چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۵:۰۵May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه علمیه خراسان»

حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر تبلیغ معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان، از راه اندازی 15 غرفه فرهنگی در شب میلاد امام رضا(ع) جهت خدمت رسانی به زائران و مجاوران این امام همام خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۵۶    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به حدیثی از امام هشتم(ع)، به بیان ویژگی های جامعه ایمانی پرداخت.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان گفت: نیازهای فرهنگی جامعه مخاطب در شرایط کنونی به هیچ عنوان با اقتضای فکری آن ها در چند سال اخیر شباهت ندارد و براساس همین دگرگونی که در نگرش مردم ایجاد شده، طلاب و حوزویان نیز باید محتوای قابل ارائه را اصلاح کنند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۹    
جلسه هم اندیشی مسئولان تربیتی و تبلیغی مدارس علمیه استان خراسان شمالی، با حضور معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان و با محوریت ارزیابی برنامه های تربیتی و تبلیغی برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۱    
مدیر حوزه علمیه خراسان درباره رتبه بندی مدارس که در حال بررسی است، توضیح داد که بر این اساس، اعتباربخشی و اجرای برنامه ها در هر مدرسه یا با محوریت چند مدرسه دارای شاخص های مناسب، انجام می شود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۷    
ایثارگران حوزه علمیه خراسان به مناسبت سوم خرداد؛ روز آزادسازی خرمهشر، گردهم آمده و به تجدید دیدار و بیان خاطره پرداختند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۵    
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان با حضور در مدارس علمیه شهرستان بجنورد، با مسئولان و اساتید این مدارس دیدار و گفت وگو کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۴    
استاد اخلاق حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: حضرت فاطمه معصومه(س) دارای شخصیتی والامقام است، به گونه ای که معصومین به این بانوی کرامت افتخار و مباهات می کنند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۴    
مدرس حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: حوزه های علمیه برای ایجاد تحول باید، دائم در حال شناخت ولی و منظومه فکری او باشند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۲۹    
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان گفت: امروز در این زمان حوزه های علمیه باید پرچمدار نهضت علمی امام صادق(ع) باشند همان طور که امام نیز عمر خود را در راه پرورش و تربیت شاگردان صرف نمود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام حیدری از تمدید مهلت ثبت نام در حوزه های علمیه خراسان شمالی تا 31 خردادماه سال جاری خبر داد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۰    
نشست هم اندیشی درباره فعالیت های مدارس پیش حوزوی حوزه علمیه خراسان با بحث از موضوعاتی مثل موانع و چالش های پیش روی این مدارس، شیوه عملکرد آنان، آینده مدارس پیش حوزوی و لزوم اقدام بر اساس اسناد شورای عالی این حوزه برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۶    
همایش از خونین شهر تا خرمشهر، از سوی اداره فرهنگی تبلیغی دفتر خواهران حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۷    
مدیر روابط ملی و بین الملل حوزه علمیه خراسان از برگزاری نشست بررسی راهکارهای همکاری حوزه علمیه خراسان و اداره زائرین غیر ایرانی آستان قدس رضوی خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۴۷    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: اکنون فرصتی برای گلایه نیست، باید گذشته را فراموش کرده رو به جلو حرکت کنیم و از وقایعی مثل فتح خرمشهر درس بگیریم که با چه امکانات کمی، در مقابل چه امکانات و تجهیزاتی قرار گرفته و شهر را از دشمن پس گرفتیم.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۱    
مسئول اداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان از ثبت اطلاعات حافظان قرآن کریم، به صورت اتومات در سامانه سخا خبر داد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۱    
نشست هم اندیشی مدیر فرهنگی حوزه علمیه خراسان، با مسئول هیئت تکواندوی استان خراسان رضوی، در راستای همکاری و تعامل بیشتر در برنامه های ورزشی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: باید در فرصت هایی مثل هفته دفاع مقدس و بسیج، زمینه حضور رزمندگان و ایثارگران روحانی در مدارس علمیه را بیش از پیش فراهم آورد تا با پیوند آنان با نسل جوان طلبه تقویت شود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر خراسان رضوی، گزارشی از فعالیت های این ستاد را به مدیر حوزه علمیه خراسان ارائه کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۶    
