شنبه ۰۸ مهرساعت ۲۰:۲۸Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه»

خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تصادف در سرپل ذهاب، سه راه قره بلاغ به سمت روستای زرین جوب منجر به فوت یک نفر و مصدومیت پنج نفر دیگر شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: عوامل خطر اصلی بیماری های قلبی، عروقی و سکته مغزی مصرف دخانیات و الکل، رژیم غذایی نامناسب و کم تحرکی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از انجام بیش از 43 هزار ماموریت اورژانس کرمانشاه در 6 ماهه گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۲۹    
سرپرست اداره سلامت روان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : دارو و واکسن های مورد نیاز معتادان توسط دانشگاه علوم پزشکی در اختیار مراکز ماده 16 قرار می گیرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین-زهره کریم زاده؛ بیماران خاص و سرطانی استان کرمانشاه نه تنها باید رنج سخت این بیماری را به جان بخرند بلکه باید با این جسم نحیف و بیماری که دارند برای تهیه داروهای کمیاب و تک نسخه ای سفر کنند و به استان های همجوار بروند و یا برای تهیه دارو با نرخ آزاد، هزینه گزافی را پرداخت کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آموزش بهداشت و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : کنگاور اولین مرکز اجرای طرح محله ارتقادهنده سلامت در کشور است و به زودی در سایر استان ها نیز شاهد اجرای آن خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۷    
رئیس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : بهترین زمان تزریق واکسن آنفلوآنزا از نیمه شهریور تا نیمه مهرماه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پنج مصدوم در تصادف محور کرمانشاه به کامیاران خبر داد.
اقتصاد آنلاین / بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزایش آگاهی والدین در زمینه پیشگیری از ترس کودکان از مدرسه را بسیار حائز اهمیت دانست وگفت: ترس از مدرسه تا حدی طبیعی است زیرا کودک هیچ تصوری از محیط جدید ندارد و رفتن به مدرسه به منزله جدایی از مادر و وارد شدن به محیط جدیدی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: نگهداری نادرست آجیل و خشکبار می تواند به تولید سم آفلاتوکسین منجر شود که به عنوان یکی از عوامل ایجاد سرطان شناخته شده است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرگروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در فصل بازگشایی مدارس با تغییر آب و هوایی بیماری های سرماخوردگی و آنفولانزا شیوع پیدا می کند؛ لذا اگر چنانچه دانش آموزی علائمی داشت ضمن انجام اقدامات درمانی، استراحتی در منزل داشته باشند و هنگام حضور در مدرسه حتما از ماسک استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از انجام بیش از2هزار و 100 ماموریت غیرترافیکی اورژانس کرمانشاه درایام اربعین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۹    
مدیر نظارت و ارزیابی بر مواد و فرآورده های دارویی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : 23 هزار دوز واکسن آنفلوآنزا میان داروخانه های سطح استان توزیع شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۴    
مدیر نظارت و ارزیابی بر مواد و فرآورده های دارویی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: یک میلیون و 500 هزار سرم از ابتدای تیرماه در استان کرمانشاه توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان بهارستان و مرکز پت اسکن به زودی راه اندازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۵    
کرمانشاه- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: واژگونی مینی بوس در هرسین پنج مصدوم برجا گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: واژگونی مینی بوس در هرسین پنج مصدوم برجا گذاشت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به نصب دست نوشته های چاپی بر درب محل کار کارکنان دانشگاه علوم پزشکی با موضوعات مرتبط با برپایی نماز اول وقت اشاره کرد و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیریت نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: توزیع واکسن آنفولانزا(خارجی و ایرانی) از چهارم شهریورماه امسال در استان کرمانشاه شروع شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۹    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان های استان کرمانشاه مجهز به چهار هزار و 145 تخت ثابت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده های دارویی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به توزیع واکسن آنفلوآنزا در تمامی داروخانه های استان، گفت: در حال حاضر کمبودی در این زمینه نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دوره جامع مکمل درمانی بیماری ها را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر گروه کنترل بیماری های غیرواگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه سویه های جدید مشاهده شده کرونا در برخی کشورها، در ایران مشاهده نشده، نیازی به واکسیناسیون همگانی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر گروه بیماری های واگیر و غیر واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بهترین زمان تزریق واکسن آنفلوانزا نیمه شهریور تا نیمه مهر ماه است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۳    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در کرمانشاه 2 پد هوایی در بیمارستان طالقانی و بیمارستان امام رضا (ع) وجود دارد که آماده فرود بالگردهای اورژانس هوایی هستند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در سال های اخیر بارها گزارش هایی از اقدام به خودکشی در میان دستیاران تخصصی پزشکی (رزیدنت ها) رسانه ای شد. خودکشی رزیدنت سال آخر رشته اطفال در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در مردادماه سال جاری یکی از این موارد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: واکسن آنفلوانزا در مقابل سرماخوردگی از ما محافظت نمی کند، این واکسن می تواند تا حدود زیادی از شدت عوارض ویروس آنفلوانزا در بدن جلوگیری کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: اربعین امسال 8 هزار و 300 ماموریت اورژانسی در استان انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از مصدوم شدن هفت نفر در حادثه واژگونی مینی بوس خبر داد.
