نامه ای میان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و دانشکده دامپزشکی، مرکز نوآوری دانشکده دامپزشکی و علوم جانوری آغاز به کار کرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۷    
جمعی از دانشگاهیان دانشگاه سمنان در اردوی یک روزه کویر نوردی در کویر میرک منطقه شوراب واقع در جنوب سمنان شرکت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: نشست های تخصصی در تدوین قانون برنامه هفتم توسعه نقش مؤثری دارند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۹    
معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دانشگاه سمنان گفت: توسعه محصولات جدید و تولید محتوا در زمینه معرفی استان سمنان با استغفاده از روشهای متنوع دو اقدام مهم و مورد نیاز برای رسیدن استان سمنان به جایگاه واقعی گردشگری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه سمنان و دانشگاه هوهای (Hohai) کشور چین به منظور توسعه تعاملات علمی مشترک تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۲    
انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه سمنان با همکاری انجمن علمی های منتخب، دوره زبان معیار نگارش متون علمی را برگزار می کند.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه سمنان، دوره آموزش کامفار و مبانی ارزیابی اقتصادی را برگزار می کند.