دوشنبه ۲۳ فروردینساعت ۰۰:۱۷Apr 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه علمیه خراسان»

رسا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استانها - پذیرش طلبه در مدرسه علمیه میانه، اعلام زمان تعطیلی دروس خارج حوزه علمیه خراسان و افتتاح ساختمان اداری مرکز خدمات در آذربایجان غربی از مهمترین اخبار استانها است.
حوزه   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ دروس خارج حوزه علمیه خراسان با توجه به فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان از دوشنبه 23 فروردین 1400 تعطیل می باشد.
مدارس خواهران حوزه علمیه خراسان بیش از 3 هزار و 900 نشست فرهنگی را در زمستان 99 با موضوعات اخلاق و تهذیب ، قرآن و عترت ، سیاست و جامعه و ایثار و شهادت برگزار کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر دفتر امور صیانتی و حراست حوزه علمیه خراسان با اشاره به در پیش بودن انتخابات و حساسیت آن، تاکید کرد: ورود مدارس و مراکز حوزوی در عرصه انتخابات، تنها می بایست در برای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی، تبیین شاخص های انتخاب اصلح و تلاش برای حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پذیرش و امور مدارس پیش حوزوی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان گفت: ثبت نام و پذیرش حوزه علمیه خراسان ویژه برادران و خواهران، تا 15 اردیبهشت ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها حوزه علمیه خراسان برای سال جدید تحصیلی خود شرایط خاصی را لحاظ کرده که داوطلبان باید از آن آگاه باشند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خراسان دستورالعمل جدیدی برای مدارس در برگزاری دروس به صورت مجازی را ابلاغ و از زحمات و تلاش های اساتید و کادر مدارس که در بیش از یکسال گذشته باعث شد، حوزه علمیه و مدارس از عهده امور آموزشی سربلند خارج شوند، تشکر کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۵    
اداره سیاسی معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان مسابقه ی از بهار تا بهار انقلاب مهدوی را با موضوع مهدویت و انقلاب اسلامی ویژه طلاب برادر و خواهر برگزار می کند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اداره تهذیب معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان مسابقه ی از بهار تا بهار انقلاب مهدوی را با موضوع مهدویت و معنویت در سه بخش طلاب، همسران و فرزندان طلاب، برگزار می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۲    
حوزه/ مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: یک قطعه زمین در شهر گلبهار توسط خیّر ارجمند به عنوان نخستین صلح نامه سال 1400 به این حوزه واگذار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مجازی معرفی حوزه علمیه خراسان برای دانش آموزان ساعت 20 امشب 18 فروردین 1400 برگزار می شود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه علمیه خراسان در سال تحصیلی 1400 - 1401 طلبه می پذیرد.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۷    
نخستین رساله دکتری رشته فقه و مبانی حقوق با گرایش فقه جزایی در دانشگاه علوم اسلامی رضوی با عنوان وضعیت مجازات مجرم در فرض بقاء یا تجدید حیات پس از آغاز مجازات سال حیات از دیدگاه فقه و حقوق ایران توسط حجت الاسلام محمد عربشاهی از مدرسان سطوح عالی حوزه علمیه خراسان و از نخبگان پژوهشی و آموزشی دانشگاه ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه تخصصی - تبلیغی معراج معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در دومین مرحله از آزادی زندانیان اقدام نیکوکارانه ای را به نتیجه رساند.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۲۲    
کتاب مشروعیت قیام و تشکیل حکومت در عصر غیبت امام زمان (عج) ، تقریرات درس خارج فقه آیت الله سید احمد علم الهدی از سوی انتشارات حوزه علمیه خراسان به زیور طبع آراسته شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۵    
گزارش تصویری/ آیت الله عاملی به صورت مجزا با حضور در اتاق کارکنان مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، اعیاد این ماه را تبریک گفت و برای آنان آرزوی سلامت و موفقیت کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سلسله وبینارهای کشوری مهارت های کاربردی خانه و خانواده در هفت موضوع، از 16 فروردین ماه آغاز می شود، در این مجموعه وبینارها که به همت اداره آموزش های علمی کاربردی معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان برنامه ریزی شده است،
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: هم زمان با ایام تعطیلات نوروزی 30 نفر از طلاب استان با حضور در مناطق محروم به انجام فعالیت های جهادی مشغول هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر عالی حوزه علمیه خراسان گفت: خلأهایی در جامعه وجود دارد که مورد مصرف زکات هم هست که این خلأها باید متناسب با نیازسنجی های منطقه ای اولویت بندی شود.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی همزمان با سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) در دیدارهایی جداگانه با حضرت آیت الله رجبعلی رضازاده از عالمان برجسته و اعضای شورای عالی حوزه علمیه خراسان و آیت الله سید حسن مرتضوی شاهرودی استاد خارج حوزه علمیه مشهد، گفت وگو کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