نشست نخبگانی با عنوان واکاوی ابعاد لایحه ارتقای امنیت بانوان ، از سوی اداره پژوهش دفتر خواهران حوزه علمیه خراسان و با حضور نمایندگانی از مجلس و دولت، برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز دانش آموختگان، رشد و نوآوری حوزه علمیه خراسان در دیدار با مهندس رحیمی، مدیرکل فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی از ایجاد نهضت مهارت آموزی طلاب این حوزه خبر داد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۹    
اکران و نقد فیلم سینمایی و فراخوان سرودن شعر، به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و سالروز آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت برگزار می شود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت رسانه و ارتباطات حوزه علمیه خراسان در راستای پذیرش علاقه مندان برای ورود به این حوزه در قالب مسیر طلبگی با اساتید و صاحب نظران مصاحبه کرده است؛ گفت و گو با حجت الاسلام و المسلمین درایتی به سمع و نظر می رساند:
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۱    
برگزاری دوره های مختلف به زبان عربی در موضوعات مختلف علوم قرآنی توسط حوزه علمیه خراسان برای خواهران علاقه مند کشورهای عربی، از نظرات مطرح شده در این جلسه بود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۶    
همایش از خونین شهر تا خرم شهر، توسط اداره فرهنگی تبلیغی دفتر خواهران حوزه علمیه خراسان برگزار می شود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۰    
همزمان با سوم خردادماه، سالروز آزادسازی خرمشهر، گردهمایی ایثارگران حوزه علمیه خراسان برگزار می شود
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۳    
نخستین جلسه توجیهی تقسیم بندی مدارس علمیه منطقه یک به همت مدیریت اخلاق و تهذیب معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۰    
مشهد | نشست مشترک مرکز مدیریت و مرکز خدمات حوزه ی علمیه استان با حضور دکتر حدادی منش معاون سلامت و بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه و با محوریت طرح حمایت از اساتید حوزه علمیه در محل مرکز مدیریت حوزه برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۰    
مسئول تربیت بدنی معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان از معرفی باشگاه های ورزشی تربیتی، در رشته های دفاع شخصی، کاراته و کیوکوشین، با مدیریت و مربیگری طلاب و اساتید مجرب و مذهبی، در قالب طرح ذوالفقار 1 خبر داد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۰    
جلسه هم اندیشی با فعالان فرهنگی کشور افغانستان به همت مدیریت روابط ملی و بین الملل حوزه علمیه خراسان در محل مرکز مدیریت این حوزه برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۸    
مدرس حوزه علمیه خراسان تأکید کرد: نعمت های خداوند متعال برای انسان هیچگاه قابل شمارش نیستند، اما در این میان مهمترین نعمت، هدایت است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۳    
پژوهشگر و مدرس حوزه علمیه خراسان گفت: کلیاتی در دین و قرآن داریم مثل بحث تعظیم شعائر که جشن تولد ائمه و امام زادگان می تواند مصداقی از آن قرار گرفته و استحباب شرعی برایش ثابت شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری و انتشارات بین المللی الهدی با بیان این که حوزه علمیه خراسان فقط منحصر به ایرانیان نیست و می بایست فرامرزی اندیشید و اقدام کرد، گفت: حوزه علمیه خراسان فضای بین الملل خوبی ایجاد کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه حضرت معصومه(س) یک مصلح اجتماعی و یک بانوی عفیفه باحجاب بود که در قاموس و قامت زنانه خود موفق عمل کرد ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۸    
مراسم تودیع و معارفه مدیران مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان شمالی برگزار و حجت الاسلام امیری به عنوان مدیرکل این مرکز منصوب شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ عضو گروه علوم سیاسی جامعة المصطفی العالمیه با بیان اینکه امروز نیازهای بسیاری مانند هنر، رسانه، سینما، متاورس، ارز دیجیتال و بورس وجود دارد که باید حوزه علمیه خراسان به آن ورود داشته باشد، گفت: کار بر روی مسائل مبتلابه و روز، یکی از مهمترین رسالت های حوزه است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۱    
استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان گفت: از همه مومنین و مومنات در سراسر ایران اسلامی که دارای فرزند صالح و با استعداد هستند، می خواهیم با تحصیل در حوزه علمیه خراسان، راه امام صادق(ع) را با کسب دانش بپیمایند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۶    
مشهد/ تفاهم نامه های مرکز خدمات حوزه علمیه، حوزه علمیه خراسان و مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان با جمعیت هلال احمر امضا شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مؤسسه علمی پژوهشی فقه ولایت قم، ضمن حضور در غرفه های حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه کتاب تهران و بازدید از مجموعه آثار ارائه شده، گفت: آثار مجموعه حوزه علمیه خراسان دارای تنوع خوب، اصولی و هدفمند است .
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ طرح سنجش سلامت روان داوطلبان ورود به حوزه به همت مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان آغاز شد.