یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۱۵Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زندانیان»

میزان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – سیستم زندان ها در استرالیا با انتقاد های جدی مواجه است؛ آمار روزافزون اقدام های شدید خودآزاری و تعداد فزاینده زندانیان دارای مشکلات سلامت روان سبب بروز هشدار های جدی شده است. اکنون خودآزاری شدید به بحرانی جدی در سیستم زندان های استرالیا تبدیل شده است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۳ ساعت پیش    
با حضور "دکتر ناصر خاکی" دادستان شهرستان فردیس، کارشناسان بهزیستی و دادگستری و اساتید دانشگاه خوارزمی، جلسه ای با موضوع طرح غربالگری و آموزش زندانیان جهت کسب آمادگی و ورود به اجتماع و کاهش احتمال تکرار جرم برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان هرمزگان در بازدید از ندامتگاه بندرعباس ضمن دیدار با 109 نفر از مددجویان، به درخواست ها و مشکلات حقوقی و قضایی آنان رسیدگی کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه بلژیک در گفت وگوی تلفنی با امیرعبداللهیان ضمن قدردانی از مساعدت ایران برای کمک به حل و فصل موضوع زندانیان اروپایی، گفت: بلژیک برای نزدیکی هر چه بیشتر مناسبات ایران و اروپا آمادگی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه اتریش در صفحه توییترش تصاویری از دو تبعه ایرانی- اتریشی منتشر کرد که در ایران زندانی بودند و پس از آزادی به اتریش بازگشته اند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل زندانهای استان گفت: به برکت حضور خادمان رضوی و پرچم متبرک امام رضا (ع) شرایط آزادی 9 زندانی جرائم غیرعمد فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
با همکاری انجمن حمایت از زندانیان جاسک، 150 میلیون تومان به خانواده های تحت پوشش این انجمن کمک شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه بلژیک در گفت وگوی تلفنی با امیرعبداللهیان ضمن قدردانی از مساعدت ایران برای کمک به حل و فصل موضوع زندانیان اروپایی، گفت: بلژیک برای نزدیکی هر چه بیشتر مناسبات ایران و اروپا آمادگی دارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۴    
ساری_مرحله اول پویش آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد از ولادت آقا علی ابن موسی الرضا علیه السلام شروع شده و تا عید سعید غدیر خم ادامه خواهد داشت.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه بلژیک در پیامی توییتری از گفت وگو با وزیر امور خارجه ایران درباره توافق دو کشور درباره تبادل زندانیان و ابراز رضایت از اجرایی شدن آن خبر داد . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز مدعی شد که راب مالی، نماینده آمریکا در امور ایران و سعید ایروانی، نماینده ایران در سازمان ملل بر سر موضوع تبادل زندانیان با یکدیگر دیدار داشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه بلژیک در پیامی توییتری از گفت وگو با وزیر امور خارجه ایران درباره توافق دو کشور درباره تبادل زندانیان و ابراز رضایت از اجرایی شدن آن خبر داد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۸    
اعضای خانواده و وابستگان زندانیان مذهبی های دستگیرشده با اتهامات ساختگی و واهی حمل یا فروش مواد مخدر در روزهای گذشته خواستار آزادی فرزندان خود شدند.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۶    
توزیع هزار بسته معیشتی در بین خانواده زندانیان با عنوان رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از پزشکان بسیجی فارس بیش از 200 خانواده زندانیان شیراز را تحت درمان قرار دادند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
انتخاب : تهران هفته گذشته با مبادله زندانیان با بلژیک موافقت کرد و دو اتریشی را که در ایران نگهداری می شدند آزاد کرد. تبادل موفقیت آمیز زندانیان ایالات متحده می تواند فضا را برای هر گونه مذاکرات هسته ای بهبود بخشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رویترز: سخنگوی دولت بلژیک گفت که سه اروپایی دیگر در مبادله زندانیان با دیپلمات ایرانی اسدالله اسدی آزاد شده اند و افزود که این موضوع مربوط به دو اتریشی و یک تبعه دانمارکی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان دور جدید فروش فوری ایران خودرو از دم قسط | آغاز حراج ایران خودرو بدون قرعه کشی؛ سود 400 میلیونی خریداران در یک روز یک روز شگفت انگیز در زندان و همراه با زندانیان جرائم غیرعمد حیرت زندانیان با مشاهده صحنه ای که انتظارش را نداشتند ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مرتضوی را هر چه قدر بخواهند با آب زمزم غسل بدهند و پاکش کنند پاک نمی شود، این را صریح می گویم، بنویسید. چرا؟ [چون] بالاخره ما قبول کردیم و این مسئولیت را داشتیم و زندانیان را نگه داشتیم، اگر چه در اجرای حکمشان [اعدام] دخیل نبودیم. ولی نگه داشتیم، من غلط می کردم، باید ترک می کردم آنجا را.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جان کربی، هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی کاخ سفید درباره آزادسازی زندانیان آمریکایی در یک کنفرانس خبری که مشروح آن در وبگاه کاخ سفید منتشر شده است، در پاسخ به سوالی درباره آزادسازی زندانیان آمریکایی در کشور های خارجی، از جمله ایران گفت: ما روی تمامی این پرونده ها، سخت کار می کنیم. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: نخست وزیر بلژیک اعلام کرد که سه تبعه کشورهای اروپایی که در ایران زندانی بودند آزاد شده اند. به گفته الکساندر دو کرو زندانیان آزاد شده یک شهروند دانمارکی و دو فرد ایرانی-اتریشی هستند ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه بلژیک طی یادداشتی نوشت: سه شهروند اروپایی دو اتریشی و یک دانمارکی با همکاری ⁧بلژیک⁩⁩ از زندان در ایران آزاد شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۸    
شهروند خبرنگار ما با ارسال تصاویر از اقدام جهادی بسیج جامعه پزشکی استان فارس به خانواده زندانیان خبر داد.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی کاخ سفید تلویحا از ارسال پیام آمریکا به ایران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دورود- جشن نسیم مهر برای حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان دورود برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار دشتی گفت: ظرفیت شهرستان های جنوبی استان بوشهر در حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان دشتی استفاده شود.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: 2 موضوع اختلافی مهم بین ایران و آژانس حل شد و موضوع تبادل زندانیان نیز بین ایران و آمریکا در مرحله نهایی شدن قرار دارد. امروز شواهد و قرائن نشان می دهد که هر دو طرف به سوی احیای برجام حرکت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه ی استان اردبیل گفت: به همت دانش آموزان اردبیلی، 8 تن از زندانیان جرایم غیرعمد با پرداخت مبلغی بالغ بر 350 میلیون ریال از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
از قدیم این ویژگی در وجود ما ایرانی ها بوده که بی اعتنا به شرایط و مشکلات اطرافیان مان نیستیم. کاش نگذاریم فرهنگ وارداتی، این ویژگی نیک را در ما نابود کند. مراقب خوبی هایمان باشیم. حتی با چنگ و دندان!