از آنجا که نگاه نظام، جامعه و حتی امت های جهان به قاعده اصلی جمهوری اسلامی یعنی حوزه علمیه است، این اهتمام در سالی که تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نام دارد، بدون شک می بایست دوچندان باشد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه اسلام آداب و رسوم ملت های دیگر را تأیید کرده و به آنها جنبه دینی بخشیده است، گفت: دین ما با آداب و رسوم ملل مسلمان و غیرمسلمان مخالفتی ندارد، مگر اینکه مخالف توحید، منطق و سدی در برابر سعادت دنیا و آخرت باشد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش حوزه علمیه خراسان گفت: این حوزه دغدغه پاسخگویی به مسائل روز نظام اسلامی را دارد و راه اندازی هیئت های اندیشه ورز در همین راستا می باشد.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اختصاصی شبکه اجتهاد: معاون آموزش حوزه علمیه خراسان به همراه مدیر مدارج علمی و مدیر مدرسه عالی سطح چهار در سفر به شهر قم با علما، اساتید و برخی مدیران حوزه علمیه قم دیدار کردند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دو عنوان کتاب انتشارات حوزه علمیه خراسان در هفدهمین دوره کتاب سال استان برگزیده شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دوره متوسطه جریان شناسی ادیان ابراهیمی با محوریت یهودیت به همت هیئت اندیشه ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۸    
معاون آموزش حوزه علمیه خراسان از موسسات و مراکز فقهی در قم بازدید کردند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۸    
جلسه 124 مجمع شورای تخصصی حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور حجت الاسلام و المسلمین علوی معاون آموزش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۸    
چهارمین مرحله رزمایش همدلی مومنانه و مواسات در قالب 166بسته معیشتی به ارزش هر بسته حدود 400 هزار تومان به همت و کمک مدرسه علمیه مهدیه(عج) تربت جام تحت اشراف قرارگاه جهادی طلاب معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، تهیه و توزیع شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه سفر مسئولان آموزش حوزه علمیه خراسان به شهر مقدس قم، در دیدار های صورت پذیرفته بر ضرورت تعامل، همکاری و هم افزایی بیشتر دو حوزه علمیه قم و خراسان در امور آموزشی تاکید شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دروس خارج حوزه علمیه خراسان از روز چهارشنبه 27 اسفند 1399 تعطیل می شود و از یکشنبه 15 فروردین 1400 آغاز خواهد شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۶    
مشهد/ دومین دوره مجازی مهارت های همسرداری با حضور 140 نفر از طلاب و خانواده های ایشان در مرکز خدمات خراسان رضوی برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۶    
مشهد/ طرح سنجش سلامت اساتید سطوح عالی خراسان رضوی به همت معاونت سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات استان در مرکز خدمات اجرا شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مسئول اداره ساماندهی مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، از برگزاری حضوری و مجازی سلسله جلسات نظریه پردازی در سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، ویژه مستعدان برتر این حوزه خبر داد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
قم -عضو هیئت اندیشه ورز اقتصاد حوزه علمیه خراسان با اشاره به عبارت شهید صدر درباره جبران کاهش ارزش پول گفت: با ارائه تعریفی درست از عبارت شهید صدر، دغدغه تمام نظریه پردازان درباره جبران کاهش ارزش پول برطرف خواهد شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه خراسان در قم با معاون آموزش این حوزه علمیه دیدار و گفت و گو کردند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش حوزه علمیه خراسان به همراه تعدادی از مسئولان آموزشی این حوزه، از مدرسه فقهی سطح عالی ولی امر(عج) قم، بازدید کردند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۸    
نماینده حضرت آیت الله سیستانی در قم ابراز کرد: دو شخصیت بزرگ جهان اسلام، پرورش یافتگان حوزه علمیه خراسان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت اندیشه ورز اقتصاد حوزه علمیه خراسان با اشاره به عبارت شهید صدر درباره جبران کاهش ارزش پول گفت: با ارائه تعریفی درست از عبارت شهید صدر، دغدغه تمام نظریه پردازان درباره جبران کاهش ارزش پول برطرف خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خراسان به همراه تعدادی از مسئولان آموزشی این حوزه با حضور در موسسه عالی فقه و علوم اسلامی ضمن بازدید از بخش های مختلف این موسسه با مسئولین این مرکز علمی دیدار و گفتگو کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نشست معاون آموزش حوزه علمیه خراسان با مدیر و شورای فکری موسسه فقهی آل یاسین برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نشست اخلاق اداری مدرسه امام محمد باقر(ع) با حضور استاد حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان به تبیین بررسی مقیاس سفر شرعی پرداخت و دورنمایی از مباحث تعالیم تعیین، تشخیص و تحدید مسافت شرعی را عنوان کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۳    
پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان نقد و بررسی دیدگاه سروش در رابطه علم و دین به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش این حوزه، دفاع شد.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۴    
چهارمین اجلاسیه کمیسیون های تخصصی شورای عالی حوزه علمیه خراسان با حضور دبیر و اعضای کمیسیون های تحصصی و با سخنرانی استاد شیخ جواد مروی، در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با حضور در بیت آیت الله حاج شیخ مهدی مروارید، عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان با وی دیدار و گفت وگو کرد.
سراج24   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان اظهار کرد: توجه به دین به عنوان یک برنامه کامل برای زندگی بشر و قرآن به عنوان کتاب زندگی، نخستین پیش فرض حوزه علمیه تمدن ساز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- چهارمین نشست کمیسیونهای تخصصی شورای عالی حوزه علمیه خراسان با موضوع سیاستگذاری در حوزه های علمیه با نگاه به آینده روز چهارشنبه در مشهد آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
چهارمین اجلاسیه کمیسیون های تخصصی شورای عالی حوزه علمیه خراسان، در محل مدرسه علمیه عالی نواب مشهد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۰    
شورای عالی حوزه علمیه خراسان تاکنون موفق به تدوین پنج نظام جامع حوزوی برای حوزه های علیمه خراسان شده است.