هراز نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
. در تصادف مرگبار کرمانشاه 3 شهروند بابلی جان باختند رئیس اورژانس پیش بیمارستانی حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ️به گزارش هرازنیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما،در این تصادف که صبح دیروز رخ داد سه دستگاه کامیون، تریلی و پژو 405 با یکدیگر برخورد کردند. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تصادف زنجیره ای سه خودرو در محور جوانرود به ثلاث باباجانی(دشت گولاله) 3 نفر فوتی و 4 نفر مصدوم به جا گذاشت.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ویدیویی دردناک از حضور اجساد کشته های سیل لیبی در دریای مدیترانه را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تصادف در شهرستان سنقر 2 فوتی و پنج مصدوم بر جای گذاشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: اولین تصادف دیشب میان دو دستگاه تیبا و پی کی در روستای مرزاله شهرستان سنقر رخ داد. در این حادثه دو نفر جان باخته و چهار نفر نیز مصدوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۲    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در این حادثه که ساعتی پیش در دشت گلاله ثلاث باباجانی رخ داد دو نفر کشته شدند و یک نفر هم زخمی شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تصادف زنجیره ای سه خودرو در محور جوانرود به ثلاث باباجانی(دشت گولاله) 2 نفر فوتی و یک نفر مصدوم به جا گذاشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۷    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در هر مرکز در شهرستان ها نیاز است حداقل 2 پزشک متخصص بیهوشی مستقر باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به خدمات رسانی 2400 نیروی بهداشتی و درمانی استان در طرح اربعین، به تشریح اقدامات صورت گرفته در این طرح پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از غرق شدن مرد 43 ساله در کانال سد شهدای ازگله خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ریئس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: دانشجویان ارزشمندترین سرمایه های اصلی شهر و کشور هستند و توجه ویژه به آن ها از وظایف اصلی ما محسوب می شود و نباید اجازه دهیم با توطئه های دشمنان نظام و انقلاب از مسیر درست خود در زندگی منحرف و دچار آسیب شوند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۳    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: والدین باید دقت لازم را داشته باشند همزمان با شروع سال تحصیلی رعایت نکاتی ساده و مهم موجب آرامش، راحتی، شادابی و حفظ سلامت دانش آموز شده و امکان بهره برداری بیشتر او را از مدرسه و فرصت های آموزشی فراهم می آورد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با موضوع سبک زندگی قرآنی کارگاه تدبر در قرآن ویژه دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به همت دفتر جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از برنامه های مهم شناسایی زودرس زوجین نابارور و ارجاع به سطوح تخصصی برای بررسی و درمان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پنج مصدوم و 2 فوتی در تصادف پل چغامیرزا شهر کرمانشاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن دو نفر در تصادف سه خودرو در پل "چقامیرزا" کرمانشاه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حدادیان در کارگاه آموزشی با عنوان کرامت انسانی که با هدف بررسی رابطه منزلت و ویژگی جمعیت شناختی، بالینی و روانشناختی بیماران ویژه کارکنان بیمارستان امام علی(ع) برگزار شد، گفت: کرامت انسانی به معنای بزرگواری ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از توزیع واکسن سه گانه در تمام مراکز بهداشتی استان خبر داد و افزود: از فردا (20 شهریور) این واکسن در این مراکز در دسترس افراد خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به شاخص 500 آلودگی هوای کرمانشاه، گفت : کیفیت هوای شهر کرمانشاه در وضعیت بحرانی و خطرناک قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: واکسن سه گانه (ثلاث) از فردا (دوشنبه) در مراکز بهداشتی استان کرمانشاه توزیع و تزریق می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۹    
آئین گرامیداشت تبیین اندیشه ها و یاد و خاطره مجاهد نستوه مرحوم آیت الله طالقانی به همت مدیریت فرهنگی بیمارستان آیت الله طالقانی با همکاری شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در محل سالن آمفی تئاتر این بیمارستان برگزار می شود.