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
اخیراً فیلمی در فضای مجازی وایرال شده که در آن چند نفر زندانی در حال مصرف مشروبات الکلی هستند. این فیلم حدود 5 سال قبل ضبط شده و با متخلفان برخورد شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
هواپیمای نیروی هوایی سلطنتی عمان که برای مبادله زندانیان استفاده می شود در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست
یزد فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
یزدفردا: طرح پویش نذر امام رضا (ع) در خصوص آزادسازی زندانیان جرایم مالی و غیر نقدی از تاریخ پانزدهم مهر ماه یک هزار و چهارصد تا ابتدای یگ هزار و چهار صد و دو (سال جاری) با مشارکت آستان قدس رضوی – ستاد دیه – مجموعه اِعسار و مشارکت سایر نهادها و رضایت شاکیان در 24 استان از میهن اسلامی اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت زندانیان در این کشور به حدی زیاد شده است که مسئولان به فکر آزاد کردن برخی از زندانیان افتاده اند؛ کارشناسان از دولتمردان می خواهند مجرمان صغیر و کم سن و سال را آزاد کنند.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کانال مطالعات عمان وعده داده که از فردا تا سه شنبه آینده منتظر آزادی زندانیان آمریکایی در ایران و خبرهای خوب بعد از آن باشید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت دهه کرامت رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه به همت انجمن حمایت از زندانیان قم با اهدای 1000 بسته معیشتی به خانواده زندانیان در مصلای قدس برگزار شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
یک سخنگوی کاخ سفید که دولتش ناقض اصلی برجام است، ادعا کرده که ایران برای احیای توافق با حسن نیت مذاکره نمی کرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه شورای عالی امنیت ملی درباره علت ناکامی گفتگوهای غیرمستقیم برای تبادل زندانیان ایرانی و آمریکایی توضیح داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
این سناریو مقداری منطقی تر است؛ یعنی ایران در ازای آزادکردن زندانیان دوتابعیتی به اموال بلوکه شده خود در کره یا جاهای دیگر دسترسی پیدا کند، وگرنه بعید است که ایران تنها در ازای دسترسی به هفت میلیارد دلار بخواهد از پرونده هسته ای عقب نشینی کند.
تیک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۸   + ۴۰ سایت دیگر  
سفیران و دیپلمات های 28 کشور و نمایندگان سازمان های بین المللی در قالب هیاتی 36 نفره در ندامتگاه زنان تهران حضور یافتند و از بخش های مختلف آن بازدید کردند. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جان کربی ، سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا، در کنفرانسی و در پاسخ به پرسشی درباره موضوع تبادل زندانیان با ایران، گفته است تنها چیزی که می توانم در این باره بگویم این است که روی همه این موارد به سختی کار می کنیم. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حیرت زندانیان با مشاهده صحنه ای که انتظارش را نداشتند...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری میزان - نور نیوز نوشت: ایران از ماه ها پیش در چارچوب رویکردهای انسان دوستانه گفتگوهای غیر مستقیم برای تبادل زندانیان ایرانی و آمریکایی را آغاز کرد اما رویکرد سیاست زده واشنگتن موجب طولانی شدن بی دلیل تحقق این امر شد. انتهای پیام/
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی تعداد 22 نفر از زندانیان جرائم مالی غیرعمد از محل مشارکت مالی کارکنان بانک رفاه کارگران آزاد شدند.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی کاخ سفید درباره آزادسازی زندانیان آمریکایی در ایران گفت: ما روی این پرونده ها، سخت کار می کنیم. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پیام فوری ؛ جان کربی، هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید در یک کنفرانس خبری که مشروح آن در وبگاه کاخ سفید منتشر شده است ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید درباره گفتگو ها و مذاکرات برای تبادل زندانیان با ایران گفت: ما روی همه این موارد بسیار سخت کار می کنیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۹    
فراخوان دور جدید فروش فوری ایران خودرو از دم قسط | آغاز حراج ایران خودرو بدون قرعه کشی؛ سود 400 میلیونی خریداران در یک روز یک روز شگفت انگیز در زندان و همراه با زندانیان جرائم غیرعمد ، حیرت زندانیان با مشاهده صحنه ای که انتظارش را نداشتند. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عده ای از معامله گران در انتظار تبادل زندانیان و آزادسازی پول های بلوکه شده هستند. به عقیده آن ها در صورتی که این اتفاق به وقوع بپیوند قیمت دلار می تواند به روند کاهشی خود ادامه دهد و حتی به دامنه 40 هزار برود.