یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۶:۰۶Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۹    
کرمانشاه - ایرنا - سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون 332 بیمار مبتلا به کووید 19 در بیمارستان های این استان بستری هستند که این تعداد نسبت به روز گذشته 14 نفر کمتر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۹    
کارشناس نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:آلبالو سرشار از آنتی اکسیدان است و رنگدانه های موجود در این میوه برای بیماری های التهابی مفید است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از سرایت ویروس کرونا در شعب اخذ رای استان در مجموع مطلوب گزارش می شود و هیات بازرسی این دانشگاه بر رعایت کامل نکات بهداشتی نظارت دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۱۹    
کرمانشاه - ایرنا - سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت 2 نفر دیگر در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19، گفت: مجموع جانباختگان در این استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به یک هزار و 894 نفر رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از حضور 350 کارشناس بهداشت محیط در حوزه های اخذ رأی شهر کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هشت شهرستان در این استان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۳    
کرمانشاه - ایرنا - سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان نداشتیم تا برای دومین روز متوالی بدون مرگ بیمار کرونایی ثبت شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۵    
کرمانشاه- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آمادگی کامل 15 پایگاه اورژانس کرمانشاه در روز انتخابات 28 خرداد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۳    
ایسنا/کرمانشاه مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به رصد دقیق برگزاری انتخابات توسط کارشناسان بهداشت گفت: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته بیش از 500 ناظر بهداشتی در شعب ثابت اخذ رای مستقر می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بر ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی در هنگام برگزاری انتخابات تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۰۲    
کرمانشاه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه 115 مرکز واکسیناسیون کرونا در این استان فعال است، گفت: به زودی 94 مرکز دیگر به این تعداد اضافه خواهد شد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۰۹    
مرصادنیوز: بیش از 170 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آیت الله رئیسی حمایت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: خوشبختانه طی روز گذشته موردی از فوت در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان ثبت نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته 2 نفر در اثر ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به یک هزار و 892 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: برخی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی، پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده بر همین اساس حدود 30 نفر از آنها برای رسیدگی به تخلفات شان به فرمانداری ها معرفی شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه این دانشگاه در حوزه پژوهش و فناوری در رتبه سوم کشور قرار دارد، گفت: از همین رو پارک علم و فناوری به عنوان مرکزیت غرب کشور به کرمانشاه داده شد که نیازمند اختصاص زمین مناسب است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از روز بدون فوتی کرونایی دیگری در کرمانشاه در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مسئول دفتر مامایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ناهنجاری های جفت در بارداری های بعدی پس از سزارین را خطرناکترین عارضه این روش زایمانی عنوان کرد وافزود: بروز این عارضه ممکن است مادر را در خطر مرگ قرار دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۰    
ایرنا - کرمانشاه - کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه روز دوشنبه به مناسبت 24 خرداد روز جهانی اهدا خون، در محوطه ساختمان شماره 2 این دانشگاه خون اهدا کردند.(عکاس: بهمن زارعی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۸    
کرمانشاه - ایرنا - سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته موردی از فوت در اثر ابتلا قطعی به کرونا در این استان ثبت نشده تا مجموع جانباختگان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون همان یک هزار و 890 نفر باقی بماند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا-وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رنگ بندی شهرستان های استان کرمانشاه را اعلام کرد که براساس این گزارش شهرستان پاوه در وضعیت قرمز قرار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۹    
کرمانشاه - ایرنا - سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: 393 بیمار مبتلا به کووید 19 اکنون در بیمارستان های این استان بستری هستند که نسبت به یکشنبه هفته گذشته، 11 درصد بیشتر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تعداد جانباختگان مبتلا به کرونا در کرمانشاه از یک هزار و 890 نفر گذشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با انتقاد از شلوغی ستادهای انتخاباتی برخی کاندیداها گفت: این شرایط ممکن است استان را در آستانه ورود به موجِ پنجم کرونا قرار دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تعداد موارد بسترهای امروز(393 مورد) در مقایسه با هفته گذشته که 354 بیمار بستری داشته ایم، نشان دهنده بیش از 11 درصد افزایش است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : با وجود روند کاهشی ابتلای بیماری کرونا در استان نباید هیچ یک از خدمات در حوزه بهداشت کم رنگ یا تعطیل شود .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : چارت تشکیلاتی پژوهشکده های ما با یک چالش در چند سال گذشته مواجه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت : وضعیت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بحث تحقیقات و فناوری از جایگاه بسیار ویژه ای در کشور برخوردار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ابراز نگرانی کرد با بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی و تداوم روند فعلی که در ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا وجود دارد شاهد ایجاد موج پنجم کرونا باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۴    
کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت چهار نفر دیگر در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19، گفت: مجموع جانباختگان در این استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به یک هزار و 885 نفر رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با انجام یک مطالعه تاثیر عصاره میوه نسترن وحشی را در پیشگیری از التهاب و سیروز کبدی در موش های آزمایشگاه بررسی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مرکز بیوبانک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه روز شنبه با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در درمانگاه تخصصی بوستان شهر کرمانشاه افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۶    
بیوبانک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صبح امروز با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۵    
کرمانشاه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه جامانده های تزریق واکسن کرونا باید برای دریافت واکسن، در سامانه "salamat.gov.ir" ثبت نام کنند، گفت: زمان و مکان تزریق واکسن به صورت پیامک برای این افراد ارسال خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۲:۰۵    
کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت سه نفر دیگر در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19، گفت: مجموع جانباختگان در این استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به یک هزار و 881 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۸    
کرمانشاه- ایرنا- معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، بومی سازی دانش و ارتباط بین صنعت و دانشگاه را از اهداف پارک فناوری سلامت دانست و گفت: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اولین دانشگاه دارای شورای پارک فناوری سلامت در سطح کشور است.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس نظارت بر مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان این مطلب استرس و اضطراب خود را با مصرف این گیاه از بین ببریدگفت: گل گاو زبان گیاهی طبی است که تقریباً تمامی اجزاء آن، اعم از گل ها و برگ ها و دانه های آن به عنوان دارو استفاده می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۲    
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت هشت نفر دیگر در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19، گفت: مجموع جانباختگان در این استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به یک هزار و 878 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی شبانه روز گذشته هشت نفر در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان جان خود را از دست دادند.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۴:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
کارشناس آزمایشگاه کنترل مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تغییر سبک زندگی و مصرف زیاد غذاهای آماده موجب افزایش بیماری هایی نظیر چاقی، قلبی و عروقی، سرطان و دیابت می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت نام افراد بالای 70 سال واکسینه نشده این استان در سامانه سلامت خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مهدی محمدی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمانشاه در 24 ساعت منتهی به ظهر امروز _چهارشنبه 19 خردادماه 1400_ اظهار کرد: در حال حاضر 364 نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان های استان کرمانشاه بستری هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در حال حاضر وزارت بهداشت مجوز فعالیت 10 پارک علم و فناوری سلامت را در کلان مناطق کشور صادر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تعداد موارد واکسیناسیون علیه کرونا در استان از 110 هزار نفر گذشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت 2 نفر دیگر بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19 در شبانه روز گذشته، گفت: مجموع جانباختگان در این استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به یک هزار و 870 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به تداوم واکسیناسیون افراد 70 سال به بالا علیه بیماری کرونا گفت: در حال حاضر مرحله اول تزریق واکسن در حال انجام است و با ورود محموله های جدید واکسن ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
76 درصد بیماری های غیر واگیر بر اثر 5 عامل خطرساز تغذیه ای بوجود می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: پارک فناوری سلامت زمینه اشتغالزایی، رشد صادرت، خلق ثروت و سرمایه گذاری خارجی و رشد اقتصادی را فراهم کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به آغاز تبلیغات انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت : برپایی ستاد های انتخاباتی در کرمانشاه در فضای سرپوشیده ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی، مکمل و بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در بازدید کارشناسان معاونت غذا و دارو از یک فروشگاه تجهیزات پزشکی در شهرستان ثلاث باباجانی پنج هزار و 600 قلم انواع دارو و ملزومات پزشکی تاریخ گذشته کشف و امحا شد.